Zulip - en to sr translation catalogue (83 entries)

en: Private messages
sr: Приватне поруке

en: Other
sr: Остале

en: Email
sr: Е-пошта

en: Sign up
sr: Упишите се

en: OR
sr: ОР

en: Thanks for signing up!
sr: Хвала што сте се уписали!

en: New private message
sr: Нова приватна порука

en: Cancel compose
sr: Откажи састављање

en: Stream
sr: Ток

en: Topic
sr: Тема

en: You and
sr: Ви и

en: Compose your message here
sr: Саставите вашу поруку овде

en: Attach files
sr: Закачи датотеке

en: Press Enter to send
sr: Притисните ентер да бисте послали

en: Close
sr: Затвори

en: Cancel
sr: Откажи

en: Nothing's been sent here yet!
sr: Још ништа овде није послато!

en: You have no private messages yet!
sr: Немате ниједну приватну поруку још!

en: You have no private messages with this person yet!
sr: Немате ниједну приватну поруку са овом особом за сада!

en: You have no private messages with these people yet!
sr: Немате ниједну приватну поруку са овим особама за сада!

en: You haven't starred anything yet!
sr: Нисте додали звездицу било чему за сада!

en: Emails (one on each line or comma-separated)
sr: Е-адресе (једна у свакој линији или их одвојите запетама)

en: Streams they should join
sr: Токови којима они могу приступити

en: Invite
sr: Позови

en: Keyboard shortcuts
sr: Пречице на тастатури

en: Reply to message
sr: Одговори на поруку

en: New stream message
sr: Нова порука тока

en: Next message
sr: Следећа порука

en: Last message
sr: Последња порука

en: Initiate a search
sr: Покрените претрагу

en: Navigation
sr: Навигација

en: Search people
sr: Претражите особе

en: Previous message
sr: Претходна порука

en: Scroll up
sr: Клизајте горе

en: Scroll down
sr: Клизајте доле

en: Composing messages
sr: Састављање порука

en: Reply to author
sr: Одговори аутору

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: Narrowing
sr: Сужавам

en: Narrow to all private messages
sr: Сузи избор на све приватне поруке

en: Cycle between stream narrows
sr: Мењај између сужених токова

en: Menus
sr: Менији

en: Starred messages
sr: Поруке са звездицом

en: STREAMS
sr: ТОКОВИ

en: All streams
sr: Сви токови

en: Message formatting
sr: Форматирање поруке

en: You type
sr: Укуцате

en: You get
sr: А добијете

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Desktop & mobile apps
sr: Стони и мобилни програми

en: Integrations
sr: Интеграције

en: API documentation
sr: АПИ документација

en: Link with Webathena
sr: Увежите преко Webathena услуге

en: Log out
sr: Одјави ме

en: USERS
sr: КОРИСНИЦИ

en: Operator
sr: Оператер

en: Effect
sr: Дејство

en: Narrow to messages on stream
sr: Ограничи на поруке у току

en: Narrow to messages with topic
sr: Ограничи на поруке са темом

en: Narrow to private messages with
sr: Ограничи на приватне разговоре са

en: Narrow to messages sent by
sr: Ограничи на поруке где је пошиљалац

en: Narrow to just message ID
sr: Ограничи на само ИБ поруке

en: keyword
sr: кључна реч

en: Log in
sr: Пријави се

en: Deactivated organization
sr: Искључена организација

en: Copy
sr: Копирај

en: Administrators
sr: Админстратори

en: Normal users
sr: Обични корисници

en: Find accounts
sr: Нађи рачуне

en: About Zulip
sr: О Зулипу

en: Home
sr: Почетна

en: History
sr: Историја

en: Terms of Service
sr: Услови коришћења

en: Log in now
sr: Пријавите се сада

en: Password
sr: Лозинка

en: Next
sr: Следеће

en: Organization URL
sr: УРЛ организације

en: Full name
sr: Име и презиме

en: Password strength
sr: Јачина лозинке

en: Reset your password
sr: Поново поставите вашу лозинку

en: Confirm password
sr: Потврдите лозинку

en: We've reset your password!
sr: Поново смо вам поставили лозинку!
