Zulip - en to pl translation catalogue (557 entries)

en: 
                                No account found for %(email)s.
pl: 
                                Brak konta dla %(email)s.

en: 
                            The auto-update feature in this old version of
                            Zulip desktop app no longer works.
pl: 
                            Funkcja automatycznej aktualizacji w tej wersji
                            aplikacji Zulip już nie działa.

en: 
                            You are trying to login using LDAP without creating an
                            organization first. Please use EmailAuthBackend to create
                            your organization and then try again.
pl: 
    Próbujesz się zalogować za pomocą LDAP bez 
    wcześniejszego utworzenia organizacji. 
    Użyj EmailAuthBackend do stworzenia 
    swojej organizacji i spróbuj ponownie.

en: 
                            You are using old version of the Zulip desktop
                            app that is no longer supported.
pl: 
                            Używasz starej wersji aplikacji Zulip,
                            która już nie jest wspierana.

en: 
                Complete the
                <a class="alert-link" href="#organization/organization-profile">
                    organization profile
                </a> to brand and explain the purpose of this Zulip organization.
pl: 
    Uzupełnij
    <a class="alert-link" href="#organization/organization-profile">
    profil organizacji
    </a>aby wyjaśnić cel komunikatora Zulip.

en: 
                Learn more about mentions <a href="/help/mention-a-user-or-group">
                here</a>.
pl: 
    Dowiedz się więcej o wzmiankach <a href="/help/mention-a-user-or-group">
    tutaj</a>.

en: 
                Learn more about starring messages <a href="/help/star-a-message">
                here</a>.
pl: 
    Dowiedz się więcej o oznaczaniu wiadomości gwiazdką<a href="/help/star-a-message">
    tutaj</a>.

en: 
                That query would search for messages sent by
                <span class="operator_value">%(placeholder_email)s</span>
                to stream
                <span class="operator_value">%(placeholder_stream)s</span>
                containing the keyword
                <span class="operator_value">%(placeholder_keyword)s</span>.
pl: 
    To zapytanie szukałoby wiadomości wysłanych przez
    <span class="operator_value">%(placeholder_email)s</span>
    na kanale
    <span class="operator_value">%(placeholder_stream)s</span>
    zawierających słowo kluczowe
    <span class="operator_value">%(placeholder_keyword)s</span>.

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                start a conversation with yourself</a>?
pl: 
    A może by tak <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
    rozpocząć rozmowę ze sobą</a>?

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                start the conversation</a>?
pl: 
    A może by tak <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
    rozpocząć rozmowę</a>?

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
                start the conversation</a>?
pl: 
             Dlaczego nie <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
              rozpocząć konwersacji</a>?

en: 
            Marking all messages as read…
pl: 
            Oznaczanie wszystkich wiadomości jako przeczytane…

en: (you'll need these to sign in to the <a href="%(apps_page_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">mobile and desktop</a> apps)
pl: (będziesz ich potrzebował aby zalogować się do <a href="%(apps_page_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">mobilnej i desktopowej</a> aplikacji)

en: 15 day actives
pl: Aktywni ostatnie 15 dni

en: <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Learn more</a> about Zulip, become a pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">dive right in</a>!
pl: <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Dowiedz się więcej </a> o Zulipie, zostań zaawansowanym użytkownikiem za pomocą <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">skrótów klawiszowych</a>, lub <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">po prostu zanurz się w </a>!

en: <p>File not found.</p>
pl: <p>Nie znaleziono pliku.</p>

en: <p>Invalid size.</p>
pl: <p>Niepoprawny rozmiar.</p>

en: <p>You are not authorized to view this file.</p>
pl: <p>Nie jesteś uprawniony do przeglądania tego pliku.</p>

en: <strong class="message">Unable to connect to
                Zulip.</strong>  Updates may be delayed.
pl: <strong class="message">Nie można się połączyć
    z Zulipem.</strong> Aktualizacje mogą być opóźnione.

en: A full update of all the graphs happens once a day.<br/>The “Messages Sent Over Time” graph is updated once an hour.
pl: Pełna aktualizacja wykresów ma miejsce raz w ciągu dnia. <br/>Wykres  "Historia wysłanych wiadomości" jest aktualizowany raz na godzinę.

en: API documentation
pl: Dokumentacja API

en: About Zulip
pl: O Zulip

en: Accept the new Terms of Service
pl: Akceptuj nowe Warunki korzystania z usługi

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Account is not associated with this subdomain
pl: Konto nie jest powiązane z tą subdomeną

en: Accounts
pl: Konta

en: Active users
pl: Aktywni użytkownicy

en: Add another user...
pl: Dodaj innego użytkownika...

en: Add emoji
pl: Dodaj emoji

en: Add one or more users
pl: Dodaj jednego lub więcej użytkowników

en: Add streams
pl: Dodaj kanały

en: Add video call
pl: Dodaj połączenie wideo

en: Administrators
pl: Administratorzy

en: Aggregation
pl: Grupuj

en: Alert words
pl: Słowa kluczowe

en: All
pl: Wszystko

en: All messages
pl: Wszystkie wiadomości

en: All streams
pl: Wszystkie kanały

en: All time
pl: Od początku

en: Already has an account.
pl: Posiada już konto.

en: An error occurred while deleting the attachment. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania załącznika. Spróbuj ponownie później.

en: Analytics are fully available 24 hours after organization creation.
pl: Analityka jest w pełni dostępna po 24 godzinach od utworzenia organizacji.

en: Analytics documentation
pl: Dokumentacja statystyk

en: Are you sure you want to delete this message?
pl: Masz pewność, że chcesz usunąć tę wiadomość?

en: As a last resort, you can use a backup token:
pl: Ostatecznie możesz użyć zapasowego tokena:

en: Ask me later
pl: Zapytaj później

en: At least one authentication method must be enabled.
pl: Należy włączyć przynajmniej jedną metodę uwierzytelniania.

en: Attach files
pl: Załącz pliki

en: Auth key for this subdomain not found.
pl: Nie znaleziono auth key dla tej subdomeny.

en: Authentication methods
pl: Metody uwierzytelniania

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Avatar
pl: Awatar

en: Bad JSON web token
pl: Niewłaściwy JSON web token

en: Bad name or username
pl: Niewłaściwa nazwa lub nazwa użytkownika

en: Billing
pl: Rozliczenie

en: Bots
pl: Boty

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel compose
pl: Anuluj pisanie

en: Cannot send to multiple streams
pl: Nie można wysyłać jednocześnie do wielu kanałów

en: Catch up on a stream
pl: Nadrób zaległości na kanale.

en: Categories
pl: Kategorie

en: Center the view around message ID
pl: Wyśrodkuj widok na identyfikatorze wiadomości

en: Check out our <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">guide for admins</a>, become a Zulip pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">dive right in</a>!
pl: Sprawdź <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">przewodnik dla administratorów</a>, zostań zaawansowanym użytkownikiem Zulipa za pomocą <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">skrótów klawiszowych</a>, lub <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">po prostu zanurz się w </a>!

en: Check your email so we can get started.
pl: Sprawdź swoją pocztę, aby rozpocząć.

en: Cheers,
pl: Dzień dobry,

en: Click anywhere on a message to reply.
pl: Kliknij gdziekolwiek na wiadomości, żeby odpowiedzieć.

en: Click here to log in to Zulip and catch up.
pl: Kliknij tutaj aby się zalogować do Zulipa i być na bieżąco.

en: Click the button below to complete registration.
pl: Kliknij przycisk poniżej, aby zakończyć rejestrację.

en: Click the button below to reset your password.
pl: Kliknij poniższy przycisk, żeby zresetować hasło.

en: Close
pl: Zamknij

en: Collapse/show selected message
pl: Zwiń/rozwiń zaznaczone wiadomości

en: Complete registration
pl: Zakończ rejestrację

en: Compose a reply @-mentioning author
pl: Napisz odpowiedź i @-taguj autora

en: Compose your message here
pl: Tutaj napisz swoją wiadomość

en: Compose your message here...
pl: Tu napisz wiadomość...

en: Composing messages
pl: Pisanie wiadomości

en: Confirm email change
pl: Potwierdź zmianę adresu email

en: Confirm password
pl: Potwierdź hasło

en: Consecutive '.' are not allowed.
pl: Wielokropki (..) nie są dozwolone.

en: Contact support
pl: Skontaktuj się ze wsparciem

en: Contact us any time at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a> if you run into trouble, have any feedback, or just want to chat!
pl: Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a> jeżeli masz jakieś kłopoty, uwagi lub po prostu chcesz porozmawiać!

en: Content can't be empty
pl: Treść nie może być pusta

en: Continue to registration
pl: Kontynuuj rejestrację

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy this login token and return to your Zulip app to finish logging in:
pl: Skopiuj ten token i wróć do aplikacji Zulip aby zakończyć logowanie:

en: Could not allocate event queue
pl: Nie można stworzyć kolejki zdarzeń

en: Could not find Kerberos credential
pl: Nie można odnaleźć uprawnień Kerberos

en: Create a new Zulip organization
pl: Dodaj nową organizację

en: Create new stream
pl: Stwórz nowy kanał

en: Create organization
pl: Stwórz organizację

en: Create your own!
pl: Stwórz własną!

en: Cumulative
pl: Zbiorczo

en: Custom emoji
pl: Spersonalizowane emoji

en: Custom profile fields
pl: Dodatkowe pola profilu

en: Cycle between stream narrows
pl: Przechodź między zawężonymi kanałami

en: Daily
pl: Dzienny

en: Daily actives
pl: Dziennie

en: Data exports
pl: Eksportowane dane

en: Deactivated organization
pl: Dezaktywowana organizacja

en: Deactivated users
pl: Dezaktywowani użytkownicy

en: Default streams
pl: Domyślne kanały

en: Delete message
pl: Usuń wiadomość

en: Delete selected draft
pl: Usuń zaznaczoną kopię roboczą

en: Deprecation notice
pl: Wiadomość o wycofaniu

en: Desktop & mobile apps
pl: Aplikacje komputerowe i mobilne

en: Detailed keyboard shortcuts documentation
pl: Szczegółowa dokumentacja skrótów klawiszowych

en: Detailed search operators documentation
pl: Szczegółowa dokumentacja operatorów wyszukiwania

en: Dev environment not enabled.
pl: Środowisko deweloperskie jest wyłączone.

en: Device: %(device_browser)s on %(device_os)s.
pl: Urządzenie: %(device_browser)s na %(device_os)s.

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Display settings
pl: Ustawienia widoku

en: Domain can only have letters, numbers, '.' and '-'s.
pl: Domena może składać się tylko z małych liter, cyfr i znaków "-".

en: Domain can't be empty.
pl: Należy podać domenę.

en: Domain cannot start or end with a dot (.)
pl: Domena nie może zaczynać się ani kończyć kropką (.)

en: Domain must have at least one dot (.)
pl: Domena musi mieć przynajmniej jedną kropkę (.)

en: Download
pl: Pobierz

en: Download the latest release.
pl: Pobierz najnowszą wersję.

en: Drafts
pl: Kopie robocze

en: Edit selected draft
pl: Edytuj zaznaczone kopię roboczą

en: Edit selected message
pl: Edytuj wybraną wiadomość

en: Edit your last message
pl: Edytuj ostatnią wiadomość

en: Effect
pl: Efekt

en: Email addresses
pl: Adresy email

en: Email changed!
pl: Zmieniono email!

en: Email or username
pl: Adres email lub nazwa użytkownika

en: Email settings updated
pl: Zmieniono ustawienia email

en: Emails (one on each line or comma-separated)
pl: Emaile (po jednym w wierszu lub oddzielane przecinkami)

en: Empty or invalid length token
pl: Pusty lub nieprawidłowy token długości

en: Enable notifications
pl: Włącz powiadomienia

en: Enabled
pl: Włączony

en: Enter
pl: Wejdź

en: Enter your email address
pl: Podaj swój adres email

en: Enter your organization's Zulip URL:
pl: Wprowadź adres URL swojej organizacji Zulip:

en: Error: channels_map_to_topics parameter other than 0 or 1
pl: Błąd: parametr channels_map_to_topics inny od 0 lub 1

en: Everyone
pl: Wszyscy

en: Examples of short topics
pl: Przykłady krótkich tematów

en: Exclude messages with topic <span class="operator_value">topic</span>
pl: Pomiń wiadomości w wątku <span class="operator_value">topic</span>

en: Exit search
pl: Zakończ wyszukiwanie

en: Features
pl: Funkcje

en: Filter by category
pl: Filtruj po kategorii

en: Filter not found
pl: Nie znaleziono filtra

en: Filter streams
pl: Filtruj kanały

en: Filter users
pl: Filtruj użytkowników

en: Find account
pl: Znajdź konto

en: Find accounts
pl: Znajdź konta

en: Finish
pl: Zakończ

en: Finish desktop login
pl: Zakończ logowanie do pulpitu.

en: First message
pl: Pierwsza wiadomość

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Formatting
pl: Formatowanie

en: Full name
pl: Imię i nazwisko

en: Full name or 名前
pl: Imię i nazwisko lub nick

en: GOOGLE_CLIENT_ID is not configured
pl: GOOGLE_CLIENT_ID nie jest skonfigurowany

en: Generate invite link
pl: Wygeneruj link do zaproszenia

en: Github logo
pl: Logo Github

en: Go to Zulip
pl: Idź do Zulip

en: Got it
pl: Rozumiem

en: Grant Zulip the Kerberos tickets needed to run your Zephyr mirror via Webathena
pl: Nadaj Zulipowi tickety Kerberos wymagane do uruchomienia twojego mirroru Zephyr przez Webathena

en: Group private messages
pl: Grupuj prywatne wiadomości

en: Guest users
pl: Goście

en: Guest users cannot edit custom emoji.
pl: Goście nie mogą edytować dodatkowych emoji.

en: Guests
pl: Goście

en: Help center
pl: Centrum pomocy

en: Heroku logo
pl: Logo Heroku

en: Hey,
pl: Hej,

en: Hi %(user_name)s,
pl: Witaj %(user_name)s,

en: Hi there! It looks like you tried to unsubscribe from something, but we don't
    recognize the URL.
pl: Cześć! Wygląda na to, że próbujesz zakończyć subskrypcję,
    ale nie rozpoznajemy podanego URL.

en: Hi there! Thank you for your interest in Zulip.
pl: Cześć! Dziękujemy za zainteresowanie Zulipem.

en: Hide recent topics
pl: Ukryj ostatnie wątki

en: History
pl: Historia

en: Home
pl: Strona główna

en: Humans
pl: Ludzie

en: I agree to the <a href="%(root_domain_uri)s/terms" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Terms of Service</a>.
pl: Akceptuję <a href="%(root_domain_uri)s/terms" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Warunki korzystania z usługi</a>.

en: I wanted to share one last thing with you: a few tips about topics, since mastering topics is a key part of being a Zulip power user.
pl: Chciałem podzielić się ostatnią rzeczą z Tobą: kilka podpowiedzi w kwestii tematów, ponieważ zarządzanie tematami należy do zaawansowanych użytkowników Zulipa.

en: IP address: %(device_ip)s
pl: Adres IP: %(device_ip)s

en: If this message does not go away, please wait a couple seconds and <a id="reload-lnk">reload</a> the page.
pl: Jeśli ta wiadomość nie zniknie, poczekaj kilka sekund i <a id="reload-lnk">przeładuj</a> tę stronę.

en: If this was you, great! There's nothing else you need to do.
pl: Jeśli to byłeś Ty, super! Nie musisz nic więcej robić.

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.
pl: Jeżeli nie inicjowałeś tej zmiany, skontaktuj się niezwłocznie z <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.

en: If you do not recognize this login, or think your account may have been compromised, please <a href="%(realm_uri)s/accounts/password/reset/" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">reset your password</a> or contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.
pl: Jeśli nie rozpoznajesz tego logowania lub myślisz, że Twoje konto mogło zostać skompromitowane, to proszę  <a href="%(realm_uri)s/accounts/password/reset/" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">zresetuj swoje hasło</a> lub niezwłocznie skontaktuj się z <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.

en: If you have trouble logging in, please contact Zulip support by replying to this email.
pl: Jeżeli masz problem z zalogowaniem do Zulipa, skontaktuj się z supportem Zulipa odpowiadając na tego emaila.

en: Incorrect token.
pl: Niewłaściwy token

en: Initiate a search
pl: Rozpocznij wyszukiwanie

en: Insert new line
pl: Wstaw nową linię

en: Insufficient permission
pl: Niewystarczające pozwolenie

en: Integrations
pl: Integracje

en: Internal server error
pl: Wewnętrzny błąd serwera

en: Invalid 'op' value (should be start or stop)
pl: Nieprawidłowa wartość 'op' (powinna być start lub stop)

en: Invalid API key
pl: Nieprawidłowy klucz API

en: Invalid Kerberos cache
pl: Niewłaściwy cache Kerberos

en: Invalid OTP
pl: Nieprawidłowy OTP

en: Invalid address.
pl: Nieprawidłowy adres.

en: Invalid attachment
pl: Nieprawidłowy załącznik

en: Invalid authorization header for basic auth
pl: Nieprawidłowy nagłówek autoryzacji dla basic auth

en: Invalid characters in emoji name
pl: Nieprawidłowe znaki w nazwie emoji

en: Invalid characters in name!
pl: Nieprawidłowe znaki w nazwie!

en: Invalid domain: {}
pl: Nieprawidłowa domena: {}

en: Invalid email
pl: Nieprawidłowy adres email

en: Invalid emoji name.
pl: Nie poprawna nazwa emoji

en: Invalid field type.
pl: Nieprawidłowy typ pola

en: Invalid message type
pl: Nieprawidłowy typ wiadomości

en: Invalid message(s)
pl: Nieprawidłowa wiadomość

en: Invalid mirrored message
pl: nieprawdłowa wiadomość-mirror

en: Invalid organization
pl: Nieprawidłowa organizacja

en: Invalid stream id
pl: Nieprawdłowy identyfikator kanału

en: Invalid stream id {}. No invites were sent.
pl: Nieprawdiłowe id kanału {}. Zaproszenia nie zostały wysłane.

en: Invalid subdomain
pl: Nieprawidłowa subdomena

en: Invalid token type
pl: Nieprawidłowy rodzaj tokenu.

en: Invalid type parameter
pl: Ten string zaczyna się wielką literą

en: Invalid user group
pl: Nieprawidłowa grupa

en: Invitations
pl: Zaproszenia

en: Invite
pl: Zaproś

en: Invite more users
pl: Zaproś więcej użytkowników

en: Invite users
pl: Zaproś użytkowników

en: Invite users to Zulip
pl: Zaproś użytkowników do Zulip

en: Inviting...
pl: Zapraszanie...

en: Invoices with more than {} licenses can't be processed from this page. To complete the upgrade, please contact {}.
pl: Faktury z ilością licencji większą niż {} nie mogą być procedowane przez tą stronę. Aby zakończyć upgrade skontaktuj się z {}.

en: JIRA logo
pl: Logo Jira

en: Just in case, take a look at your Spam folder.
pl: Na wszelki wypadek sprawdź folder ze spamem.

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Last message
pl: Ostatnia wiadomość

en: Last month
pl: Ostatni miesiąc

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Last week
pl: Ostatni tydzień

en: Last year
pl: Ostatni rok

en: License management
pl: Zarządzanie licencjami

en: Link with Webathena
pl: Połącz z Webathena

en: Linkifiers
pl: Generatory linków

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: Log in now
pl: Zaloguj się teraz

en: Log in to Zulip
pl: Zaloguje się do Zulip

en: Log in to your organization
pl: Zaloguj się do swojej organizacji

en: Log in with %(identity_provider)s
pl: Zaloguj się przy pomocy %(identity_provider)s

en: Log in with another account
pl: Zaloguj za pomocą innego konta

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Login
pl: Zaloguj się

en: Malformed JSON
pl: Nieprawidłowy JSON

en: Malformed JSON input
pl: Zła forma: JSON input

en: Manage email preferences
pl: Zarządzaj preferencjami email

en: Manage organization
pl: Zarządzaj organizacją

en: Manage streams
pl: Zarządzaj kanałami

en: Manual
pl: Ręcznie

en: Me
pl: Ja

en: Members
pl: Członkowie

en: Mentions
pl: Oznaczenia

en: Menus
pl: Menu

en: Message actions
pl: Akcje wiadomości

en: Message already deleted
pl: Wiadomość została już usunięta

en: Message edit history
pl: Historia edycji wiadomości

en: Message formatting
pl: Formatowanie wiadomości

en: Message from Slack
pl: Wiadomość ze Slack

en: Message must have recipients
pl: Wiadomość musi mieć odbiorcę

en: Message must not be empty
pl: Wiadomość musi mieć treść

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Messages sent by client
pl: Wiadomości wysłane poprzez

en: Messages sent by recipient type
pl: Wiadomości wysłane do

en: Messages sent over time
pl: Historia wysłanych wiadomości

en: Messages sent to a stream are seen by everyone subscribed to that stream. Try clicking on one of the stream links below.
pl: Wiadomości wysłane do kanału są widoczne dla wszystkich subskrybentów kanału, Spróbuj kliknąć w jeden z linków kanałów poniżej.

en: Missing 'last_event_id' argument
pl: Brak argumentu 'last_event_id'

en: Missing 'queue_id' argument
pl: Brak argumentu 'queue_id'

en: Missing key {} in JSON
pl: Brakujący klucz {} w JSON

en: Missing parameter: 'to' (recipient)
pl: Brak parametru: "do" (odbiorca)

en: Missing sender
pl: Brak nadawcy

en: Missing stream
pl: Brak kanału

en: Missing topic
pl: Brak wątku

en: Most control
pl: Najwięcej kontroli

en: Most convenient
pl: Najwygodniej

en: Must validate with valid Zulip server API key
pl: Należy zweryfikować poprawnym kluczem API serwera Zulp

en: Muted topics
pl: Wyciszone wątki

en: Name too long!
pl: Nazwa jest zbyt długa!

en: Name too short!
pl: Nazwa jest zbyt krótka!

en: Narrow to all private messages
pl: Zawęź do wszystkich wiadomości prywatnych

en: Narrow to all unmuted messages
pl: Zawęź do wszystkich niewyciszonych wiadomości

en: Narrow to current compose box recipient
pl: Zawęź do adresata pisanej wiadomości

en: Narrow to group private messages with
pl: Zawęź do grupowych wiadomości z

en: Narrow to just message ID
pl: Zawęź do identyfikatora wiadomości

en: Narrow to messages containing images.
pl: Zawęź do wiadomości z obrazami.

en: Narrow to messages containing links.
pl: Zawęź do wiadomości z linkami.

en: Narrow to messages containing uploads.
pl: Zawęź do wiadomości z plikami.

en: Narrow to messages on stream
pl: Zawęź do wiadomości na kanale

en: Narrow to messages sent by
pl: Zawęź do wiadomości wysłanych przez

en: Narrow to messages sent by you.
pl: Zawęź do wiadomości wysłanych przez Ciebie.

en: Narrow to messages that mention you.
pl: Zawęź do wiadomości, w których jesteś @-tagowany.

en: Narrow to messages with alert words.
pl: Zawęź do wiadomości z alertami.

en: Narrow to messages with topic
pl: Zawęź do wiadomości w wątku

en: Narrow to next unread private message
pl: Zawęź do następnej nieprzeczytanej wiadomości

en: Narrow to next unread topic
pl: Zawęź do następnego nieprzeczytanego wątku

en: Narrow to private messages with
pl: Zawęź do prywatnych wiadomości z

en: Narrow to private messages.
pl: Zawęź do wiadomości prywatnych.

en: Narrow to starred messages.
pl: Zawęź do oznaczonych wiadomości.

en: Narrow to stream
pl: Zawęź do kanału

en: Narrow to topic or PM conversation
pl: Zawęź do wątku lub wiadomości prywatnej

en: Narrow to unread messages.
pl: Zawęź do nieprzeczytanych wiadomości.

en: Narrowing
pl: Zawężanie

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Never ask on this computer
pl: Nigdy nie pytaj na tym komputerze

en: New message
pl: Nowa wiadomość

en: New organization
pl: Nowa organizacja

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New private message
pl: Nowa wiadomość prywatna

en: New stream message
pl: Nowa wiadomość na kanale

en: New streams
pl: Nowe kanały

en: New topic
pl: Nowy wątek

en: Next
pl: Następny

en: Next message
pl: Następna wiadomość

en: Next unread private message
pl: Następna nieprzeczytana wiadomość prywatna

en: Next unread topic
pl: Następny nieprzeczytany wątek

en: No JSON web token passed in request
pl: Nie przekazano: JSON web token

en: No analytics data available. Please contact your server administrator.
pl: Dane analityczne niedostępne. Skontaktuj się z administratorem serwera.

en: No new data supplied
pl: Nie podano nowych danych

en: No payment method on file
pl: Brak zapisanej metody płatności

en: No search results
pl: Brak wyników wyszukiwania

en: No such bot
pl: Nie ma takiego bota

en: No such user
pl: Nie ma takiego użytkownika

en: No user specified in JSON web token claims
pl: Nie określono użytkownika w: JSON web token claims

en: Normal users
pl: Zwykli użytkownicy

en: Not allowed for guest users
pl: Brak dostępu dla gości

en: Not logged in: API authentication or user session required
pl: Nie jesteś zalogowany: wymagane uwierzytelnienie API lub sesja użytkownika

en: Nothing to change
pl: Nie ma czego zmienić

en: Nothing to do. Specify at least one of "add" or "delete".
pl: Brak polecenia. Określ przynajmniej jedno "dodaj" lub "skasuj".

en: Nothing's been sent here yet!
pl: Nic jeszcze nie wysłano!

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: OR
pl: LUB

en: One or more email addresses...
pl: Adres(y) email...

en: One or more of these users do not exist!
pl: Jeden lub więcej użytkowników nie istnieje!

en: Only organization administrators can edit these settings.
pl: Tylko administratorzy organizacji mogą edytować te ustawienia.

en: Only organization administrators can send to this stream.
pl: Tylko administratorzy organizacji mogą wysyłać wiadomości do tego kanału.

en: Only organization owners can edit these settings.
pl: Tylko właściciele organizacji mogą edytować te opcje.

en: Open
pl: Otwórz

en: Open message menu
pl: Otwórz menu wiadomości

en: Open reactions menu
pl: Otwórz menu reakcji

en: Or, alternatively, use one of your backup phones:
pl: Lub, alternatywnie, użyj jednego z Twoich zapasowych telefonów:

en: Or, continue in your browser.
pl: Lub kontynuuj w przeglądarce.

en: Organization URL
pl: URL organizacji

en: Organization URL:
pl: URL organizacji:

en: Organization administrators
pl: Administratorzy organizacji

en: Organization does not exist
pl: Taka organizacja nie istnieje

en: Organization name
pl: Nazwa organizacji

en: Organization owners
pl: Właściciele organizacji

en: Organization permissions
pl: Uprawnienia organizacji

en: Organization profile
pl: Profil organizacji

en: Organization settings
pl: Ustawienia organizacji

en: Organization: %(organization_url)s Time: %(login_time)s Email: %(user_email)s
pl: Organizacja: %(organization_url)s Czas: %(login_time)s Email: %(user_email)s

en: Organization: <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(realm_uri)s</a>
pl: Organizacja: <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(realm_uri)s</a>

en: Other
pl: Inne

en: Outside your domain.
pl: Poza Twoją domeną.

en: Owners
pl: Właściciele

en: PS: Follow us on <a href="https://twitter.com/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Twitter</a>, star us on <a href="https://github.com/zulip/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">GitHub</a>, or chat with us live on the <a href="https://chat.zulip.org" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Zulip community server</a>!
pl: PS: Obserwuj nas na <a href="https://twitter.com/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Twitterze</a>, oznacz nas na <a href="https://github.com/zulip/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">GitHubie</a>, lub rozmawiaj z nami na żywo na <a href="https://chat.zulip.org" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">serwerze społeczności Zulipa</a>!

en: Pagerduty logo
pl: Logo Pagerduty

en: Pan &amp; Zoom
pl: Przesuń &amp; Powiększ

en: Password
pl: Hasło

en: Password auth is disabled in your team.
pl: Uwierzytelnianie hasłem jest wyłączone w twoim zespole.

en: Password strength
pl: Siła hasła

en: Paste token here
pl: Wklej token tutaj

en: Pay annually
pl: Zapłać rocznie

en: Pay monthly
pl: Zapłać miesięcznie

en: Payment schedule
pl: Kalendarz płatności

en: Plans and pricing
pl: Plany i cennik

en: Please use your real email address.
pl: Użyj swojego prawdziwego adresu email.

en: Press Enter to send
pl: Naciśnij Enter aby wysłać

en: Preview
pl: Podgląd

en: Previous message
pl: Poprzednia wiadomość

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności

en: Private messages
pl: Wiadomości prywatne

en: Private messages are disabled in this organization.
pl: Prywatne wiadomości są wyłączone w tej organizacji.

en: Private streams
pl: Prywatne kanały

en: Pro tip: You can use 't' to view recent topics.
pl: Wskazówka: możesz używać klawisza 't', żeby wyświetlić ostatnie wątki.

en: Public streams
pl: Publiczne kanały

en: Quote and reply to message
pl: Cytuj i odpowiedz na wiadomość

en: React to selected message with
pl: Zareaguj na zaznaczone wiadomości przy pomocy

en: Recent topics
pl: Ostatnie wątki

en: Recent topics (beta)
pl: Ostatnie wątki (beta)

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply to author
pl: Odpowiedz autorowi

en: Reply to message
pl: Odpowiedz na wiadomość

en: Reset password
pl: Zresetuj hasło

en: Reset your password
pl: Zresetuj hasło

en: Reset your password.
pl: Zresetuj hasło.

en: Retrying soon...
pl: Spróbujemy ponownie wkrótce...

en: STREAMS
pl: KANAŁY

en: Saved as draft
pl: Zapisz jako szkic

en: Scroll down
pl: Przewiń w dół

en: Scroll through streams
pl: Przewiń przez kanały.

en: Scroll up
pl: Przewiń w górę

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search all public streams in the organization.
pl: Przeszukaj wszystkie publiczne kanały tej organizacji.

en: Search for <span class="operator_value"> keyword </span> in the topic or message content
pl: Wyszukaj <span class="operator_value"> keyword </span> w wątku lub treści wiadomości

en: Search integrations
pl: Szukaj integracji

en: Search operators
pl: Operatory wyszukiwania

en: Search people
pl: Wyszukaj osoby

en: Search streams
pl: Wyszukaj kanały

en: See how to configure email.
pl: Zobacz jak należy skonfigurować email.

en: Send
pl: Wyślij

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Sentry logo
pl: Logo Sentry

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show images in thread
pl: Pokaż obrazy w wątkach

en: Show keyboard shortcuts
pl: Pokaż skróty klawiaturowe

en: Show message sender's profile
pl: Pokaż profil nadawcy wiadomości

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Sign up
pl: Zarejestruj

en: Sign up for Zulip
pl:  Zarejestruj się w Zulipie

en: Sign up now
pl: Zarejestruj się teraz!

en: Sign up with %(identity_provider)s
pl: Zarejestruj się przy pomocy %(identity_provider)s

en: Some emails did not validate, so we didn't send any invitations.
pl: Niektórych emaili nie udało się potwierdzić, więc nie wysłano żadnych zaproszeń.

en: Some of those addresses are already using Zulip, so we didn't send them an invitation. We did send invitations to everyone else!
pl: Niektóre z tych adresów są już zarejestrowane w Zulipie, więc nie wysłaliśmy im zaproszeń. Wszystkie inne dostały zaproszenie!

en: Something went wrong. Please contact {email}.
pl: Coś poszło nie tak. Proszę skontaktuj się z {email}.

en: Something went wrong. Please reload the page.
pl: Coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

en: Something went wrong. Please wait a few seconds and try again.
pl: Coś poszło nie tak. Poczekaj kilka sekund i spróbuj ponownie.

en: Sorry, the link you provided is invalid or has already been used.
pl: Niestety, podany link jest nieprawidłowy lub został już użyty.

en: Star selected message
pl: Wiadomości oznaczone gwiazdką

en: Starred messages
pl: Oznaczone wiadomości

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Still no email? We can <a href="#" id="resend_email_link">resend it</a>.
pl: Email nie doszedł? Możemy go <a href="#" id="resend_email_link">wysłać ponownie</a>.

en: Stream
pl: Kanał

en: Stream '{stream}' does not exist
pl: Kanał '{stream}' nie istnieje

en: Stream already has that name!
pl: Kanał już ma tę nazwę!

en: Stream list
pl: Lista kanałów

en: Stream topics in Zulip
pl: Wątki na kanałach w Zulipie

en: Streams in Slack
pl: Kanały na Slacku

en: Streams in Zulip
pl: Kanały w Zulip'ie

en: Streams settings
pl: Ustawienia kanału

en: Streams they should join
pl: Domyślne kanały

en: Subdomain can only have lowercase letters, numbers, and '-'s.
pl: Subdomena może składać się tylko z małych liter, cyfr i znaków "-".

en: Subdomain cannot start or end with a '-'.
pl: Subdomena nie może zaczynać się ani kończyć znakiem "-".

en: Subdomain needs to have length 3 or greater.
pl: Subdomena musi mieć 3 lub więcej znaków.

en: Subdomain required
pl: Subdomena jest wymagana

en: Subdomain unavailable. Please choose a different one.
pl: Subdomena nie jest dostępna. Wybierz inną.

en: Subdomains cannot start or end with a '-'.
pl: Subdomena nie może zaczynać się ani kończyć znakiem "-".

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Subscribe to/unsubscribe from selected stream
pl: Subskrybuj/odsubskrybuj wybrane kanały.

en: Subscribe, add, or configure streams
pl: Subskrybuj, dodawaj lub konfiguruj kanały

en: Subscriber data is not available for this stream
pl: Dane subskrybenta są niedostępnę w tym kanale.

en: Support
pl: Wsparcie

en: Swimming fish
pl: Pływająca ryba

en: Switch between tabs
pl: Przełącz pomiędzy kartami

en: Team
pl: Zespół

en: Team Zulip
pl: Zespół Zulipa

en: Thanks for signing up!
pl: Dziękujemy za rejestrację!

en: Thanks for using Zulip!
pl: Dziękujemy za korzystanie z Zulipa!

en: The basics
pl: Podstawy

en: The email address associated with your account is %(email)s.
pl: Adres email połączony z Twoim kontem to %(email)s.

en: The organization creation link has expired or is not valid.
pl: Link tworzenia organizacji jest przeterminowany lub nieprawidłowy.

en: The registration link has expired or is not valid.
pl: Link do rejestracji wygasł lub jest nieprawidłowy.

en: This action requires administrative rights
pl: Ta akcja wymaga uprawnień administracyjnych

en: This is a private stream
pl: To jest prywatny kanał

en: This is used for mobile applications and other tools that require a password.
pl: Używane dla aplikacji mobilnych i innych narzędzi wymagających hasła.

en: This server does not allow members of the public to create new organizations.
pl: Ten serwer nie pozwala wszystkim tworzyć nowych organizacji.

en: This stream does not exist or is private.
pl: Kanał nie istnieje lub jest prywatny

en: This user does not exist!
pl: Taki użytkownik nie istnieje!

en: This user is not registered.
pl: Ten użytkownik jest niezarejestrowany.

en: Time: %(login_time)s
pl: Czas: %(login_time)s

en: To
pl: Do

en: To get started, click the button below.
pl: Naciśnij poniższy przycisk, żeby rozpocząć.

en: Toggle the gear menu
pl: Włącz/wyłącz menu ustawień

en: Toggle topic mute
pl: Włącz/wyłącz wyciszenie wątku

en: Token accepted.  Logging you in…
pl: Token zaakceptowany. Logowanie...

en: Token does not exist
pl: Token nie istnieje

en: Topic
pl: Wątek

en: Topic can't be empty
pl: Należy określić wątek

en: Topics
pl: Wątki

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em—you can always edit the message later!
pl: Tematy są jak tytuły wiadomości email. Główna różnica to to, że są one naprawdę krótkie i lekkie. Dwa, trzy słowa tworzą temat. Nie wysilaj się nam wymyśleniem tematu - zawsze możesz edytować go później!

en: Total users
pl: Wszyscy

en: Travis logo
pl: Logo Travis

en: Try now.
pl: Spróbuj teraz.

en: USERS
pl: UŻYTKOWNICY

en: Unable to handle Pivotal payload
pl: Nie można obsłużyć: Pivotal payload

en: Unable to render message
pl: Nie można pokazać wiadomości

en: Unknown email unsubscribe request
pl: Nieznany adres w poleceniu odsubskrybowania

en: Unknown payment method. Please contact {email}.
pl: Nieznana metoda płatności. Proszę skontaktuj się z {email}.

en: Unknown webhook request
pl: Nieznany webhook request

en: Unsubscribe from digest emails
pl: Wypisz z listy mailingowej

en: Update required
pl: Wymagana aktualizacja

en: Upgrade to %(plan)s
pl: Ulepsz do %(plan)s

en: Uploaded files
pl: Przesłane pliki

en: Use %(external_host)s
pl: Użyj %(external_host)s

en: Use backup token
pl: Użyj zapasowego tokena

en: Use your LDAP account to login
pl: Użyj konta LDAP, żeby się zalogować

en: Use your web browser to finish logging in, then come back here to paste in your login token.
pl: Użyj swojej przeglądarki internetowej aby zakończyć logowanie, następnie wróć tutaj i wklej swój login token.

en: User cannot create streams.
pl: Użytkownik nie może tworzyć kanałów.

en: User groups
pl: Grupy użytkowników

en: User list
pl: Lista użytkowników

en: User not authorized for this query
pl: Użytkownik nie jest uprawniony do tego zapytania.

en: User(s) join as
pl: Użytkownik/użytkownicy dołączają jako

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username already in use
pl: Nazwa użytkownika już jest używana

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Users
pl: Użytkownicy

en: View drafts
pl: Zobacz kopie robocze

en: View recent topics
pl: Zobacz ostatnie wątki

en: View stream messages
pl: Zobacz wiadomości kanału

en: We noticed a recent login for the following Zulip account.
pl: Zauważyliśmy, że ktoś zalogował się następującym kontem Zulip.

en: We received a request to change the email address for the Zulip account on %(realm_uri)s from %(old_email)s to %(new_email)s. To confirm this change, please click below:
pl: Otrzymaliśmy żądanie zmiany adresu email dla konta Zulip %(realm_uri)s z %(old_email)s na %(new_email)s. Aby potwierdzić zmianę, kliknij poniżej:

en: We strongly recommend enabling desktop notifications. They help Zulip keep your team connected.
pl: Zalecamy włączenie powiadomień na pulpicie. Pomagają one w byciu połączonym z twoim zespołem.

en: We were unable to setup mirroring for you
pl: Nie udało się uruchomić mirroringu

en: We weren't able to invite anyone.
pl: Nie mogliśmy nikogo zaprosić.

en: We've reset your password!
pl: Zresetowano hasło!

en: We've updated your email subscription settings, and you won't get %(subscription_type)s emails anymore.
pl: Zmieniliśmy Twoje ustawienia email, nie będziesz już otrzymywać emaili związanych z %(subscription_type)s.

en: Webathena login not enabled
pl: Login Webathena jest wyłączony

en: Webhook bots can only access webhooks
pl: Boty typu webhook mają dostęp tyko do webhooków

en: Weekly
pl: Tygodniowo

en: Welcome to Zulip!
pl: Witaj w Zulipie!

en: Why Zulip
pl: Dlaczego Zulip

en: Write
pl: Napisz

en: Wrong password!
pl: Niewłaściwe hasło!

en: Wrong subdomain
pl: Niewłaściwa subdomena

en: Yes, delete this message
pl: Tak, usuń wiadomość

en: You and
pl: Ty i

en: You are not authorized to access this queue
pl: Nie masz upawnień do tej kolejki

en: You are not authorized to get events from this queue
pl: Nie masz uprawnień do wydarzeń z tej kolejki

en: You aren't subscribed to this stream and nobody has talked about that yet!
pl: Nie subskrybujesz tego kanału i nikt o tym jeszcze nie rozmawiał!

en: You can log in to your Zulip organization, %(realm_name)s, at the following link:
pl: Możesz zalogować się do swojej organizacji w Zulipie %(realm_name)s, pod następującym adresem:

en: You can only invite other Zephyr mirroring users to private streams.
pl: Możesz zaprosić tylko innych użytkowników Zephyr do kanałów prywatnych.

en: You can use any combination of these search
            operators in a single query. For example:
pl: Możesz użyć dowolnej kombinacji operatorów 
    wyszukiwania w pojedynczym zapytaniu. Na przykład:

en: You can't send private messages outside of your organization.
pl: Nie możesz wysyłać prywatnych wiadomości poza swoją organizację.

en: You don't have permission to edit this message
pl: Nie masz pozwolenia na edycję tej wiadomości

en: You get
pl: Widzisz

en: You have no group private messages with this person yet!
pl: Nie wymieniłeś z tą osobą żadnych grupowych wiadomości!

en: You have no private messages with these people yet!
pl: Nie masz z tymi osobami prywatnych wiadomości!

en: You have no private messages with this person yet!
pl: Nie masz z tą osobą prywatnych wiadomości!

en: You have no private messages yet!
pl: Nie masz jeszcze prywatnych wiadomości!

en: You have no unread messages!
pl: Nie masz nie przeczytanych wiadomości!

en: You have not sent any private messages to yourself yet!
pl: Nie wysłałeś do siebie jeszcze żadnych wiadomości!

en: You haven't been mentioned yet!
pl: Nikt Cię nie @-tagował!

en: You haven't received any messages sent by this user yet!
pl: Nie masz jeszcze wiadomości od tej osoby!

en: You haven't starred anything yet!
pl: Nic jeszcze nie oznaczono!

en: You may only upload one file at a time
pl: Możesz przesyłać tylko pojedyncze pliki

en: You may then close this window.
pl: Możesz teraz zamknąć to okno.

en: You must invoice for at least {} users.
pl: Powinieneś ująć w fakturze co najmniej {} użytkowników.

en: You must specify a file to upload
pl: Określ plik do przesłania

en: You must specify at least one email address.
pl: Określ przynajmniej jeden adres email.

en: You must specify at least one stream for invitees to join.
pl: Określ przynajmniej jeden kanał, do którego mają dołączyć zaproszeni.

en: You must upload exactly one avatar.
pl: Prześlij dokładnie jeden awatar.

en: You must upload exactly one icon.
pl: Prześlij dokładnie jedną ikonę.

en: You need an invitation to join this organization.
pl: Potrzebujesz zaproszenia aby dołączyć do tej organizacji

en: You recently signed up for Zulip. Awesome!
pl: Ostatnio zalogowałeś się do Zulipa. Wspaniale!

en: You type
pl: Piszesz

en: You've already registered with this email address. Please log in below.
pl: Zarejetrowano już ten adres email. Zaloguj się poniżej.

en: You've created the new Zulip organization <b>%(realm_name)s</b>.
pl: Stworzyłeś nową organizację Zulipa <b>%(realm_name)s</b>.

en: You've joined the Zulip organization <b>%(realm_name)s</b>.
pl: Przyłączyłeś się do organizacji Zulipa <b>%(realm_name)s</b>.

en: Your account
pl: Twoje konto

en: Your account details:
pl: Dane Twojego konta:

en: Your account has been disabled.
pl: Twoje konto zostało wyłączone.

en: Your bots
pl: Twoje boty

en: Your username or password is incorrect.
pl: Twoja nazwa użytkownika lub hasło są nieprawidłowe.

en: Zendesk logo
pl: Logo Zendesk

en: Zulip account not found.
pl: Nie znaleziona konta Zuliip

en: Zulip analytics for %(target_name)s
pl: Statystyki Zulipa dla %(target_name)s

en: Zulip logo
pl: Logo Zulip

en: Zulip needs to send email to confirm users' addresses and send notifications.
pl: Zulip wyśle email aby potwierdzić adresy email użytkowników i wyśle powiadomienia.

en: Zulip needs your permission to
                <a class="request-desktop-notifications alert-link">enable desktop notifications.</a>
pl: Zulip potrzebuje twojej zgody
    na <a class="request-desktop-notifications alert-link">włączenie powiadomień na pulpicie.</a>

en: keyword
pl: słowo kluczowe

en: new streams
pl: nowe kanały

en: or
pl: lub

en: streamname
pl: nazwa kanału

en: user@example.com
pl: uzytkownik@przyklad.pl

en: {brand} ending in {last4}
pl: {brand} kończy się w {last4}
