Zulip - en to hu translation catalogue (518 entries)

en: 
                                No account found for %(email)s.
hu: 
    Nem található felhasználó a(z) %(email)s címen

en: 
                            You are trying to login using LDAP without creating an
                            organization first. Please use EmailAuthBackend to create
                            your organization and then try again.
hu: 
    LDAP segítségével próbáltál belépni azelőtt, hogy szervezetet hoztál volna létre. Használd az EmailAuthBackend-et a szervezet létrehozásához és próbáld újra.

en: 
                Learn more about mentions <a href="/help/mention-a-user-or-group">
                here</a>.
hu: 
    Ismerd meg az említéseket <a href="/help/mention-a-user-or-group">
    itt</a>.

en: 
                Learn more about starring messages <a href="/help/star-a-message">
                here</a>.
hu: 
    Tudj meg többet az üzenetek csillagozásáról <a href="/help/star-a-message">
    itt</a>.

en: 
                That query would search for messages sent by
                <span class="operator_value">%(placeholder_email)s</span>
                to stream
                <span class="operator_value">%(placeholder_stream)s</span>
                containing the keyword
                <span class="operator_value">%(placeholder_keyword)s</span>.
hu: 
    Ez a lekérdezés <span class="operator_value">%(placeholder_email)s</span> által küldött üzeneteket for keresni
    a(z) <span class="operator_value">%(placeholder_stream)s</span> üzenetfolyamon
    amelyek tartalmazzák a(z) <span class="operator_value">%(placeholder_keyword)s</span> kulcsszavakat.

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                start the conversation</a>?
hu: 
    Miért ne <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
    kezdhetnéd te a beszélgetést</a>?

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
                start the conversation</a>?
hu: 
    Miért nem <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
    kezded te a beszélgetést</a>?

en: %(realm_name)s on Zulip: Your new account details
hu: %(realm_name)sa Zulipon: az új fiókod részletei

en: %(realm_name)s on Zulip: Your new organization details
hu: %(realm_name)s a Zulipon: az új szervezeted részletei

en: 15 day actives
hu: 15 napi aktivitás

en: <strong class="message">Unable to connect to
                Zulip.</strong>  Updates may be delayed.
hu: <strong class="message">Nem sikerült csatlakozni a
    Zulip-hoz.</strong> A frissítések így késhetnek.

en: A field with that label already exists.
hu: Ilyen címkével már létezik mező.

en: A full update of all the graphs happens once a day.<br/>The “Messages Sent Over Time” graph is updated once an hour.
hu: Minden diagram naponta egyszer frissül.<br/>A "Küldött üzenetek idő szerint" diagram óránként egyszer frissül.

en: API documentation
hu: API dokumentáció

en: API usage exceeded rate limit
hu: Az API használat túllépte a limitet

en: About Zulip
hu: A Zulip-ról

en: Accept the new Terms of Service
hu: Az új Felhasználási Feltételek elfogadása

en: Account has been deactivated.
hu: A fiók letiltásra került.

en: Activate your Zulip account
hu: Zulip fiók aktiválása

en: Active users
hu: Aktív felhasználók

en: Add another user...
hu: Újabb felhasználó hozzáadása...

en: Add emoji
hu: Hangulatjel hozzáadása

en: Add one or more users
hu: Egy vagy több felhasználó hozzáadása

en: Add streams
hu: Üzenetfolyamok hozzáadása

en: Add video call
hu: Videohívás hozzáadása

en: Administrators
hu: Adminisztrátorok

en: Aggregation
hu: Összegzés

en: Alert words
hu: Szófigyelés

en: All messages
hu: Minden üzenet

en: All streams
hu: Minden üzenetfolyam

en: All time
hu: Összes

en: Already has an account.
hu: Már van fiókja.

en: An error occurred while deleting the attachment. Please try again later.
hu: Hiba történt a csatolmány törlése közben. Próbáld újra később.

en: An unknown browser
hu: Egy ismeretlen böngésző

en: Analytics documentation
hu: Elemzési dokumentáció

en: Are you sure you want to delete this message?
hu: Biztosan törlöd ezt az üzenetet?

en: As a last resort, you can use a backup token:
hu: Utolsó esélyként használhatsz tartalék tokent:

en: Ask me later
hu: Kérdezz később

en: Attach files
hu: Fájlok csatolása

en: Auth key for this subdomain not found.
hu: A hitelesítő kulcs nem található ehhez az aldomainhez.

en: Authentication methods
hu: Azonosítási módok

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Bad name or username
hu: Hibás név vagy felhasználói név

en: Best,
hu: A legjobbakat,

en: Billing
hu: Számlázás

en: Bots
hu: Botok

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cancel compose
hu: Írás megszakítása

en: Cannot send to multiple streams
hu: Nem küldheted több üzenetfolyamra

en: Catch up on a stream
hu: Érd utol a történéseket egy üzenetfolyamon

en: Center the view around message ID
hu: Az adott üzenet ID szerint és környezete

en: Check out our guide (%(getting_started_link)s) for admins, become a Zulip pro with a few keyboard shortcuts (%(keyboard_shortcuts_link)s), or dive right in to %(realm_uri)s!
hu: Olvasd el útmutatónkat (%(getting_started_link)s) adminok számára, válj Zulip mesterré pár gyorsbillentyű megismerésével (%(keyboard_shortcuts_link)s) vagy merülj alá a %(realm_uri)s címen!

en: Check your email so we can get started.
hu: Ellenőrizd az e-maileidet, hogy kezdhessük.

en: Cheers,
hu: Üdvözlettel,

en: Click anywhere on a message to reply.
hu: A válaszadáshoz kattints bárhová egy üzeneten.

en: Click here to start a new conversation. Pick a topic (2-3 words is best), and give it a go!
hu: Kattints ide új párbeszéd indításához. Válassz témát (2-3 szó is elég), és már mehet is!

en: Click the button below to complete registration.
hu: Kattints az alábbi gombra a regisztráció befejezéséhez.

en: Click the button below to reactivate your organization.
hu: Kattints az alábbi gombra a szervezet újraaktivásálához.

en: Click the button below to reset your password.
hu: Kattints az alábbi gombra új jelszó készítéséhez

en: Click the link below to complete registration.
hu: Kattints az alábbi linkre a regisztráció befejezéséhez.

en: Close
hu: Bezár

en: Collapse/show selected message
hu: Kiválasztott üzenet összecsukása/mutatása

en: Communication
hu: Kommunikáció

en: Complete registration
hu: Regisztráció befejezése

en: Compose
hu: Üzenetírás

en: Compose a reply @-mentioning author
hu: Válasz írása és a szerző @-említése

en: Compose your message here
hu: Itt írd meg az üzenetedet

en: Compose your message here...
hu: Szerkeszd az üzeneted itt ...

en: Composing messages
hu: Üzenet írása

en: Confirm email change
hu: E-mail változtatás megerősítése

en: Consecutive '.' are not allowed.
hu: Nem lehet több egymást követő '.' karakter.

en: Contact us any time at %(support_email)s if you run into trouble,have any feedback, or just want to chat!
hu: Keress bennünket a %(support_email)s címen ha problémába ütköztél, észrevételed van vagy csak beszélgetni szeretnél!

en: Continue to registration
hu: Tovább a regisztrációhoz

en: Continuous integration
hu: Folyamatos integráció

en: Copy
hu: Másolás

en: Could not allocate event queue
hu: Az esemény sor allokálása nem sikerült.

en: Could not decode image; did you upload an image file?
hu: Kép dekódolása sikertelen; biztosan képet töltöttél fel?

en: Create a new Zulip organization
hu: Új Zulip szervezet létrehozása

en: Create new stream
hu: Új üzenetfolyam létrehozása

en: Create organization
hu: Szervezet létrehozása

en: Cumulative
hu: Halmozott

en: Custom emoji
hu: Egyedi hangulatjel

en: Custom external account must define url pattern
hu: Az egyedi külső fiókhoz meg kell határozni egy URL mintát

en: Custom profile fields
hu: Egyéni profil mezők

en: Customer support
hu: Ügyfélszolgálat

en: Cycle between stream narrows
hu: Az üzenetfolyam-szűkítések pörgetése

en: Daily
hu: Napi

en: Daily actives
hu: Napi aktivitás

en: Data exports
hu: Adatexportok

en: Date picker
hu: Dátum kiválasztó

en: Deactivated organization
hu: Letiltott szervezet

en: Deactivated users
hu: Deaktivált felhasználók

en: Dear former administrators of %(realm_name)s,
hu: Kedves %(realm_name)s korábbi adminisztrátora,

en: Default custom field cannot be updated.
hu: Alapértelmezett egyedi mező frissítése sikertelen.

en: Default streams
hu: Alapértelmezett üzenetfolyamok

en: Delete message
hu: Üzenet törlése

en: Delete selected draft
hu: Kiválasztott piszkozat törlése

en: Deployment
hu: Telepítés

en: Deprecation notice
hu: Elavulási értesítés

en: Desktop & mobile apps
hu: Asztali és mobil alkalmazások

en: Detailed keyboard shortcuts documentation
hu: Billentyűparancsok részletes dokumentációja

en: Detailed search operators documentation
hu: Keresőoperátorok részletes leírása

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Domain can only have letters, numbers, '.' and '-'s.
hu: A domain csak betűket, számokat, pontot és kötőjelet tartalmazhat.

en: Domain can't be empty.
hu: A domain nem lehet üres.

en: Domain cannot start or end with a dot (.)
hu: A domain nem kezdődhet vagy végződhet ponttal (.)

en: Domain is too long
hu: A domain túl hosszú

en: Domain must have at least one dot (.)
hu: A domainnek legalább egy pontot (.) kell tartalmaznia.

en: Download
hu: Letöltés

en: Drafts
hu: Piszkozatok

en: Edit selected draft
hu: Kiválasztott piszkozat szerkesztése

en: Edit selected message
hu: Kiválasztott üzenet szerkesztése

en: Edit your last message
hu: Utolsó üzeneted szerkesztése

en: Effect
hu: Hatása

en: Email
hu: E-mail

en: Email addresses containing + are not allowed.
hu: A + jeleket tartalmazó e-mail címek nem megengedettek.

en: Email changed!
hu: Email cím megváltoztatva!

en: Email:
hu: E-mail:

en: Emails (one on each line or comma-separated)
hu: E-mail-ek (egyet egy sorba, vagy vesszővel elválasztva)

en: Enable notifications
hu: Értesítések engedélyezése

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Enter
hu: Belépés

en: Enter your email address
hu: Add meg az e-mail címed

en: Every message has a topic. Topics keep conversations easy to follow, and make it easy to reply to conversations that start while you are offline.
hu: Minden üzenethez tartozik téma. A témáktól lesznek a párbeszédek könnyen követhetőek, és egyszerűvé teszik azt is, hogy utólag becsatlakozz mások témáiba.

en: Everyone
hu: Mindenki

en: Example of a topic that is too long
hu: Példa a túl hosszú témákra

en: Examples of short topics
hu: Példák rövid témákra

en: Exclude messages with topic <span class="operator_value">topic</span>
hu: Üzenetek kizárása <span class="operator_value">téma</span> témával.

en: Exit search
hu: Kilépés a keresésből

en: External account
hu: Külső fiók

en: Field must have at least one choice.
hu: A mezőnek legalább egy választási lehetőséggel rendelkeznie kell.

en: Filter streams
hu: Üzenetfolyamok szűrése

en: Filter users
hu: Felhasználók szűrése

en: Financial
hu: Gazdasági

en: Find accounts
hu: Fiókok keresése

en: First message
hu: Első üzenet

en: Formatting
hu: Formázás

en: Full name
hu: Teljes név

en: GOOGLE_CLIENT_ID is not configured
hu: GOOGLE_CLIENT_ID nincs megadva

en: Generate invite link
hu: Meghívó link készítése

en: Go to Settings to configure your notifications and display settings.
hu: Az értesítési és megjelenítési beállításokat a Beállítások között találod.

en: Good topics: design mockup, Bug 345, acme burgers
hu: Jó témák lehetnek: terv vázlat, 345-ös hiba, sarki büfé

en: Got it
hu: Értem

en: Group private messages
hu: Csoport privát üzenetei

en: Guest users
hu: Vendég felhasználók

en: Guest users cannot edit custom emoji.
hu: Vendég felhasználók nem szerkeszthetnek egyedi hangulatjeleket.

en: Guests
hu: Vendégek

en: HR
hu: Munkaügy

en: Help center
hu: Súgó Központ

en: Hey,
hu: Szia,

en: Hi %(user_name)s,
hu: Szia %(user_name)s,

en: Hi again,
hu: Szia ismét,

en: Hi there! Thank you for your interest in Zulip.
hu: Szia! Köszönjük hogy érdeklődsz a Zulip iránt.

en: Hi there,
hu: Szia,

en: Hi,
hu: Szia,

en: History
hu: Előzmények

en: Home
hu: Nyitólap

en: Humans
hu: Emberek

en: I wanted to share one last thing with you: a few tips about topics, since mastering topics is a key part of being a Zulip power user.
hu: Szerettem volna mégvalamit megosztani veled: egy pár tippet a témákról, hiszen ezek használatával válhatsz igazi Zulip mesterré.

en: IP address: %(device_ip)s
hu: IP cím: %(device_ip)s

en: If the request was in error, you can take no action and this link will expire in 24 hours.
hu: Ha a kérés hiba következménye, nem kell semmit tenni, a hivatkozás 24 óra múlva lejár.

en: If this message does not go away, please wait a couple seconds and <a id="reload-lnk">reload</a> the page.
hu: Ha ez az üzenet nem tűnik el, várj néhány másodpercet és <a id="reload-lnk">töltsd újra</a> az oldalt!

en: If this was you, great! There's nothing else you need to do.
hu: Ha te voltál, minden rendben! Nem kell semmit tenned.

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <%(support_email)s>.
hu: Ha nem te voltál, keress bennünket haladéktalanul a <%(support_email)s> címen.

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.
hu: Ha nem te kérted a változtatást, keress bennünket haladéktalanul a <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a> címen.

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.
hu: Ha nem te kérted a változtatást, keress minket haladéktalanul a(z) <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> címen.

en: If you do not recognize this activity, you can safely ignore this email.
hu: Ha nem ismerős a fenti aktivitás, nyugodtan hagyd figyelmen kívül ezt az üzenetet.

en: If you have trouble logging in, please contact Zulip support by replying to this email.
hu: Ha gondod van a belépéssel, írj egy választ erre a levélre a Zulip ügyfélszolgáltatának.

en: Image size exceeds limit.
hu: A kép mérete meghaladja a beállított korlátokat.

en: Initiate a search
hu: Keresés indítása

en: Insert new line
hu: Új sor beszúrása

en: Insufficient permission
hu: Elégtelen jogosultság

en: Integration frameworks
hu: Integrációs keretrendszerek

en: Integrations
hu: Integrációk

en: Internal server error
hu: Belső kiszolgáló hiba.

en: Invalid API key
hu: Érvénytelen API kulcs

en: Invalid URL format string.
hu: Érvénytelen URL formátum sztring.

en: Invalid address.
hu: Érvénytelen cím.

en: Invalid attachment
hu: Érvénytelen csatolmány

en: Invalid bot type
hu: Érvénytelen bot típus

en: Invalid characters in emoji name
hu: Érvénytelen karakter a hangulatjel nevében.

en: Invalid characters in name!
hu: Érvénytelen karakter a névben!

en: Invalid custom emoji name.
hu: Érvénytelen egyedi hangulatjel név.

en: Invalid custom emoji.
hu: Érvénytelen egyedi hangulatjel.

en: Invalid emoji code.
hu: Érvénytelen hangulatjel kód.

en: Invalid emoji name.
hu: Érvénytelen hangulatjel név.

en: Invalid emoji type.
hu: Érvénytelen hangulatjel típus.

en: Invalid external account type
hu: Érvénytelen külső fiók típus

en: Invalid field type.
hu: Érvénytelen mezőtípus.

en: Invalid interface type
hu: Érvénytelen interfész típus

en: Invalid message type
hu: Érvénytelen üzenettípus

en: Invalid message(s)
hu: Érvénytelen üzenet(ek)

en: Invalid order mapping.
hu: Érvénytelen sorrend megfeleltetés.

en: Invalid organization
hu: Hibás szervezet

en: Invalid stream id
hu: Hibás üzenetfolyam-azonosító!

en: Invalid stream id {}. No invites were sent.
hu: Hibás üzenetfolyam-azonosító '{}'. Meghívót nem küldtünk.

en: Invalid time format
hu: Érvénytelen időformátum.

en: Invalid type parameter
hu: Érvénytelen type paraméter.

en: Invalid user group
hu: Érvénytelen felhasználói csoport

en: Invitations
hu: Meghívások

en: Invite
hu: Meghívás

en: Invite more users
hu: További felhasználók meghívása

en: Invite users
hu: Felhasználók meghívása

en: Invite users to Zulip
hu: Felhasználók meghívása a Zulip-ba

en: Inviting...
hu: Meghívás...

en: Just in case, take a look at your Spam folder.
hu: Ellenőrizd a Spam mappát is.

en: Keyboard shortcuts
hu: Billenyűparancsok

en: Label cannot be blank.
hu: A címke nem lehet üres.

en: Last message
hu: Utolsó üzenet

en: Last month
hu: Előző hónap

en: Last update
hu: Utolsó frissítés

en: Last week
hu: Előző hét

en: Last year
hu: Előző év

en: Learn more (%(getting_started_link)s) about Zulip, become a pro with a few keyboard shortcuts (%(keyboard_shortcuts_link)s), or dive right in to %(realm_uri)s!
hu: Olvasd el útmutatónkat (%(getting_started_link)s) a Zulipról, válj Zulip mesterré pár gyorsbillentyű megismerésével (%(keyboard_shortcuts_link)s) vagy merülj alá a %(realm_uri)s címen!

en: License management
hu: Licensz kezelés

en: Linkifiers
hu: Linkesítők

en: List of options
hu: Opciók listája

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Log in with another account
hu: Lépj be másik fiókkal

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Long text
hu: Hosszú szöveg

en: Malformed API key
hu: Hibás formátumú API kulcs

en: Malformed JSON
hu: Hibás formátumú JSON

en: Malformed URL pattern.
hu: Hibás formátumú URL minta.

en: Manage email preferences
hu: E-mail tulajdonságok kezelése

en: Manage email preferences:
hu: E-mail tulajdonságok kezelése

en: Manage organization
hu: Szervezet kezelése

en: Manage streams
hu: Üzenetfolyamok kezelése

en: Manual
hu: Manuális

en: Me
hu: Én

en: Members
hu: Tagok

en: Mentions
hu: Említések

en: Menu
hu: Menü

en: Menus
hu: Menük

en: Message actions
hu: Üzenet tevékenységek

en: Message edit history
hu: Az üzenet szerkesztési története

en: Message formatting
hu: Üzenet formázása

en: Message must have recipients
hu: Az üzenethez címzettnek is kell tartoznia

en: Message must have recipients!
hu: Az üzenethez tartoznia kell címzettnek!

en: Message must not be empty
hu: Az üzenet nem lehet üres

en: Message must not contain null bytes
hu: Az üzenet nem tartalmazhat null byteokat.

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Messages sent by client
hu: Ügyfél által küldött üzenetek

en: Messages sent by recipient type
hu: Elküldött üzenetek a címzett típusa szerint

en: Messages sent over time
hu: Küldött üzenetek idő szerint

en: Messages sent to a stream are seen by everyone subscribed to that stream. Try clicking on one of the stream links below.
hu: Az üzenetfolyamokra küldött üzeneteket bárki láthatja, aki feliratkozott az adott üzenetfolyamra. Próbáld ki, itt alább kattints az egyik üzenetfolyam linkjére!

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Missing sender
hu: Hiányzó küldő

en: Missing stream
hu: Hiányzó üzenetfolyam

en: Monitoring tools
hu: Felügyeleti eszközök

en: Most control
hu: Legjobban felügyelhető

en: Most convenient
hu: Legkényelmesebb

en: Must be an organization administrator
hu: Szervezeti adminisztrátornak kell lenned

en: Must be invited as an valid type of user
hu: Érvényes felhasználótípusként kell meghívni.

en: Muted topics
hu: Némított témák

en: Name is already in use!
hu: A név már használatban van!

en: Name too long!
hu: A név túl hosszú!

en: Name too short!
hu: A név túl rövid!

en: Narrow to all private messages
hu: Szűkítés az összes privát üzenetre

en: Narrow to all unmuted messages
hu: Szűkítés minden nem némított üzenetre

en: Narrow to current compose box recipient
hu: Szűkítés a szövegmező címzettjére

en: Narrow to group private messages with
hu: Szűkítés privát üzenetekre velük

en: Narrow to just message ID
hu: Szűkítés közvetlenül az üzenet ID szerint

en: Narrow to messages containing images.
hu: Szűkítés képeket tartalmazó üzenetekre.

en: Narrow to messages containing links.
hu: Szűkítés linkeket tartalmazó üzenetekre.

en: Narrow to messages containing uploads.
hu: Szűkítés feltöltéseket tartalmazó üzenetekre.

en: Narrow to messages on stream
hu: Szűkítés üzenetfolyam üzeneteire

en: Narrow to messages sent by
hu: Szűkítés az ő üzeneteire:

en: Narrow to messages sent by you.
hu: Szűkítés az elküldött üzeneteidre.

en: Narrow to messages that mention you.
hu: Szűkítés üzenetekre amiben megemlítenek.

en: Narrow to messages with alert words.
hu: Szűkítés a szófigyelő által elkapott üzenetekre

en: Narrow to messages with topic
hu: Szűkítés témával rendelkező üzenetekre

en: Narrow to next unread private message
hu: Szűkítés a következő olvasatlan privát üzenetre

en: Narrow to next unread topic
hu: Szűkítés a következő olvasatlan témára

en: Narrow to private messages with
hu: Szűkítés privát üzenetekre vele

en: Narrow to private messages.
hu: Szűkítés privát üzenetekre.

en: Narrow to starred messages.
hu: Szűkítés csillagozott üzenetekre.

en: Narrow to stream
hu: Szűkítés üzenetfolyamra

en: Narrow to topic or PM conversation
hu: Szűkítés témára vagy privát beszélgetésre

en: Narrow to unread messages.
hu: Szűkítés olvasatlan üzenetekre.

en: Narrowing
hu: Szűkítés

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Never ask on this computer
hu: Ezen a gépen soha ne kérdezd

en: New message
hu: Új üzenet

en: New private message
hu: Új privát üzenet

en: New stream message
hu: Új üzenet az üzenetfolyamban

en: New topic
hu: Új téma

en: Next
hu: Következő

en: Next message
hu: Következő üzenet

en: Next unread private message
hu: Következő olvasatlan privát üzenet

en: Next unread topic
hu: Következő olvasatlan téma

en: No analytics data available. Please contact your server administrator.
hu: Nincs elemzési adat. Lépj kapcsolatba a szerver adminisztrátorával!

en: No payment method on file
hu: Nincs fizetési mód eltárolva.

en: No search results
hu: Nincs találat

en: No such bot
hu: Nincs ilyen bot

en: No such invitation
hu: Nincs ilyen meghívó.

en: No such user
hu: Nincs ilyen felhasználó

en: Normal users
hu: Normál felhasználók

en: Not allowed for guest users
hu: Vendég felhasználóknak nem engedélyezett

en: Not recommended: "What do people think of this new design mockup?", "I'm looking at Bug 345", "Is Acme Burgers open for lunch?"
hu: Nem ajánljuk: "Emberek, mit gondoltok erről az új terv vázlatról?", "A 345-ös hibát kezdtem nézegetni", "Nyitva van a sarki büfé ebédidőben?"

en: Nothing's been sent here yet!
hu: Ide még senki nem küldött semmit!

en: Notifications
hu: Értesítések

en: OR
hu: VAGY

en: One last thing: using topics like a pro
hu: Mégvalami: használd a témákat úgy, mint a nagyok

en: One of your administrators requested reactivation of the previously deactivated Zulip organization hosted at %(realm_uri)s.
hu: Az egyik adminisztrátorod a(z) %(realm_uri)scímen üzemelő Zulip szervezet újraaktivásálát kérte, amit korábban deaktiváltak.

en: One or more email addresses...
hu: Egy vagy több e-mail cím...

en: One or more of these users do not exist!
hu: E felhasználók közül egy vagy több nem létezik!

en: Only group members and organization administrators can administer this group.
hu: Csak csoporttagok és szervezeti adminisztrátorok kezelhetik ezt a csoportot.

en: Only organization administrators can edit these settings.
hu: Ezeket a beállításokat csak a szervezet adminisztrátorai módosíthatják.

en: Only organization administrators can send to this stream.
hu: Erre az üzenetfolyamra csak szervezeti adminisztrátorok írhatnak!

en: Open
hu: Megnyitás

en: Open message menu
hu: Üzenet menü megnyitása

en: Open reactions menu
hu: Reakciók menü megnyitása

en: Operator
hu: Operátor

en: Or, alternatively, use one of your backup phones:
hu: Vagy használhatsz egy tartalék telefont:

en: Organization URL
hu: Szervezet URL-je

en: Organization URL:
hu: Szervezet URL-je:

en: Organization administrators
hu: Szervezeti adminisztrátorok

en: Organization permissions
hu: Szervezeti engedélyek

en: Organization profile
hu: Szervezeti profil

en: Organization settings
hu: Szervezeti beállítások

en: Organization: %(organization_url)s Time: %(login_time)s Email: %(user_email)s
hu: Szervezet: %(organization_url)s Időpont: %(login_time)s Email: %(user_email)s

en: Other
hu: Egyéb

en: Outside your domain.
hu: Kívül van a tartományodon.

en: Pan &amp; Zoom
hu: Pásztázás és Zoom

en: Password
hu: Jelszó

en: Pay annually
hu: Évenkénti

en: Pay monthly
hu: Havi

en: Payment schedule
hu: Fizetési ütemezés

en: Person picker
hu: Személy kiválasztó

en: Plans and pricing
hu: Árazás

en: Press Enter to send
hu: Nyomj Enter-t a küldéshez

en: Preview
hu: Előnézet

en: Previous message
hu: Előző üzenet

en: Privacy policy
hu: Magánszféra védelme

en: Private messages
hu: Privát üzenetek

en: Private messages are disabled in this organization.
hu: A privát üzenetek nem engedélyezettek ebben a szervezetben.

en: Private streams
hu: Privát üzenetfolyamok

en: Productivity
hu: Hatékonyság

en: Project management
hu: Projekt menedzsment

en: Public streams
hu: Nyilvános üzenetfolyamok

en: Quote and reply to message
hu: Idézés és válasz az üzenetre

en: React to selected message with
hu: Reagálás a kiválasztott üzenetre ezzel:

en: Reactivate organization
hu: Szervezet újraaktiválása

en: Reply
hu: Válasz

en: Reply to a message
hu: Válasz az üzenetre

en: Reply to author
hu: Válasz a szerzőnek

en: Reply to message
hu: Válasz az üzenetre

en: Reset password
hu: Új jelszó készítése

en: Retrying soon...
hu: Nemsokára újra próbálkozom...

en: STREAMS
hu: ÜZENETFOLYAMOK

en: Saved as draft
hu: Elmentve piszkozatként

en: Scroll down
hu: Gördítés lefelé

en: Scroll through streams
hu: Üzenetfolyamok áttekintése

en: Scroll up
hu: Gördítés felfelé

en: Search
hu: Keresés

en: Search all public streams in the organization.
hu: Keresés a szervezet minden nyilvános üzenetfolyamában.

en: Search for <span class="operator_value"> keyword </span> in the topic or message content
hu: Keresés <span class="operator_value">kulcsszó</span>szerint témában vagy üzenetekben.

en: Search operators
hu: Keresési operátorok

en: Search people
hu: Személyek keresése

en: Search streams
hu: Keresés az üzenetfolyamokban

en: See how to configure email.
hu: Nézd meg, hogyan állíthatod be az e-mail küldést.

en: Send
hu: Küldés

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Settings
hu: Beállítások

en: Short text
hu: Rövid szöveg

en: Show images in thread
hu: Képek mutatása a beszélgetésben

en: Show keyboard shortcuts
hu: Billentyűparancsok mutatása

en: Show message sender's profile
hu: A küldő profilja

en: Show more
hu: Mutass többet

en: Sign up
hu: Feliratkozás

en: Sign up for Zulip
hu: Zulip regisztráció

en: Sign up with %(identity_provider)s
hu: Regisztráció %(identity_provider)s segítségével

en: Some emails did not validate, so we didn't send any invitations.
hu: Néhány e-mail nem volt érvényes, ezért egy meghívót sem küldtünk ki.

en: Some of those addresses are already using Zulip, so we didn't send them an invitation. We did send invitations to everyone else!
hu: Néhány címzett már használja a Zulipot, ezért nem küldtünk nekik meghívót. Mindenki másnak viszont igen!

en: Somebody (possibly you) requested a new password for the Zulip account %(email)s on %(realm_uri)s.
hu: Valaki (talán épp te) új jelszót kért a(z) %(email)s Zulip fiókhoz a(z) %(realm_uri)s címen.

en: Something went wrong. Please reload the page.
hu: Valami gond van. Töltsd újra az oldalt!

en: Something went wrong. Please wait a few seconds and try again.
hu: Valami gond van. Várj pár másodpercet és próbáld újra.

en: Star selected message
hu: Kiválasztott üzenet csillagozása

en: Starred messages
hu: Csillagozott üzenetek

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Still no email? We can <a href="#" id="resend_email_link">resend it</a>.
hu: Még nem kaptál e-mailt? <a href="#" id="resend_email_link">Újraküldhetjük</a>.

en: Stream
hu: Folyam

en: Stream '{stream}' does not exist
hu: A(z) '{stream}' üzenetfolyam nem létezik!

en: Stream already has that name!
hu: Az üzenetfolyamnak már ez a neve!

en: Stream list
hu: Üzenetfolyam lista

en: Stream topics in Zulip
hu: Üzenetfolyamok témái a Zulip-on

en: Streams in Slack
hu: Üzenetfolyamok a Slack-en

en: Streams in Zulip
hu: Üzenetfolyamok a Zuplip-on

en: Streams settings
hu: Üzenetfolyam beállításai

en: Streams they should join
hu: Üzenetfolyamok, amelyekhez csatlakozniuk kellene

en: Subdomain required
hu: Aldomain megadása kötelező

en: Subdomains cannot start or end with a '-'.
hu: Az aldomain nem kezdődhet vagy végződhet kötőjellel.

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Subscribe to/unsubscribe from selected stream
hu: Feliratkozás/leiratkozás a kiválasztott üzenetfolyamra/-ról

en: Subscribe, add, or configure streams
hu: Üzenetfolyamok hozzáadása, beállítása vagy feliratkozás

en: Subscriber data is not available for this stream
hu: Ennél az üzenetfolyamnál nem érhetők el a feliratkozók adatai.

en: Swimming fish
hu: Úszó hal

en: Switch between tabs
hu: Lapok közötti váltás

en: Take it for a spin now.
hu: Most próbáld ki te is.

en: Take it for a spin now:
hu: Most próbáld ki te is.

en: Team Zulip
hu: Zulip csapat

en: Thanks for signing up!
hu: Köszönjük a feliratkozást!

en: Thanks for using Zulip!
hu: Köszönjük, hogy a Zulipot használod!

en: Thanks,
hu: Köszi,

en: The basics
hu: Az alapok

en: The email address associated with your account is %(email)s.
hu: A fiókodhoz a(z) %(email)se-mail cím tartozik.

en: The email associated with your Zulip account was recently changed to <a href="%(new_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(new_email)s</a>. If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.
hu: A Zulip fiókodhoz tartozó e-mail cím nemrég változott meg erre: <a href="%(new_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(new_email)s</a>. Ha nem te akartad a változtatást, sürgősen írj nekünk erre a címre: <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.

en: There should be a leading slash in the zcommand.
hu: A zcommandban kezdő per jelnek kell szerepelnie.

en: This custom emoji has been deactivated.
hu: Ez az egyedi hangulatjel deaktiválásra került.

en: This invitation expires in two days. If the invitation expires, you'll need to ask %(referrer_name)s for another one.
hu: Ez a meghívás két nap múlva lejár. Ha lejárt, %(referrer_name)stud újat küldeni.

en: This is a private stream
hu: Ez egy privát üzenetfolyam

en: This is the last reminder you'll receive for this invitation.
hu: Ez az utolsó emlékeztető, amit küldünk erről a meghívásról.

en: This organization has been deactivated.
hu: A szervezet deaktiválásra került.

en: This stream does not exist or is private.
hu: Ez az üzenetfolyam nem létezik vagy privát.

en: This user does not exist!
hu: Ez a felhasználó nem létezik!

en: This user is not registered.
hu: Ez egy nem regisztrált felhasználó.

en: Time must be in the future.
hu: Az időpontnak a jövőben kell lennie.

en: To
hu: Kinek

en: To get started, click the button below.
hu: A kezdéshez kattints az alábbi gombra.

en: To get started, click the link below.
hu: A kezdéshez kattints az alábbi linkre

en: Toggle the gear menu
hu: Fogaskerék menü kapcsolása

en: Toggle topic mute
hu: Téma némításának kapcsolása

en: Token does not exist
hu: A token nem létezik

en: Topic
hu: Téma

en: Topic can't be empty
hu: A téma nem lehet üres.

en: Topics
hu: Témák

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em -- you can always edit the message later!
hu: A témák olyanok, mint az e-mailek esetén a tárgy. Nagy különbség azonban, hogy a témák mindig rövidek és egyszerűek. Két vagy három szó is elegendő. Ne gondold túl - bármikor módosíthatsz az üzeneten később!

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em&mdash;you can always edit the message later!
hu: A témák olyanok, mint az e-mailek esetén a tárgy. Nagy különbség azonban, hogy a témák mindig rövidek és egyszerűek. Két vagy három szó is elegendő. Ne gondold túl - bármikor módosíthatsz az üzeneten később!

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em—you can always edit the message later!
hu: A témák olyanok, mint az e-mailek esetén a tárgy. Nagy különbség azonban, hogy a témák mindig rövidek és egyszerűek. Két vagy három szó is elegendő. Ne gondold túl - bármikor módosíthatsz az üzeneten később!

en: Total users
hu: Összes felhasználó

en: Try now.
hu: Most próbáld!

en: USERS
hu: FELHASZNÁLÓK

en: Unable to retrieve subscribers for private stream
hu: Privát üzenetfolyamnál nem érhetők el a feliratkozók adatai.

en: Unicode emoji
hu: Unicode hangulatjel

en: Unknown IP address
hu: Ismeretlen IP cím

en: Unsubscribe from login notifications
hu: Leiratkozás a belépési értesítésekről

en: Unsubscribe from welcome emails
hu: Leiratkozás az üdvözlő e-mailekről

en: Upgrade to %(plan)s
hu: Váltás %(plan)s csomagra

en: Upload would exceed your organization's upload quota.
hu: A feltöltéseddel a szervezeted túllépné a rendelkezésre álló keretét.

en: Uploaded files
hu: Feltöltött fájlok

en: Use backup token
hu: Tartalék token használata

en: Use your LDAP account to login
hu: Használd LDAP fiókodat a belépéshez

en: User cannot create streams.
hu: A felhasználó nem tud üzenetfolyamokat létrehozni!

en: User groups
hu: Felhasználói csoportok

en: User is deactivated
hu: A felhasználó deaktiválásra került

en: User list
hu: Felhasználók listája

en: User(s) join as
hu: Felhasználó(k) szerepe csatlakozáskor

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Users
hu: Felhasználók

en: Verify your new email address
hu: Új e-mail cím ellenőrzése

en: Version control
hu: Verziókezelés

en: View drafts
hu: Piszkozatok

en: View stream messages
hu: Üzenetfolyam üzeneteinek megtekintése

en: We noticed a recent login for the following Zulip account.
hu: Egy új belépést láttunk az alábbi Zulip fióknál.

en: We received a request to change the email address for the Zulip account on %(realm_uri)s from %(old_email)s to %(new_email)s. To confirm this change, please click below:
hu: E-mail változtatási kérés érkezett a Zulip fiókodhoz a %(realm_uri)scímen. Ha megerősíted az e-mail cím változtatását a(z) %(old_email)scímről a(z) %(new_email)s címre, kattints ide:

en: We strongly recommend enabling desktop notifications. They help Zulip keep your team connected.
hu: Erősen javasoljuk az asztali értesítések engedélyezését. Segít a Zulip-nak egyben tartani a csapatodat!

en: We weren't able to invite anyone.
hu: Senki sem sikerült meghívnunk.

en: Weekly
hu: Heti

en: Welcome to Zulip!
hu: Üdvözlünk a Zulipban!

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away -- read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
hu: Miért érdekeljen a témák kezelése? Nos, két okból: a témák köré épülő párbeszédek egyértelműbbek lesznek (képzeld el, ha az e-maileknek nem lenne tárgyuk!), és neked is segít hatékonyabban követni, hogy mi történt amíg nem láttad az üzeneteidet — a számodra fontos témákat elolvashatod, a többit pedig figyelmen kívül hagyhatod!

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away&mdash;read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
hu: Miért érdekeljen a témák kezelése? Nos, két okból: a témák köré épülő párbeszédek egyértelműbbek lesznek (képzeld el, ha az e-maileknek nem lenne tárgyuk!), és neked is segít hatékonyabban követni, hogy mi történt amíg nem láttad az üzeneteidet — a számodra fontos témákat elolvashatod, a többit pedig figyelmen kívül hagyhatod!

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away—read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
hu: Miért érdekeljen a témák kezelése? Nos, két okból: a témák köré épülő párbeszédek egyértelműbbek lesznek (képzeld el, ha az e-maileknek nem lenne tárgyuk!), és neked is segít hatékonyabban követni, hogy mi történt amíg nem láttad az üzeneteidet — a számodra fontos témákat elolvashatod, a többit pedig figyelmen kívül hagyhatod!

en: Widgets: API programmer sent invalid JSON content
hu: Widgetek: az API programozó érvénytelen JSON tartalmat küldött

en: Write
hu: Írás

en: Yes, delete this message
hu: Igen, töröljük ezt az üzenetet

en: You and
hu: Te és

en: You are not authorized to access this queue
hu: Nincs jogosultságod hozzáférni ehhez a sorhoz

en: You are not authorized to get events from this queue
hu: Nincs jogosultságod hozzáférni az eseményekhez ebben a sorban

en: You aren't subscribed to this stream and nobody has talked about that yet!
hu: Erre az üzenetfolyamra nem vagy feliratkozva, és még senki nem is beszélt erről!

en: You can try logging in or resetting your password in the organization(s) above.
hu: Próbálj meg belépni a fenti szervezetekbe vagy új jelszót kérni.

en: You can use any combination of these search
            operators in a single query. For example:
hu: A keresőoperátorokat bármilyen kombinációban
    használhatod egyetlen keresés során. Például:

en: You do have active accounts in the following organization(s).
hu: Az alábbi szervezet(ek)ben van aktív fiókod.

en: You do not have an account in that Zulip organization.
hu: Nincs fiókod ebben a Zulip szervezetben.

en: You get
hu: Azt kapod

en: You have no group private messages with this person yet!
hu: Még nincs csoportos privát üzenetváltásotok ezzel a személlyel!

en: You have no private messages with these people yet!
hu: Még nincs privát üzenetváltásod ezekkel a személyekkel!

en: You have no private messages with this person yet!
hu: Még nincs privát üzenetváltásod ezzel a személlyel!

en: You have no private messages yet!
hu: Még nincs privát üzeneted!

en: You have no unread messages!
hu: Nincs olvasatlan üzeneted!

en: You have not sent any private messages to yourself yet!
hu: Még nem küldtél magadnak egy privát üzenetet sem!

en: You haven't been mentioned yet!
hu: Még nem említett meg senki!

en: You haven't received any messages sent by this user yet!
hu: Ettől a felhasználótól még nem kaptál üzenetet!

en: You haven't starred anything yet!
hu: Még nem csillagoztál meg semmit!

en: You must invoice for at least {} users.
hu: Legalább {} felhasználóhoz kell számlát készítened.

en: You must specify at least one email address.
hu: Legalább egy e-mail cím megadása kötelező.

en: You must specify at least one stream for invitees to join.
hu: Legalább egy üzenetfolyamot meg kell adnod, amihez a meghívottak csatlakozni tudnak.

en: You need an invitation to join this organization.
hu: E szervezethez való csatlakozáshoz meghívó szükséges!

en: You recently signed up for Zulip. Awesome!
hu: Épp most regisztráltál a Zulip-ba. Kiváló!

en: You type
hu: Azt írod

en: You've created the new Zulip organization %(realm_name)s.
hu: Létrehoztad a(z) %(realm_name)snevű Zulip szervezetet.

en: You've created the new Zulip organization <b>%(realm_name)s</b>.
hu: Létrehoztad egy új szervezetet <b>%(realm_name)s</b> néven.

en: You've joined the Zulip organization %(realm_name)s.
hu: Beléptél a(z) %(realm_name)s nevű Zulip szervezetbe.

en: You've joined the Zulip organization <b>%(realm_name)s</b>.
hu: Beléptél a(z) <b>%(realm_name)s</b> szervezetbe.

en: Your Zulip login page
hu: A Zulip belépési oldalad

en: Your account
hu: Saját fiókod

en: Your account details:
hu: Fiókod adatai:

en: Your account has been disabled.
hu: A fiókod letiltásra került.

en: Your account is too new to send invites for this organization. Ask an organization admin, or a more experienced user.
hu: A fiókod túl új ahhoz, hogy meghívókat küldhess ehhez a szervezethez. Kérj meg egy szervezeti adminisztrátort vagy egy tapasztaltabb felhasználót.

en: Your bots
hu: Saját botjaid

en: Your username or password is incorrect.
hu: A felhasználói neved vagy jelszavad hibás.

en: Zulip Security
hu: Zulip Biztonsági Szolgálat

en: Zulip account not found.
hu: Zulip fiók nem található.

en: Zulip analytics for %(target_name)s
hu:  Zulip analitika %(target_name)s számára

en: Zulip extra emoji
hu: Zulip extra hangulatjel

en: Zulip missed messages
hu: Zulip függő üzenetek

en: Zulip needs to send email to confirm users' addresses and send notifications.
hu: A Zulipnak e-mailt küld a felhasználók címének ellenőrzéséhez és értesítések esetén.

en: Zulip needs your permission to
                <a class="request-desktop-notifications alert-link">enable desktop notifications.</a>
hu: A Zulip-nak engedélyre van szüksége, hogy
    <a class="request-desktop-notifications alert-link">az asztali értesítéseket engedélyezhesse.</a>

en: an unknown operating system
hu: egy ismeretlen operációs rendszer

en: keyword
hu: kulcsszó

en: or
hu: vagy

en: stream events
hu: üzenetfolyam eseményei

en: streamname
hu: üzenetfolyam neve

en: user
hu: felhasználó

en: {item} cannot be blank.
hu: {item} nem lehet üres.
