Zulip - en to uk translation catalogue (909 entries)

en: 
                                No account found for %(email)s.
uk: 
                                Не знайдено облікового запису для %(email)s.

en: 
                            %(browser_name)s is not supported by Zulip.
uk: 
                            %(browser_name)s не підтримується Zulip.

en: 
                            And hundreds more through
                            <a href="/integrations/doc/hubot">Hubot</a>,
                            <a href="/integrations/doc/zapier">Zapier</a>,
                            and
                            <a href="/integrations/doc/ifttt">IFTTT</a>.
uk: 
                            І ще сотні
                            <a href="/integrations/doc/hubot">Hubot</a>,
                            <a href="/integrations/doc/zapier">Zapier</a>,
                            та
                            <a href="/integrations/doc/ifttt">IFTTT</a>.

en: 
                            The auto-update feature in this old version of
                            Zulip desktop app no longer works.
uk: 
                            Функція автоматичного оновлення у цій старій версії 
                           настільної програми Zulip більше не працює.

en: 
                            You are trying to login using LDAP without creating an
                            organization first. Please use EmailAuthBackend to create
                            your organization and then try again.
uk: 
                            Ви намагаєтеся ввійти, використовуючи LDAP, не створивши
                            спочатку організацію. Будь ласка, використайте EmailAuthBackend, щоб створити
                            свою організацію, а потім повторіть спробу.

en: 
                            You are using old version of the Zulip desktop
                            app that is no longer supported.
uk: 
                            Ви використовуєте стару версію настільної програми Zulip,
                            яка більше не підтримується.

en: 
                            Zulip supports modern browsers like Firefox,
                            Chrome, and Edge.
uk: 
                            Zulip підтримує сучасні браузери, такі як Firefox,
                            Chrome, та Edge.

en: 
                        The organization you are trying to join, %(deactivated_domain_name)s, has been deactivated.
                        Please contact <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> to reactivate
                        this group.
uk: 
                        Організація, до якої ви намагаєтеся приєднатися, %(deactivated_domain_name)s, була деактивована.
                        Будь ласка, зв'яжіться з <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> щоб повторно активувати
                        цю групу.

en: 
                        This installation of Zulip does not have a configured privacy policy.
                        Contact this <a href="mailto:%(support_email)s">server's administrator</a>
                        if you have any questions.
uk: 
                        Ця інсталяція Zulip не має налаштованої політики конфіденційності.
                        Зв'яжіться з <a href="mailto:%(support_email)s">адміністратором сервера</a>
                        якщо у вас виникли запитання.

en: 
                        This installation of Zulip does not have a configured terms of service.
                        Contact this <a href="mailto:%(support_email)s">server's administrator</a>
                        if you have any questions.
uk: 
                        Ця інсталяція Zulip не має налаштованих умов використання.
                        Зв'яжіться з <a href="mailto:%(support_email)s">адміністратором сервера</a>
                        якщо у вас виникли запитання.

en: 
                <h1>You&rsquo;re almost there.</h1>
                <p>We just need you to do one last thing.</p>
uk: 
                <h1>Ми майже завершили.</h1>
                <p>Залишилось зробити один останній крок.</p>

en: 
                Complete the
                <a class="alert-link" href="#organization/organization-profile">
                    organization profile
                </a> to brand and explain the purpose of this Zulip organization.
uk: 
                Заповніть
                <a class="alert-link" href="#organization/organization-profile">
                    профіль організації
                </a> встановивши логотип та призначення цієї організації Zulip.

en: 
                Learn more about mentions <a href="/help/mention-a-user-or-group">
                here</a>.
uk: 
    Дізнайтеся більше про згадування <a href="/help/mention-a-user-or-group">тут</a>.

en: 
                Learn more about starring messages <a href="/help/star-a-message">
                here</a>.
uk: 
    Дізнайтеся більше про позначку повідомлень<a href="/help/star-a-message">
    тут</a>.

en: 
                That query would search for messages sent by
                <span class="operator_value">%(placeholder_email)s</span>
                to stream
                <span class="operator_value">%(placeholder_stream)s</span>
                containing the keyword
                <span class="operator_value">%(placeholder_keyword)s</span>.
uk: 
                Цей запит буде шукати повідомлення, надіслані користувачем
                <span class="operator_value">%(placeholder_email)s</span>
                в канал
                <span class="operator_value">%(placeholder_stream)s</span>
                що містять слово
                <span class="operator_value">%(placeholder_keyword)s</span>.

en: 
                To use one of these to login to Zulip, you must first
                <a href="https://github.com/settings/emails">verify it with GitHub.</a>
uk: 
                Щоб використовувати його для входу в Zulip, спершу потрібно
                <a href="https://github.com/settings/emails">підтвердити їх за допомогою GitHub.</a>

en: 
                Welcome back!  You have <span class="bankruptcy_unread_count">%(count)s</span> unread messages.  Do you want to mark them all as read?
                <span class="buttons">
                    <a class="alert-link accept-bankruptcy">Yes, please!</a>
                    &bull;
                    <a class="alert-link exit">No, I'll catch up.</a>
                </span>
uk: 
                З поверненням! У вас є <span class="bankruptcy_unread_count">%(count)s</span> непрочитаних повідомлень. Хочете відзначити їх усі як прочитані?
                <span class="buttons">
                    <a class="alert-link accept-bankruptcy">Так, будь ласка!</a>
                    &bull;
                    <a class="alert-link exit">Ні, я наздожену.</a>
                </span>

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                start a conversation with yourself</a>?
uk: 
                Чому б <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                не почати бесіду з собою</a>?

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                start the conversation</a>?
uk: 
    Чому б не <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
    почати розмову</a>?

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
                start the conversation</a>?
uk: 
    Чому б не <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
    почати розмову</a>?

en: 
                Your GitHub account also has unverified email addresses
                associated with it.
uk: 
                У вашому обліковому записі GitHub також
                є неперевірені адреси електронної пошти.

en: 
            <h1 class="get-started">Select account</h1>
uk: 
            <h1 class="get-started">Вибрати обліковий запис</h1>

en: 
            Marking all messages as read…
uk: 
            Позначення всіх повідомлень як прочитаних…

en: 
            The email address you are trying to sign up with is not valid.
            Please sign up using a valid email address.
uk: 
            Адреса електронної пошти, яку ви намагаєтеся зареєструвати, недійсна.
            Будь ласка, зареєструйтесь, використовуючи дійсну адресу електронної пошти.

en: 
            The organization you are trying to join, %(realm_name)s,
            only allows users with email addresses within the
            organization. Please sign up using appropriate email address.
uk: 
            Організація, до якої ви намагаєтеся приєднатись, %(realm_name)s,
            приймає користувачів лише з адресами електронної пошти організації.
            Будь ласка, зареєструйтесь, використовуючи відповідну електронну адресу.

en: 
        Do not reply to this email. This Zulip server is not configured to accept incoming emails (<a href="%(url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">help</a>).
uk: 
        Не відповідайте на цей електронний лист. Цей сервер Zulip не налаштований на прийняття вхідних листів (<a href="%(url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">допомога</a>).

en: 
        Do not reply to this email. This Zulip server is not configured to accept incoming emails (<a href="%(url)s">help</a>).
uk: 
        Не відповідайте на цей електронний лист. Цей сервер Zulip не налаштований на прийняття вхідних листів (<a href="%(url)s">допомога</a>).

en: 
        This invitation expires in two days. If the invitation expires,
        you'll need to ask <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_name)s</a>
        for another one.
uk: 
        Термін дії цього запрошення закінчується через два дні. Якщо він закінчиться,
        вам потрібно буде попросити <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_name)s</a>
        надіслати ще одне.

en: 
        This invitation expires in two days. If the invitation expires,
        you'll need to ask <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_name)s</a>
        for another one.
uk: 
        Термін дії цього запрошення закінчується через два дні. Якщо воно закінчиться,
        вам потрібно буде попросити <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_name)s</a>
        надіслати ще одне.

en: 
    Do not reply to this email. This Zulip server is not configured to accept
    incoming emails. Help:
uk: 
    Не відповідайте на цей електронний лист. Цей сервер Zulip не налаштований на прийняття вхідних листів. Допомога:

en: 
    This email does not include message content because you have disabled message content appearing in email notifications.
    See %(alert_notif_url)s for more details.
uk: 
    Цей лист не включає вміст повідомлень, тому що ви вимкнули показ вмісту повідомлень у сповіщеннях електронною поштою.
    Додаткова інформація: %(alert_notif_url)s.

en: 
    This email does not include message content because your organization has disabled message content appearing in email notifications.
    See %(hide_content_url)s for more details.
uk: 
    Цей лист не включає вміст повідомлень, тому що ваша організація вимкнула показ вмісту повідомлень у сповіщеннях електронною поштою.
    Додаткова інформація: %(hide_content_url)s.

en: %(realm_name)s on Zulip: Your new account details
uk: %(realm_name)s на Zulip: Деталі Вашого нового облікового запису

en: %(realm_name)s on Zulip: Your new organization details
uk: %(realm_name)s на Zulip: Деталі Вашої нової організації

en: %(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s) wants you to join them on Zulip -- the team communication tool designed for productivity.
uk: %(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s) хоче, щоб ви приєдналися до них на Zulip — комунікаційному інструменті для команд, призначеному для збільшення продуктивності.

en: %(referrer_full_name)s invited you to join %(referrer_realm_name)s
uk: %(referrer_full_name)s запросив вас приєднатися до %(referrer_realm_name)s

en: '{item}' cannot be blank.
uk: '{item}' не може бути порожнім.

en: '{value}' is not a valid choice for '{field_name}'.
uk: '{value}' не є правильним вибором для '{field_name}'.

en: 15 day actives
uk: 15 денна активність

en: <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Learn more</a> about Zulip, become a pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">dive right in</a>!
uk: <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Взнайте більше</a> про Zulip, станьте професіоналом з декількома <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">клавіатурними комбінаціями</a>, або <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">занурюйтесь прямо зараз</a>!

en: <a href="%(getting_started_link)s">Learn more</a> about Zulip, become a pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s">dive right in</a>!
uk: <a href="%(getting_started_link)s">Дізнайтеся більше</a> про Zulip, станьте профі використовуючи <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">клавіатурні комбінації</a>, або <a href="%(realm_uri)s">занурюйтесь прямо зараз</a>!

en: <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">Reply in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">manage email preferences</a>.
uk: <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">Відповідайте у Zulip</a>, чи <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">керуйте своїми налаштуваннями електронної пошти</a>.

en: <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">View or reply in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">manage email preferences</a>.
uk: <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">Переглядайте або відповідайте у Zulip</a>, чи <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">керуйте своїми налаштуваннями електронної пошти</a>.

en: <a href="%(narrow_url)s">Reply in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s">manage email preferences</a>.
uk: <a href="%(narrow_url)s">Відповідайте у Zulip</a>, чи <a href="%(notif_url)s">керуйте своїми налаштуваннями електронної пошти</a>.

en: <a href="%(narrow_url)s">View or reply in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s">manage email preferences</a>.
uk: <a href="%(narrow_url)s">Переглядайте або відповідайте у Zulip</a>, чи <a href="%(notif_url)s">керуйте своїми налаштуваннями електронної пошти</a>.

en: <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s)</a> wants you to join them on Zulip — the team communication tool designed for productivity.
uk: <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s)</a> хоче, щоб ви приєдналися до них на Zulip — командному інструменті спілкування, створеному для підвищення продуктивності.

en: <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s)</a> wants you to join them on Zulip &mdash; the team communication tool designed for productivity.
uk: <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s)</a> хоче, щоб ви приєдналися до них на Zulip &mdash; командному інструменті для спілкування, створеному для підвищення продуктивності.

en: <p>File not found.</p>
uk: <p>Файл не знайдено.</p>

en: <p>Invalid size.</p>
uk: <p>Неправильний розмір.</p>

en: <p>Not a valid URL.</p>
uk: <p>Помилковий URL.</p>

en: <p>You are not authorized to view this file.</p>
uk: <p>Ви не маєте права переглядати цей файл.</p>

en: <strong class="message">Unable to connect to
                Zulip.</strong>  Updates may be delayed.
uk: <strong class="message">Неможливо підключитися до
     Zulip.</strong>  Оновлення можуть бути затримані.

en: A custom emoji with this name already exists.
uk: Користувацька емодзі з таким іменем вже існує.

en: A field with that label already exists.
uk: Поле з цією позначкою вже існує.

en: A full update of all the graphs happens once a day.<br/>The “Messages Sent Over Time” graph is updated once an hour.
uk: Повне оновлення всіх графіків відбувається один раз на день.<br/>Графік “Повідомлення, надіслані за часом” оновлюється раз на годину.

en: API documentation
uk: Документація API

en: API usage exceeded rate limit
uk: Використання API перевищило встановлений ліміт

en: About Zulip
uk: Про Zulip

en: Accept the new Terms of Service
uk: Прийняти нові Умови обслуговування

en: Access denied
uk: Доступ заборонено

en: Account has been deactivated.
uk: Обліковий запис був деактивований.

en: Account is deactivated
uk: Обліковий запис деактивовано

en: Account is not associated with this subdomain
uk: Обліковий запис не пов'язаний з цим піддоменом

en: Accounts
uk: Облікові записи

en: Activate your Zulip account
uk: Активувати свій обліковий запис Zulip

en: Active users
uk: Активні користувачі

en: Add another user...
uk: Додати іншого користувача ...

en: Add emoji
uk: Додати смайлики

en: Add one or more users
uk: Додати одного або декількох користувачів

en: Add streams
uk: Додати канали

en: Add up to 10 comma-separated email addresses.
uk: Додайте до 10 електронних адрес, розділених комами.

en: Add video call
uk: Додати відеодзвінок

en: Administrators
uk: Адміністратори

en: Aggregation
uk: Об'єднання

en: Alert words
uk: Сигнальні слова

en: All
uk: Всі

en: All messages
uk: Всі повідомлення

en: All streams
uk: Всі канали

en: All time
uk: За весь час

en: Already has an account.
uk: Вже є обліковий запис.

en: An error occurred while deleting the attachment. Please try again later.
uk: Під час видалення вкладення сталася помилка. Будь-ласка спробуйте пізніше.

en: An unknown browser
uk: Невідомий браузер

en: Analytics are fully available 24 hours after organization creation.
uk: Аналітика стане доступна повністю через 24 години після створення організації.

en: Analytics documentation
uk: Документація Аналітики

en: Apps &amp; integrations
uk: Додатки та інтеграції

en: Are you sure you want to delete this message?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити це повідомлення?

en: As a last resort, you can use a backup token:
uk: В останньому випадку ви можете використовувати значком резервної копії:

en: Ask me later
uk: Запитати пізніше

en: At least one authentication method must be enabled.
uk: Необхідно ввімкнути принаймні один метод автентифікації.

en: At least one of the following arguments must be present: emoji_name, emoji_code
uk: Принаймні один з наступних аргументів повинен бути присутнім: emoji_name, emoji_code

en: Attach files
uk: Приєднати файли

en: Auth key for this subdomain not found.
uk: Ключ авторизації для цього піддомену не знайдено.

en: Authentication methods
uk: Методи автентифікації

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Available on Zulip Standard. Upgrade to access.
uk: Доступний у стандартному Zulip. Для доступу треба підвищити рівень.

en: Avatar
uk: Аватар

en: Avatar changes are disabled in this organization.
uk: Зміни аватару відключені для цієї організації.

en: Bad JSON web token
uk: Хибний JSON веб-токен

en: Bad event queue id: {queue_id}
uk: Поганий ідентифікатор події черги: {queue_id}

en: Bad name or username
uk: Хибне ім'я або ім'я користувача

en: Bad value for '{var_name}': {bad_value}
uk: Погане значення для '{var_name}': {bad_value}

en: Best,
uk: Всього найкращого,

en: Billing
uk: Платежі

en: Bots
uk: Боти

en: CSRF Error: {reason}
uk: Помилка CSRF: {reason}

en: Can't create bots until FAKE_EMAIL_DOMAIN is correctly configured.
    Please contact your server administrator.
uk: Не можу створити ботів, поки не буде правильно налаштовано FAKE_EMAIL_DOMAIN.
    Зверніться до адміністратора сервера.

en: Can't decide between '{var_name1}' and '{var_name2}' arguments
uk: Неможливо визначитись між '{var_name1}' та '{var_name2}' аргументами

en: Can't use both mobile_flow_otp and desktop_flow_otp together.
uk: Неможливо використовувати mobile_flow_otp та desktop_flow_otp разом.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel compose
uk: Скасувати написання

en: Cannot change message content while changing stream
uk: Не вдається змінити вміст повідомлення під час зміни каналу

en: Cannot deactivate the only {entity}.
uk: Неможливо деактивувати єдину {entity}.

en: Cannot send to multiple streams
uk: Неможливо відправити в декілька каналів

en: Catch up on a stream
uk: Наздогнати у каналі

en: Categories
uk: Категорії

en: Center the view around message ID
uk: Зробити акцент представлення на ідентифікаторі повідомлення

en: Check out our <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">guide for admins</a>, become a Zulip pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">dive right in</a>!
uk: Ознайомтесь з нашим <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">помічником для адміністраторів</a>, станьте професіоналом Zulip за допомогою декількох <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">швидких комбінацій на клавіатурі</a>, або <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">занурюйтесь прямо зараз</a>!

en: Check out our <a href="%(getting_started_link)s">guide for admins</a>, become a Zulip pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s">dive right in</a>!
uk: Перегляньте наш <a href="%(getting_started_link)s">помічник для адміністраторів</a>, станьте професіоналом Zulip використовуючи <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">клавіатурні комбінації</a>, або <a href="%(realm_uri)s">занурюйтесь прямо зараз</a>!

en: Check out our guide (%(getting_started_link)s) for admins, become a Zulip pro with a few keyboard shortcuts (%(keyboard_shortcuts_link)s), or dive right in to %(realm_uri)s!
uk: Перегляньте наш помічник (%(getting_started_link)s) для адміністраторів, станьте Zulip профі використовуючи клавіатурні комбінації (%(keyboard_shortcuts_link)s), або занурюйтесь прямо зараз %(realm_uri)s!

en: Check your email for a confirmation link.
uk: Перевірте свою електронну пошту для посилання на підтвердження.

en: Check your email in a few minutes to finish the process.
uk: Перевірте свою електронну пошту через кілька хвилин, щоб завершити процес.

en: Check your email so we can get started.
uk: Перевірте свою електронну пошту, щоб ми могли почати роботу.

en: Cheers,
uk: Дякую,

en: Click anywhere on a message to reply.
uk: Для відповіді натисніть у будь-якому місці цього повідомлення.

en: Click here to log in to Zulip and catch up.
uk: Клацніть тут, щоб увійти в Zulip і наздогнати.

en: Click here to log in to Zulip and catch up: %(organization_uri)s.
uk: Клацніть тут, щоб увійти в Zulip і наздогнати: %(organization_uri)s.

en: Click here to start a new conversation. Pick a topic (2-3 words is best), and give it a go!
uk: Натисніть тут, щоб розпочати нову бесіду. Виберіть тему (найкраще всього 2-3 слова), і дайте їй розпочатись!

en: Click the button below to complete registration.
uk: Клацніть на кнопці нижче щоб закінчити реєстрацію.

en: Click the button below to reactivate your organization.
uk: Клацніть на кнопку нижче щоб відновити Вашу організацію.

en: Click the button below to reset your password.
uk: Клацніть на кнопку нижче щоб поміняти Ваш пароль.

en: Click the link below to complete registration.
uk: Клацніть на посилання нижче щоб закінчити реєстрацію.

en: Click the link below to reactivate your organization.
uk: Клацніть на посилання нижче щоб відновити Вашу організацію.

en: Click the link below to reset your password.
uk: Клацніть на посилання нижче щоб змінити Ваш пароль.

en: Client did not pass any new values.
uk: Клієнт не передав ніякі нові значення.

en: Close
uk: Закрити

en: Collapse/show selected message
uk: Згорнути/показати вибране повідомлення

en: Communication
uk: Зв'язок

en: Community chat
uk: Чат спільноти

en: Complete registration
uk: Завершити реєстрацію

en: Compose
uk: Створити

en: Compose a reply @-mentioning author
uk: Написати відповідь @-згадуючи автора

en: Compose your message here
uk: Пишіть своє повідомлення тут

en: Compose your message here...
uk: Складіть своє повідомлення тут ...

en: Composing messages
uk: Написання повідомлень

en: Confirm email change
uk: Підтвердити зміну електронної пошти

en: Confirm password
uk: Підтвердити пароль

en: Congratulations on your first reply!
uk: Вітаємо вас з першою відповіддю!

en: Consecutive '.' are not allowed.
uk: Послідовні '.' заборонені.

en: Contact support
uk: Звернутися в службу підтримки

en: Contact us any time at %(support_email)s if you run into trouble, have any feedback, or just want to chat!
uk: Пишіть нам у будь який час на адресу %(support_email)s якщо у Вас виникли проблеми, для зворотнього зв'язку або щоб поспілкуватись!

en: Contact us any time at %(support_email)s if you run into trouble,have any feedback, or just want to chat!
uk: Пишіть нам у будь який час за адресою %(support_email)s якщо у Вас виникли проблеми, для зворотнього зв'язку або просто поспілкуватися!

en: Contact us any time at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a> if you run into trouble, have any feedback, or just want to chat!
uk: Пишіть нам у будь-який час на адресу <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a> якщо у Вас виникли проблеми, для зворотнього зв'язку або просто хочете поспілкуватися!

en: Contact us any time at <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> if you run into trouble, have any feedback, or just want to chat!
uk: Пишіть нам за адресою <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> у разі будь яких проблем, для зворотнього зв'язку або просто щоб поспілкуватися!

en: Content can't be empty
uk: Вміст не може бути порожнім

en: Continue to registration
uk: Продовжити реєстрацію

en: Continuous integration
uk: Безперервна інтеграція

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy this login token and return to your Zulip app to finish logging in:
uk: Скопіюйте цей токен входу та поверніться у додаток Zulip, щоб завершити вхід:

en: Could not allocate event queue
uk: Не вдалося виділити чергу подій

en: Could not decode image; did you upload an image file?
uk: Неможливо декодувати малюнок; ви завантажили файл малюнку?

en: Could not find Kerberos credential
uk: Не вдалося знайти обліковий запис Kerberos

en: Create a new Zulip organization
uk: Створіть нову організацію Zulip

en: Create a new organization.
uk: Створити нову організацію.

en: Create new stream
uk: Створити новий канал

en: Create organization
uk: Створити організацію

en: Create your own!
uk: Створіть свою власну!

en: Cumulative
uk: Сукупно

en: Custom emoji
uk: Власні емодзі

en: Custom external account must define url pattern
uk: Довільний зовнішній обліковий запис повинен визначити шаблон посилання

en: Custom integrations
uk: Власні інтеграції

en: Custom profile fields
uk: Власні поля профілю

en: Customer support
uk: Підтримка клієнтів

en: Customize your account and notifications on your [Settings page]({settings_url})
uk: Налаштуйте свій обліковий запис та сповіщення на [сторінці Налаштування]({settings_url})

en: Cycle between stream narrows
uk: Переходи між звуженнями каналу

en: Daily
uk: Поденно

en: Daily actives
uk: Денна активність

en: Data exports
uk: Експорт даних

en: Data is out of order.
uk: Дані невпорядковані.

en: Date picker
uk: Вибір дати

en: Deactivated organization
uk: Деактивована організація

en: Deactivated users
uk: Деактивовані користувачі

en: Dear former administrators of %(realm_name)s,
uk: Шановні колишні адміністратори %(realm_name)s,

en: Default custom field cannot be updated.
uk: Користувацьке поле за замовчуванням не можна оновити.

en: Default streams
uk: Основні канали

en: Delete message
uk: Видалити повідомлення

en: Delete selected draft
uk: Видалити вибрану чернетку

en: Deployment
uk: Розгортання

en: Deprecation notice
uk: Повідомлення про зникнення

en: Desktop & mobile apps
uk: Настільні та мобільні додатки

en: Desktop &amp; mobile apps
uk: Настільні та мобільні додатки

en: Detailed keyboard shortcuts documentation
uk: Докладна довідка про комбінації клавіш

en: Detailed search operators documentation
uk: Детальна документація операторів пошуку

en: Dev environment not enabled.
uk: Середовище розробки не активоване.

en: Device: %(device_browser)s on %(device_os)s.
uk: Пристрій: %(device_browser)s на %(device_os)s.

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Disposable email addresses are not allowed in this organization
uk: У цій організації не дозволяється використовувати одноразові електронні адреси

en: Domain can only have letters, numbers, '.' and '-'s.
uk: Домен може мати лише літери, цифри, '.' та '-'.

en: Domain can't be empty.
uk: Домен не може бути порожнім.

en: Domain cannot start or end with a dot (.)
uk: Домен не може починатись чи закінчуватись точкою (.)

en: Domain is too long
uk: Домен занадто довгий

en: Domain must have at least one dot (.)
uk: Домен повинен мати принаймні одну крапку (.)

en: Don&rsquo;t import settings
uk: Не імпортувати налаштування

en: Don't know your organization URL?
uk: Не знаєте URL своєї організації?

en: Download
uk: Завантажити

en: Download our [Desktop and mobile apps]({apps_url})
uk: Завантажте наші [настільні та мобільні додатки]({apps_url})

en: Download the latest release.
uk: Завантажте останню версію.

en: Drafts
uk: Чернетки

en: Edit selected draft
uk: Редагувати вибрану чернетку

en: Edit selected message
uk: Редагувати вибране повідомлення

en: Edit your last message
uk: Редагувати останнє повідомлення

en: Effect
uk: Ефект

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email address changes are disabled in this organization.
uk: Зміна електронної адреси в цій організації вимкнена.

en: Email addresses
uk: Електронні адреси

en: Email addresses containing + are not allowed in this organization.
uk: Електронні адреси що містять +, не дозволяються в цій організації.

en: Email addresses containing + are not allowed.
uk: Електронні адреси, що містять +, не дозволені.

en: Email changed!
uk: Електронна пошта змінилася!

en: Email or username
uk: Електронна пошта або ім'я користувача

en: Email settings updated
uk: Налаштування електронної пошти оновлено

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Email: %(user_email)s
uk: Електронна пошта: %(user_email)s

en: Emails (one on each line or comma-separated)
uk: Електронні адреси (по одній на кожен рядок, або розділяйте комами)

en: Embedded bots are not enabled.
uk: Вбудовані боти не активовані.

en: Emoji name is missing
uk: Відсутня назва емодзі

en: Empty or invalid length token
uk: Пустий чи недійсний токен довжини

en: Enable notifications
uk: Увімкнути сповіщення

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enter
uk: Ввід

en: Enter your LDAP/Active Directory password.
uk: Введіть Ваш LDAP/Active Directory пароль.

en: Enter your email address
uk: Введіть адресу вашої електронної пошти

en: Enter your organization's Zulip URL:
uk: Ввести URL-адресу вашої Zulip організації:

en: Error: channels_map_to_topics parameter other than 0 or 1
uk: Помилка: параметр channels_map_to_topics відрізняються від 0 чи 1

en: Every message has a topic. Topics keep conversations easy to follow, and make it easy to reply to conversations that start while you are offline.
uk: У кожного повідомлення є тема. Теми дозволяють легко стежити за бесідами та полегшити відповідь на бесіди, які починаються коли ви оффлайн.

en: Everyone
uk: Будь хто

en: Example of a topic that is too long
uk: Приклад занадто довгої теми

en: Examples of short topics
uk: Приклади коротких тем

en: Exceeded rate limit.
uk: Перевищив ліміт.

en: Exclude messages with topic <span class="operator_value">topic</span>
uk: Виключити повідомлення з темою <span class="operator_value">тема</span>

en: Exit search
uk: Вийти з пошуку

en: Expected exactly one stream
uk: Очікується рівно один канал

en: Export already deleted
uk: Експорт уже видалено

en: External account
uk: Зовнішній обліковий запис

en: Failed to change owner, bots can't own other bots
uk: Не вдалося змінити власника, боти не можуть володіти іншими ботами

en: Failed to change owner, no such user
uk: Не вдалося змінити власника, немає такого користувача

en: Failed to change owner, user is deactivated
uk: Не вдалося змінити власника, користувач деактивований

en: Features
uk: Особливості

en: Feel free to continue using this space to practice your new messaging skills. Or, try clicking on some of the stream names to your left!
uk: Не соромтесь продовжувати використовувати цей простір, щоб практикувати нові навички обміну повідомленнями. Або спробуйте клацнути на деяких назвах каналів зліва!

en: Field id {id} not found.
uk: Ідентифікатор поля {id} не знайдено.

en: Field must have at least one choice.
uk: Поле повинне мати хоча б один вибір.

en: Filter by category
uk: Фільтрувати за категорією

en: Filter not found
uk: Фільтр не знайдено

en: Filter streams
uk: Фільтр каналів

en: Filter users
uk: Фільтр користувачів

en: Financial
uk: Фінанси

en: Find account
uk: Знайти обліковий запис

en: Find accounts
uk: Знайти облікові записи

en: Find your Zulip accounts
uk: Знайдіть свої облікові записи Zulip

en: Find your organization.
uk: Знайти свою організацію.

en: Finish
uk: Готово

en: Finish desktop login
uk: Завершити вхід на комп'ютері

en: First message
uk: Перше повідомлення

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Formatting
uk: Форматування

en: Full name
uk: Повне ім'я

en: Full name or 名前
uk: Повне ім'я або 名前

en: GOOGLE_CLIENT_ID is not configured
uk: GOOGLE_CLIENT_ID не налаштовано

en: Generate invite link
uk: Створити посилання-запрошення

en: Github logo
uk: Логотип Github

en: Go to Settings to configure your notifications and display settings.
uk: Перейдіть у Налаштування щоб настроїти Ваші повідомлення та відображення.

en: Go to Zulip
uk: Перейти до Zulip

en: Good topics: design mockup, Bug 345, acme burgers
uk: Гарні приклади тем: макет дизайну, Помилка 345, смачні млинці

en: Got it
uk: Зрозуміло

en: Grant Zulip the Kerberos tickets needed to run your Zephyr mirror via Webathena
uk: Необхідно надати Zulip тікет Kerberos, щоб запустити ваше дзеркало Zephyr через Webathena

en: Group PMs with %(huddle_display_name)s
uk: Групові ПП з %(huddle_display_name)s

en: Group private messages
uk: Групові приватні повідомлення

en: Guest users
uk: Гостьові користувачі

en: Guest users cannot edit custom emoji.
uk: Гості не можуть редагувати спеціальні емодзі.

en: Guests
uk: Гості

en: Hello, and welcome to Zulip!
uk: Привіт і ласкаво просимо до Zulip!

en: Help &amp; community
uk: Довідка &amp; спільнота

en: Help center
uk: Довідковий центр

en: Here are some tips to get you started:
uk: Ось кілька порад, щоб почати роботу:

en: Heroku logo
uk: Логотип Heroku

en: Hey,
uk: Гей,

en: Hi %(user_name)s,
uk: Привіт %(user_name)s,

en: Hi again,
uk: Привіт ще раз,

en: Hi there! It looks like you tried to unsubscribe from something, but we don't
    recognize the URL.
uk: Привіт! Схоже, ви спробували скасувати підписку на щось, але ми не
    розпізнали URL.

en: Hi there! Thank you for your interest in Zulip.
uk: Привіт! Дякуємо за інтерес до Zulip.

en: Hi there,
uk: Привіт,

en: Hi,
uk: Привіт,

en: History
uk: Історія

en: Home
uk: Домівка

en: Humans
uk: Люди

en: I wanted to share one last thing with you: a few tips about topics, since mastering topics is a key part of being a Zulip power user.
uk: Я би хотів розповісти тобі ще ось про що: декілька порад про теми, тому що розуміння концепції тем є ключом до продуктивної роботи у Zulip.

en: IP address: %(device_ip)s
uk: IP адреса: %(device_ip)s

en: If the request was in error, you can take no action and this link will expire in 24 hours.
uk: Якщо запит був зроблений помилково, Ви можете нічого не робити і посилання автоматично деактивується за 24 години.

en: If this message does not go away, please wait a couple seconds and <a id="reload-lnk">reload</a> the page.
uk: Якщо це повідомлення не зникає, будь ласка, зачекайте пару секунд і<a id="reload-lnk"> перезавантажте сторінку.

en: If this was you, great! There's nothing else you need to do.
uk: Якщо це були ви — супер! Тоді нічого не треба робити.

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <%(support_email)s>.
uk: Якщо Ви не робили запит на цю зміну, будь ласка зв'яжіться з нами негайно за адресою <%(support_email)s>.

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.
uk: Якщо Ви не робили цей запит, будь ласка зв'яжіться з нами терміново за адресою <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.
uk: Якщо Ви не робили запит на цю зміну, будь ласка зв'яжіться з нами негайно за адресою <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.

en: If you do not recognize this activity, you can safely ignore this email.
uk: Якщо ви не впізнаєте цієї активності, можете спокійно проігнорувати цей лист.

en: If you do not recognize this login, or think your account may have been compromised, please <a href="%(realm_uri)s/accounts/password/reset/" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">reset your password</a> or contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.
uk: Якщо ви не впізнаєте цей вхід, або вважаєте що ваш обліковий запис міг бути скомпрометований, будь ласка, <a href="%(realm_uri)s/accounts/password/reset/" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">змініть свій пароль</a> або напишіть нам за адресою <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.

en: If you do not recognize this login, or think your account may have been compromised, please <a href="%(realm_uri)s/accounts/password/reset/">reset your password</a> or contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.
uk: Якщо ви не впізнаєте цей вхід, або вважаєте що ваш обліковий запис міг бути скомпрометований, будь ласка, <a href="%(realm_uri)s/accounts/password/reset/">змінить свій пароль</a> або зв'яжіться з нами за адресою <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.

en: If you do not recognize this login, or think your account may have been compromised, please reset your password at %(realm_uri)s/accounts/password/reset/ or contact us immediately at %(support_email)s.
uk: Якщо ви не впізнаєте цей вхід, або вважаєте що ваш обліковий запис було скомпрометовано, будь ласка, змініть свій пароль %(realm_uri)s/accounts/password/reset/ або зв'яжіться з нами за адресою%(support_email)s.

en: If you have trouble logging in, please contact Zulip support by replying to this email.
uk: Якщо Ви не можете увійти у Ваш обліковий запис, будь ласка зв'яжіться зі службою підтримки Zulip шляхом відповіді на цей лист.

en: If you're not into keyboards, that's okay too; clicking anywhere on this message will also do the trick!
uk: Якщо ви не любите клавіатури – нічого страшного, клацніть будь-де на цьому повідомленні й буде вам щастя!

en: Image file upload failed.
uk: Не вдалося завантажити файл зображення.

en: Image size exceeds limit.
uk: Розмір малюнку перевищує встановлений ліміт.

en: Import settings from existing Zulip account
uk: Імпортувати налаштування з існуючого облікового запису Zulip

en: Incoming webhooks
uk: Вхідні вебхуки

en: Incorrect token.
uk: Некоректний токен.

en: Initiate a search
uk: Ініціювати пошук

en: Insert new line
uk: Вставити нову лінійку

en: Insufficient permission
uk: Недостатній дозвіл

en: Integration frameworks
uk: Інтеграційні фреймворки

en: Integrations
uk: Інтеграції

en: Interactive bots
uk: Інтерактивні боти

en: Internal server error
uk: Внутрішня помилка сервера

en: Invalid 'op' value (should be start or stop)
uk: Помилкове 'op' значення (повинно бути start або stop)

en: Invalid API key
uk: Неправильний ключ API

en: Invalid APNS token
uk: Недійсний токен APNS

en: Invalid Kerberos cache
uk: Недійсний кеш Kerberos

en: Invalid OTP
uk: Недійсний OTP

en: Invalid URL format string.
uk: Помилковий формат рядка URL.

en: Invalid address.
uk: Недійсна адреса.

en: Invalid attachment
uk: Неправильне вкладення

en: Invalid authorization header for basic auth
uk: Невірний заголовок авторизації для базової аутентифікації

en: Invalid bot type
uk: Невірний тип бота

en: Invalid characters in emoji name
uk: Недійсні символи в назві емодзі

en: Invalid characters in name!
uk: Недійсні символи в імені!

en: Invalid configuration data!
uk: Недійсні дані конфігурації!

en: Invalid custom emoji name.
uk: Недійсне ім'я користувацького емодзі.

en: Invalid custom emoji.
uk: Недійсний користувацький емодзі.

en: Invalid data export ID
uk: Недійсний ID експорту даних

en: Invalid data type for recipients
uk: Недійсний тип даних для одержувачів

en: Invalid data type for stream
uk: Недійсний тип даних для каналу

en: Invalid data.
uk: Помилкові дані.

en: Invalid domain: {}
uk: Недійсний домен: {}

en: Invalid email
uk: Неправильна адреса електронної пошти

en: Invalid embedded bot name.
uk: Невірне ім'я вбудованого бота.

en: Invalid emoji code.
uk: Недійсний код емодзі.

en: Invalid emoji name.
uk: Недійсне ім'я емодзі.

en: Invalid emoji type.
uk: Недійсний тип емодзі.

en: Invalid external account type
uk: Недійсний тип зовнішнього облікового запису

en: Invalid field type.
uk: Недійсний тип поля.

en: Invalid filename
uk: Недійсне ім'я файлу

en: Invalid filter pattern.  Valid characters are %s.
uk: Помилковий шаблон фільтру. Правильні символи є %s.

en: Invalid format!
uk: Недійсний формат!

en: Invalid interface type
uk: Недійсний тип інтерфейсу

en: Invalid json for submessage
uk: Помилковий json для частини повідомлення

en: Invalid markdown include statement: {include_statement}
uk: Помилкова розмітка включає фрагмент: {include_statement}

en: Invalid message type
uk: Недійсний тип повідомлення

en: Invalid message(s)
uk: Недійсне(і) повідомлення

en: Invalid mirrored message
uk: Помилкове віддзеркалене повідомлення

en: Invalid narrow operator: {desc}
uk: Помилковий оператор пошуку: {desc}

en: Invalid or expired login session.
uk: Сеанс входу недійсний, або закінчився.

en: Invalid order mapping.
uk: Недійсне відображення порядку.

en: Invalid organization
uk: Неправильна організація

en: Invalid payload
uk: Помилковий вміст

en: Invalid stream id
uk: Недійсний ідентифікатор каналу

en: Invalid stream id {}. No invites were sent.
uk: Недійсний id каналу {}. Жодного запрошення надіслано не було.

en: Invalid subdomain
uk: Недійсний піддомен

en: Invalid subdomain for push notifications bouncer
uk: Недійсний піддомен для виклику push-сповіщень

en: Invalid time format
uk: Недійсний формат часу

en: Invalid token
uk: Недійсний токен

en: Invalid token type
uk: Недійсний тип токену

en: Invalid type parameter
uk: Недійсний параметр типу

en: Invalid user ID {}
uk: Недійсний ID користувача {}

en: Invalid user ID: %d
uk: Недійсний ID користувача: %d

en: Invalid user group
uk: Недійсна група користувачів

en: Invalid value for "op". Specify one of "add" or "remove".
uk: Помилкове значення для "op". Вкажіть один з "add" або "remove".

en: Invalid video_chat_provider {}
uk: Недійсний video_chat_provider {}

en: Invalid {} value {} ({})
uk: Неправильне {} значення {} ({})

en: Invitations
uk: Запрошення

en: Invite
uk: Запросити

en: Invite more users
uk: Запросити більше користувачів

en: Invite users
uk: Запросити користувачів

en: Invite users to Zulip
uk: Запросити користувачів до Zulip

en: Inviting...
uk: Запрошення...

en: Invoices with more than {} licenses can't be processed from this page. To complete the upgrade, please contact {}.
uk: З цієї сторінки не можна обробляти рахунки з більш ніж {} ліцензіями. Щоб завершити оновлення, зверніться до: {}.

en: JIRA logo
uk: Логотип JIRA

en: Just in case, take a look at your Spam folder.
uk: Про всяк випадок, подивіться у своїй теці зі спамом.

en: Keyboard shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Label cannot be blank.
uk: Позначка не може бути порожньою.

en: Last message
uk: Останнє повідомлення

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Last year
uk: Останній рік

en: Learn more (%(getting_started_link)s) about Zulip, become a pro with a few keyboard shortcuts (%(keyboard_shortcuts_link)s), or dive right in to %(realm_uri)s!
uk: Дізнайтесь більше (%(getting_started_link)s) про Zulip, станьте профі використовуючи клавіатурні комбінації (%(keyboard_shortcuts_link)s), або занурюйтесь прямо зараз %(realm_uri)s!

en: License management
uk: Керування ліцензією

en: Link
uk: Посилання

en: Link with Webathena
uk: Зв'язати з Webathena

en: Linkifiers
uk: Пов'язувачі

en: List of options
uk: Список опцій

en: Loading...
uk: Завантажуємо...

en: Log in
uk: Увійти

en: Log in now
uk: Увійти зараз

en: Log in to Zulip
uk: Увійти в Zulip

en: Log in to your organization
uk: Увійти до своєї організації

en: Log in with %(identity_provider)s
uk: Увійти через %(identity_provider)s

en: Log in with another account
uk: Увійдіть, використовуючи інший обліковий запис

en: Log out
uk: Вийти

en: Login
uk: Увійти

en: Long text
uk: Довгий текст

en: Malformed API key
uk: Неправильний ключ API

en: Malformed JSON
uk: Помилковий JSON

en: Malformed JSON input
uk: Помилково форматований вхідний JSON

en: Malformed URL pattern.
uk: Неправильний шаблон URL.

en: Manage email preferences
uk: Налаштування сповіщень електронною поштою

en: Manage email preferences:
uk: Налаштування повідомлень електронною поштою:

en: Manage email preferences:
uk: Керування налаштуваннями електронної пошти:

en: Manage organization
uk: Управління організацією

en: Manage streams
uk: Керування каналами

en: Manual
uk: Ручний

en: Marketing
uk: Маркетинг

en: Me
uk: Я

en: Members
uk: Члени

en: Mentions
uk: Згадки

en: Menu
uk: Меню

en: Menus
uk: Меню

en: Message actions
uk: Дії з повідомленнями

en: Message already deleted
uk: Повідомлення вже видалене

en: Message edit history
uk: Історія редагування повідомлень

en: Message edit history is disabled in this organization
uk: Історію редагування повідомлень у цій організації вимкнено

en: Message formatting
uk: Форматування повідомлення

en: Message from Slack
uk: Повідомлення від Slack

en: Message must have recipients
uk: Повідомлення має містити одержувачів

en: Message must have recipients!
uk: Повідомлення повинно мати отримувачів!

en: Message must not be empty
uk: Повідомлення не може бути порожнім

en: Message must not contain null bytes
uk: Повідомлення не повинно містити нульових байтів

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Messages sent by client
uk: Повідомлення відправлені клієнтом

en: Messages sent by recipient type
uk: Надіслані повідомлення за типом одержувача

en: Messages sent over time
uk: Повідомлення, надіслані протягом певного періоду

en: Messages sent to a stream are seen by everyone subscribed to that stream. Try clicking on one of the stream links below.
uk: Повідомлення, відправлені в канал, бачать усі, хто підписався на цей канал. Спробуйте натиснути одне з посилань в каналі нижче.

en: Mirroring not allowed with recipient user IDs
uk: Віддзеркалення недозволене робити для ID отримувачів

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Missing 'last_event_id' argument
uk: Відсутній аргумент 'last_event_id'

en: Missing 'queue_id' argument
uk: Відсутній аргумент 'queue_id'

en: Missing '{var_name}' argument
uk: Відсутній аргумент '{var_name}'

en: Missing authorization header for basic auth
uk: Відсутня заголовок авторизації для базової аутентифікації

en: Missing deliver_at in a request for delayed message delivery
uk: Відсутній параметр deliver_at у запиті на доставку повідомлень з затримкою

en: Missing parameter: 'to' (recipient)
uk: Відсутній параметр: 'кому' (одержувач)

en: Missing sender
uk: Відсутній відправник

en: Missing stream
uk: Відсутній канал

en: Missing the HTTP event header '{header}'
uk: Відсутній заголовок HTTP-події '{header}'

en: Missing topic
uk: Відсутня тема

en: Monitoring tools
uk: Інструменти моніторингу

en: Most control
uk: Більшість керування

en: Most convenient
uk: Найбільш зручний

en: Must be a billing administrator or an organization administrator
uk: Повинен бути або адміністратор платежів або адміністратор організації

en: Must be an organization administrator
uk: Має бути адміністратором організації

en: Must be an organization administrator or emoji author
uk: Необхідно бути адміністратором організації або автором емодзі

en: Must be an server administrator
uk: Має бути адміністратором сервера

en: Must be invited as an valid type of user
uk: Повинен бути запрошений як коректний тип користувача

en: Must validate with valid Zulip server API key
uk: Повинен перевірити з правильним ключем API для Zulip сервера

en: Muted topics
uk: Заглушені теми

en: Name is already in use!
uk: Ім'я вже використовується!

en: Name too long!
uk: Ім'я занадто довге!

en: Name too short!
uk: Ім'я занадто коротке!

en: Narrow to all private messages
uk: Показати тільки для всіх приватних повідомлень

en: Narrow to all unmuted messages
uk: Показати тільки для всіх не заглушених повідомлень

en: Narrow to current compose box recipient
uk: Показати тільки для отримувача вказаного у формі відправки повідомлень

en: Narrow to group private messages with
uk: Показати тільки групові особисті повідомлення з

en: Narrow to just message ID
uk: Показати тільки ідентифікатор повідомлення

en: Narrow to messages containing images.
uk: Показати тільки повідомлення, що містять зображення.

en: Narrow to messages containing links.
uk: Показати тільки повідомлення, що містять посилання.

en: Narrow to messages containing uploads.
uk: Показати тільки повідомлення, що містять завантаження.

en: Narrow to messages on stream
uk: Показати тільки повідомлення в каналі

en: Narrow to messages sent by
uk: Показати тільки повідомлення надіслані від

en: Narrow to messages sent by you.
uk: Показати тільки повідомлення надіслані мною.

en: Narrow to messages that mention you.
uk: Показати тільки повідомлення де мене згадують.

en: Narrow to messages with alert words.
uk: Показати тільки повідомлення з сигнальними словами.

en: Narrow to messages with topic
uk: Показати тільки повідомлення в темі

en: Narrow to next unread private message
uk: Показати тільки до наступного непрочитаного приватного повідомлення

en: Narrow to next unread topic
uk: Показати тільки до наступної непрочитаної теми

en: Narrow to private messages with
uk: Показати тільки особисті повідомлення з

en: Narrow to private messages.
uk: Показати тільки особисті повідомлення.

en: Narrow to starred messages.
uk: Показати тільки повідомлення позначені зіркою.

en: Narrow to stream
uk: Показати тільки канал

en: Narrow to topic or PM conversation
uk: Показати тільки тему або приватну розмову

en: Narrow to unread messages.
uk: Показати тільки непрочитані повідомлення.

en: Narrowing
uk: Звуження

en: Navigation
uk: Навігація

en: Need to get your group started on Zulip?
uk: Треба щоб Ваша група стартувала на Zulip?

en: Never ask on this computer
uk: Ніколи не запитувати на цьому комп'ютері

en: New login from %(device_browser)s on %(device_os)s
uk: Новий вхід з %(device_browser)s на %(device_os)s

en: New members cannot send to this stream.
uk: Нові учасники не можуть надсилати до цього каналу.

en: New message
uk: Нове повідомлення

en: New missed messages
uk: Нові пропущені повідомлення

en: New organization
uk: Нова організація

en: New organization creation disabled
uk: Створення нової організації заборонено

en: New password
uk: Новий пароль

en: New password is too weak!
uk: Новий пароль надто слабкий!

en: New private message
uk: Нове приватне повідомлення

en: New stream message
uk: Нове повідомлення каналу

en: New streams
uk: Нові канали

en: New topic
uk: Нова тема

en: Next
uk: Далі

en: Next message
uk: Наступне повідомлення

en: Next unread private message
uk: Наступне непрочитане приватне повідомлення

en: Next unread topic
uk: Наступна непрочитана тема

en: No JSON web token passed in request
uk: Жодних JSON веб-токенів не передано у запиті

en: No analytics data available. Please contact your server administrator.
uk: Аналітичні дані відсутні. Будь ласка, зв'яжіться зі своїм адміністратором сервера.

en: No new data supplied
uk: Немає нових даних

en: No organization specified in JSON web token claims
uk: Невказана організація у JSON який пов'язаний з веб маркером

en: No payment method on file
uk: Недодано жодного методу оплати

en: No search results
uk: Нема результатів пошуку

en: No such bot
uk: Немає такого бота

en: No such invitation
uk: Немає такого запрошення

en: No such user
uk: Немає такого користувача

en: No user specified in JSON web token claims
uk: Невказаний користувач у JSON який пов'язаний з веб маркером

en: Normal users
uk: Звичайні користувачі

en: Not allowed for guest users
uk: Не дозволено для гостьових користувачів

en: Not logged in: API authentication or user session required
uk: Відсутній вхід: потрібні API автентифікації або сесія користувача

en: Not recommended: "What do people think of this new design mockup?", "I'm looking at Bug 345", "Is Acme Burgers open for lunch?"
uk: Недуже вдалі приклади тем: "Що люди думають про цей новий макет дизайну?", "Я займаюсь помилкою 345", "Як з приводу піти на обід у Пузату хату?"

en: Nothing to change
uk: Нема що змінювати

en: Nothing to do. Specify at least one of "add" or "delete".
uk: Нема чого робити. Вкажіть хоча б один "add" або "delete".

en: Nothing's been sent here yet!
uk: Зараз немає нічого для відправлення!

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: OR
uk: АБО

en: One last thing: using topics like a pro
uk: Остання порада: використовуйте теми як профі

en: One of your administrators requested reactivation of the previously deactivated Zulip organization hosted at %(realm_uri)s.
uk: Один з Ваших адміністраторів запросив відновлення попередньо деактивованої Zulip організації розміщеної на %(realm_uri)s.

en: One or more email addresses...
uk: Одна або декілька адрес електронної пошти...

en: One or more of these users do not exist!
uk: Один або декілька з цих користувачів не існує!

en: Only administrators can modify other users' subscriptions.
uk: Тільки адміністратори можуть змінювати підписки інших користувачів.

en: Only group members and organization administrators can administer this group.
uk: Адмініструвати цю групу можуть лише члени групи та адміністратори організації.

en: Only organization administrators can edit these settings.
uk: Тільки адміністратори організації можуть змінювати ці параметри.

en: Only organization administrators can send to this stream.
uk: Лише адміністратори організації можуть надсилати в цей канал.

en: Open
uk: Відкрити

en: Open message menu
uk: Відкрити меню повідомлень

en: Open reactions menu
uk: Відкрити меню реакцій

en: Operator
uk: Оператор

en: Or, alternatively, use one of your backup phones:
uk: Або, за вибором, скористайтеся одним з ваших резервних телефонів:

en: Or, continue in your browser.
uk: Або продовжте у своєму браузері.

en: Organization URL
uk: URL-адреса організації

en: Organization URL:
uk: URL-адреса організації:

en: Organization administrators
uk: Адміністратори організації

en: Organization description is too long.
uk: Опис організації задовгий.

en: Organization does not exist
uk: Організації не існує

en: Organization name
uk: Назва організації

en: Organization name is too long.
uk: Назва організації задовга.

en: Organization permissions
uk: Дозволи організації

en: Organization profile
uk: Профіль організації

en: Organization settings
uk: Налаштування організації

en: Organization: %(organization_url)s
uk: Організація: %(organization_url)s

en: Organization: %(organization_url)s Time: %(login_time)s Email: %(user_email)s
uk: Організація: %(organization_url)s Час: %(login_time)s Електронна пошта: %(user_email)s

en: Organization: <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(realm_uri)s</a>
uk: Організація: <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(realm_uri)s</a>

en: Outside your domain.
uk: За межами вашого домену.

en: Over %(integrations_count_display)s native integrations.
uk: Більше %(integrations_count_display)s нативних інтеграцій.

en: PMs with %(sender_str)s
uk: ПП з %(sender_str)s

en: PS: Check us out on Twitter (@zulip), star us on GitHub (https://github.com/zulip/zulip), or chat with us live on the Zulip community server (https://chat.zulip.org)!
uk: PS: Перегляньте нас у Twitter (@zulip), давайте нам зірки на GitHub (https://github.com/zulip/zulip), або спілкуйтесь з нами наживо у Zulip community server (https://chat.zulip.org)!

en: PS: Follow us on <a href="https://twitter.com/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Twitter</a>, star us on <a href="https://github.com/zulip/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">GitHub</a>, or chat with us live on the <a href="https://chat.zulip.org" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Zulip community server</a>!
uk: PS: Слідкуй за нами у <a href="https://twitter.com/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Twitter</a>, давай нам зірки на <a href="https://github.com/zulip/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">GitHub</a>, або спілкуйся з нами наживо у <a href="https://chat.zulip.org" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Zulip community server</a>!

en: PS: Follow us on <a href="https://twitter.com/zulip">Twitter</a>, star us on <a href="https://github.com/zulip/zulip">GitHub</a>, or chat with us live on the <a href="https://chat.zulip.org">Zulip community server</a>!
uk: PS: Слідкуйте за нами у <a href="https://twitter.com/zulip">Twitter</a>, давайте нам зірки на <a href="https://github.com/zulip/zulip">GitHub</a>, або спілкуйтесь з нами наживо у <a href="https://chat.zulip.org">Zulip community server</a>!

en: Pagerduty logo
uk: Логотип Pagerduty

en: Pan &amp; Zoom
uk: Панорамування &amp; Масштабування

en: Password
uk: Пароль

en: Password auth is disabled in your team.
uk: Авторизацію через пароль вимкнено у вашій команді.

en: Password reset request for %(realm_name)s
uk: Запит на зміну паролю для %(realm_name)s

en: Password reset sent!
uk: Скидання пароля відправлено!

en: Password strength
uk: Надійність паролю

en: Paste token here
uk: Вставте токен тут

en: Pay annually
uk: Платити щорічно

en: Pay monthly
uk: Платити щомісяця

en: Payment schedule
uk: Графік платежів

en: Person picker
uk: Вибір людини

en: Plans &amp; pricing
uk: Плани &amp; ціни

en: Plans and pricing
uk: Плани та ціни

en: Please <a href="%(login_url)s">log in</a> with your new password.
uk: Будь ласка <a href="%(login_url)s">увійдіть</a>, використовуючи свій новий пароль.

en: Please choose one: 'stream' or 'stream_id'.
uk: Будь ласка оберіть один: 'stream' або 'stream_id'.

en: Please double-check that you have the full URL and try again, or <a href="mailto:%(support_email)s?Subject=Unsubscribe%%20me%%2C%%20please!&Body=Hi%%20there!%%0A%%0AI%%20clicked%%20this%%20unsubscribe%%20link%%20in%%20a%%20Zulip%%20e-mail%%2C%%20but%%20it%%20took%%20me%%20to%%20an%%20error%%20page%%3A%%0A%%0A_____________%%0A%%0APlease%%20unsubscribe%%20me.%%0A%%0AThanks%%2C%%0A_____________%%0A">email us</a> and we'll get this squared away!
uk: Будь ласка, двічі перевірте, чи у вас є повна URL-адреса, і повторіть спробу, або надішліть нам <a href="mailto:%(support_email)s?Subject=Unsubscribe%%20me%%2C%%20please!&Body=Hi%%20there!%%0A%%0AI%%20clicked%%20this%%20unsubscribe%%20link%%20in%%20a%%20Zulip%%20e-mail%%2C%%20but%%20it%%20took%%20me%%20to%%20an%%20error%%20page%%3A%%0A%%0A_____________%%0A%%0APlease%%20unsubscribe%%20me.%%0A%%0AThanks%%2C%%0A_____________%%0A">електронного листа</a> і ми наведемо тут порядок!

en: Please enter at most 10 emails.
uk: Будь ласка, введіть не більше 10 електронних адрес.

en: Please fill out all fields.
uk: Будь ласка, заповніть всі поля.

en: Please request an invite for {email} from the organization administrator.
uk: Будь ласка, запросіть інвайт для {email} у адміністратора організації.

en: Please supply 'stream'.
uk: Будь ласка вкажіть 'stream'.

en: Please use your real email address.
uk: Будь ласка, використовуйте свою справжню електронну адресу.

en: Practice sending a few messages by replying to this conversation.
uk: Попрактикуйтеся, надіславши кілька повідомлень у відповідь на цю розмову.

en: Presence is not supported for bot users.
uk: Місцезнаходження не підтримується для користувачів-ботів.

en: Press Enter to send
uk: Надсилати кнопкою Enter

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Previous message
uk: Попереднє повідомлення

en: Privacy policy
uk: Політика конфіденційності

en: Private messages
uk: Приватні повідомлення

en: Private messages are disabled in this organization.
uk: Приватні повідомлення відключені в цій організації.

en: Private streams
uk: Приватні канали

en: Private streams are only visible to stream members.
uk: Приватні канали доступні лише його учасникам.

en: Productivity
uk: Продуктивність

en: Project management
uk: Управління проектами

en: Public streams
uk: Відкриті канали

en: Quote and reply to message
uk: Цитувати і відповісти на повідомлення

en: React to selected message with
uk: Реагувати на вибране повідомлення з

en: Reaction already exists.
uk: Реакція вже існує.

en: Reaction doesn't exist.
uk: Реакції не існує.

en: Reactivate organization
uk: Повторно активувати організацію

en: Reactivate your Zulip organization
uk: Повторно активуйте вашу організацію Zulip

en: Recipient lists may contain emails or user IDs, but not both.
uk: Списки одержувачів можуть містити електронні адреси або ID користувачів, але не обидва разом.

en: Reminder: Join %(referrer_name)s at %(referrer_realm_name)s
uk: Нагадування: Приєднайтесь до %(referrer_name)s на %(referrer_realm_name)s

en: Reminders can only be set for streams.
uk: Нагадування можуть бути тільки встановленні для каналів.

en: Reply
uk: Відповісти

en: Reply in Zulip:
uk: Відповідайте у Zulip

en: Reply to a message
uk: Відповісти на повідомлення

en: Reply to author
uk: Відповісти автору

en: Reply to message
uk: Відповісти на повідомлення

en: Reply to this email directly, <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">view it in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">manage email preferences</a>.
uk: Дайте відповідь на цей електронний лист, <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">перегляньте його в Zulip</a>, або <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">керуйте своїми налаштуваннями електронної пошти</a>.

en: Reply to this email directly, <a href="%(narrow_url)s">view it in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s">manage email preferences</a>.
uk: Дайте відповідь на цей електронний лист, <a href="%(narrow_url)s">перегляньте його в Zulip</a>, або <a href="%(notif_url)s">керуйте своїми налаштуваннями електронної пошти</a>.

en: Reply to this email directly, or view it in Zulip:
uk: Дайте відповідь на цей електронний лист, або перегляньте його в Zulip:

en: Reserved for system bots.
uk: Зарезервовано для системних ботів.

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Reset your password
uk: Скинути пароль

en: Reset your password.
uk: Скинути пароль.

en: Retrying soon...
uk: Незабаром спробуємо знову...

en: STREAMS
uk: КАНАЛИ

en: Saved as draft
uk: Збережено як чернетку

en: Scroll down
uk: Прокрути вниз

en: Scroll through streams
uk: Прокрутка каналів

en: Scroll up
uk: Прокрутити вгору

en: Search
uk: Пошук

en: Search all public streams in the organization.
uk: Знайти всі відкриті канали в організації.

en: Search for <span class="operator_value"> keyword </span> in the topic or message content
uk: Шукати <span class="operator_value"> ключове слово </span> в змісті теми або повідомлення

en: Search integrations
uk: Пошук інтеграцій

en: Search operators
uk: Оператори пошуку

en: Search people
uk: Пошук людей

en: Search streams
uk: Пошук каналів

en: See how to configure email.
uk: Дізнайтеся, як налаштувати електронну пошту.

en: See plans and pricing
uk: Подивитись плани та ціни

en: Send
uk: Відправити

en: Send message
uk: Відправити повідомлення

en: Send reset link
uk: Надіслати посилання на скидання

en: Sentry logo
uk: Логотип Sentry

en: Settings
uk: Налаштування

en: Short text
uk: Короткий текст

en: Shorter is better than longer.
uk: Коротше, краще, ніж довше.

en: Show images in thread
uk: Показати зображення в ланцюгу

en: Show keyboard shortcuts
uk: Показати комбінації клавіш

en: Show message sender's profile
uk: Показати профіль відправника повідомлення

en: Show more
uk: Показати більше

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Sign up for Zulip
uk: Зареєструйтесь в Zulip

en: Sign up now
uk: Зареєструватися зараз

en: Sign up with %(identity_provider)s
uk: Зареєструватися з допомогою %(identity_provider)s

en: Some emails did not validate, so we didn't send any invitations.
uk: Деякі електронні листи не підтверджені, тому ми не надсилали жодних запрошень.

en: Some of those addresses are already using Zulip, so we didn't send them an invitation. We did send invitations to everyone else!
uk: Деякі з цих адрес вже використовують Zulip, тому ми не надіслали їм запрошення. Ми надіслали запрошення всім іншим!

en: Somebody (possibly you) requested a new password for the Zulip account %(email)s on %(realm_uri)s.
uk: Дехто (можливо Ви) запросили новий пароль для облікового запису Zulip %(email)s у організації %(realm_uri)s.

en: Something went wrong. Please reload the page.
uk: Щось пішло не так. Перезавантажте сторінку.

en: Something went wrong. Please wait a few seconds and try again.
uk: Щось пішло не так. Будь ласка, зачекайте кілька секунд і повторіть спробу.

en: Sorry, the link you provided is invalid or has already been used.
uk: На жаль, вказане вами посилання недійсне, або вже використане.

en: Star selected message
uk: Позначити вибране повідомлення

en: Starred messages
uk: Позначені зірками

en: Statistics
uk: Статистика

en: Still no email? We can <a href="#" id="resend_email_link">resend it</a>.
uk: Ще немає електронної пошти? Ми можемо <a href="#" id="resend_email_link">повторно надіслати</a>.

en: Stream
uk: Канал

en: Stream '{stream}' does not exist
uk: Канал '{stream}' не існує

en: Stream already has that name!
uk: Канал вже має таке ім'я!

en: Stream does not exist with id: {}. No invites were sent.
uk: Канал з ідентифікатором {} не існує. Запрошення не були відправлені.

en: Stream list
uk: Список каналів

en: Stream topics in Zulip
uk: Теми каналів в Zulip

en: Stream with ID '{stream_id}' does not exist
uk: Канал з ідентифікатором '{stream_id}' не існує

en: Streams in Slack
uk: Канали в Slack

en: Streams in Zulip
uk: Канали в Zulip

en: Streams must be public
uk: Канали повинні бути відкритими

en: Streams settings
uk: Налаштування каналів

en: Streams they should join
uk: Канали вони повинні приєднати

en: Subdomain can only have lowercase letters, numbers, and '-'s.
uk: Піддомен може містити лише малі літери, цифри та '-'.

en: Subdomain cannot start or end with a '-'.
uk: Піддомен не може починатись або закінчуватися символом '-'.

en: Subdomain needs to have length 3 or greater.
uk: Піддомен повинен мати 3 символа, або більше.

en: Subdomain required
uk: Необхідний піддомен

en: Subdomain unavailable. Please choose a different one.
uk: Піддомен недоступний. Будь ласка, виберіть інший.

en: Subdomains cannot start or end with a '-'.
uk: Піддомени не можуть починатись чи закінчуватись на '-'.

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Subscribe to/unsubscribe from selected stream
uk: Підписатися/відписатися від вибраного каналу

en: Subscribe, add, or configure streams
uk: Підпишіться, додайте або налаштуйте канали

en: Subscriber data is not available for this stream
uk: Дані підписника недоступні для цього каналу

en: Support
uk: Підтримка

en: Swimming fish
uk: Плаваюча рибка

en: Switch between tabs
uk: Перемкнутись між вкладками

en: Take it for a spin now.
uk: Спробуйте з цим погратися зараз.

en: Take it for a spin now:
uk: Спробуйте це прямо зараз:

en: Team
uk: Команда

en: Team Zulip
uk: Команда Zulip

en: Terms of Service
uk: Умови обслуговування

en: Thanks for signing up!
uk: Дякуємо за реєстрацію!

en: Thanks for using Zulip!
uk: Дякуємо за використання Zulip!

en: Thanks,
uk: Дякуємо,

en: The '{event_type}' event isn't currently supported by the {webhook_name} webhook
uk: '{event_type}' подія на поточний момент не підтримується вебхуком {webhook_name}

en: The Tuesday night catering topic in Slack
uk: Тема "Нічний перекус у вівторок" в Slack

en: The Tuesday night catering topic in Zulip
uk: Тема "Нічний перекус у вівторок" в Zulip

en: The Tuesday night catering topic in Zulip - compose box
uk: Тема "Нічний перекус у вівторок" в Zulip - створити

en: The address you'll use to log in to your organization.
uk: Адреса, яку ви будете використовувати для входу в вашу організацію.

en: The basics
uk: Основи

en: The best chat for working groups and communities.
uk: Найкращий чат для робочих груп та громад.

en: The best chat for workplaces.
uk: Найкращий чат для робочих місць.

en: The email address associated with your account is %(email)s.
uk: Електронна адреса, пов'язана з вашим обліковим записом, це %(email)s.

en: The email associated with your Zulip account was recently changed to %(new_email)s. If you did not request this change, please contact us immediately at <%(support_email)s>.
uk: Електронна адреса вказана у Вашому обліковому запису Zulip нещодавно була змінена на %(new_email)s. Якщо Ви не робили цієї зміни зв'яжіться з нами негайно за адресою <%(support_email)s>.

en: The email associated with your Zulip account was recently changed to <a href="%(new_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(new_email)s</a>. If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.
uk: Адреса електронної пошти вказана для Вашого облікового запису Zulip була нещодавно змінена на <a href="%(new_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(new_email)s</a>. Якщо Ви не робили такої зміни, будь ласка зв'яжіться з нами негайно за адресою <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.

en: The email associated with your Zulip account was recently changed to <a href="%(new_email)s">%(new_email)s</a>. If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.
uk: Електронна адреса вказана у Вашому обліковому запису Zulip нещодавно була змінена на <a href="%(new_email)s">%(new_email)s</a>. Якщо Ви не робили цієї зміни зв'яжіться з нами негайно за адресою <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.

en: The most important shortcut is `r` to reply.
uk: Найважливіша гаряча клавіша це `r` для відповіді.

en: The organization creation link has expired or is not valid.
uk: Посилання на створення організації закінчилось, або недійсне.

en: The organization reactivation link has expired or is not valid.
uk: Термін посилання на повторну активацію організації минув, або посилання не дійсне.

en: The organization you are trying to join using {email} does not exist.
uk: Організація, яку ви намагаєтеся приєднати, використовуючи {email}, не існує.

en: The organization you are trying to join,
            %(realm_name)s, does not allow signups using disposable email
            addresses. Please sign up using a real email address.
uk: Організація, до якої ви намагаєтеся приєднатись,
            %(realm_name)s, забороняє реєстрацію за допомогою одноразових електронних адрес
            Будь ласка, зареєструйтесь, використовуючи справжню електронну адресу.

en: The organization you are trying to join,
            %(realm_name)s, does not allow signups using emails
            that contains +. Please sign up using appropriate email address.
uk: Організація, до якої ви намагаєтеся приєднатися,
            %(realm_name)s, забороняє реєстрацію з електронними адресами, що містять +.
            Будь ласка, зареєструйтесь, використовуючи відповідну електронну адресу.

en: The time limit for deleting this message has passed
uk: Термін для видалення цього повідомлення минув

en: The time limit for editing this message has passed
uk: Термін для редагування цього повідомлення минув

en: There is no Zulip organization hosted at this subdomain.
uk: На цьому субдомені немає організації Zulip.

en: There should be a leading slash in the zcommand.
uk: Повинен бути присутній слеш у zcommand.

en: This API is not available to incoming webhook bots.
uk: Цей API недоступний для вхідних вебхук ботів.

en: This action requires administrative rights
uk: Ця дія вимагає адміністративних прав

en: This custom emoji has been deactivated.
uk: Ця нестандартна емодзі була деактивована.

en: This email does not include message content because you have disabled <a class="content_disabled_help_link" href="%(alert_notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">message content appearing in email notifications</a>.
uk: Цей лист не включає вміст повідомлень, тому що ви вимкнули <a class="content_disabled_help_link" href="%(alert_notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">показ вмісту повідомлень у сповіщеннях електронною поштою</a>.

en: This email does not include message content because you have disabled <a class="content_disabled_help_link" href="%(alert_notif_url)s">message content appearing in email notifications</a>.
uk: Цей лист не включає вміст повідомлень, тому що ви вимкнули <a class="content_disabled_help_link" href="%(alert_notif_url)s">показ вмісту повідомлень у сповіщеннях електронною поштою</a>.

en: This email does not include message content because your organization has disabled <a class="content_disabled_help_link" href="%(help_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">message content appearing in email notifications</a>.
uk: Цей лист не включає вміст повідомлень, тому що ваша організація вимкнула <a class="content_disabled_help_link" href="%(help_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">показ вмісту повідомлень у сповіщеннях електронною поштою</a>.

en: This email does not include message content because your organization has disabled <a class="content_disabled_help_link" href="%(help_url)s">message content appearing in email notifications</a>.
uk: Цей лист не включає вміст повідомлень, тому що ваша організація вимкнула <a class="content_disabled_help_link" href="%(help_url)s">показ вмісту повідомлень у сповіщеннях електронною поштою</a>.

en: This endpoint does not accept bot requests.
uk: Ця точка прийому не приймає запити від ботів.

en: This endpoint requires HTTP basic authentication.
uk: Ця кінцева точка вимагає базової автентифікації HTTP.

en: This invitation expires in two days. If the invitation expires, you'll need to ask %(referrer_name)s for another one.
uk: Термін дії цього запрошення закінчується через два дні. Якщо термін дії запрошення закінчиться, вам потрібно буде попросити у%(referrer_name)s ще одне.

en: This is a friendly reminder that %(referrer_name)s (%(referrer_email)s) wants you to join them on Zulip -- the team communication tool designed for productivity.
uk: Це дружнє нагадування що %(referrer_name)s (%(referrer_email)s) бажає щоб Ви приєдналися до них у Zulip -- платформа для високопродуктивної комунікації у командах.

en: This is a friendly reminder that <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_name)s (%(referrer_email)s)</a> wants you to join them on Zulip — the team communication tool designed for productivity.
uk: Це дружнє нагадування про те, що <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_name)s (%(referrer_email)s)</a> хоче, щоб ви приєдналися до них на Zulip — командному інструменті спілкування, призначеному для підвищення продуктивності.

en: This is a friendly reminder that <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_name)s (%(referrer_email)s)</a> wants you to join them on Zulip &mdash; the team communication tool designed for productivity.
uk: Це дружнє нагадування що <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_name)s (%(referrer_email)s)</a> хоче, щоб ви приєдналися до них на Zulip &mdash; командному інструменті для спілкування, створеному для підвищення продуктивності.

en: This is a message on stream #**{default_notification_stream_name}** with the topic `swimming turtles`.
uk: Це повідомлення в каналі #**{default_notification_stream_name}** з темою `swimming turtles`.

en: This is a message on stream #**{default_notification_stream_name}** with the topic `topic demonstration`.
uk: Це повідомлення у каналі #**{default_notification_stream_name}** із темою `topic demonstration`.

en: This is a private message from me, Welcome Bot.
uk: Це приватне повідомлення від мене, Welcome Bot.

en: This is a private stream
uk: Це приватний канал

en: This is a private stream, as indicated by the lock icon next to the stream name.
uk: Це приватний канал, на це вказує значок замка поруч із назвою каналу.

en: This is the last reminder you'll receive for this invitation.
uk: Це останнє нагадування яке Ви отримаєте для цього запрошення.

en: This is used for mobile applications and other tools that require a password.
uk: Це використовується для мобільних додатків та інших інструментів, для яких потрібен пароль.

en: This organization has been deactivated
uk: Ця організація була деактивована

en: This organization has been deactivated.
uk: Ця організація була деактивована.

en: This server does not allow members of the public to create new organizations.
uk: Цей сервер не дозволяє користувачам створювати нові організації.

en: This stream does not exist or is private.
uk: Цей канал не існує або є приватним.

en: This user does not exist!
uk: Немає такого користувача!

en: This user is not registered.
uk: Цей користувач не зареєстрований.

en: Time must be in the future.
uk: Час має бути в майбутньому.

en: Time: %(login_time)s
uk: Час: %(login_time)s

en: To
uk: До

en: To get started, click the button below.
uk: Щоб розпочати, клацніть на кнопку нижче.

en: To get started, click the link below.
uk: Щоб розпочати, клацніть на посилання нижче.

en: To manage this stream, go to [Stream settings]({stream_settings_url}) and click on `{initial_private_stream_name}`.
uk: Щоб керувати цим каналом, перейдіть до [налаштувань каналу]({stream_settings_url}) та клацніть на `{initial_private_stream_name}`.

en: To undo this change or review your other subscription settings, please visit your <a href="%(realm_uri)s/#settings/notifications">Zulip Settings page</a>.
uk: Щоб скасувати ці зміни, або переглянути інші налаштування підписки, відвідайте вашу <a href="%(realm_uri)s/#settings/notifications">сторінку Налаштувань Zulip</a>.

en: Toggle the gear menu
uk: Перемикання механізму меню

en: Toggle topic mute
uk: Важіль заглушити тему

en: Token
uk: Токен

en: Token accepted.  Logging you in…
uk: Токен прийнятий. Вхід до системи…

en: Token does not exist
uk: Токен не існує

en: Topic
uk: Тема

en: Topic already muted
uk: Тема вже приглушена

en: Topic can't be empty
uk: Тема не може бути порожньою

en: Topic is not muted
uk: Тема не заглушена

en: Topics
uk: Теми

en: Topics are a lightweight tool to keep conversations organized.
uk: Теми – це легкий інструмент для організації розмов.

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em -- you can always edit the message later!
uk: Теми вони як теми електронних листів. Велика різниця полягає в тім, що вони реально короткі та легкі. Два або три слова цілком достатньо. Не треба ускладнювати їх -- адже Ви можете завжди відредагувати Ваше повідомлення пізніше!

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em&mdash;you can always edit the message later!
uk: Теми вони як теми електронних листів. Велика різниця полягає в тім, що вони реально короткі та легкі. Два або три слова цілком достатньо. Не треба ускладнювати їх адже Ви можете завжди відредагувати Ваше повідомлення пізніше!

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em—you can always edit the message later!
uk: Теми схожі на теми у електронних листах. Велика різниця полягає у тому, що вони дуже короткі. Два або три слова цілком достатньо для теми. Нетреба робити їх складними — Ви можете завжди відредагувати Ваше повідомлення пізніше!

en: Topics in Zulip
uk: Теми в Zulip

en: Total users
uk: Всього користувачів

en: Travis logo
uk: Логотип Travis

en: Try now.
uk: Спробуємо зараз.

en: Type `?` to check out Zulip's keyboard shortcuts
uk: Натисніть `?`, щоби переглянути комбінації клавіш Zulip

en: USERS
uk: КОРИСТУВАЧІ

en: Unable to handle Pivotal payload
uk: Неможливо обробити вміст Pivotal

en: Unable to render message
uk: Неможливо відобразити повідомлення

en: Unable to retrieve subscribers for private stream
uk: Не вдається отримати підписників для приватного каналу

en: Unicode emoji
uk: Юнікод емодзі

en: Unknown IP address
uk: Невідома IP-адреса

en: Unknown email unsubscribe request
uk: Невідомий запит на скасування підписки на електронну пошту

en: Unknown webhook request
uk: Невідомий вебхук запит

en: Unsubscribe from digest emails
uk: Скасувати підписку на дайджест листи

en: Unsubscribe from digest emails:
uk: Скасувати підписку на дайджест листи:

en: Unsubscribe from login notifications
uk: Відписатись від повідомлень про вхід в обліковий запис

en: Unsubscribe from welcome emails
uk: Відписатись від вітальних листів

en: Unsubscribe from welcome emails:
uk: Відписатись від вітальних листів:

en: Unsupported browser
uk: Непідтримуваний браузер

en: Update required
uk: Необхідне оновлення

en: Upgrade to %(plan)s
uk: Оновити до %(plan)s

en: Upload would exceed your organization's upload quota.
uk: Завантаження перевищить квоту завантаження вашої організації.

en: Uploaded files
uk: Завантажені файли

en: Use %(external_host)s
uk: Використовуйте %(external_host)s

en: Use backup token
uk: Використовуйте значок резервування

en: Use your LDAP account to login
uk: Використовуйте свій обліковий запис LDAP для входу

en: Use your web browser to finish logging in, then come back here to paste in your login token.
uk: Використайте веббраузер, щоб закінчити вхід, а потім поверніться сюди, щоб вставити свій токен входу.

en: User cannot create streams.
uk: Користувач не може створювати канали.

en: User groups
uk: Групи користувачів

en: User is deactivated
uk: Користувача деактивовано

en: User list
uk: Список користувачів

en: User not authorized for this query
uk: Користувач не авторизований для цього запиту

en: User not authorized to execute queries on behalf of '{principal}'
uk: Користувач не має права виконувати запити від імені '{principal}'

en: User with ID %d is a bot
uk: Користувач з ID %d - це бот

en: User with ID %d is deactivated
uk: Користувача з ID %d деактивовано

en: User(s) join as
uk: Користувач(і) приєднується як

en: User-Agent header missing from request
uk: Заголовок користувача-агента відсутній у запиті

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username already in use
uk: Ім'я користувача вже використовується

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Users
uk: Користувачі

en: Verify your new email address
uk: Підтвердити свою нову електронну адресу

en: Version control
uk: Контроль версій

en: View drafts
uk: Огляд чернеток

en: View or reply in Zulip:
uk: Переглядайте або відповідайте у Zulip:

en: View stream messages
uk: Переглянути повідомлення потоку

en: We couldn't find that Zulip organization.
uk: Ми не змогли знайти цю організацію Zulip.

en: We noticed a recent login for the following Zulip account.
uk: Ми помітили нещодавній вхід в обліковий запис Zulip.

en: We received a request to change the email address for the Zulip account on %(realm_uri)s from %(old_email)s to %(new_email)s. To confirm this change, please click below:
uk: Ми отримали запит для зміни адреси електронної пошти для облікового запису Zulip у організації %(realm_uri)s з %(old_email)s на %(new_email)s. Для підтвердження цієї зміни, будь ласка клацніть нижче:

en: We strongly recommend enabling desktop notifications. They help Zulip keep your team connected.
uk: Ми настійно рекомендуємо ввімкнути сповіщення на робочому столі. Вони допомагають Zulip тримати вашу команду на зв'язку.

en: We were unable to setup mirroring for you
uk: Ми не змогли встановити віддзеркалення для Вас

en: We weren't able to invite anyone.
uk: Ми не змогли запросити когось.

en: We've reset your password!
uk: Ми скинули ваш пароль!

en: We've updated your email subscription settings, and you won't get %(subscription_type)s emails anymore.
uk: Ми оновили налаштування електронних підписок, і ви більше не отримуватимете повідомлення%(subscription_type)s.

en: Webathena login not enabled
uk: Логін Webathena не ввімкнено

en: Webhook bots can only access webhooks
uk: Вебхук боти мають доступ тільки до вебхуків

en: Weekly
uk: Потижнево

en: Welcome to Zulip!
uk: Ласкаво просимо до Zulip!

en: What are you interested in?
uk: Що вас цікавить?

en: Why Zulip
uk: Чому Zulip

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away -- read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
uk: Навіщо морочитись з темами? Ну, є дві причини: тема робить спілкування зрозумілішим (уявіть, якби електронні листи їх не мали!), та дозволяє вам ефективніше наздогнати те, що написане під час вашої відсутності -- читайте актуальні для вас теми, та ігноруйте решту!

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away&mdash;read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
uk: Навіщо морочитись з темами? Ну, є дві причини: тема робить спілкування зрозумілішим (уявіть, якби електронні листи їх не мали!), та дозволяє вам ефективніше наздогнати те, що написане під час вашої відсутності &mdash; читайте актуальні для вас теми, та ігноруйте решту!

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away—read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
uk: Навіщо морочитись з темами? Ну, є дві причини: тема робить спілкування зрозумілішим (уявіть, якби електронні листи їх не мали!), та дозволяє вам ефективніше наздогнати те, що написане під час вашої відсутності — читайте актуальні для вас теми, та ігноруйте решту!

en: Widgets: API programmer sent invalid JSON content
uk: Віджети: API розробник надіслав JSON з помилковим вмістом

en: Write
uk: Напиши

en: Wrong password!
uk: Неправильний пароль!

en: Wrong subdomain
uk: Неправильний піддомен

en: Yes, delete this message
uk: Так, видаліть це повідомлення

en: You and
uk: Ви і

en: You are not authorized to access this queue
uk: Ви не маєте дозволу на доступ до цієї черги

en: You are not authorized to get events from this queue
uk: Ви не маєте дозволу на отримання подій із цієї черги

en: You are receiving this because you have email notifications enabled for this stream.
uk: Ви отримуєте це, оскільки для цього каналу увімкнені сповіщення електронною поштою.

en: You are receiving this because you were mentioned in %(realm_name)s.
uk: Ви отримуєте це тому, що вас згадували у %(realm_name)s.

en: You aren't subscribed to this stream and nobody has talked about that yet!
uk: Ви не підписані на цей канал, і про це ще ніхто не говорив!

en: You can learn more about topics at [Streams and topics]({about_topics_help_url}).
uk: Ви можете дізнатися більше про теми на сторінці [канали та теми]({about_topics_help_url}).

en: You can log in to your Zulip organization, %(realm_name)s, at the following link:
uk: Ви можете увійти у Вашу організацію, %(realm_name)s, за допомогою наступного посилання:

en: You can only invite other Zephyr mirroring users to private streams.
uk: Ви можете запросити інших користувачів-міміків Zephyr тільки до приватних каналів.

en: You can try logging in or resetting your password in the organization(s) above.
uk: Ви можете спробувати увійти або змінити Ваш пароль у організаціях вище.

en: You can use any combination of these search
            operators in a single query. For example:
uk: Ви можете використовувати будь-яку комбінацію цих
            операторів пошуку в одному запиті. Наприклад:

en: You can't send private messages outside of your organization.
uk: Ви не можете надсилати приватні повідомлення за межами вашої організації.

en: You do have active accounts in the following organization(s).
uk: У Вас нема активних облікових записів у наступних організаціях.

en: You do not have an account in that Zulip organization.
uk: У Вас нема облікового запису у той Zulip організації.

en: You don't have permission to delete this message
uk: У вас немає дозволу для видалення цього повідомлення

en: You don't have permission to edit this message
uk: Ви не маєте права редагувати це повідомлення

en: You don't have permission to move this message
uk: Ви не маєте дозволу на переміщення цього повідомлення

en: You get
uk: Ви отримуєте

en: You have no group private messages with this person yet!
uk: У вас ще немає групових приватних повідомлень з цією людиною!

en: You have no private messages with these people yet!
uk: У вас ще немає приватних повідомлень із цими людьми!

en: You have no private messages with this person yet!
uk: У вас ще немає приватних повідомлень з цією людиною!

en: You have no private messages yet!
uk: У вас ще немає приватних повідомлень!

en: You have no unread messages!
uk: У вас немає непрочитаних повідомлень!

en: You have not sent any private messages to yourself yet!
uk: Ви ще не надіслали собі жодних приватних повідомлень!

en: You haven't been mentioned yet!
uk: Тут Вас ще ніхто не згадував!

en: You haven't received any messages sent by this user yet!
uk: Ви ще не отримували повідомлень, надісланих цим користувачем!

en: You haven't starred anything yet!
uk: Ви ще нічого не відмітили!

en: You may only upload one file at a time
uk: Ви можете завантажувати лише один файл за раз

en: You may then close this window.
uk: Потім ви можете закрити це вікно.

en: You must invoice for at least {} users.
uk: Ви повинні згенерувати рахунок для мінімум {} користувачів.

en: You must pass "new_description" or "new_group_name".
uk: Ви повинні передати "new_description" або "new_group_name".

en: You must specify a file to upload
uk: Ви повинні вказати файл для завантаження

en: You must specify at least one email address.
uk: Ви повинні вказати щонайменше одну адресу електронної пошти.

en: You must specify at least one stream for invitees to join.
uk: Ви повинні вказати щонайменше один канал до якого запрошені приєднаються.

en: You must upload exactly one avatar.
uk: Ви повинні завантажити рівно один аватар.

en: You must upload exactly one file.
uk: Ви повинні завантажити рівно один файл.

en: You must upload exactly one icon.
uk: Ви повинні завантажити тільки одну іконку.

en: You must upload exactly one logo.
uk: Ви повинні завантажити тільки один логотип.

en: You need an invitation to join this organization.
uk: Вам потрібно запрошення для приєднання до цієї організації.

en: You previously had an account on %(realm_uri)s, but it has been deactivated. You can contact an organization administrator to <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">reactivate your account</a>.
uk: У Вас був обліковий запис у організації %(realm_uri)s, але він був деактивований. Ви можете зв'язатись з адміністратором організації щоб <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">поновити Ваш обліковий запис</a>.

en: You previously had an account on %(realm_uri)s, but it has been deactivated. You can contact an organization administrator to <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user">reactivate your account</a>.
uk: У Вас був обліковий запис у %(realm_uri)s, але він був деактивований.  Ви можете зв'язатись з адміністратором організації для <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user">відновлення Вашого облікового запису</a>.

en: You previously had an account on %(realm_uri)s, but it has been deactivated. You can contact an organization administrator to reactivate your account.
uk: У Вас був обліковий запис у %(realm_uri)s, але він був деактивований. Ви можете зв'язатись з адміністратором організації для відновлення Вашого облікового запису.

en: You recently signed up for Zulip. Awesome!
uk: Ви нещодавно зареєструвались в Zulip. Чудово!

en: You type
uk: Ви пишете

en: You've already registered with this email address. Please log in below.
uk: Ви вже зареєструвалися за цією адресою електронної пошти. Будь ласка, увійдіть в систему нижче.

en: You've created the new Zulip organization %(realm_name)s.
uk: Ви створили нову Zulip організацію %(realm_name)s.

en: You've created the new Zulip organization <b>%(realm_name)s</b>.
uk: Ви створили новую Zulip організацію <b>%(realm_name)s</b>.

en: You've joined the Zulip organization %(realm_name)s.
uk: Ви приєднались до Zulip організації %(realm_name)s.

en: You've joined the Zulip organization <b>%(realm_name)s</b>.
uk: Ви приєдналися до Zulip організації <b>%(realm_name)s</b>.

en: Your Zulip login page
uk: Ваша сторінка для входу в Zulip

en: Your Zulip password is managed in LDAP
uk: Ваш пароль Zulip керується в LDAP

en: Your account
uk: Ваш обліковий запис

en: Your account details:
uk: Дані вашого облікового запису:

en: Your account has been disabled.
uk: Ваш обліковий запис вимкнено.

en: Your account is too new to modify other users' subscriptions.
uk: Ваш обліковий запис є занадто новим для зміни підписок інших користувачів.

en: Your account is too new to send invites for this organization. Ask an organization admin, or a more experienced user.
uk: Ваш обліковий запис занадто новий для надсилання запрошень для цієї організації. Попросіть адміністратора організації або досвідченого користувача.

en: Your bots
uk: Ваші боти

en: Your email address, {email}, is not in one of the domains that are allowed to register for accounts in this organization.
uk: Ваша електронна адреса, {email}, не знаходиться в одному з доменів, яким дозволено зареєструватися для облікових записів у цій організації.

en: Your organization has been successfully reactivated.
uk: Ваша організація успішно повторно активована.

en: Your organization has turned off message editing
uk: Ваша організація вимкнула редагування повідомлень

en: Your username or password is incorrect.
uk: Ім'я користувача чи пароль неправильні.

en: Zendesk logo
uk: Логотип Zendesk

en: Zephyr mirroring is not allowed in this organization
uk: Віддзеркалення Zephyr недозволене для цієї організації

en: Zulip Account Security
uk: Безпека облікового запису Zulip

en: Zulip Security
uk: Безпека Zulip

en: Zulip account not found.
uk: Обліковий запис Zulip не знайдено.

en: Zulip analytics for %(target_name)s
uk: Аналітика Zulip для %(target_name)s

en: Zulip digest for %(realm_name)s
uk: Дайджест Zulip для %(realm_name)s

en: Zulip email changed for %(realm_name)s
uk: Електронну пошту Zulip змінено на %(realm_name)s

en: Zulip extra emoji
uk: Додаткова Zulip емодзі

en: Zulip for open source.
uk: Zulip для відкритого коду

en: Zulip logo
uk: Логотип Zulip

en: Zulip missed messages
uk: Пропущені повідомлення Zulip

en: Zulip needs to send email to confirm users' addresses and send notifications.
uk: Zulip необхідно відправляти електронні листи, щоб підтвердити адреси користувачів та надсилати сповіщення.

en: Zulip needs your permission to
                <a class="request-desktop-notifications alert-link">enable desktop notifications.</a>
uk: Zulip потребує вашого дозволу, щоб
                <a class="request-desktop-notifications alert-link">дозволити сповіщення на робочому столі.</a>

en: [Read the guide]({help_url}) for getting your organization started with Zulip
uk: [Прочитайте посібник]({help_url}) для початку роботи вашої організації із Zulip

en: [Start a new topic]({start_topic_help_url}) any time you're not replying to a         previous message.
uk: [Почніть нову тему]({start_topic_help_url}) будь-коли, коли ви не відповідаєте на попереднє повідомлення.

en: an unknown operating system
uk: невідома операційна система

en: new streams
uk: нові канали

en: or
uk: або

en: stream events
uk: події каналу

en: user
uk: користувач

en: your-organization-url
uk: посилання-на-вашу-організацію

en: {item} cannot be blank.
uk: {item} не може бути порожнім.

en: {var_name} has incorrect length {length}; should be {target_length}
uk: {var_name} має неправильну довжину {length}; має бути {target_length}

en: {var_name} is too long (limit: {max_length} characters)
uk: {var_name} занадто довге (обмеження: {max_length} символів)
