Zulip - en to lt translation catalogue (251 entries)

en: API documentation
lt: API dokumentacija

en: Access denied
lt: Prieiga nesuteikta

en: Account is not associated with this subdomain
lt: Paskyra nesusieta su šiuo subdomenu

en: Administrators
lt: Administratoriai

en: Alert words
lt: Išskirti žodžius

en: All streams
lt: Visi srautai

en: Already has an account.
lt: Jau turi paskyrą.

en: At least one authentication method must be enabled.
lt: Turi būti įgalintas bent vienas autentifikacijos būdas.

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: Auth key for this subdomain not found.
lt: Nerastas šio subdomeno autentifikacijos raktas.

en: Authentication methods
lt: Autentifikavimo būdai

en: Bad JSON web token
lt: Blogas JSON žiniatinklio tokenas

en: Bad name or username
lt: Blogas vardas arba slapyvardis

en: Bots
lt: Botai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel compose
lt: Atšaukti sudarymą

en: Cannot send to multiple streams
lt: Negalima siųsti į kelis srautus

en: Center the view around message ID
lt: Centruoti vaizdą aplink žinutės ID

en: Check your email so we can get started.
lt: Patikrinkite savo el. paštą, kad galėtume pradėti.

en: Close
lt: Uždaryti

en: Compose a reply @-mentioning author
lt: Atrašykite @-paminėdami autorių

en: Compose your message here...
lt: Savo žinutę rašykite čia...

en: Composing messages
lt: Sudaromos žinutės

en: Confirm password
lt: Patvirtinti slaptažodį

en: Consecutive '.' are not allowed.
lt: Nuoseklūs „.“ neleidžiami.

en: Content can't be empty
lt: Turinys negali būti tuščias

en: Could not allocate event queue
lt: Nepavyko paskirti įvykio eilės

en: Could not find Kerberos credential
lt: Neradome „Kerberos“ prisijungimo duomenų

en: Create organization
lt: Sukurti organizaciją

en: Custom emoji
lt: Tinkintos šypsenėlės

en: Cycle between stream narrows
lt: Ciklas tarp srautų siaurėja

en: Deactivated organization
lt: Išaktyvuota organizacija

en: Deactivated users
lt: Išaktyvuoti naudotojai

en: Default streams
lt: Įprasti srautai

en: Desktop & mobile apps
lt: Darbalaukis ir mobiliosios programėlės

en: Dev environment not enabled.
lt: Programuotojo aplinka neįgalinta.

en: Display settings
lt: Rodyti nustatymus

en: Domain can only have letters, numbers, '.' and '-'s.
lt: Domenas gali turėti tik raides, skaičius, „.“ ir „-“.

en: Domain can't be empty.
lt: Domenas negali būti tuščias.

en: Domain cannot start or end with a dot (.)
lt: Domenas negali prasidėti arba baigtis tašku (.)

en: Domain must have at least one dot (.)
lt: Domenas privalo turėti bent vieną tašką (.)

en: Drafts
lt: Juodraščiai

en: Edit selected message
lt: Redaguoti pasirinktas žinutes

en: Edit your last message
lt: Redaguoti savo paskutinę žinutę

en: Effect
lt: Efektas

en: Email
lt: El. paštas

en: Email address changes are disabled in this organization.
lt: El. pašto adreso pakeitimai šiai organizacijai išjungti.

en: Email settings updated
lt: Laiškų nustatymai atnaujinti

en: Emails (one on each line or comma-separated)
lt: El. pašto adresai (vienas eilutėje arba atskirti kableliu)

en: Empty or invalid length token
lt: Tuščias arba netinkamo ilgio tokenas

en: Enter
lt: Įvesti

en: Error: channels_map_to_topics parameter other than 0 or 1
lt: Klaida: channels_map_to_topics parametras nėra 0 arba 1

en: Exclude messages with topic <span class="operator_value">topic</span>
lt: Neįskaityti žinučių su tema <span class="operator_value">tema</span>

en: Features
lt: Funkcijos

en: Filter not found
lt: Filtras nerastas

en: Formatting
lt: Formatavimas

en: Full name
lt: Vardas ir pavardė

en: GOOGLE_CLIENT_ID is not configured
lt: GOOGLE_CLIENT_ID nesukonfigūruotas

en: Grant Zulip the Kerberos tickets needed to run your Zephyr mirror via Webathena
lt: Suteikti „Zulip“ „Kerberos“ bilietų, kurių reikia paleisti „Zephyr“ veidrodį per „Webathena“

en: Hi there! It looks like you tried to unsubscribe from something, but we don't
    recognize the URL.
lt: Sveiki. Bandėte kažko atsisakyti, tačiau neatpažinome URL.

en: Hi there! Thank you for your interest in Zulip.
lt: Sveiki! Dėkojame, kad susidomėjote programėle.

en: Home
lt: Pagrindinis

en: Initiate a search
lt: Pradėti paiešką

en: Insert new line
lt: Įterpti naują eilutę

en: Insufficient permission
lt: Nepakanka leidimo

en: Integrations
lt: Integracijos

en: Internal server error
lt: Vidinė serverio klaida

en: Invalid 'op' value (should be start or stop)
lt: Negaliojanti „op“ reikšmė (turi būti pradėti arba stabdyti)

en: Invalid API key
lt: Negaliojantis API raktas

en: Invalid Kerberos cache
lt: Negaliojanti „Kerberos“ talpykla

en: Invalid address.
lt: Negaliojantis adresas.

en: Invalid attachment
lt: Negaliojantis priedas

en: Invalid authorization header for basic auth
lt: Negaliojanti autorizacija

en: Invalid characters in emoji name
lt: Negaliojantys simboliai šypsenėlės pavadinime

en: Invalid characters in name!
lt: Pavadinime yra negaliojantis simbolis!

en: Invalid domain: {}
lt: Negaliojantis domenas: {}

en: Invalid message type
lt: Neteisingas žinutės tipas

en: Invalid message(s)
lt: Negaliojanti žinutė

en: Invalid mirrored message
lt: Negaliojanti veidrodinė žinutė

en: Invalid stream id
lt: Negaliojantis srauto ID

en: Invalid subdomain
lt: Negaliojantis subdomenas

en: Invalid type parameter
lt: Neteisingo tipo parametras

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Invite more users
lt: Pakviesti daugiau naudotojų

en: Invite users
lt: Pakviesti naudotojus

en: Invite users to Zulip
lt: Pakviesti naudotojų į programėlę

en: Inviting...
lt: Kviečiama...

en: Just in case, take a look at your Spam folder.
lt: Dėl viso pikto, patikrinkite šlamšto katalogą.

en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros spartieji klavišai

en: Last message
lt: Paskutinė žinutė

en: Link with Webathena
lt: Susieti su žiniatinklio antena

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Malformed JSON
lt: Blogas JSON

en: Malformed JSON input
lt: Bloga JSON įvestis

en: Manage streams
lt: Valdyti srautus

en: Mentions
lt: Paminėjimai

en: Message edit history
lt: Žinučių redagavimo istorija

en: Message formatting
lt: Žinučių formatavimas

en: Message from Slack
lt: Žinutė iš „Slack“

en: Message must have recipients
lt: Žinutė turi turėti gavėjus

en: Message must not be empty
lt: Žinutė negali būti tuščia

en: Missing 'last_event_id' argument
lt: Trūksta „paskutinio_įvykio_id“

en: Missing 'queue_id' argument
lt: Trūksta „eilės_id“

en: Missing parameter: 'to' (recipient)
lt: Trūksta parametro „kam“ (gavėjas)

en: Missing sender
lt: Nėra siuntėjo

en: Missing topic
lt: Nėra temos

en: Muted topics
lt: Nutildytos temos

en: Name too long!
lt: Per ilgas vardas

en: Narrow to all private messages
lt: Susiaurinti iki privačių žinučių

en: Narrow to just message ID
lt: Susiaurinti iki žinutės ID

en: Narrow to messages containing images.
lt: Susiaurinti iki žinučių, kuriose yra paveikslėlių.

en: Narrow to messages containing links.
lt: Susiaurinti iki žinučių, kuriose yra nuorodų.

en: Narrow to messages containing uploads.
lt: Susiaurinti iki žinučių, kuriose yra įkėlimų.

en: Narrow to messages on stream
lt: Susiaurinti iki žinučių sraute

en: Narrow to messages sent by
lt: Susiaurinti iki žinučių, kurias suntė

en: Narrow to messages sent by you.
lt: Susiaurinti iki žinučių, kurias suntėte Jūs.

en: Narrow to messages that mention you.
lt: Susiaurinti iki žinučių, kuriose Jūs paminėtas.

en: Narrow to messages with alert words.
lt: Susiaurinti iki žinučių su perspėjančiais žodžiais.

en: Narrow to messages with topic
lt: Susiaurinti iki žinučių su tema

en: Narrow to private messages with
lt: Susiaurinti iki asmeninių žinučių su

en: Narrow to private messages.
lt: Susiaurinti iki privačių žinučių.

en: Narrow to starred messages.
lt: Susiaurinti iki pažymėtų žinučių.

en: Narrowing
lt: Siaurinama

en: Navigation
lt: Navigacija

en: New private message
lt: Nauja privati žinutė

en: New stream message
lt: Nauja žinutė

en: New topic
lt: Nauja tema

en: Next message
lt: Kita žinutė

en: No JSON web token passed in request
lt: JSON žiniatinklio tokenas neperduotas į prašymą

en: No analytics data available. Please contact your server administrator.
lt: Analitiniai duomenys negalimi. Susisiekite su serverio administratoriumi.

en: No new data supplied
lt: Nauji duomenys nepateikti

en: No such bot
lt: Tokio boto nėra

en: No such user
lt: Tokio naudotojo nėra

en: No user specified in JSON web token claims
lt: JSON žiniatinklio tokene nenurodytas naudotojas

en: Normal users
lt: Naudotojai

en: Not logged in: API authentication or user session required
lt: Neprisijungęs: API autentifikavimas arba naudotojo sesija nebegalioja

en: Nothing to change
lt: Nėra ko pakeisti

en: Nothing to do. Specify at least one of "add" or "delete".
lt: Veiksmo nėra. Nurodykite „pridėti“ ar „ištrinti“.

en: Nothing's been sent here yet!
lt: Dar nieko neišsiuntėte

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: One or more email addresses...
lt: Vienas ar daugiau el. pašto adresų...

en: Open message menu
lt: Atidaryti žinučių meniu

en: Open reactions menu
lt: Atidaryti reakcijų meniu

en: Operator
lt: Operatorius

en: Organization does not exist
lt: Organizacija neegzistuoja

en: Organization name
lt: Organizacijos pavadinimas

en: Organization settings
lt: Organizacijos nustatymai

en: Outside your domain.
lt: Už jūsų domeno ribų.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password auth is disabled in your team.
lt: Jūsų komandoje išjungtas autorizavimas slaptažodžiu.

en: Password strength
lt: Slaptažodžio patikimumas

en: Please use your real email address.
lt: Naudokite tikrą el. pašto adresą.

en: Press Enter to send
lt: Norėdami siųsti, spauskite „Enter“

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Previous message
lt: Ankstesnė žinutė

en: Private messages
lt: Privačios žinutės

en: Reply to author
lt: Atsakyti autoriui

en: Reply to message
lt: Atsakyti į žinutę

en: Reset your password.
lt: Nustatykite iš naujo savo slaptažodį.

en: Retrying soon...
lt: Netrukus bandysime iš naujo...

en: STREAMS
lt: SRAUTAI

en: Scroll down
lt: Važiuoti žemyn

en: Scroll up
lt: Važiuoti aukštyn

en: Search
lt: Paieška

en: Search for <span class="operator_value"> keyword </span> in the topic or message content
lt: Ieškoti <span class="operator_value">raktažodžio</span> temoje arba žinutėje

en: Search operators
lt: Paieškos operatoriai

en: Search people
lt: Ieškoti žmonių

en: Search streams
lt: Ieškoti srautų

en: Send
lt: Siųsti

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Show keyboard shortcuts
lt: Rodyti sparčiuosius klavišus

en: Sign up
lt: Prisiregistruoti

en: Some emails did not validate, so we didn't send any invitations.
lt: Kai kurie el. pašto adresai nepatvirtinti, todėl pakvietimų neišsiuntėme.

en: Some of those addresses are already using Zulip, so we didn't send them an invitation. We did send invitations to everyone else!
lt: Kai kuriuos el. pašto adresus turintys žmonės jau naudoja programėlę, todėl pakvietimo jiems neišsiuntėme. Tačiau visi kiti pakvietimą gavo!

en: Sorry, the link you provided is invalid or has already been used.
lt: Deja, Jūsų pateikta nuoroda yra negaliojanti arba jau panaudota.

en: Star selected message
lt: Pažymėti pasirinktas žinutes

en: Starred messages
lt: Pažymėtos žinutės

en: Still no email? We can <a href="#" id="resend_email_link">resend it</a>.
lt: Vis dar negavote el. laiško? Galime jį <a href="#" id="resend_email_link">atsiųsti iš naujo</a>.

en: Stream
lt: Srautas

en: Stream already has that name!
lt: Srautas jau turi šį pavadinimą!

en: Streams they should join
lt: Srautai, į kuriuos jie turėtų jungtis

en: Subdomain can only have lowercase letters, numbers, and '-'s.
lt: Subdomenas gali turėti tik mažąsias raides, skaičius ir „-“.

en: Subdomain cannot start or end with a '-'.
lt: Subdomenas negali prasidėti arba baigtis „-“.

en: Subdomain needs to have length 3 or greater.
lt: Subdomeno ilgis turi būti nuo 3 simbolių

en: Subdomain required
lt: Privalomas subdomenas

en: Subdomain unavailable. Please choose a different one.
lt: Subdomenas negalimas. Pasirinkite kitą.

en: Subdomains cannot start or end with a '-'.
lt: Subdomenai negali prasidėti ar baigtis „-“.

en: Subscribe
lt: Užsiprenumeruoti

en: Subscribe, add, or configure streams
lt: Prenumeruoti, pridėti arba konfigūruoti srautus

en: Thanks for signing up!
lt: Ačiū, kad užsiregistravote!

en: The organization creation link has expired or is not valid.
lt: Organizacijos kūrimo nuoroda nebegalioja.

en: There is no Zulip organization hosted at this subdomain.
lt: Šiame subdomene nelaikoma jokia „Zulip“ organizacija.

en: This action requires administrative rights
lt: Šiam veiksmui atlikti reikia administratoriaus teisių

en: This endpoint requires HTTP basic authentication.
lt: Šis galutinis taškas reikalauja paprastos HTTP autentifikacijos.

en: This is used for mobile applications and other tools that require a password.
lt: Tai naudojama mobiliosioms programėlėms ir kitiems įrankiams, kuriems reikia slaptažodžio.

en: This server does not allow members of the public to create new organizations.
lt: Šis serveris neleidžia viešiesiems nariams kurti naujų organizacijų.

en: This user does not exist!
lt: Šis naudotojas neegzistuoja!

en: Toggle the gear menu
lt: Perjungti reikmenų meniu

en: Toggle topic mute
lt: Perjungti temos nutildymą.

en: Token does not exist
lt: Tokenas neegzistuoja

en: Topic
lt: Tema

en: Topic already muted
lt: Tema jau nutildyta

en: Topic can't be empty
lt: Temos vieta negali būti tuščia

en: Try now.
lt: Bandykite dabar.

en: USERS
lt: NAUDOTOJAI

en: Unable to handle Pivotal payload
lt: Nepavyko sutvarkyti esminio įkrovimo

en: Unable to render message
lt: Nepavyko perteikti žinutės

en: Unknown email unsubscribe request
lt: Nežinomo el. pašto prenumeratos atsisakymo prašymas

en: Unknown webhook request
lt: Nežinomas „webhook“ prašymas

en: Uploaded files
lt: Įkelti failai

en: User cannot create streams.
lt: Naudotojas negali sukurti srautų.

en: User not authorized for this query
lt: Naudotojas neturi teisių šiai užklausai

en: Username already in use
lt: Šis slapyvardis užimtas

en: Users
lt: Naudotojai

en: View drafts
lt: Žiūrėti juodraščius

en: We were unable to setup mirroring for you
lt: Negalėjome nustatyti veidrodinio atvaizdavimo

en: We weren't able to invite anyone.
lt: Negalėjome nieko pakviesti.

en: We've reset your password!
lt: Atnaujinome Jūsų slaptažodį

en: We've updated your email subscription settings, and you won't get %(subscription_type)s emails anymore.
lt: Atnaujinome jūsų laiškų prenumeratos nustatymus, todėl daugiau negausite %(subscription_type)s laiškų.

en: Webathena login not enabled
lt: „Webathena“ prisijungimas neįgalintas

en: Webhook bots can only access webhooks
lt: „Webhook“ botai gali pasiekti tik „webhook“

en: Write
lt: Rašyti

en: Wrong password!
lt: Blogas slaptažodis

en: Wrong subdomain
lt: Blogas subdomenas

en: You and
lt: Tu ir

en: You are not authorized to access this queue
lt: Neturite teisės pasiekti šios eilės

en: You are not authorized to get events from this queue
lt: Neturite teisės gauti šios eilės įvykių

en: You aren't subscribed to this stream and nobody has talked about that yet!
lt: Nesate užsiprenumeravęs šio srauto ir niekas apie tai dar nekalbėjo.

en: You can't send private messages outside of your organization.
lt: Negalite siųsti privačių žinučių už savo organizacijos ribų.

en: You don't have permission to edit this message
lt: Neturite teisės redaguoti šios žinutės

en: You get
lt: Gaunate

en: You have no private messages with these people yet!
lt: Su šiais žmonėmis dar nesusirašinėjote privačiai

en: You have no private messages with this person yet!
lt: Su šiuo žmogumi dar nesusirašinėjote privačiai

en: You have no private messages yet!
lt: Dar neturite privačių žinučių!

en: You haven't been mentioned yet!
lt: Dar nebuvote paminėtas!

en: You haven't received any messages sent by this user yet!
lt: Iš šio naudotojo dar negavote jokių žinučių!

en: You haven't starred anything yet!
lt: Dar nieko nepažymėjote

en: You may only upload one file at a time
lt: Galite vienu metu kelti tik vieną failą

en: You must specify a file to upload
lt: Turite nurodyti norimą įkelti failą

en: You must specify at least one email address.
lt: Turite nurodyti bent vieną el. pašto adresą.

en: You must specify at least one stream for invitees to join.
lt: Turite nurodyti bent vieną srautą, į kurį kviečiate.

en: You must upload exactly one avatar.
lt: Turite įkelti vieną avatarą.

en: You must upload exactly one icon.
lt: Turite įkelti vieną ikonėlę.

en: You type
lt: Spausdinate

en: Your account
lt: Jūsų paskyra

en: Your account has been disabled.
lt: Jūsų paskyra išjungta.

en: Your bots
lt: Jūsų botai

en: Your username or password is incorrect.
lt: Jūsų naudotojo vardas arba slaptažodis neteisingi.
