Zulip - en to nl translation catalogue (355 entries)

en: 
                                No account found for %(email)s.
nl: 
                                Geen account gevonden voor %(email)s.

en: 
                            You are trying to login using LDAP without creating an
                            organization first. Please use EmailAuthBackend to create
                            your organization and then try again.
nl: 
                            Je probeert in te loggen via LDAP zonder eerst een
                            organisatie te hebben aangemaakt. Gebruik de
                            EmailAuthBackend om een organisatie aan te maken
                            en probeer het dan opnieuw.

en: 
                        The organization you are trying to join, %(deactivated_domain_name)s, has been deactivated.
                        Please contact <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> to reactivate
                        this group.
nl: 
                        De organisatie waar u mee wilt verbinden, %(deactivated_domain_name)s, is gedeactiveerd.
                       Stuur een bericht naar <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> om deze
                       groep opnieuw te activeren

en: 
                Learn more about starring messages <a href="/help/star-a-message">
                here</a>.
nl: 
                Kom <a href="/help/star-a-message">hier</a> meer te weten of het
                markeren van berichten.

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                start the conversation</a>?
nl: 
     Waarom 
     begin je het gesprek niet ?

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
                start the conversation</a>?
nl: 
                Waarom <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
                begin je het gesprek niet </a>?

en: 15 day actives
nl: Actief per 15 dagen

en: <strong class="message">Unable to connect to
                Zulip.</strong>  Updates may be delayed.
nl: <strong class="message">Kan niet met Zulip verbinden.</strong> Wijziging kunnen vertraagd binnenkomen.

en: A full update of all the graphs happens once a day.<br/>The “Messages Sent Over Time” graph is updated once an hour.
nl: Een volledige update van de grafieken gebeurt eens per dag.<br/>De "verstuurde berichten" grafiek wordt elk uur bijgewerkt.

en: API documentation
nl: API-documentatie

en: About Zulip
nl: Over Zulip

en: Access denied
nl: Verboden toegang

en: Account is not associated with this subdomain
nl: Account is niet verbonden met dit subdomein

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: Add another user...
nl: Voeg een gebruiker toe

en: Add emoji
nl: Toevoegen emoji

en: Add one or more users
nl: Gebruikers toevoegen

en: Add video call
nl: Videogesprek toevoegen

en: Administrators
nl: Beheerders

en: Aggregation
nl: Totaal

en: Alert words
nl: Waarschuwingswoord

en: All
nl: Alle

en: All messages
nl: Alle berichten

en: All streams
nl: Alle kanalen

en: All time
nl: Alle

en: Already has an account.
nl: Heeft al een account.

en: Analytics documentation
nl: Documentatie statistieken

en: Are you sure you want to delete this message?
nl: Wilt u dit bericht echt verwijderen?

en: As a last resort, you can use a backup token:
nl: Laatste mogelijkheid is een back-up token te gebruiken:

en: Ask me later
nl: Later vragen

en: At least one authentication method must be enabled.
nl: Er moet minimaal één authenticatiemethode worden ingeschakeld.

en: Attach files
nl: Bestanden bijvoegen

en: Authentication methods
nl: Authenticatiemethodes

en: Bad JSON web token
nl: Fout JSON web token

en: Bad name or username
nl: Verkeerde naam of gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel compose
nl: Opstellen annuleren

en: Cannot send to multiple streams
nl: Kan niet naar meerdere kanalen sturen

en: Center the view around message ID
nl: Centreer het overzicht rond bericht ID

en: Check your email so we can get started.
nl: Controleer je e-mail, zodat we kunnen beginnen.

en: Cheers,
nl: Groeten,

en: Close
nl: Sluiten

en: Collapse/show selected message
nl: Geselecteerd bericht inklappen/tonen

en: Complete registration
nl: Aanmelding afronden

en: Compose a reply @-mentioning author
nl: Schrijf een reactie met @-vermelding auteur

en: Compose your message here
nl: Stel hier je bericht op

en: Compose your message here...
nl: Stel hier je bericht op...

en: Composing messages
nl: Berichten opstellen

en: Confirm email change
nl: Bevestig aanpassing e-mailadres

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Consecutive '.' are not allowed.
nl: Opeenvolgende "." niet toegestaan.

en: Content can't be empty
nl: Inhoud kan niet leeg zijn

en: Continue to registration
nl: Verder met registratie

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Could not find Kerberos credential
nl: Kon Kerberos token niet vinden

en: Create a new Zulip organization
nl: Maak een nieuwe Zulip-organisatie

en: Create new stream
nl: Kanaal aanmaken

en: Create organization
nl: Aanmaken organisatie

en: Cumulative
nl: Cumulatief

en: Custom emoji
nl: Aangepaste emoji

en: Custom profile fields
nl: Aangepaste profiel velden

en: Cycle between stream narrows
nl: Volgend beperkt kanaal

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Daily actives
nl: Dagelijks actief

en: Deactivated organization
nl: Organisatie gedeactiveerd

en: Deactivated users
nl: Gedeactiveerde gebruikers

en: Default streams
nl: Standaardkanalen

en: Delete message
nl: Bericht verwijderen

en: Delete selected draft
nl: Verwijder concept

en: Deprecation notice
nl: Verouderd

en: Desktop & mobile apps
nl: Desktop & mobiele apps

en: Detailed keyboard shortcuts documentation
nl: Documentatie over sneltoetsen

en: Dev environment not enabled.
nl: Ontwikkelomgeving niet ingeschakeld.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Domain can only have letters, numbers, '.' and '-'s.
nl: Domein kan alleen bestaan uit letters, cijfers, "." en "-"S.

en: Domain can't be empty.
nl: Domein kan niet leeg zijn.

en: Domain cannot start or end with a dot (.)
nl: Domein kan niet beginnen of eindigen met een punt (.)

en: Domain must have at least one dot (.)
nl: Domein moet minimaal één punt (.) hebben

en: Download
nl: Downloaden

en: Drafts
nl: Concepten

en: Edit selected draft
nl: Ontwerp bewerken

en: Edit selected message
nl: Geselecteerd bericht bewerken

en: Edit your last message
nl: Bewerk je laatste bericht

en: Email
nl: E-mail

en: Email changed!
nl: E-mail gewijzigd

en: Email settings updated
nl: E-mailinstellingen bijgewerkt

en: Emails (one on each line or comma-separated)
nl: E-mailadressen (een per regel, of komma-gescheiden)

en: Empty or invalid length token
nl: Leeg token of onjuiste lengte

en: Enable notifications
nl: Meldingen aanzetten

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enter
nl: Invoeren

en: Enter your email address
nl: Geef e-mailadres op

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Exclude messages with topic <span class="operator_value">topic</span>
nl: Sluit berichten met onderwerp <span class="operator_value">onderwerp</span>uit

en: Exit search
nl: Zoekfunctie sluiten

en: Features
nl: Mogelijkheden

en: Filter not found
nl: Filter niet gevonden

en: Filter streams
nl: Filter kanalen

en: Filter users
nl: Gebruikers filteren

en: Find accounts
nl: Vind accounts

en: First message
nl: Eerste bericht

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Formatting
nl: Opmaken

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Full name or 名前
nl: Je naam of 名前

en: GOOGLE_CLIENT_ID is not configured
nl: GOOGLE_CLIENT_ID is niet geconfigureerd

en: Go to Zulip
nl: Naar Zulip

en: Got it
nl: Begrepen

en: Group private messages
nl: Privéberichten groeperen

en: Guest users
nl: Guest gebruikers

en: Hi there! Thank you for your interest in Zulip.
nl: Hallo daar! Bedankt voor je interesse in Zulip.

en: Hi there,
nl: Hoi,

en: History
nl: Geschiedenis

en: Home
nl: Start

en: Humans
nl: Mensen

en: If this message does not go away, please wait a couple seconds and <a id="reload-lnk">reload</a> the page.
nl: Als dit bericht niet verdwijnt, wacht dan even en <a id="reload-lnk">ververs </a> de pagina.

en: Initiate a search
nl: Zoekopdracht starten

en: Insert new line
nl: Nieuwe regel invoegen

en: Insufficient permission
nl: Onvoldoende rechten

en: Integrations
nl: Integratie

en: Internal server error
nl: Interne serverfout

en: Invalid API key
nl: Ongeldige API key

en: Invalid Kerberos cache
nl: Ongeldige Kerberos cache

en: Invalid address.
nl: Ongeldig adres.

en: Invalid characters in emoji name
nl: Ongeldigetekens in emoji-naam

en: Invalid domain: {}
nl: Ongeldig domein: {}

en: Invalid message type
nl: Ongeldig berichttype

en: Invalid message(s)
nl: Ongeldig(e) bericht(en)

en: Invalid organization
nl: Ongeldige organisatie

en: Invalid stream id
nl: Ongeldig kanaal id

en: Invalid type parameter
nl: Ongeldig type parameter

en: Invitations
nl: Uitnodigingen

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Invite more users
nl: Nodig meer gebruikers uit

en: Invite users
nl: Gebruikers uitnodigen

en: Invite users to Zulip
nl: Nodig gebruikers uit voor Zulip

en: Inviting...
nl: Aan het uitnodigen...

en: Just in case, take a look at your Spam folder.
nl: Voor de zekerheid kun je even in je Spammapje kijken.

en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Last message
nl: Laatste bericht

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Last update
nl: Laatste update

en: Last week
nl: Afgelopen week

en: Last year
nl: Afgelopen jaar

en: Link with Webathena
nl: Verbinden met Webathena

en: Loading...
nl: Laden...

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log in now
nl: Log nu in

en: Log in with another account
nl: Log in met een ander account

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Login
nl: Inloggen

en: Malformed JSON
nl: Misvormde JSON

en: Malformed JSON input
nl: Misvormde JSON input

en: Manage organization
nl: Organisatie beheren

en: Manage streams
nl: Kanalen beheren

en: Me
nl: Ik

en: Members
nl: Leden

en: Mentions
nl: Vermeldingen

en: Menus
nl: Menu's

en: Message actions
nl: Berichtfuncties

en: Message edit history
nl: Berichtgeschiedenis bewerken

en: Message formatting
nl: Berichtopmaak

en: Message must have recipients
nl: Bericht moet ontvangers hebben

en: Message must not be empty
nl: Bericht kan niet leeg zijn

en: Messages
nl: Berichten

en: Messages sent by client
nl: Berichten door clients verstuurd

en: Messages sent by recipient type
nl: Verstuurde berichten per type

en: Messages sent over time
nl: Berichten verstuurd

en: Missing 'last_event_id' argument
nl: Ontbrekend 'last_event_id' argument

en: Missing 'queue_id' argument
nl: Ontbrekend 'queue_id' argument

en: Missing key {} in JSON
nl: Ontbrekende key {} in JSON

en: Missing parameter: 'to' (recipient)
nl: Ontbrekende parameter: 'aan' (recipient)

en: Missing sender
nl: Ontbrekende afzender

en: Missing topic
nl: Ontbrekend onderwerp

en: Muted topics
nl: Gedempte onderwerpen

en: Name too long!
nl: Naam te lang!

en: Narrow to all private messages
nl: Beperkt tot alle privéberichten

en: Narrow to all unmuted messages
nl: Beperken tot alle berichten zonder demping

en: Narrow to group private messages with
nl: Beperken tot groep privéberichten met

en: Narrow to just message ID
nl: Beperk tot het bericht ID

en: Narrow to messages containing images.
nl: Beperk tot berichten met afbeeldingen.

en: Narrow to messages containing links.
nl: Beperk tot berichten met links.

en: Narrow to messages containing uploads.
nl: Beperk tot berichten met uploads.

en: Narrow to messages on stream
nl: Beperk tot berichten in kanaal

en: Narrow to messages sent by
nl: Beperk tot berichten verstuurd door

en: Narrow to messages sent by you.
nl: Beperk tot berichten van jou.

en: Narrow to messages that mention you.
nl: Beperk tot berichten waarin jij wordt vermeld

en: Narrow to messages with alert words.
nl: Beperk tot berichten met waarschuwingswoorden.

en: Narrow to messages with topic
nl: Beperk tot berichten met onderwerp

en: Narrow to next unread private message
nl: Beperk tot volgend ongelezen privébericht

en: Narrow to next unread topic
nl: Beperk tot volgende ongelezen bericht

en: Narrow to private messages with
nl: Beperk tot privéberichten met

en: Narrow to private messages.
nl: Beperk tot privéberichten.

en: Narrow to starred messages.
nl: Beperk tot gemarkeerde berichten.

en: Narrow to unread messages.
nl: Beperk tot ongelezen berichten

en: Narrowing
nl: Beperken

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Never ask on this computer
nl: Op deze computer nooit vragen

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New private message
nl: Nieuw persoonlijk bericht

en: New stream message
nl: Nieuw kanaalbericht

en: New topic
nl: Nieuw onderwerp

en: Next
nl: Volgende

en: Next message
nl: Volgende bericht

en: Next unread private message
nl: Volgende ongelezen privébericht

en: Next unread topic
nl: Volgende ongelezen bericht

en: No analytics data available. Please contact your server administrator.
nl: Geen statistieken beschikbaar. Pas dit aan bij de admin instellingen.

en: No new data supplied
nl: Geen nieuwe gegevens opgegeven

en: No such bot
nl: Niet zo'n bot

en: No such user
nl: Niet zo'n gebruiker

en: Normal users
nl: Gewone gebruikers

en: Nothing to change
nl: Niets te wijzigen

en: Nothing's been sent here yet!
nl: Hier is nog niets verzonden!

en: Notifications
nl: Meldingen

en: OR
nl: OF

en: One or more email addresses...
nl: Eén of meer e-mailadressen...

en: Open message menu
nl: Berichtmenu openen

en: Open reactions menu
nl: Reactiemenu openen

en: Or, alternatively, use one of your backup phones:
nl: Of gebruik één back-up telefoons:

en: Organization URL
nl: Organisatie-URL

en: Organization administrators
nl: Beheerders van de organisatie

en: Organization does not exist
nl: Organisatie bestaat niet

en: Organization name
nl: Organisatienaam

en: Organization permissions
nl: Organisatierechten

en: Organization profile
nl: Organisatieprofiel

en: Organization settings
nl: Organisatieinstellingen

en: Other
nl: Overige

en: Outside your domain.
nl: Buiten je domein.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password auth is disabled in your team.
nl: Wachtwoordauthenticatie is voor jouw team uitgeschakeld.

en: Password strength
nl: Wachtwoordsterkte

en: Please use your real email address.
nl: Gebruik je echte e-mailadres.

en: Press Enter to send
nl: Druk op Enter om te versturen

en: Preview
nl: Bekijken

en: Previous message
nl: Vorige bericht

en: Privacy policy
nl: Veiligheid van uw gegevens

en: Private messages
nl: Privéberichten

en: Private streams
nl: Privékanalen

en: Public streams
nl: Publieke kanalen

en: Quote and reply to message
nl: Quoten en antwoorden op bericht

en: React to selected message with
nl: Reageer op geselecteerd bericht met

en: Reply
nl: Antwoorden

en: Reply to author
nl: Antwoorden op auteur

en: Reply to message
nl: Antwoorden op bericht

en: Reset password
nl: Wachtwoord herstellen

en: Reset your password.
nl: Herstel je wachtwoord

en: Retrying soon...
nl: Opnieuw proberen...

en: STREAMS
nl: KANALEN

en: Saved as draft
nl: Opslaan als concept

en: Scroll down
nl: Blader omlaag

en: Scroll through streams
nl: Door kanalen bladeren

en: Scroll up
nl: Blader omhoog

en: Search
nl: Zoeken

en: Search for <span class="operator_value"> keyword </span> in the topic or message content
nl: Zoek op <span class="operator_value"> sleutelwoord </span> in onderwerp of berichtinhoud

en: Search operators
nl: Zoek opdrachten

en: Search people
nl: Mensen zoeken

en: Search streams
nl: Kanalen zoeken

en: See how to configure email.
nl: Bekijk e-mailconfiguratie

en: Send
nl: Versturen

en: Send message
nl: Versturen bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show images in thread
nl: Afbeeldingen in kanaal

en: Show keyboard shortcuts
nl: Toon sneltoetsen

en: Show message sender's profile
nl: Toon profiel van afzender

en: Sign up
nl: Aanmelden

en: Sign up for Zulip
nl: Aanmelden voor Zulip

en: Sign up with %(identity_provider)s
nl: Aanmelden met %(identity_provider)s

en: Sorry, the link you provided is invalid or has already been used.
nl: Sorry, de link die je opgaf is ongeldig of is al eerder gebruikt.

en: Star selected message
nl: Bericht ster geven

en: Starred messages
nl: Berichten met ster

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Still no email? We can <a href="#" id="resend_email_link">resend it</a>.
nl: Nog geen e-mail? We kunnen het <a href="#" id="resend_email_link">opnieuw versturen</a>.

en: Stream
nl: Kanaal

en: Stream already has that name!
nl: Het kanaal heeft die naam al!

en: Streams settings
nl: Kanaalinstellingen

en: Streams they should join
nl: Kanalen waar ze lid van kunnen worden

en: Subdomain cannot start or end with a '-'.
nl: Subdomein kan niet beginnen of eindigen met een '-'.

en: Subdomain needs to have length 3 or greater.
nl: Subdomein moet minimaal 3 tekens lang zijn.

en: Subdomain unavailable. Please choose a different one.
nl: Subdomein niet beschikbaar. Kies een ander.

en: Subdomains cannot start or end with a '-'.
nl: Subdomeinen kunnen niet beginnen of eindigen met een '-'.

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Subscribe to/unsubscribe from selected stream
nl: Inschrijven/Opzeggen bij geselecteerd kanaal

en: Subscribe, add, or configure streams
nl: Abonneren, toevoegen, of configureren kanalen

en: Switch between tabs
nl: Tussen tabs wisselen

en: Team Zulip
nl: Het Zulip-team

en: Thanks for signing up!
nl: Bedankt voor je aanmelding

en: Thanks for using Zulip!
nl: Bedankt voor het gebruik van Zulip!

en: The basics
nl: De basis

en: The email address associated with your account is %(email)s.
nl: Het e-mailadres dat bij je account hoor is %(email)s.

en: This is used for mobile applications and other tools that require a password.
nl: Dit wordt gebruikt voor mobiele apps en andere tools die een wachtwoord nodig hebben.

en: This stream does not exist or is private.
nl: Dit kanaal bestaat niet of is een privékanaal

en: This user does not exist!
nl: Deze gebruiker bestaat niet!

en: To
nl: Aan

en: Toggle the gear menu
nl: Optiemenu wisselen

en: Toggle topic mute
nl: Berichtdemping wisselen

en: Token does not exist
nl: Token bestaat niet

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Topic can't be empty
nl: Onderwerp kan niet leeg zijn

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Total users
nl: Totaal aantal gebruikers

en: Try now.
nl: Nu proberen.

en: USERS
nl: GEBRUIKERS

en: Unable to render message
nl: Kan bericht niet opmaken

en: Unknown email unsubscribe request
nl: Onbekend e-mail uitschrijfverzoek

en: Uploaded files
nl: Bestanden

en: Use backup token
nl: Gebruik back-up token

en: User cannot create streams.
nl: Gebruiker kan geen kanalen creëren.

en: User groups
nl: Gebruikers groep

en: User not authorized for this query
nl: Gebruiker niet geautoriseerd voor deze opvraag

en: User(s) join as
nl: Gebruik worden lid als

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username already in use
nl: Gebruikersnaam al in gebruik

en: Users
nl: Gebruikers

en: View drafts
nl: Ontwerpen zien

en: View stream messages
nl: Kanaalberichten zien

en: We strongly recommend enabling desktop notifications. They help Zulip keep your team connected.
nl: Ons advies is om meldingen op het bureaublad in te schakelen. Zo blijf je verbonden met je team!

en: We weren't able to invite anyone.
nl: We konden niemand uitnodigen.

en: We've reset your password!
nl: We hebben je wachtwoord gereset!

en: Webathena login not enabled
nl: Webathena login niet ingeschakeld

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Welcome to Zulip!
nl: Welkom bij Zulip!

en: Write
nl: Schrijven

en: Wrong password!
nl: Verkeerd wachtwoord!

en: Wrong subdomain
nl: Verkeerd subdomein

en: Yes, delete this message
nl: Ja, dit bericht verwijderen

en: You and
nl: Jij en

en: You aren't subscribed to this stream and nobody has talked about that yet!
nl: Je bent niet geabonneerd op dit kanaal en niemand heeft er nog over gesproken!

en: You can't send private messages outside of your organization.
nl: Je kunt geen privéberichten buiten je organisatie versturen.

en: You don't have permission to edit this message
nl: Je bent niet bevoegd dit bericht te bewerken

en: You get
nl: Je krijgt

en: You have no group private messages with this person yet!
nl: Je hebt nog geen privégroepsgesprekken met deze persoon uitgewisseld!

en: You have no private messages with these people yet!
nl: Je hebt nog geen privéberichten uitgewisseld met deze mensen!

en: You have no private messages with this person yet!
nl: Je hebt nog geen privéberichten uitgewisseld met deze persoon!

en: You have no private messages yet!
nl: Je hebt nog geen privéberichten!

en: You have no unread messages!
nl: Je hebt geen ongelezen berichten

en: You haven't been mentioned yet!
nl: Je bent nog niet vermeld!

en: You haven't received any messages sent by this user yet!
nl: Je hebt nog geen berichten ontvangen van deze gebruiker!

en: You haven't starred anything yet!
nl: Je hebt nog niets gemarkeerd

en: You may only upload one file at a time
nl: Je mag maar één bestand tegelijk uploaden

en: You must specify a file to upload
nl: Je moet een te uploaden bestand opgeven

en: You must specify at least one email address.
nl: Je moet minimaal één e-mailadres opgeven.

en: You must upload exactly one avatar.
nl: Je moet precies één avatar uploaden

en: You need an invitation to join this organization.
nl: Voor deze organisatie moet u worden uitgenodigd

en: You recently signed up for Zulip. Awesome!
nl: Je hebt je zojuist aangemeld voor Zulip. Super!

en: You type
nl: Je typt

en: You've already registered with this email address. Please log in below.
nl: Je bent al geregistreerd met dit e-mailadres. Hieronder inloggen graag.

en: Your account
nl: Je account

en: Your account has been disabled.
nl: Je account is geblokkeerd.

en: Your bots
nl: Jouw bots

en: Your username or password is incorrect.
nl: Je gebruikersnaam of wachtwoord is onjuist.

en: Zulip account not found.
nl: Zulip-account niet gevonden

en: Zulip analytics for %(target_name)s
nl: Zulip statistieken voor %(target_name)s

en: Zulip needs to send email to confirm users' addresses and send notifications.
nl: Zulip gebruikt email om de e-mailadressen van gebruikers te controleren en notificaties te sturen

en: Zulip needs your permission to
                <a class="request-desktop-notifications alert-link">enable desktop notifications.</a>
nl: Zulip heeft <a class="request-desktop-notifications alert-link">toestemming nodig</a> om meldingen op je bureaublad te tonen.
