Zulip - en to fa translation catalogue (806 entries)

en: 
                                No account found for %(email)s.
fa: 
    هیچ حساب کاربری برای %(email)s یافت نشد.

en: 
                            And hundreds more through
                            <a href="/integrations/doc/hubot">Hubot</a>,
                            <a href="/integrations/doc/zapier">Zapier</a>,
                            and
                            <a href="/integrations/doc/ifttt">IFTTT</a>.
fa: 
    و بیش از صد مورد از طریق 
    <a href="/integrations/doc/hubot">هوبات</a>،
    <a href="/integrations/doc/zapier">زیپر</a>،
    و
    <a href="/integrations/doc/ifttt">IFTTT</a>.

en: 
                            You are trying to login using LDAP without creating an
                            organization first. Please use EmailAuthBackend to create
                            your organization and then try again.
fa: 
    شما قصد ورود با LDAP را دارید در حالیکه ابتدا یک سازمان ایجاد نکرده اید. لطفا ابتدا با روش احراز هویت ایمیل وارد شوید سپس برای آن تلاش کنید.

en: 
                        The organization you are trying to join, %(deactivated_domain_name)s, has been deactivated.
                        Please contact <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> to reactivate
                        this group.
fa: 
    سازمانی که قصد عضویت در آن را دارید، 
    %(deactivated_domain_name)s، غیر فعال شده است. 
    لطفا با <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> تماس بگیرید تا این گروه را مجدد فعال کند.

en: 
                        This installation of Zulip does not have a configured privacy policy.
                        Contact this <a href="mailto:%(support_email)s">server's administrator</a>
                        if you have any questions.
fa: 
    این نصب از Zulip فاقد پیکره بندی برای سیاست حریم خصوصی است. 
    با این <a href="mailto:%(support_email)s">ادمین سرور</a> برای مطرح کردن سوالات خود تماس بگیرید.

en: 
                        This installation of Zulip does not have a configured terms of service.
                        Contact this <a href="mailto:%(support_email)s">server's administrator</a>
                        if you have any questions.
fa: 
    این نصب از Zulip فاقد پیکره بندی برای شرایط خدمات است. 
    با این <a href="mailto:%(support_email)s">ادمین سرویس </a> برای مطرح کردن سوالات خود تماس بگیرید.

en: 
                <h1>You&rsquo;re almost there.</h1>
                <p>We just need you to do one last thing.</p>
fa: 
    <h1>شما تقریبا آنجا هستید. </h1>
    <p>نیاز است تنها یک کار دیگر انجام شود. </p>

en: 
                Learn more about mentions <a href="/help/mention-a-user-or-group">
                here</a>.
fa: 
    درباره اشاره ها <a href="/help/mention-a-user-or-group">اینجا</a> بیشتر بخوانید.

en: 
                Learn more about starring messages <a href="/help/star-a-message">
                here</a>.
fa: 
    درباره ستاره دار کردن پیام ها در <a href="/help/star-a-message">اینجا</a> بیشتر بخوانید.

en: 
                That query would search for messages sent by
                <span class="operator_value">%(placeholder_email)s</span>
                to stream
                <span class="operator_value">%(placeholder_stream)s</span>
                containing the keyword
                <span class="operator_value">%(placeholder_keyword)s</span>.
fa: 
    این درخواست پیام هایی را جستجو می کند که توسط 
    <span class="operator_value">%(placeholder_email)s</span>
    به جریان 
    <span class="operator_value">%(placeholder_stream)s</span>
    ارسال شده است و حاوی کلمه کلیدی 
    <span class="operator_value">%(placeholder_keyword)s</span> هستند.

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                start a conversation with yourself</a>?
fa: 
    چرا <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
    یک گفتگو با خودتان شروع نمی کنید</a>؟

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                start the conversation</a>?
fa: 
    چرا<a href="#" class="empty_feed_compose_private">
    گفتگو را شروع نمی کنید</a>؟

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
                start the conversation</a>?
fa: 
    چرا<a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
    گفتگو را شروع نمی کنید</a>؟

en: 
            <h1 class="get-started">Select account</h1>
fa: 
    <h1 class="get-started"> انتخاب حساب کاربری </h1>

en: 
            The email address you are trying to sign up with is not valid.
            Please sign up using a valid email address.
fa: 
    ایمیلی که می خواهید با آن ثبت نام کنید معتبر نیست. لطفا با یک آدرس ایمیل معتبر ثبت نام کنید.

en: 
            The organization you are trying to join, %(realm_name)s,
            only allows users with email addresses within the
            organization. Please sign up using appropriate email address.
fa: 
    سازمانی که قصد عضویت در آن را دارید، %(realm_name)s،
    تنها به کاربرانی اجازه می دهد که آدرس ایمیلشان در سازمان باشد. لطفا با یک آدرس ایمیل مناسب ثبت نام کنید.

en: %(realm_name)s on Zulip: Your new account details
fa: %(realm_name)s در Zulip : جزئیات سازمان جدید شما

en: %(realm_name)s on Zulip: Your new organization details
fa: %(realm_name)s در Zulip : جزئیات سازمان جدید شما

en: %(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s) wants you to join them on Zulip -- the team communication tool designed for productivity.
fa: %(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s) می خواهند شما آنها را در Zulip - - ابزار طراحی شده برای بهره وری تیم؛ عضو کنید.

en: %(referrer_full_name)s invited you to join %(referrer_realm_name)s
fa: %(referrer_full_name)s شما را دعوت کرد به %(referrer_realm_name)s بپیوندید

en: '{item}' cannot be blank.
fa: '{item}' نمی تواند خالی باشد.

en: '{value}' is not a valid choice for '{field_name}'.
fa: '{value}' یک گزینه صحیح برای '{field_name}' نیست.

en: 15 day actives
fa: فعال های طی 15 روز

en: <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Learn more</a> about Zulip, become a pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">dive right in</a>!
fa: درباره Zulip <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">بیشتر یاد بگیرید</a> و با چند <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">کلید میانبر</a> حرفه ای شوید یا <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">مستقیم وارد شوید</a>!

en: <a href="%(getting_started_link)s">Learn more</a> about Zulip, become a pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s">dive right in</a>!
fa: درباره Zulip <a href="%(getting_started_link)s">بیشتر بدانید</a>، با چند <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">میانبر صفحه کلید</a> یک حرفه ای در Zulip شوید یا <a href="%(realm_uri)s">مستقیم به اینجا بروید</a>!

en: <p>File not found.</p>
fa: <p>فایل یافت نشد.</p>

en: <p>Invalid size.</p>
fa: <p>اندازه صحیح نیست.</p>

en: <p>Not a valid URL.</p>
fa: <p>یک URL صحیح نیست.</p>

en: <p>You are not authorized to view this file.</p>
fa: <p>شما مجاز به دیدن این فایل نیستید.</p>

en: <strong class="message">Unable to connect to
                Zulip.</strong>  Updates may be delayed.
fa: <strong class="message">امکان اتصال به Zulip وجود ندارد. </strong> به روزرسانی ها ممکن است با تاخیر انجام شود.

en: A custom emoji with this name already exists.
fa: یک ایموجی سفارشی با این نام قبلا تعریف شده است.

en: A field with that label already exists.
fa: یک فیلد با این برجسب قبلا تعریف شده است.

en: A full update of all the graphs happens once a day.<br/>The “Messages Sent Over Time” graph is updated once an hour.
fa: یک به روزرسانی کامل از همه نمودارها روزی یکبار انجام می شود. <br/>نمودار “پیام های ارسالی طی زمان” هر ساعت به روز می شود.

en: API documentation
fa: مستندات API

en: API usage exceeded rate limit
fa: استفاده از API بیش از نرخ مجاز است

en: About Zulip
fa: درباره Zulip

en: Accept the new Terms of Service
fa: پذیرش شرایط جدید خدمات

en: Access denied
fa: دسترسی محدود

en: Account has been deactivated.
fa: حساب کاربری غیر فعال شده است.

en: Account is deactivated
fa: حساب کاربری غیر فعال می شود

en: Account is not associated with this subdomain
fa: حساب کاربری ارتباطی با زیر دامنه ندارد

en: Accounts
fa: حساب های کاربری

en: Activate your Zulip account
fa: فعال سازی حساب کاربری Zulip شما

en: Active users
fa: کاربران فعال

en: Add another user...
fa: اضافه کردن کاربر دیگر...

en: Add emoji
fa: افزودن ایموجی

en: Add one or more users
fa: اضافه کردن یک یا چند کاربر

en: Add streams
fa: اضافه کردن جریان

en: Add up to 10 comma-separated email addresses.
fa: حداکثر 10 آدرس ایمیل جدا شده با ویرگول اضافه کنید

en: Add video call
fa: افزودن تماس تصویری

en: Administrators
fa: مدیران

en: Aggregation
fa: تجمیع

en: Alert words
fa: کلمات هشداردهنده

en: All
fa: همه

en: All messages
fa: تمام پیام ها

en: All streams
fa: تمام جریان ها

en: All time
fa: همه زمان ها

en: Already has an account.
fa: قبلاً یک حساب کاربری دارد.

en: An error occurred while deleting the attachment. Please try again later.
fa: هنگام حذف پیوست خطایی رخ داد. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.

en: An unknown browser
fa: یک مرورگر ناشناخته

en: Analytics documentation
fa: مستندات تحلیل ها

en: Apps &amp; integrations
fa: برنامه ها &amp; یکپارچه سازی ها

en: Are you sure you want to delete this message?
fa: آیا اطمینان دارید می خواهید این پیام را حذف کنید؟

en: As a last resort, you can use a backup token:
fa: بعنوان آخرین ابزار می توانید از یک نشانه پشتیبان استفاده کنید:

en: Ask me later
fa: بعدا از من بپرس

en: At least one authentication method must be enabled.
fa: حداقل یک روش احرازهویت باید فعال باشد.

en: At least one of the following arguments must be present: emoji_name, emoji_code
fa: حداقل یکی از آرگومان های زیر باید باشند: نام ایموجی، کد ایموجی

en: Attach files
fa: ضمیمه کردن فایل

en: Auth key for this subdomain not found.
fa: کلید احرازهویت برای این زیردامنه یافت نشد.

en: Authentication methods
fa: روش های احراز هویت

en: Automatic
fa: خودکار

en: Available on Zulip Standard. Upgrade to access.
fa: بر روی Zulip استاندارد دردسترس است. برای استفاده ارتقاء دهید.

en: Avatar
fa: آواتار

en: Avatar changes are disabled in this organization.
fa: تغییر آواتار در این سازمان غیرفعال است.

en: Bad JSON web token
fa: نشانه JWT صحیح نیست

en: Bad event queue id: {queue_id}
fa: شناسه صف رویداد غلط است: {queue_id}

en: Bad name or username
fa: نام یا نام کاربری نادرست است

en: Bad value for '{var_name}': {bad_value}
fa: مقدار '{var_name}' نادرست است: {bad_value}

en: Best,
fa: بهترین٬

en: Billing
fa: صورتحساب

en: Bots
fa: ربات ها

en: CSRF Error: {reason}
fa: خطای امنیتی CSRF: {reason}

en: Can't create bots until FAKE_EMAIL_DOMAIN is correctly configured.
    Please contact your server administrator.
fa: تا زمانبکه FAKE_EMAIL_DOMAIN به درستی تنظیم نشود امکان ساخت ربات وجود ندارد.
    لطفا با ادمین سرور خود تماس بگیرید.

en: Can't decide between '{var_name1}' and '{var_name2}' arguments
fa: امکان تشخیص بین آرگومان های '{var_name1}' و '{var_name2}' وجود ندارد

en: Cancel
fa: لغو کردن

en: Cancel compose
fa: انصراف از نوشتن

en: Cannot deactivate the only {entity}.
fa: امکان غیر فعال کردن تنها {entity} وجود ندارد

en: Cannot send to multiple streams
fa: نمی توان به چند جریان ارسال کرد

en: Catch up on a stream
fa: توجه خاص بر روی یک جریان

en: Categories
fa: دسته‌بندی

en: Center the view around message ID
fa: مرکز قرار دادن کادر پیرامون شناسه پیام

en: Check out our <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">guide for admins</a>, become a Zulip pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">dive right in</a>!
fa: <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">راهنمای ادمین ها</a> را بخوانید تا با یادگیری چند <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">میانبر صفحه کلید</a> یک حرفه ای در Zulip شوید یا <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">مستقیما این را بخوانید</a>!

en: Check out our <a href="%(getting_started_link)s">guide for admins</a>, become a Zulip pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s">dive right in</a>!
fa: <a href="%(getting_started_link)s">راهنما برای ادمین ها</a>ی ما را مطالعه کنید و با چند <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">میانبر صفحه کلید</a> یک حرفه ای در Zulip شوید یا <a href="%(realm_uri)s">مستقیم به اینجا بروید</a>!

en: Check out our guide (%(getting_started_link)s) for admins, become a Zulip pro with a few keyboard shortcuts (%(keyboard_shortcuts_link)s), or dive right in to %(realm_uri)s!
fa: راهنمای ما برای ادمین ها (%(getting_started_link)s) را مطالعه کنید و با چند میانبر صفحه کلید (%(keyboard_shortcuts_link)s) یک حرفه ای در Zulip شوید یا مستقیم به %(realm_uri)s بروید!

en: Check your email for a confirmation link.
fa: ایمیل خود را برای لینک تایید بررسی کنید.

en: Check your email in a few minutes to finish the process.
fa: در چند دقیقه آینده ایمیل خود را چک کنید تا فرآیند تکمیل شود.

en: Check your email so we can get started.
fa: ایمیل خود را بررسی کنید تا بتوانیم شروع کنیم

en: Cheers,
fa: به سلامتی،

en: Click anywhere on a message to reply.
fa: بر روی هرقسمت پیام برای پاسخ دادن کلیک کنید.

en: Click here to start a new conversation. Pick a topic (2-3 words is best), and give it a go!
fa: اینجا کلیک کنید تا یک گفتگوی جدید شروع کنید. یک موضوع (2-3 کلمه ای بهترین است) انتخاب کنید و آغاز کنید!

en: Click the button below to complete registration.
fa: بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا ثبت نام کامل شود.

en: Click the button below to reactivate your organization.
fa: ب روی دکمه زیر کلیک کنید تا سازمان خود را مجدد فعال کنید.

en: Click the button below to reset your password.
fa: برای تنظیم مجدد کلمه عبور بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: Click the link below to complete registration.
fa: بر روی لینک زیر کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

en: Click the link below to reactivate your organization.
fa: بر روی لینک زیر کلیک کنید تا سازمان خود را مجدد فعال کنید

en: Click the link below to reset your password.
fa: بر روی لینک زیر کلیک کنید تا کلمه عبور خود را مجدد تنظیم کنید

en: Client did not pass any new values.
fa: کلاینت هیچ مقدار جدیدی وارد نکرده است.

en: Close
fa: بستن

en: Collapse/show selected message
fa: بستن/نمایش پیام انتخاب شده

en: Communication
fa: ارتباط

en: Community chat
fa: گفتگوی انجمن

en: Complete registration
fa: تکمیل ثبت نام

en: Compose
fa: نوشتن

en: Compose a reply @-mentioning author
fa: نوشتن پاسخی با اشاره به مولف

en: Compose your message here
fa: پیام خود را اینجا بنویسید

en: Compose your message here...
fa: پیام خود را اینجا بنویسید...

en: Composing messages
fa: نوشتن پیام ها

en: Confirm email change
fa: تایید تغییر ایمیل

en: Confirm password
fa: تایید کلمه عبور

en: Consecutive '.' are not allowed.
fa: '.' های متوالی مجاز نیستند.

en: Contact us any time at %(support_email)s if you run into trouble, have any feedback, or just want to chat!
fa: در هر زمانی اگر با مشکلی مواجه شدید یا نظراتی داشتید یا می خواستید گفتگو کنید با ما از طریق %(support_email)s در ارتباط باشید!

en: Contact us any time at %(support_email)s if you run into trouble,have any feedback, or just want to chat!
fa: در هر زمانی اگر به مشکلی برخورد کرده اید، پیشنهادی دارید یا صرفا قصد گفت‌وگو دارید از طریق %(support_email)s با ما در تماس باشید!

en: Contact us any time at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a> if you run into trouble, have any feedback, or just want to chat!
fa: در هر زمان با مشکلی رو به رو شدید، پیشنهادی داشتید یا خواستید گفتگو کنید در <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a> با ما در تماس باشید!

en: Contact us any time at <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> if you run into trouble, have any feedback, or just want to chat!
fa: در هر زمانی اگر به مشکلی برخورد کرده اید، پیشنهادی دارید یا صرفا قصد گفت‌وگو دارید از طریق <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> با ما در تماس باشید!

en: Content can't be empty
fa: محتوا نمی تواند خالی باشد

en: Continue to registration
fa: به ثبت نام ادامه دهید.

en: Continuous integration
fa: یکپارچه سازی پیوسته

en: Copy
fa: رونوشت

en: Could not allocate event queue
fa: امکان تخصیص صف برای رویداد وجود ندارد

en: Could not decode image; did you upload an image file?
fa: امکان بازکردن تصویر وجود ندارد؛ آیا یک فایل تصویری بارگذاری کردید؟

en: Could not find Kerberos credential
fa: اعتبارنامه Kerberos یافت نشد

en: Create a new Zulip organization
fa: یک سازمان جدید در Zulip ايجاد کنید

en: Create a new organization.
fa: یک سازمان جدید ایجاد کنید.

en: Create new stream
fa: ایجاد جریان جدید

en: Create organization
fa: ایجاد سازمان

en: Create your own!
fa: برای خودتان بسازید

en: Cumulative
fa: تجمعی

en: Custom emoji
fa: ایموجی سفارشی

en: Custom external account must define url pattern
fa: حساب کاربری سفارشی خارجی باید الگوی url تعریف کند

en: Custom integrations
fa: یکپارچه سازی های سفارشی

en: Custom profile fields
fa: فیلدهای پروفایل سفارشی

en: Customer support
fa: پشتیبانی مشتری

en: Cycle between stream narrows
fa: دوره بین جریان ها باریک می شود

en: Daily
fa: روزانه

en: Daily actives
fa: فعال های روزانه

en: Data exports
fa: خروجی های اطلاعات

en: Data is out of order.
fa: داده خارج از ترتیب است.

en: Date picker
fa: انتخاب تاریخ

en: Deactivated organization
fa: سازمان غیرفعال

en: Deactivated users
fa: کاربران غیرفعال

en: Dear former administrators of %(realm_name)s,
fa: ادمین های قبلی عزیز %(realm_name)s.

en: Default custom field cannot be updated.
fa: فیلد سفارشی پیش فرض نمی تواند به روز رسانی شود.

en: Default streams
fa: جریان های پیش فرض

en: Delete message
fa: حذف پیام

en: Delete selected draft
fa: حذف پیش نویس انتخاب شده

en: Deployment
fa: استقرار

en: Deprecation notice
fa: توجه به منسوخ شدن

en: Desktop & mobile apps
fa: برنامه های موبایل و کامپیوتر

en: Desktop &amp; mobile apps
fa: برنامه های کامپیوتر &amp; موبایل

en: Detailed keyboard shortcuts documentation
fa: مستندات با جزئیات برای میانبرهای صفحه کلید

en: Detailed search operators documentation
fa: مستندات برای جزئیات عملگرهای جستجو

en: Dev environment not enabled.
fa: محیط توسعه فعال نیست.

en: Device: %(device_browser)s on %(device_os)s.
fa: دستگاه: %(device_browser)s بر روی %(device_os)s.

en: Disabled
fa: از کار انداختن

en: Display settings
fa: نمایش تنظیمات

en: Disposable email addresses are not allowed in this organization
fa: آدرس های ایمیل قابل نمایش در این سازمان مجاز نیستند

en: Domain can only have letters, numbers, '.' and '-'s.
fa: دامنه تنها می تواند شامل حروف، اعداد، '.' و '-' ها باشد.

en: Domain can't be empty.
fa: دامنه نمی تواند خالی باشد.

en: Domain cannot start or end with a dot (.)
fa: دامنه نمی تواند با یک نقطه (.) شروع یا ختم شود

en: Domain is too long
fa: دامنه خیلی طولانی است

en: Domain must have at least one dot (.)
fa: دامنه باید حداقل یک نقطه (.) داشته باشد.

en: Don&rsquo;t import settings
fa: تنظیمات را وارد نکن

en: Don't know your organization URL?
fa: URL سازمان خود را نمی دانید؟

en: Download
fa: دانلود

en: Drafts
fa: پیش نویس ها

en: Edit selected draft
fa: ویرایش پیش نویس انتخاب شده

en: Edit selected message
fa: ویرایش پیام انتخاب شده

en: Edit your last message
fa: ویرایش آخرین پیامتان

en: Effect
fa: تأثیر

en: Email
fa: ایمیل

en: Email address changes are disabled in this organization.
fa: تغییر آدرس ایمیل در این سازمان غیرفعال است.

en: Email addresses
fa: آدرس های ایمیل

en: Email addresses containing + are not allowed in this organization.
fa: آدرس‌های ایمیل شامل + در این سازمان مجاز نیستند.

en: Email addresses containing + are not allowed.
fa: آدرس های ایمیل شامل + مجاز نیستند.

en: Email changed!
fa: ایمیل تغییر کرد!

en: Email or username
fa: ایمیل یا نام کاربری

en: Email settings updated
fa: تنظیمات ایمیل به روزرسانی شد

en: Email:
fa: ایمیل:

en: Email: %(user_email)s
fa: ایمیل: %(user_email)s

en: Emails (one on each line or comma-separated)
fa: ایمیل ها (هر کدام در یک خط یا جداشده با ویرگول)

en: Embedded bots are not enabled.
fa: ربات های تعبیه شده فعال نیستند.

en: Empty or invalid length token
fa: طول نشانه نادرست است یا نشانه خالی است

en: Enable notifications
fa: فعال کردن اطلاع رسانی ها

en: Enabled
fa: فعال

en: Enter
fa: ورود

en: Enter your LDAP/Active Directory password.
fa: کلمه عبور LDAP یا اکتیو دایرکتوری خود را وارد کنید.

en: Enter your email address
fa: آدرس ایمیل خود را وارد کنید

en: Enter your organization's Zulip URL:
fa: URL سازمان خود در Zulip را وارد کنید:

en: Error: channels_map_to_topics parameter other than 0 or 1
fa: خطا: پارامتر channels_map_to_topics مقداری غیر از 0 و 1 است

en: Every message has a topic. Topics keep conversations easy to follow, and make it easy to reply to conversations that start while you are offline.
fa: هر پیامی یک موضوع دارد. موضوعات دنبال کردن گفتگوها را ساده کرده و پاسخ دادن به مکالمات را زمانی که مدتی آنلاین نبوده اید تسهیل می کند.

en: Everyone
fa: همه

en: Example of a topic that is too long
fa: مثالی از یک موضوع که خیلی طولانی است

en: Examples of short topics
fa: مثال هایی از موضوعات کوتاه

en: Exceeded rate limit.
fa: از محدودیت نرخ گذشته است.

en: Exclude messages with topic <span class="operator_value">topic</span>
fa: محدود کردن به پیام های با موضوع <span class="operator_value">topic</span>

en: Exit search
fa: خروج از جستجو

en: Export already deleted
fa: خروجی قبلا حذف شده است

en: External account
fa: حساب کاربری خارجی

en: Failed to change owner, bots can't own other bots
fa: تغییر مالک انجام نشد، ربات ها نمی توانند مالک ربات هاب دیگر باشند

en: Failed to change owner, no such user
fa: تغییر مالک انجام نشد، چنین کاربری وجود ندارد

en: Failed to change owner, user is deactivated
fa: تغییر مالک انجام نشد، کاربر غیرفعال است

en: Features
fa: ویژگی ها

en: Field id {id} not found.
fa: فیلد شناسه {id} یافت نشد.

en: Field must have at least one choice.
fa: فیلد باید حداقل یک انتخاب داشته باشد.

en: Filter by category
fa: فیلتر. با دسته‌بندی

en: Filter not found
fa: فیلتر یافت نشد

en: Filter streams
fa: فیلتر جریان ها

en: Filter users
fa: فیلتر کاربران

en: Financial
fa: مالی

en: Find account
fa: پیدا کردن حساب کاربری

en: Find accounts
fa: پیدا کردن حساب های کاربری

en: Find your Zulip accounts
fa: حساب های کاربری خود را پیدا کنید

en: Find your organization.
fa: سازمان خود را پیدا کنید.

en: First message
fa: اولین پیام

en: Forgot your password?
fa: کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

en: Formatting
fa: قالب بندی

en: Full name
fa: نام کامل

en: Full name or 名前
fa: نام کامل

en: GOOGLE_CLIENT_ID is not configured
fa: GOOGLE_CLIENT_ID تنظیم نشده است

en: Generate invite link
fa: ایجاد لینک دعوت

en: Github logo
fa: لوگو گیت هاب

en: Go to Settings to configure your notifications and display settings.
fa: به تنظیمات بروید تا اطلاع رسانی ها و تنظیمات نمایشی را پیکره بندی کنید.

en: Go to Zulip
fa: رفتن به Zulip

en: Good topics: design mockup, Bug 345, acme burgers
fa: موضوعات خوب: طراحی اولیه، باگ 345، همبرگرهای فلان جا

en: Got it
fa: متوجه شدم

en: Grant Zulip the Kerberos tickets needed to run your Zephyr mirror via Webathena
fa: برای اجرای Zephyr موازی از طریق Webathena لازم است اجازه تیکت های Kerberos را به Zulip بدهید.

en: Group private messages
fa: پیام های خصوصی گروهی

en: Guest users
fa: کاربران مهمان

en: Guest users cannot edit custom emoji.
fa: کاربران مهمان نمی توانند ایموجی سفارشی را ویرایش کنند.

en: Guests
fa: مهمان ها

en: HR
fa: منابع انسانی

en: Help &amp; community
fa: کمک &amp; انجمن

en: Help center
fa: مرکز کمک رسانی

en: Heroku logo
fa: لوگو هیروکو

en: Hey,
fa: سلام،

en: Hi %(user_name)s,
fa: سلام %(user_name)s.

en: Hi again,
fa: سلام دوباره،

en: Hi there! It looks like you tried to unsubscribe from something, but we don't
    recognize the URL.
fa: سلام! به نظر می‌رسد که در تلاش برای لغو عضویت از چیزی را دارید، اما URL برای ما قابل تشخیص نیست.

en: Hi there! Thank you for your interest in Zulip.
fa: سلام! از علاقه شما به Zulip سپاسگذاریم.

en: Hi there,
fa: سلام،

en: Hi,
fa: سلام،

en: History
fa: تاریخچه

en: Home
fa: خانه

en: Humans
fa: افراد

en: I wanted to share one last thing with you: a few tips about topics, since mastering topics is a key part of being a Zulip power user.
fa: آخرین نکته ای که می خواهم با شما به اشتراک بگذارم: برای مسلط شدن به موضوع ها، یادگیری نکاتی در این‌باره یک بخش کلیدی است که کمک می کند یک کاربر قدرتمند Zulip باشید.

en: IP address: %(device_ip)s
fa: آدرس آی پی: %(device_ip)s

en: If the request was in error, you can take no action and this link will expire in 24 hours.
fa: اگر درخواست اشتباه است می توانید اقدامی نکنید و این لینک بعد از 24 ساعت منقضی می شود.

en: If this message does not go away, please wait a couple seconds and <a id="reload-lnk">reload</a> the page.
fa: اگر پیام ارسال نمی شود، چند ثانیه صبر کنید و صفحه را مجدد <a id="reload-lnk">بارگذاری</a> کنید.

en: If this was you, great! There's nothing else you need to do.
fa: اگر این شما بوده اید، خوب است! نیازی نیست کار دیگری انجام دهید.

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <%(support_email)s>.
fa: اگر شما درخواست این تغییر را نداده اید لطفا سریعا در (%(support_email)s) با ما تماس بگیرید

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.
fa: اگر شما درخواست این تغییر را نداده اید لطفا سریعا از طریق <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a> با ما تماس بگیرید.

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.
fa: اگر شما درخواست این تغییر را نداده اید لطفا سریعا در <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> با ما تماس بگیرید.

en: If you do not recognize this activity, you can safely ignore this email.
fa: اگر شما این فعالیت را متوجه نمی شوید می توانید با خیال راحت این ایمیل را ناديده بگیرید.

en: If you do not recognize this login, or think your account may have been compromised, please reset your password at %(realm_uri)s/accounts/password/reset/ or contact us immediately at %(support_email)s.
fa: اگر شما این ورود را تشخیص نمی دهید یا فکر می کنید که ممکن است از حساب کاربری شما استفاده شده است لطفا کلمه عبور خود را در %(realm_uri)s/accounts/password/reset/ مجدد تنظیم کنید یا سریعا در %(support_email)s اطلاع دهید.

en: If you have trouble logging in, please contact Zulip support by replying to this email.
fa: اگر در ورود خود مشکلی دارید، لطفا با پاسخ به این نامه با پشتیبانی Zulip درتماس باشید.

en: Image file upload failed.
fa: بارگذاری فایل تصویر انجام نشد.

en: Image size exceeds limit.
fa: اندازه تصویر بیش از حدمجاز است.

en: Import settings from existing Zulip account
fa: وارد کردن تنظیمات از حساب کاربری موجود در Zulip

en: Incoming webhooks
fa: وب هوک های ورودی

en: Initiate a search
fa: شروع یک جستجو

en: Insert new line
fa: وارد کردن کاراکتر خط جدید

en: Insufficient permission
fa: دسترسی کافی ندارید

en: Integration frameworks
fa: چارچوب های یکپارچه سازی

en: Integrations
fa: یکپارچه سازی ها

en: Interactive bots
fa: رباتهای تعاملی

en: Internal server error
fa: خطای داخلی در سرور

en: Invalid 'op' value (should be start or stop)
fa: مقدار 'عملگر نامعتبر است (می تواند start یا stop) باشد

en: Invalid API key
fa: کلید API اشتباه

en: Invalid APNS token
fa: نشانه APNS اشتباه است

en: Invalid Kerberos cache
fa: حافظه کش Kerberos اشتباه است

en: Invalid OTP
fa: OTP اشتباه است

en: Invalid URL format string.
fa: فرمت رشته URL اشتباه است.

en: Invalid address.
fa: آدرس نامعتبر است.

en: Invalid attachment
fa: پیوست اشتباه است

en: Invalid authorization header for basic auth
fa: هدر مجوز برای احراز هویت پایه ای نامعتبر است

en: Invalid bot type
fa: نوع ربات اشتباه است

en: Invalid characters in emoji name
fa: کاراکترهای اشتباه در نام ایموجی وجود دارد

en: Invalid characters in name!
fa: کاراکترهای اشتباه در نام وجود دارد!

en: Invalid configuration data!
fa: اطلاعات پیکره بندی اشتباه است!

en: Invalid custom emoji name.
fa: نام ایموجی سفارشی اشتباه است.

en: Invalid custom emoji.
fa: ایموجی سفارشی اشتباه است.

en: Invalid data export ID
fa: شناسه خروجی اطلاعات اشتباه است

en: Invalid data.
fa: اطلاعات نادرست است.

en: Invalid domain: {}
fa: دامنه اشتباه است: {}

en: Invalid email
fa: ایمیل نامعتبر

en: Invalid embedded bot name.
fa: نام ربات تعبیه شده اشتباه است.

en: Invalid emoji code.
fa: کد ایموجی اشتباه است.

en: Invalid emoji name.
fa: نام ایموجی اشتباه است.

en: Invalid emoji type.
fa: نوع ایموجی اشتباه است.

en: Invalid external account type
fa: نوع حساب کاربری خارجی نامعتبر است

en: Invalid field type.
fa: نوع فیلد اشتباه است.

en: Invalid filter pattern.  Valid characters are %s.
fa: الگوی فیلتر اشتباه است. کاراکترهای صحیح %s هستند.

en: Invalid interface type
fa: نوع رابط اشتباه است

en: Invalid json for submessage
fa: Json برای پیام زیرمجموعه اشتباه است

en: Invalid markdown include statement: {include_statement}
fa: عبارت شامل نشانه گذاری اشتباه است: {include_statement}

en: Invalid message type
fa: نوع پیام اشتباه است

en: Invalid message(s)
fa: پیام (ها) نامعتبر

en: Invalid mirrored message
fa: پیام آیینه شده اشتباه است

en: Invalid narrow operator: {desc}
fa: عملگر محدودسازی اشتباه است: {desc}

en: Invalid order mapping.
fa: طرح سفارش نامعتبر است.

en: Invalid organization
fa: سازمان نامعتبر است

en: Invalid payload
fa: بار درخواست اشتباه است

en: Invalid stream id
fa: شناسه جریان نامعتبر

en: Invalid stream id {}. No invites were sent.
fa: شناسه جریان {} اشتباه است. هیچ دعوتی ارسال نشد.

en: Invalid subdomain
fa: زیردامنه اشتباه است

en: Invalid subdomain for push notifications bouncer
fa: زیر دامنه نامعتبر برای اعلان های پیام رسانی پوش

en: Invalid time format
fa: قالب زمان اشتباه است

en: Invalid token type
fa: نوع نشانه نادرست است

en: Invalid type parameter
fa: پارامتر نوع اشتباه است

en: Invalid user ID {}
fa: شناسه کاربر نامعتبر {}

en: Invalid user ID: %d
fa: شناسه کاربر اشتباه است: %d

en: Invalid user group
fa: گروه کاربر اشتباه است

en: Invalid value for "op". Specify one of "add" or "remove".
fa: مقدار "op" اشتباه است. یکی از مقادیر "add" یا "remove" را استفاده کنید.

en: Invalid {} value {} ({})
fa: مقدار {} برای {} اشتباه است ({})

en: Invitations
fa: دعوت ها

en: Invite
fa: دعوت کردن

en: Invite more users
fa: دعوت کاربران بیشتر

en: Invite users
fa: دعوت کاربران

en: Invite users to Zulip
fa: دعوت از دوستان به Zulip.

en: Inviting...
fa: در حال دعوت کردن ...

en: JIRA logo
fa: لوگو جیرا

en: Just in case, take a look at your Spam folder.
fa: برای احتیاط، نگاهی هم به پوشه هرزنامه خود بیندازید.

en: Keyboard shortcuts
fa: میانبر های صفحه کلید

en: Label cannot be blank.
fa: برچسب نمی تواند خالی باشد.

en: Last message
fa: آخرین پیام

en: Last month
fa: ماه اخیر

en: Last update
fa: آخرین به روز سانی

en: Last week
fa: هفته اخیر

en: Last year
fa: آخرین سال

en: Learn more (%(getting_started_link)s) about Zulip, become a pro with a few keyboard shortcuts (%(keyboard_shortcuts_link)s), or dive right in to %(realm_uri)s!
fa: درباره Zulip بیشتر بدانید (%(getting_started_link)s) و با چند میانبر صفحه کلید (%(keyboard_shortcuts_link)s) یک حرفه ای شوید یا مستقیم به %(realm_uri)s بروید!

en: License management
fa: مدیریت مجوز

en: Link
fa: لینک

en: Link with Webathena
fa: پیوند با Webathena

en: Linkifiers
fa: پیونددهنده ها

en: List of options
fa: لیست گزینه ها

en: Loading...
fa: بارگذاری...

en: Log in
fa: ورود

en: Log in now
fa: هم اکنون وارد شوید

en: Log in to Zulip
fa: ورود به Zulip

en: Log in to your organization
fa: ورود به سازمان خودتان

en: Log in with %(identity_provider)s
fa: ورود با %(identity_provider)s

en: Log in with another account
fa: با یک حساب کاربری دیگر وارد شوید

en: Log out
fa: خروج

en: Login
fa: ورود

en: Long text
fa: متن طولانی

en: Malformed JSON
fa: Json نادرست

en: Malformed JSON input
fa: ورودی JSON قالب درستی ندارد

en: Malformed URL pattern.
fa: الگوی URL نادرست است.

en: Manage email preferences
fa: مدیریت تنظیمات ایمیل

en: Manage email preferences:
fa: مدیریت تنظیمات ایمیل:

en: Manage organization
fa: مدیریت سازمان

en: Manage streams
fa: مدیریت جریان ها

en: Manual
fa: دستی

en: Marketing
fa: بازاریابی

en: Me
fa: من

en: Members
fa: اعضا

en: Mentions
fa: اشاره ها

en: Menu
fa: منو

en: Menus
fa: منوها

en: Message actions
fa: اقدامات برروی پیام

en: Message already deleted
fa: پیام قبلا حذف شده است

en: Message edit history
fa: تاریخچه ویرایش پیام

en: Message edit history is disabled in this organization
fa: تاریخچه ویرایش پیام در این سازمان غیرفعال است

en: Message formatting
fa: قالب بندی پیام

en: Message from Slack
fa: پیام از اسلک

en: Message must have recipients
fa: پیام باید دریافت کننده داشته باشد

en: Message must have recipients!
fa: پیام باید دریافت کننده داشته باشد!

en: Message must not be empty
fa: پیام نباید خالی باشد

en: Message must not contain null bytes
fa: پیام نباید شامل بایت های نال (خالی) باشد

en: Messages
fa: پبام ها

en: Messages sent by client
fa: پیام های ارسال شده توسط کاربر

en: Messages sent by recipient type
fa: پیام های ارسالی براساس نوع دریافت کننده

en: Messages sent over time
fa: پیام های ارسال شده به مرور زمان

en: Messages sent to a stream are seen by everyone subscribed to that stream. Try clicking on one of the stream links below.
fa: پیام های ارسالی به یک جریان توسط افرادی که عضو آن جریان هستند مشاهده می شود. سعی کنید بر روی یکی از لینک جریان های زیر کلیک کنید.

en: Mirroring not allowed with recipient user IDs
fa: آیینه کردن برای شناسه کاربرهای دریافت کننده مجاز نیست

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Missing 'last_event_id' argument
fa: آرگومان 'شناسه آخرین رویداد' خالی است

en: Missing 'queue_id' argument
fa: آرگومان 'شناسه صف' خالی است

en: Missing '{var_name}' argument
fa: آرگومان '{var_name}' خالی است

en: Missing authorization header for basic auth
fa: فاقد هدر مجوز برای احراز هویت پایه ای است

en: Missing deliver_at in a request for delayed message delivery
fa: فیلد deliver_at برای تحویل پیام های با تاخیر در درخواست خالی است

en: Missing parameter: 'to' (recipient)
fa: پارامتر ناقص: 'به' (دریافت کننده)

en: Missing sender
fa: ارسال کننده خالی است

en: Missing stream
fa: جریان وجود ندارد

en: Missing the HTTP event header '{header}'
fa: هدر HTTP برای '{header}' خالی است

en: Missing topic
fa: موضوع وجود ندارد

en: Monitoring tools
fa: ابزارهای نظارتی

en: Most control
fa: کنترل بیشتر

en: Most convenient
fa: مناسب تر

en: Must be a billing administrator or an organization administrator
fa: باید یک ادمین حسابداری یا ادمین سازمان باشید

en: Must be an organization administrator
fa: باید یک ادمین سازمان باشید

en: Must be an organization administrator or emoji author
fa: باید یک ادمین سازمان یا مالک ایموجی باشید

en: Must be an server administrator
fa: باید یک ادمین سرور باشید

en: Must be invited as an valid type of user
fa: باید به عنوان یک نوع صحیح کاربر دعوت شوید

en: Must validate with valid Zulip server API key
fa: باید با کلید صحیح API سرور Zulip اعتبارسنجی شود

en: Muted topics
fa: موضوعات بی صدا

en: Name is already in use!
fa: نام قبلا استفاده شده است!

en: Name too long!
fa: نام خیلی طولانی است!

en: Name too short!
fa: نام خیلی کوتاه است!

en: Narrow to all private messages
fa: محدود کردن به همه پیام های خصوصی

en: Narrow to all unmuted messages
fa: محدود کردن به همه پیام های صدادار

en: Narrow to current compose box recipient
fa: محدود کردن به محل نوشتن پیام فعلی

en: Narrow to group private messages with
fa: محدود کردن به پیام های خصوصی گروهی با

en: Narrow to just message ID
fa: محدود کردن تنها به شناسه پیام

en: Narrow to messages containing images.
fa: محدود کردن به پیام های دارای عکس.

en: Narrow to messages containing links.
fa: محدود کردن به پیام های دارای پیوند

en: Narrow to messages containing uploads.
fa: محدود کردن به پیام های دارای بارگذاری.

en: Narrow to messages on stream
fa: محدود کردن به پیام های داخل جریان

en: Narrow to messages sent by
fa: محدود کردن به پیام های ارسالی از

en: Narrow to messages sent by you.
fa: محدود کردن به پیام های ارسال شده توسط شما

en: Narrow to messages that mention you.
fa: محدود کردن به پیام هایی که به شما اشاره می کند.

en: Narrow to messages with alert words.
fa: محدود کردن به پیام های همراه با کلمات هشداردهنده

en: Narrow to messages with topic
fa: محدود کردن به پبام های با موضوع

en: Narrow to next unread private message
fa: محدود کردن به پیام خصوصی خوانده نشده بعدی

en: Narrow to next unread topic
fa: محدود کردن به موضوع خوانده نشده بعدی

en: Narrow to private messages with
fa: محدود کردن به پیام های خصوصی با

en: Narrow to private messages.
fa: محدود کردن به پیام های خصوصی.

en: Narrow to starred messages.
fa: محدود کردن به پیام های ستاره دار.

en: Narrow to stream
fa: محدود کردن به جریان ها

en: Narrow to topic or PM conversation
fa: محدود کردن به گفتگو خصوصی یا موضوع

en: Narrow to unread messages.
fa: محدود کردن به پیام های خوانده نشده.

en: Narrowing
fa: محدود کردن

en: Navigation
fa: جهت یابی

en: Need to get your group started on Zulip?
fa: نیاز دارید گروه شما بر روی Zulip راه بیفتد؟

en: Never ask on this computer
fa: بر روی این رایانه دیگر نپرس

en: New login from %(device_browser)s on %(device_os)s
fa: ورود جدید از %(device_browser)s بر روی %(device_os)s

en: New members cannot send to this stream.
fa: کاربران جدید نمیتوانند به این استریم پیام ارسال کنند.

en: New message
fa: پیام جدید

en: New organization
fa: سازمان جدید

en: New organization creation disabled
fa: ایجاد سازمان جدید غیرفعال است

en: New password
fa: کلمه عبور جدید

en: New password is too weak!
fa: رمز عبور جدید بسیار ضعیف است!

en: New private message
fa: پیام خصوصی جدید

en: New stream message
fa: پیام جریانی جدید

en: New topic
fa: موضوع جدید

en: Next
fa: بعدی

en: Next message
fa: پیام بعدی

en: Next unread private message
fa: پیام خصوصی خوانده نشده بعدی

en: Next unread topic
fa: موضوع خوانده نشده بعدی

en: No JSON web token passed in request
fa: هیچ نشانه JWT در درخواست وجود ندارد

en: No analytics data available. Please contact your server administrator.
fa: داده های تحلیلی در دسترس نیست. لطفا با ادمین سرور تماس بگيريد.

en: No new data supplied
fa: اطلاعات جدیدی وجود ندارد

en: No organization specified in JSON web token claims
fa: در ادعاهای نشانه JWT هیچ سازمانی مشخص نشده است

en: No payment method on file
fa: روش پرداختی در فایل وجود ندارد

en: No search results
fa: جستجو نتیجه ای نداشت

en: No such bot
fa: چنین رباتی وجود ندارد

en: No such invitation
fa: چنین دعوتی وجود ندارد

en: No such user
fa: چنین کاربری وجود ندارد

en: No user specified in JSON web token claims
fa: در ادعاهای نشانه JWT هیچ کاربری مشخص نشده است

en: Normal users
fa: کاربران معمولی

en: Not allowed for guest users
fa: کاربران مهمان دسترسی ندارند

en: Not logged in: API authentication or user session required
fa: در سامانه نیستید: احراز هویت API یا نشست کاربر لازم است

en: Not recommended: "What do people think of this new design mockup?", "I'm looking at Bug 345", "Is Acme Burgers open for lunch?"
fa: توصیه نمی شود: "مردم در مورد این طراحی اولیه جدید چه فکر می کنند؟"، "در حال بررسی باگ 345 هستم"، "آیا همبرگرهای فلان جا برای ناهار باز هستند؟"

en: Nothing to change
fa: تغییری وجود ندارد

en: Nothing to do. Specify at least one of "add" or "delete".
fa: کاری برای انجام نیست. حداقل یک مورد از "add" یا "delete" را مشخص کنید.

en: Nothing's been sent here yet!
fa: هنوز چیزی ارسال نشده است!

en: Notifications
fa: اطلاع رسانی ها

en: OR
fa: یا

en: One last thing: using topics like a pro
fa: آخرین مورد: استفاده حرفه ای از موضوعات

en: One of your administrators requested reactivation of the previously deactivated Zulip organization hosted at %(realm_uri)s.
fa: یکی از ادمین های شما درخواست فعال سازی مجدد سازمان Zulip غیر فعال شده بر روی %(realm_uri)s را دارد.

en: One or more email addresses...
fa: یک یا چند آدرس ایمیل...

en: One or more of these users do not exist!
fa: یک یا چند کاربر از این موارد وجود ندارند!

en: Only administrators can modify other users' subscriptions.
fa: تنها ادمین ها می توانند عضویت سایر کاربران را تغییر دهند.

en: Only group members and organization administrators can administer this group.
fa: تنها اعضای گروه و ادمین های سازمان می توانند این گروه را مدیریت کنند.

en: Only organization administrators can edit these settings.
fa: تنها ادمین های سازمان می توانند این تنظیمات را ویرایش کنند.

en: Only organization administrators can send to this stream.
fa: تنها ادمین های سازمان می توانند به این جریان ارسال کنند.

en: Open
fa: باز کردن

en: Open message menu
fa: باز کردن منوی پیام

en: Open reactions menu
fa: باز کردن منوی واکنش ها

en: Operator
fa: عملگر

en: Or, alternatively, use one of your backup phones:
fa: یا به جای آن از یکی از تلفن های پشتیبان خود استفاده کنید:

en: Organization URL
fa: URL سازمان

en: Organization URL:
fa: URL سازمان:

en: Organization administrators
fa: ادمین های سازمان

en: Organization description is too long.
fa: توضیحات سازمان بسیار طولانی است.

en: Organization does not exist
fa: سازمان وجود ندارد

en: Organization name
fa: نام سازمان

en: Organization name is too long.
fa: نام سازمان بسیار طولانی است.

en: Organization permissions
fa: دسترسی های سازمان

en: Organization profile
fa: پروفایل سازمان

en: Organization settings
fa: تنظیمات سازمان

en: Organization: %(organization_url)s
fa: سازمان: %(organization_url)s

en: Organization: %(organization_url)s Time: %(login_time)s Email: %(user_email)s
fa: سازمان:‌%(organization_url)s زمان: %(login_time)s ایمیل: %(user_email)s

en: Outside your domain.
fa: خارج از دامنه شما است.

en: Over %(integrations_count_display)s native integrations.
fa: بیش از %(integrations_count_display)s یکپارچه سازی بومی

en: PS: Check us out on Twitter (@zulip), star us on GitHub (https://github.com/zulip/zulip), or chat with us live on the Zulip community server (https://chat.zulip.org)!
fa: نکته: بر روی توییتر دنبال کنید (@zulip) یا بر روی گیت هاب ستاره بدهید (https://github.com/zulip/zulip) یا به صورت زنده روی سرور جامعه Zulip گفت‌وگو کنید (https://chat.zulip.org)!

en: PS: Follow us on <a href="https://twitter.com/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Twitter</a>, star us on <a href="https://github.com/zulip/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">GitHub</a>, or chat with us live on the <a href="https://chat.zulip.org" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Zulip community server</a>!
fa: پی اس: ما را در <a href="https://twitter.com/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">توییتر</a> دنبال کنید، در <a href="https://github.com/zulip/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">گیت هاب</a> ستاره دار کنید یا بطور زنده با ما در <a href="https://chat.zulip.org" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">سرور اجتماعی Zulip</a> گفتگو کنید!

en: PS: Follow us on <a href="https://twitter.com/zulip">Twitter</a>, star us on <a href="https://github.com/zulip/zulip">GitHub</a>, or chat with us live on the <a href="https://chat.zulip.org">Zulip community server</a>!
fa: ما را در <a href="https://twitter.com/zulip">توییتر</a> دنبال کنید، در <a href="https://github.com/zulip/zulip">گیت هاب</a> ستاره دار کنید یا <a href="https://chat.zulip.org">سرور جامعه Zulip </a> به صورت زنده با ما گفت‌وگو کنید!

en: Pagerduty logo
fa: لوگو پیجر دیوتی

en: Pan &amp; Zoom
fa: استخراج &amp; بزرگنمایی

en: Password
fa: کلمه عبور

en: Password auth is disabled in your team.
fa: احرازهویت کلمه عبور در تیم شما غیرفعال شده است.

en: Password reset request for %(realm_name)s
fa: درخواست تغییر کلمه عبور برای %(realm_name)s

en: Password reset sent!
fa: تنطیم مجدد کلمه عبور ارسال شد!

en: Password strength
fa: قدرت کلمه عبور

en: Pay annually
fa: پرداخت سالانه

en: Pay monthly
fa: پرداخت ماهانه

en: Payment schedule
fa: زمان‌بندی پرداخت

en: Person picker
fa: انتخاب کننده فرد

en: Plans &amp; pricing
fa: طرح ها &amp; قیمت ها

en: Plans and pricing
fa: طرح ها و قیمت ها

en: Please <a href="%(login_url)s">log in</a> with your new password.
fa: لطفا با کلمه عبور جدید خود <a href="%(login_url)s">وارد شوید</a>.

en: Please choose one: 'stream' or 'stream_id'.
fa: لطفا یکی را انتخاب کنید: 'جریان' یا 'شناسه جریان'.

en: Please double-check that you have the full URL and try again, or <a href="mailto:%(support_email)s?Subject=Unsubscribe%%20me%%2C%%20please!&Body=Hi%%20there!%%0A%%0AI%%20clicked%%20this%%20unsubscribe%%20link%%20in%%20a%%20Zulip%%20e-mail%%2C%%20but%%20it%%20took%%20me%%20to%%20an%%20error%%20page%%3A%%0A%%0A_____________%%0A%%0APlease%%20unsubscribe%%20me.%%0A%%0AThanks%%2C%%0A_____________%%0A">email us</a> and we'll get this squared away!
fa: لطفا دوباره بررسی کنید که آدرس URL کامل را دارید و مجدداً تلاش کنید، یا <a href="mailto:%(support_email)s?Subject=Unsubscribe%%20me%%2C%%20please!&Body=Hi%%20there!%%0A%%0AI%%20clicked%%20this%%20unsubscribe%%20link%%20in%%20a%%20Zulip%%20e-mail%%2C%%20but%%20it%%20took%%20me%%20to%%20an%%20error%%20page%%3A%%0A%%0A_____________%%0A%%0APlease%%20unsubscribe%%20me.%%0A%%0AThanks%%2C%%0A_____________%%0A">به ما ایمیل ارسال کنید </a> و ما مشکل را برطرف می کنیم!

en: Please enter at most 10 emails.
fa: لطفا حداکثر 10 ایمیل وارد کنید.

en: Please fill out all fields.
fa: لطفا تمام فیلدها را پر کنید.

en: Please request an invite for {email} from the organization administrator.
fa: لطفاً از ادمین سازمان درخواست یک دعوت برای {email} کنید.

en: Please supply 'stream'.
fa: لطفا 'جریان' را وارد کنید.

en: Please use your real email address.
fa: لطفا از آدرس ایمیل واقعی خود استفاده کنید.

en: Presence is not supported for bot users.
fa: وضعیت حضور برای کاربران ربات پشتیبانی نمی شود.

en: Press Enter to send
fa: کلید Enter را فشار دهید تا ارسال شود

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Previous message
fa: پیام قبلی

en: Privacy policy
fa: سیاست حریم خصوصی

en: Private messages
fa: پیام های خصوصی

en: Private messages are disabled in this organization.
fa: پیام های خصوصی برای این سازمان غیر فعال شده است.

en: Private streams
fa: جریان های خصوصی

en: Productivity
fa: بهره وری

en: Project management
fa: مدیریت پروژه

en: Public streams
fa: جریان های عمومی

en: Quote and reply to message
fa: نقل قول و پاسخ به پیام

en: REST API
fa: API رست

en: React to selected message with
fa: واکنش نشان داد به پیام با

en: Reaction already exists.
fa: واکنش هم اکنون وجود دارد.

en: Reaction doesn't exist.
fa: واکنش وجود ندارد

en: Reactivate organization
fa: فعال سازی مجدد سازمان

en: Reminder: Join %(referrer_name)s at %(referrer_realm_name)s
fa: یادآوری: %(referrer_name)s را در %(referrer_realm_name)s عضو کن

en: Reminders can only be set for streams.
fa: یادآوری ها تنها برای جریان ها تنظیم می شود.

en: Reply
fa: پاسخ

en: Reply to a message
fa: پاسخ به پیام

en: Reply to author
fa: پاسخ به مولف

en: Reply to message
fa: پاسخ به پیام

en: Reset password
fa: تنظیم مجدد کلمه عبور

en: Reset your password
fa: تنظیم مجدد کلمه عبورتان

en: Reset your password.
fa: کلمه عبور خود را مجدد تنظیم کنید.

en: Retrying soon...
fa: به زودی مجدد تلاش می کنیم...

en: STREAMS
fa: جریان ها

en: Saved as draft
fa: بعنوان پيش نويس ذخیره شد

en: Scroll down
fa: حرکت دادن به پایین

en: Scroll through streams
fa: حرکت بر روی جریان ها

en: Scroll up
fa: حرکت دادن به بالا

en: Search
fa: جستجو

en: Search all public streams in the organization.
fa: جستجو در همه جریان های عمومی سازمان

en: Search for <span class="operator_value"> keyword </span> in the topic or message content
fa: جستجو برای <span class="operator_value">کلمه کلیدی</span> در محتوای پیام یا موضوع

en: Search integrations
fa: جستجوی یکپارچه سازی ها

en: Search operators
fa: عملیات جستجو

en: Search people
fa: جستجوی افراد

en: Search streams
fa: جستجوی جریان ها

en: See how to configure email.
fa: ببینید چگونه ایمیل را پیکره بندی کنید.

en: See plans and pricing
fa: مشاهده طرح ها و قیمت ها

en: Send
fa: ارسال

en: Send message
fa: ارسال پیام

en: Send reset link
fa: ارسال لینک تنظیم مجدد

en: Sentry logo
fa: لوگو سنتری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Short text
fa: متن کوتاه

en: Shorter is better than longer.
fa: هرچه کوتاه تر بهتر.

en: Show images in thread
fa: نمایش تصاویر در موضوعات

en: Show keyboard shortcuts
fa: نمایش میانبرهای صفحه کلید

en: Show message sender's profile
fa: نمایش پروفایل ارسال کننده پیام

en: Show more
fa: نمایش بیشتر

en: Sign up
fa: ثبت نام

en: Sign up for Zulip
fa: ورود به Zulip

en: Sign up now
fa: هم اکنون ثبت نام کنید

en: Sign up with %(identity_provider)s
fa: ثبت نام با %(identity_provider)s

en: Some emails did not validate, so we didn't send any invitations.
fa: برخی از ایمیل ها معتبر نیستند، بنابراین هیچ دعوتی ارسال نشد.

en: Some of those addresses are already using Zulip, so we didn't send them an invitation. We did send invitations to everyone else!
fa: برخی از این آدرس ها قبلا از Zulip استفاده کرده اند، بنابراین برای آنها دعوت ارسال نکردیم. برای بقیه دعوت ارسال شد!

en: Somebody (possibly you) requested a new password for the Zulip account %(email)s on %(realm_uri)s.
fa: فردی (احتمالا شما) درخواست یک کلمه عبور جدید برای حساب Zulip با ایمیل %(email)s در %(realm_uri)s را کرده است.

en: Something went wrong. Please reload the page.
fa: مشکلی وجود دارد. لطفا دوباره صفحه را بارگذاری کنید.

en: Something went wrong. Please wait a few seconds and try again.
fa: مشکلی وجود دارد. لطفا چند لحظه صبر کرده و دوباره تلاش کنید.

en: Sorry, the link you provided is invalid or has already been used.
fa: متاسفانه لینکی که دارید یا نامعتبر است یا قبلا استفاده شده است.

en: Star selected message
fa: ستاره دار کردن پیام انتخاب شده

en: Starred messages
fa: پیام های ستاره دار

en: Statistics
fa: آمارها

en: Still no email? We can <a href="#" id="resend_email_link">resend it</a>.
fa: هنوز ایمیلی نیامده است؟ می توانیم <a href="#" id="resend_email_link">دوباره ارسال کنیم</a>.

en: Stream
fa: جریان

en: Stream '{stream}' does not exist
fa: جریان '{stream}' وجود ندارد

en: Stream already has that name!
fa: جریان قبلا همین نام را داشته است!

en: Stream does not exist with id: {}. No invites were sent.
fa: جریانی با شناسه {} وجود ندارد. دعوتی ارسال نشد.

en: Stream list
fa: لیست جریان

en: Stream topics in Zulip
fa: موضوعات جریان در Zulip

en: Stream with ID '{stream_id}' does not exist
fa: جریان با شناسه '{stream_id}' وجود ندارد

en: Streams in Slack
fa: جریان ها در اسلک

en: Streams in Zulip
fa: جریان ها در Zulip

en: Streams settings
fa: تنظیمات جریان ها

en: Streams they should join
fa: جریان هایی که باید عضو شوند

en: Subdomain can only have lowercase letters, numbers, and '-'s.
fa: زیر دامنه تنها می تواند شامل حروف کوچک، اعداد و '-' باشد.

en: Subdomain cannot start or end with a '-'.
fa: زیر دامنه نمی تواند با '-' شروع شود.

en: Subdomain needs to have length 3 or greater.
fa: زیر دامنه باید طول 3 یا بزرگ تر داشته باشد.

en: Subdomain required
fa: زیردامنه الزامی است

en: Subdomain unavailable. Please choose a different one.
fa: زیر دامنه در دسترس نیست. لطفا مورد دیگری انتخاب کنید.

en: Subdomains cannot start or end with a '-'.
fa: زیر دامنه ها نمی توانند با یک '-' شروع یا ختم شوند.

en: Subscribe
fa: عضویت

en: Subscribe to/unsubscribe from selected stream
fa: عضویت / لغو عضویت در جریان انتخاب شده

en: Subscribe, add, or configure streams
fa: عضویت، افزودن یا پیکره بندی جریان ها

en: Subscriber data is not available for this stream
fa: اطلاعات عضو برای این جریان در دسترس نیست

en: Swimming fish
fa: ماهی شناگر

en: Switch between tabs
fa: جابه جایی بین تب ها

en: Take it for a spin now.
fa: اکنون از این برای چرخش استفاده کنید.

en: Take it for a spin now:
fa: اکنون از این برای چرخش استفاده کنید:

en: Team
fa: تیم

en: Team Zulip
fa: Zulip تیم

en: Terms of Service
fa: شرایط سرویس

en: Thanks for signing up!
fa: برای ثبت نام متشکریم!

en: Thanks for using Zulip!
fa: تشکر بابت استفاده از Zulip!

en: Thanks,
fa: ممنون،

en: The '{event_type}' event isn't currently supported by the {webhook_name} webhook
fa: رویداد '{event_type}' اکنون توسط وب هوک {webhook_name} پشتیبانی نمی شود

en: The Tuesday night catering topic in Slack
fa: موضوع پذیرایی سه‌شنبه شب در اسلک

en: The Tuesday night catering topic in Zulip
fa: موضوع پذیرایی سه‌شنبه شب در Zulip

en: The Tuesday night catering topic in Zulip - compose box
fa: موضوع پذیرایی سه‌شنبه شب در Zulip - - جعبه نوشتن

en: The address you'll use to log in to your organization.
fa: آدرسی که شما برای ورود به سازمان خود استفاده می کنید.

en: The basics
fa: پایه ها

en: The email address associated with your account is %(email)s.
fa: آدرس ایمیل مرتبط با حساب کاربری شما %(email)s است.

en: The email associated with your Zulip account was recently changed to %(new_email)s. If you did not request this change, please contact us immediately at <%(support_email)s>.
fa: ایمیل مرتبط با حساب کاربری Zulip شما اخیرا به %(new_email)s تغییر کرد. اگر شما درخواست این تغییر را نداده اید لطفا سریعا در (%(support_email)s) به ما اطلاع دهید.

en: The email associated with your Zulip account was recently changed to <a href="%(new_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(new_email)s</a>. If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.
fa: ایمیل مرتبط با حساب کاربری Zulip شما اخیرا به <a href="%(new_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(new_email)s</a> تغییر کرده است. اگر شما درخواست این تغییر را نداده اید٬ لطفا به سرعت با ما از طریق <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a> تماس بگیرید.

en: The email associated with your Zulip account was recently changed to <a href="%(new_email)s">%(new_email)s</a>. If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.
fa: ایمیل مرتبط با حساب کاربری Zulip شما اخیرا به <a href="%(new_email)s">%(new_email)s</a> تغییر کرده است. اگر شما درخواست این تغییر را نداده اید لطفا سریعا در <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> به ما اطلاع دهید.

en: The organization creation link has expired or is not valid.
fa: لینک ایجاد سازمان یا منقضی شده است یا صحیح نیست.

en: The organization reactivation link has expired or is not valid.
fa: لینک فعالسازی مجدد سازمان یا منقضی شده است یا نامعتبر است.

en: The organization you are trying to join using {email} does not exist.
fa: سازمانی که قصد عضویت در آن با استفاده از {email} را دارید وجود ندارد.

en: The organization you are trying to join,
            %(realm_name)s, does not allow signups using disposable email
            addresses. Please sign up using a real email address.
fa: سازمانی که قصد عضویت در آن را دارید، 
    %(realm_name)s، ثبت نام با آدرس ایمیل های غیرقابل انتشار را اجازه نمی‌دهد. لطفا با یک آدرس ایمیل مناسب ثبت نام کنید.

en: The organization you are trying to join,
            %(realm_name)s, does not allow signups using emails
            that contains +. Please sign up using appropriate email address.
fa: سازمانی که قصد عضویت در آن را دارید، %(realm_name)s، ثبت نام با آدرس ایمیل های دارای + را نمی دهد. لطفا با یک آدرس ایمیل مناسب ثبت نام کنید.

en: The time limit for deleting this message has passed
fa: محدوده زمانی برای حذف این پیام گذشته است

en: The time limit for editing this message has passed
fa: محدوده زمان ویرایش این پیام گذشته است

en: There is no Zulip organization hosted at this subdomain.
fa: سازمان Zulip ای بر روی این زیر دامنه هاست نمی شود.

en: There should be a leading slash in the zcommand.
fa: در ابتدای دستورات Zulip باید یک خط کج (/) باشد.

en: This API is not available to incoming webhook bots.
fa: این API برای ربات های با وب هوک ورودی امکان پذیر نیست.

en: This action requires administrative rights
fa: این عملیات نیاز به دسترسی ادمین دارد

en: This custom emoji has been deactivated.
fa: این ایموجی سفارشی غیر فعال شده است.

en: This endpoint does not accept bot requests.
fa: این پایانه درخواست های ربات ها را قبول نمی کند

en: This endpoint requires HTTP basic authentication.
fa: این پایانه نیاز به احراز هویت پایه ای HTTP دارد.

en: This invitation expires in two days. If the invitation expires, you'll need to ask %(referrer_name)s for another one.
fa: این دعوت طی دو روز آینده منقضی خواهد شد، اگر دعوت منقضی شود می بایست از %(referrer_name)s یک دعوت دیگر بخواهید.

en: This is a friendly reminder that %(referrer_name)s (%(referrer_email)s) wants you to join them on Zulip -- the team communication tool designed for productivity.
fa: این یک یادآوری دوستانه است که %(referrer_name)s (%(referrer_email)s) از شما می خواهند شما آنها را در Zulip - - ابزار طراحی شده برای بهره وری تیم؛ عضو کنید.

en: This is a private stream
fa: این یک جریان خصوصی است

en: This is the last reminder you'll receive for this invitation.
fa: این آخرین یادآوری است که برای این دعوت دریافت می کنید.

en: This is used for mobile applications and other tools that require a password.
fa: این برای برنامه‌های موبایل و سایر ابزارهایی که به یک کلمه عبور نیاز دارند استفاده می شود.

en: This organization has been deactivated
fa: این سازمان غیرفعال شده است

en: This organization has been deactivated.
fa: این سازمان غیرفعال شده است.

en: This server does not allow members of the public to create new organizations.
fa: این سرور به اعضای عمومی اجازه ایجاد سازمان ها را نمی دهد.

en: This stream does not exist or is private.
fa: این جریان یا وجود ندارد یا خصوصی است.

en: This user does not exist!
fa: این کاربر وجود ندارد!

en: This user is not registered.
fa: این کاربر ثبت نام نشده است.

en: Time must be in the future.
fa: زمان باید در آینده باشد.

en: Time: %(login_time)s
fa: زمان: %(login_time)s

en: To
fa: به

en: To get started, click the button below.
fa: برای شروع روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: To get started, click the link below.
fa: برای شروع روی لینک زیر کلیک کنید.

en: To undo this change or review your other subscription settings, please visit your <a href="%(realm_uri)s/#settings/notifications">Zulip Settings page</a>.
fa: برای بازگرداندن این تغییر یا مرور سایر تنظیمات عضویت، لطفا <a href="%(realm_uri)s/#settings/notifications">صفحه تنظیمات Zulip </a> را مشاهده کنید.

en: Toggle the gear menu
fa: تغییر وضعیت منوی چرخ دنده ای

en: Toggle topic mute
fa: تغییر وضعیت صدای موضوع

en: Token
fa: نشانه

en: Token does not exist
fa: نشانه وجود ندارد

en: Topic
fa: موضوع

en: Topic already muted
fa: موضوع قبلا بی صدا شده است

en: Topic can't be empty
fa: موضوع نمی تواند خالی باشد

en: Topic is not muted
fa: موضوع بی صدا نیست

en: Topics
fa: موضوعات

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em -- you can always edit the message later!
fa: موضوعات شبیه خطوط عنوان در ایمیل هستند. تفاوت بطزگ این دو این است که موضوع ها واقعا سبک و کوتاه هستند، مثلا دو یا سه کلمه. البته نیازی به فکر کردن زیاد به موضوع ها نیست‌‌—بعدا هرزمان می توانید پیام را ویرایش کنید!

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em&mdash;you can always edit the message later!
fa: موضوعات همانند خطوط عنوان در ایمیل هستند. تفاوت اصلی اما این است که موضوع ها واقعا کوتاه و مختصر هستند یعنی دو تا سه کلمه. نیازی نیست بیش از حد به آن فکر کنید؛ هر زمان بخواهیدمی توانید بعدا آن را ویرایش کنید!

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em—you can always edit the message later!
fa: موضوعات شبیه خطوط عنوان در ایمیل هستند. تفاوت بطزگ این دو این است که موضوع ها واقعا سبک و کوتاه هستند، مثلا دو یا سه کلمه. البته نیازی به فکر کردن زیاد به موضوع ها نیست‌‌—بعدا هرزمان می توانید پیام را ویرایش کنید!

en: Topics in Zulip
fa: موضوعات در Zulip

en: Total users
fa: همه کاربران

en: Travis logo
fa: لوگو تراویس

en: Try now.
fa: هم اکنون سعی کن.

en: USERS
fa: کاربران

en: Unable to handle Pivotal payload
fa: امکان مدیریت کردن بار محوری وجود ندارد

en: Unable to render message
fa: امکان پردازش پیام وجود ندارد

en: Unable to retrieve subscribers for private stream
fa: قادر به دریافت اعضای جریان خصوصی نیست

en: Unicode emoji
fa: ایموجی یونیکد

en: Unknown IP address
fa: آدرس آی پی ناشناخته

en: Unknown email unsubscribe request
fa: درخواست لغو عضویت از ایمیل نامشخص

en: Unknown webhook request
fa: درخواست وب هوک ناشناخته است

en: Unsubscribe from login notifications
fa: لغو اطلاع رسانی های ورود

en: Unsubscribe from welcome emails
fa: لغو ایمیل خوش آمد گویی

en: Unsubscribe from welcome emails:
fa: لغو ایمیل های خوش آمد گویی:

en: Upgrade to %(plan)s
fa: به %(plan)s ارتقا دهید.

en: Upload would exceed your organization's upload quota.
fa: بارگذاری از حد تعیین شده برای سازمان بیش تر است.

en: Uploaded files
fa: فایل های بارگذاری شده

en: Use %(external_host)s
fa: از %(external_host)s استفاده کنید

en: Use backup token
fa: استفاده از نشانه پشتیبان

en: Use your LDAP account to login
fa: از حساب کاربری LDAP خود برای ورود استفاده کنید

en: User cannot create streams.
fa: کاربر نمی تواند جریان ها را ایجاد کند.

en: User groups
fa: گروه های کاربری

en: User is deactivated
fa: کاربر غیرفعال شده است

en: User list
fa: لیست کاربران

en: User not authorized for this query
fa: کاربر اجازه این درخواست را ندارد

en: User not authorized to execute queries on behalf of '{principal}'
fa: کاربر بعنوان '{principal}' مجاز به اجرای دستور پرس و جو نیست

en: User with ID %d is a bot
fa: کاربر با شناسه %d یک ربات است

en: User with ID %d is deactivated
fa: کاربر با شناسه %d غیرفعال شده است

en: User(s) join as
fa: کاربر(ان) عضو می شود بعنوان

en: User-Agent header missing from request
fa: هدر User-Agent در درخواست خالی است

en: Username
fa: نام کاربری

en: Username already in use
fa: نام کاربری قبلا استفاده شده است

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Users
fa: کاربران

en: Verify your new email address
fa: آدرس ایمیل جدید خود را تایید کنید

en: Version control
fa: کنترل نسخه

en: View drafts
fa: نمایش پیش نویش ها

en: View stream messages
fa: نمایش پیام های جریان

en: We couldn't find that Zulip organization.
fa: ما نمی توانیم سازمان Zulip را پیدا کنیم.

en: We noticed a recent login for the following Zulip account.
fa: ما اخیرا متوجه یک ورود به این حساب کاربری Zulip شدیم.

en: We received a request to change the email address for the Zulip account on %(realm_uri)s from %(old_email)s to %(new_email)s. To confirm this change, please click below:
fa: ما درخواستی مبنی بر تغییر آدرس ایمیل برای حساب کاربری Zulip بر روی %(realm_uri)s از %(old_email)s به %(new_email)s دریافت کرده ایم. برای تایید این درخواست بر روی عبارت زیر کلیک کنید:

en: We strongly recommend enabling desktop notifications. They help Zulip keep your team connected.
fa: ما فعالسازی اطلاع رسانی دسکتاپ را شدیدا توصیه می کنیم. این به Zulip کمک می کند ارتباط درون تیمی شما را حفظ کند.

en: We were unable to setup mirroring for you
fa: قادر به نصب آییه برای شما نیستیم

en: We weren't able to invite anyone.
fa: دیگر نمی توانیم بیش از این دعوت داشته باشیم.

en: We've reset your password!
fa: کلمه عبورتان را بازنشانی کردیم!

en: We've updated your email subscription settings, and you won't get %(subscription_type)s emails anymore.
fa: ما تنظیمات عضویت ایمیل شما را به روزرسانی کرده ایم و شما دیگر ایمیل های %(subscription_type)s را دریافت نخواهید کرد.

en: Webathena login not enabled
fa: ورود Webathena فعال نیست

en: Webhook bots can only access webhooks
fa: ربات های وب هوک تنها می توانند به وب هوک ها دسترسی داشته باشند

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Welcome to Zulip!
fa: به Zulip خوش آمدید!

en: Why Zulip
fa: چرا Zulip؟

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away -- read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
fa: چرا خودمان را با انتخاب موضوع اذیت کنیم؟ دو دلیل دارد: گفتگوها را شفاف تر می کند (حالتی که ایمیل عنوان ندارد را تصور کنید!) و اینکه امکان می دهد وقتی مدتی نبوده اید اتفاقاتی را که نبوده اید را راحت تر دنبال کنید—موضوعاتی که به شما ارتباط دارد را می خوانید و بقيه را نادیده می گیرید!

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away&mdash;read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
fa: چرا خودمان را با انتخاب موضوع اذیت کنیم؟ دو دلیل دارد: گفتگوها را شفاف تر می کند (حالتی که ایمیل عنوان ندارد را تصور کنید!) و اینکه امکان می دهد وقتی مدتی نبوده اید اتفاقاتی را که نبوده اید را راحت تر دنبال کنید—موضوعاتی که به شما ارتباط دارد را می خوانید و بقيه را نادیده می گیرید!

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away—read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
fa: چرا خودمان را با انتخاب موضوع اذیت کنیم؟ دو دلیل دارد: گفتگوها را شفاف تر می کند (حالتی که ایمیل عنوان ندارد را تصور کنید!) و اینکه امکان می دهد وقتی مدتی نبوده اید اتفاقاتی را که نبوده اید را راحت تر دنبال کنید—موضوعاتی که به شما ارتباط دارد را می خوانید و بقيه را نادیده می گیرید!

en: Widgets: API programmer sent invalid JSON content
fa: گجت ها: API برنامه نویسی، محتوای Json نامعتبری ارسال کرده است

en: Write
fa: نوشتن

en: Wrong password!
fa: کلمه عبور اشتباه است!

en: Wrong subdomain
fa: زیردامنه نادرست است

en: Yes, delete this message
fa: بله، این پیام را حذف کن

en: You and
fa: شما و

en: You are not authorized to access this queue
fa: شما مجاز به دسترسی به این صف نیستید

en: You are not authorized to get events from this queue
fa: شما مجاز به دریافت رویداد از این صف نیستید

en: You aren't subscribed to this stream and nobody has talked about that yet!
fa: شما در این جریان عضو نیستید و کسی نیز هنوز دراین باره صحبت نکرده است!

en: You can log in to your Zulip organization, %(realm_name)s, at the following link:
fa: شما می توانید با لینک زیر به سازمان خود، %(realm_name)s وارد شوید:

en: You can only invite other Zephyr mirroring users to private streams.
fa: شما تنها می توانید کاربران آیینه ای Zephyr را یه جریان های خصوصی دعوت کنید.

en: You can try logging in or resetting your password in the organization(s) above.
fa: شما می توانید در سازمان (ها) بالا وارد شوید یا کلمه عبور خود را تغییر دهید.

en: You can't send private messages outside of your organization.
fa: شما نمی توانید به خارج از سازمان خود پیام خصوصی ارسال کنید.

en: You do have active accounts in the following organization(s).
fa: شما در این سازمان (ها) حساب کاربری فعال ندارید:

en: You do not have an account in that Zulip organization.
fa: شما در این سازمان Zulip حساب کاربری ندارید.

en: You don't have permission to delete this message
fa: شما دسترسی حذف این پیام را ندارید

en: You don't have permission to edit this message
fa: شما دسترسی ویرایش این پیام را ندارید

en: You get
fa: شما دریافت می کنید

en: You have no group private messages with this person yet!
fa: شما هنوز پیام خصوصی گروهی با این شخص ندارید!

en: You have no private messages with these people yet!
fa: شما هنوز پیام خصوصی با این افراد ندارید!

en: You have no private messages with this person yet!
fa: شما هنوز با این شخص پیام خصوصی ندارید!

en: You have no private messages yet!
fa: شما هنوز هیچ پیام خصوصی ندارید!

en: You have no unread messages!
fa: هیچ پیام خوانده نشده ای ندارید!

en: You have not sent any private messages to yourself yet!
fa: شما هنوز برای خودتان پیام خصوصی ارسال نکرده اید!

en: You haven't been mentioned yet!
fa: شما هنوز اشاره نشده اید!

en: You haven't received any messages sent by this user yet!
fa: شما هنوز هیچ پیامی از این کاربر دریافت نکرده اید!

en: You haven't starred anything yet!
fa: هنوز موردی را شروع نکرده اید!

en: You may only upload one file at a time
fa: شما هر دفعه تنها می توانید یک فایل بارگذاری کنید

en: You must invoice for at least {} users.
fa: حداقل برای {} کاربر باید فاکتور کنید.

en: You must pass "new_description" or "new_group_name".
fa: شما باید یکی از پارامترهای "توضیحات جدید" یا "نام گروه جدید" را وارد کنید.

en: You must specify a file to upload
fa: شما باید برای بارگذاری یک فایل مشخص کنید

en: You must specify at least one email address.
fa: شما باید حداقل یک آدرس ایمیل مشخص کنید.

en: You must specify at least one stream for invitees to join.
fa: شما برای عضو کردن دعوت شونده ها باید حداقل یک جریان مشخص کنید.

en: You must upload exactly one avatar.
fa: شما باید دقیقا یک آواتار بارگذاری کنید.

en: You must upload exactly one file.
fa: شما باید دقیقا یک فایل بارگذاری کنید.

en: You must upload exactly one icon.
fa: شما باید دقیقا یک آیکون بارگذاری کنید.

en: You must upload exactly one logo.
fa: شما باید دقیقا یک لوگو بارگذاری کنید.

en: You need an invitation to join this organization.
fa: شما برای عضویت در این سازمان نیاز به دعوت دارید.

en: You previously had an account on %(realm_uri)s, but it has been deactivated. You can contact an organization administrator to <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">reactivate your account</a>.
fa: شما قبلا یک حساب کاربری بر روی %(realm_uri)s داشته اید که غیر فعال شده است. شما می‌توانید با ادمین های سازمان تماس بگیرید تا <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">حساب شما را مجدد فعال کنند</a>.

en: You previously had an account on %(realm_uri)s, but it has been deactivated. You can contact an organization administrator to <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user">reactivate your account</a>.
fa: شما قبلا یک حساب کاربری بر روی %(realm_uri)s داشته اید، اما غیر فعال شده است. شما می‌توانید با یکی از ادمین های سازمان تماس بگیرید تا <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user"> حساب کاربری شما را دوباره فعال کند </a>.

en: You previously had an account on %(realm_uri)s, but it has been deactivated. You can contact an organization administrator to reactivate your account.
fa: شما قبلا یک حساب کاربری در %(realm_uri)s داشته اید که غیر فعال شده است. شما می‌توانید با یکی از ادمین های سازمان تماس بگیرید تا حساب کاربری شما را دوباره فعال کند.

en: You recently signed up for Zulip. Awesome!
fa: شما اخیرا عضو Zulip شده اید. بسیار هم عالی!

en: You type
fa: شما تایپ می کنید

en: You've already registered with this email address. Please log in below.
fa: شما هم اکنون با این آدرس ایمیل ثبت نام هستید، لطفا در قسمت پایین وارد شوید.

en: You've created the new Zulip organization %(realm_name)s.
fa: شما سازمان جدید %(realm_name)s را در Zulip ايجاد کرده اید.

en: You've created the new Zulip organization <b>%(realm_name)s</b>.
fa: شما سازمان جدید <b>%(realm_name)s</b> را در Zulip ساخته اید.

en: You've joined the Zulip organization %(realm_name)s.
fa: شما عضو سازمان %(realm_name)s در Zulip شده اید.

en: You've joined the Zulip organization <b>%(realm_name)s</b>.
fa: شما در سازمان <b>%(realm_name)s</b> در Zulip عضو شده اید.

en: Your Zulip login page
fa: صفحه ورود به Zulip شما

en: Your Zulip password is managed in LDAP
fa: کلمه عبور Zulip شما در LDAP مدیریت می شود

en: Your account
fa: حساب شما

en: Your account details:
fa: جزئیات حساب کاربری شما:

en: Your account has been disabled.
fa: حساب شما غیر فعال شده است.

en: Your account is too new to modify other users' subscriptions.
fa: حساب کاربری شما جدید است و نمی توانید عضویت سایر کاربران را تغییر دهید.

en: Your account is too new to send invites for this organization. Ask an organization admin, or a more experienced user.
fa: حساب کاربری شما جدیدا ايجاد شده است و نمی‌توانید در این سازمان دعوت ارسال کنید. از یک ادمین سازمان یا یک کاربر با تجربه تر بخواهید.

en: Your bots
fa: ربات های شما

en: Your email address, {email}, is not in one of the domains that are allowed to register for accounts in this organization.
fa: آدرس ایمیل شما، {email}، در هیچکدام از دامنه‌های تعریف شده برای ثبت نام حساب های کاربری در سازمان نیست.

en: Your organization has been successfully reactivated.
fa: سازمان شما با موفقیت دوباره فعال شد.

en: Your organization has turned off message editing
fa: سازمان شما ویرایش پیام را غیرفعال کرده است

en: Your username or password is incorrect.
fa: نام کاربری یا کلمه عبور شما اشتباه است.

en: Zendesk logo
fa: لوگو زند دسک

en: Zephyr mirroring is not allowed in this organization
fa: آیینه سازی Zephyr در این سازمان مجاز نیست

en: Zulip Security
fa: امنیت Zulip

en: Zulip account not found.
fa: حساب کاربری Zulip یافت نشد.

en: Zulip analytics for %(target_name)s
fa: تحلیل Zulip برای %(target_name)s

en: Zulip email changed for %(realm_name)s
fa: ایمیل Zulip به %(realm_name)s تغییر کرد

en: Zulip extra emoji
fa: ایموجی های بیشتر Zulip

en: Zulip logo
fa: لوگو Zulip

en: Zulip missed messages
fa: پیام های از دست داده زولیپ

en: Zulip needs to send email to confirm users' addresses and send notifications.
fa: Zulip برای تایید آدرس کاربران و ارسال اطلاع رسانی نیاز به ارسال ایمیل دارد.

en: Zulip needs your permission to
                <a class="request-desktop-notifications alert-link">enable desktop notifications.</a>
fa: Zulip برای <a class="request-desktop-notifications alert-link">فعالسازی اطلاع رسانی دسکتاپ</a> به مجوز شما نیاز دارد.

en: an unknown operating system
fa: یک سیستم عامل ناشناخته

en: keyword
fa: کلمه کلیدی

en: new streams
fa: جریان های جدید

en: or
fa: یا

en: stream events
fa: رویدادهای جریان

en: streamname
fa: نام جریان

en: user
fa: کاربر

en: your-organization-url
fa: URL سازمان شما

en: {item} cannot be blank.
fa: {item} نمی تواند خالی باشد.

en: {var_name} has incorrect length {length}; should be {target_length}
fa:  {var_name} طول نادرست {length} را دارد که باید {target_length} باشد

en: {var_name} is too long (limit: {max_length} characters)
fa: {var_name} خیلی طولانی است (محدودیت: {max_length} کاراکتر)
