Zulip - en to cs translation catalogue (1045 entries)

en: Not allowed for guest users
cs: Není povoleno pro hosty

en: Invalid organization
cs: Neplatná organizace

en: Public streams
cs: Veřejné kanály

en: Private streams
cs: Soukromé kanály

en: Private messages
cs: Soukromé zprávy

en: Group private messages
cs: Seskupit soukromé zprávy

en: Unknown chart name: {}
cs: Neznámý název grafu: {}

en: Start time is later than end time. Start: {start}, End: {end}
cs: Čas začátku je později než čas konce. Začátek: {start}, konec: {end}

en: No analytics data available. Please contact your server administrator.
cs: Žádná analytická data nejsou k dispozici. Spojte se, prosím, se správcem serveru.

en: Something went wrong. Please contact {email}.
cs: Nastala chyba. Spojte se, prosím, s {email}.

en: Something went wrong. Please reload the page.
cs: Něco se nepodařilo. Načtěte prosím stránku znovu.

en: Something went wrong. Please wait a few seconds and try again.
cs: Něco se nepodařilo. Počkejte prosím několik sekund a zkuste to znovu.

en: You must invoice for at least {} users.
cs: Musíte vystavit fakturu pro alespoň {} uživatelů.

en: Invoices with more than {} licenses can't be processed from this page. To complete the upgrade, please contact {}.
cs: Účty s více než {} licencemi nelze zpracovat z této stránky. Pro dokončení povýšení se, prosím, spojte s {}.

en: No payment method on file
cs: Žádná platební metoda není nastavena

en: {brand} ending in {last4}
cs: {brand} končí za {last4}

en: Unknown payment method. Please contact {email}.
cs: Neznámá platební metoda. Spojte se, prosím, s {email}.

en: Analytics are fully available 24 hours after organization creation.
cs: Analytikové jsou plně dostupní 24 hodin po vytvoření organizace.

en: Zulip analytics for %(target_name)s
cs: Analytika Zulipu pro %(target_name)s

en: Messages sent over time
cs: Zprávy odeslané v průběhu času

en: Aggregation
cs: Agregace

en: Daily
cs: Denní

en: Weekly
cs: Týdenní

en: Cumulative
cs: Kumulativní

en: Me
cs: Já

en: Humans
cs: Lidé

en: Bots
cs: Roboti

en: Messages sent by client
cs: Zprávy odeslané klientem

en: Everyone
cs: Každý

en: Last week
cs: Poslední týden

en: Last month
cs: Poslední měsíc

en: Last year
cs: Poslední rok

en: All time
cs: Za celou dobu

en: Active users
cs: Aktivní uživatelé

en: Daily actives
cs: Aktivní denně

en: 15 day actives
cs: Aktivní v posledních 15 dnech

en: Total users
cs: Celkem uživatelů

en: Users
cs: Uživatelé

en: Messages sent by recipient type
cs: Odeslané zprávy podle typu příjemce

en: Messages read over time
cs: Zprávy přečtené v průběhu času

en: Last update
cs: Poslední aktualizace

en: A full update of all the graphs happens once a day.<br/>The “Messages Sent Over Time” graph is updated once an hour.
cs: Plná aktualizace všech grafů se dělá jednou za den.<br/> Graf zpráv odeslaných v průběhu času je obnovován jednou za hodinu.

en: Analytics documentation
cs: Dokumentace analytiky

en: Email changed!
cs: E-mail změněn!

en: Billing
cs: Fakturace

en: Upgrade to %(plan)s
cs: Povýšit na %(plan)s

en: Payment schedule
cs: Rozvrh plateb

en: Pay monthly
cs: Platit měsíčně

en: Pay annually
cs: Platit ročně

en: License management
cs: Správa licencí

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Most convenient
cs: Nejpohodlnější

en: Manual
cs: Ručně

en: Most control
cs: Nejvyšší kontrola

en: Open source
cs: Otevřený zdrojový kód

en: Academic research
cs: Vědecký výzkum

en: Education
cs: Vzdělávání

en: Non-Profit
cs: Neziskový

en: Event (hackathons, conferences, etc.)
cs: Událost (setkání, konference, semináře atd.)

en: Other
cs: Jiné

en: Or, alternatively, use one of your backup phones:
cs: Nebo můžete použít jeden z vaších záložních telefonů:

en: As a last resort, you can use a backup token:
cs: Poslední možností je použití elektronického klíče zálohy:

en: Use backup token
cs: Použít elektronický klíč zálohy

en: Accept the new Terms of Service
cs: Přijmout nové podmínky užití

en: Email
cs: E-mail

en: I agree to the <a href="%(root_domain_uri)s/terms" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Terms of Service</a>.
cs: Souhlasím s <a href="%(root_domain_uri)s/terms" target="_blank" rel="noopener noreferrer">podmínkami užití</a>.

en: Enter
cs: Vstoupit

en: Sign up for Zulip
cs: Zaregistrovat se do Zulipu

en: You need an invitation to join this organization.
cs: Pro připojení k této organizaci potřebujete pozvánku.

en: Sign up
cs: Zaregistrovat se

en: OR
cs: NEBO

en: Sign up with %(identity_provider)s
cs: Přihlásit se pomocí %(identity_provider)s

en: Thanks for signing up!
cs: Děkujeme vám za registraci!

en: Check your email so we can get started.
cs: Zkontrolujte svoji poštovní schránku, abychom mohli začít.

en: Still no email? We can <a href="#" id="resend_email_link">resend it</a>.
cs: E-mail nedorazil? Můžeme ho <a href="#" id="resend_email_link">poslat znovu</a>.

en: Just in case, take a look at your Spam folder.
cs: Radši zkontrolujte složku Spam.

en: Drafts
cs: Koncepty

en: Saved as draft
cs: Uloženo jako koncept

en: New message
cs: Nová zpráva

en: New topic
cs: Nové téma

en: New private message
cs: Nová soukromá zpráva

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Cancel compose
cs: Zahodit koncept

en: This is a private stream
cs: Toto je soukromý kanál

en: Stream
cs: Kanál

en: Topic
cs: Téma

en: To
cs: Komu

en: You and
cs: Vy a

en: Add one or more users
cs: Přidat jednoho nebo více uživatelů

en: Add another user...
cs: Přidat dalšího uživatele...

en: Compose your message here
cs: Svoji zprávu sepište zde

en: Compose your message here...
cs: Svoji zprávu sepište zde...

en: Add emoji
cs: Přidat obrázeček

en: Formatting
cs: Formátování

en: Attach files
cs: Připojit soubory

en: Add video call
cs: Přidat obrazový hovor

en: Write
cs: Psát

en: Preview
cs: Náhled

en: Press Enter to send
cs: Pro odeslání stiskněte Enter

en: Send
cs: Odeslat

en: Close
cs: Zavřít

en: Delete message
cs: Smazat zprávu

en: Are you sure you want to delete this message?
cs: Jste si jistý/á, že chcete smazat tuto zprávu?

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes, delete this message
cs: Ano, smazat tuto zprávu

en: Deprecation notice
cs: Oznámení o zastarání

en: Got it
cs: Rozumím

en: 
                Some older messages are unavailable.
                <a href="/plans/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade your organization</a>
                to access your full message history.
cs: 
                Některé starší zprávy nejsou dostupné.
                <a href="/plans/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Povyšte svou organizaci</a>
                pro získání přístupu k celé historii zpráv.

en: 
                End of results from your
                <a href="/help/search-for-messages#searching-shared-history"
                  target="_blank" rel="noopener noreferrer">history</a>.
                Consider <a class="search-shared-history" href="">searching all public streams</a>.
cs: 
                Konec výsledků z vaší
                <a href="/help/search-for-messages#searching-shared-history"
                  target="_blank" rel="noopener noreferrer">historie</a>.
                Zvažte <a class="search-shared-history" href="">prohledání všech veřejných kanálů</a>.

en: Nothing's been sent here yet!
cs: Ještě sem nebylo nic odesláno!

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
                start the conversation</a>?
cs: 
                Proč <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
                nezačít konverzaci</a>?

en: You have no private messages yet!
cs: Ještě nemáte žádné soukromé zprávy!

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                start the conversation</a>?
cs: 
                Proč <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                nezačít konverzaci</a>?

en: You have no private messages with this person yet!
cs: Od této osoby ještě nemáte žádné soukromé zprávy!

en: You have not sent any private messages to yourself yet!
cs: Zatím jste si neposílali žádné soukromé zprávy!

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                start a conversation with yourself</a>?
cs: 
    Proč <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
    nezačít konverzaci sám se sebou</a>?

en: You have no group private messages with this person yet!
cs: S touto osobou zatím nemáte žádné soukromé skupinové zprávy!

en: You have no private messages with these people yet!
cs: Od těchto osob ještě nemáte žádné soukromé zprávy!

en: You haven't received any messages sent by this user yet!
cs: Od tohoto uživatele zatím nemáte žádné přijaté zprávy!

en: This user does not exist!
cs: Tento uživatel neexistuje!

en: One or more of these users do not exist!
cs: Jeden nebo více z těchto uživatelů neexistuje!

en: You aren't subscribed to this stream and nobody has talked about that yet!
cs: Neodebíráte tento kanál a nikdo o tomto ještě nemluvil!

en: Subscribe
cs: Odebírat

en: This stream does not exist or is private.
cs: Tento kanál neexistuje nebo je soukromý.

en: You haven't starred anything yet!
cs: Ještě jste nic neoznačil/a hvězdičkou!

en: 
                Learn more about starring messages <a href="/help/star-a-message">
                here</a>.
cs: 
                Zjistěte víc o označování zpráv hvězdičkami <a href="/help/star-a-message">
               zde </a>.

en: You have no unread messages!
cs: Nemáte žádné nepřečtené zprávy!

en: You haven't been mentioned yet!
cs: Ještě vás nikdo nikde nezmínil!

en: 
                Learn more about mentions <a href="/help/mention-a-user-or-group">
                here</a>.
cs: 
                Zjistěte víc o zmiňování uživatelů <a href="/help/mention-a-user-or-group">
                zde</a>.

en: No search results
cs: Žádné výsledky hledání

en: Messages
cs: Zprávy

en: Loading...
cs: Nahrávání...

en: If this message does not go away, please wait a couple seconds and <a id="reload-lnk">reload</a> the page.
cs: Pokud tato zpráva nezmizí, počkejte prosím několik sekund a </a>obnovte</a> stránku.

en: <strong class="message">Unable to connect to
                Zulip.</strong>  Updates may be delayed.
cs: <strong class="message">Nelze se spojit
                se Zulipem.</strong>  Aktualizace mohou být opožděny.

en: Retrying soon...
cs: Brzy to zkusíme znovu...

en: Try now.
cs: Zkuste to nyní.

en: Invite users to Zulip
cs: Pozvat uživatele do Zulipu

en: Emails (one on each line or comma-separated)
cs: E-maily (jeden na každý řádek nebo oddělené čárkou)

en: One or more email addresses...
cs: Jeden nebo více e-mailů...

en: or
cs: nebo

en: Generate invite link
cs: Vytvořit zvací odkaz

en: User(s) join as
cs: Uživatel(é) budou přidáni jako

en: Members
cs: Členové

en: Organization administrators
cs: Správci organizace

en: Guests
cs: Hosté

en: Organization owners
cs: Vlastníci organizace

en: Streams they should join
cs: Kanály, ke kterým se mají přidat

en: Inviting...
cs: Odesílání pozvánek...

en: Invite
cs: Pozvat

en: Keyboard shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: The basics
cs: Základy

en: Reply to message
cs: Odpovědět na zprávu

en: New stream message
cs: Nová zpráva pro kanál

en: View drafts
cs: Zobrazit koncepty

en: Next message
cs: Další zpráva

en: Last message
cs: Poslední zpráva

en: Next unread topic
cs: Další nepřečtené téma

en: Next unread private message
cs: Další nepřečtená soukromá zpráva

en: Initiate a search
cs: Vyhledávání

en: Show keyboard shortcuts
cs: Zobrazit klávesové zkratky

en: Navigation
cs: Navigace

en: Search streams
cs: Hledat kanály

en: Search people
cs: Hledat osoby

en: Previous message
cs: Předchozí zpráva

en: Scroll up
cs: Posunout nahoru

en: Scroll down
cs: Posunout dolů

en: First message
cs: První zpráva

en: Composing messages
cs: Vytváření zpráv

en: Reply to author
cs: Odpovědět autorovi

en: Quote and reply to message
cs: Ocitovat a odpovědět na zprávu

en: Compose a reply @-mentioning author
cs: Sepsat odpověď @-zmiňující autora

en: Send message
cs: Poslat zprávu

en: Insert new line
cs: Vložit nový řádek

en: Narrowing
cs: Zúžení

en: Narrow to stream
cs: Zúžit na kanál

en: Narrow to topic or PM conversation
cs: Zúžit na téma nebo konverzaci vedenou soukromými zprávami

en: Narrow to all private messages
cs: Zúžit na všechny soukromé zprávy

en: Narrow to next unread topic
cs: Zúžit na další nepřečtené téma

en: Narrow to next unread private message
cs: Zúžit na další nepřečtenou soukromou zprávu

en: Cycle between stream narrows
cs: Procházet mezi jednotlivými zúženími kanálů

en: Narrow to all unmuted messages
cs: Zúžit na všechny neutlumené zprávy

en: Narrow to current compose box recipient
cs: Zúžit na příjemce aktuálně psané zprávy

en: Message actions
cs: Akce nad zprávou

en: Edit your last message
cs: Upravit poslední zprávu

en: Show message sender's profile
cs: Ukázat profil odesílatele zprávy

en: Show images in thread
cs: Ukázat obrázky ve vláknu

en: Edit selected message
cs: Upravit vybranou zprávu

en: Star selected message
cs: Přidat hvězdičku k označené zprávě

en: React to selected message with
cs: Odpovědět na vybranou zprávu s

en: Collapse/show selected message
cs: Sbalit/rozbalit vybranou zprávu

en: Toggle topic mute
cs: Přepnout ztlumení tématu

en: Recent topics
cs: Nedávná témata

en: View recent topics
cs: Zobrazit nedávná témata

en: Hide recent topics
cs: Skrýt nedávná témata

en: Edit selected draft
cs: Upravit vybraný koncept

en: Delete selected draft
cs: Smazat vybraný koncept

en: Menus
cs: Nabídky

en: Toggle the gear menu
cs: Otevřít nastavení Zulipu

en: Open message menu
cs: Otevřít nabídku ke zprávě

en: Open reactions menu
cs: Otevřít nabídku reakcí

en: Streams settings
cs: Nastavení kanálů

en: Scroll through streams
cs: Procházet kanály

en: Switch between tabs
cs: Přepínat mezi kartami

en: View stream messages
cs: Zobrazit zprávy z kanálu

en: Subscribe to/unsubscribe from selected stream
cs: Odebírat/Zrušit odběr vybraných kanálů

en: Create new stream
cs: Vytvořit nový kanál

en: Detailed keyboard shortcuts documentation
cs: Podrobný popis klávesových zkratek

en: All messages
cs: Všechny zprávy

en: Mentions
cs: Zmínky

en: Starred messages
cs: Zprávy s hvězdičkami

en: Filter streams
cs: Filtrovat kanály

en: STREAMS
cs: KANÁLY

en: Subscribe, add, or configure streams
cs: Odebírat, přidat nebo nastavit kanály

en: All streams
cs: Všechny kanály

en: Add streams
cs: Přidat kanály

en: Pan &amp; Zoom
cs: Přejíždění a zvětšení

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Open
cs: Otevřít

en: Download
cs: Stáhnout

en: Message formatting
cs: Formátování zprávy

en: You type
cs: Napíšete

en: You get
cs: Dostanete

en: Message edit history
cs: Historie úprav zprávy

en: Stream list
cs: Seznam kanálů

en: Search
cs: Hledat

en: Exit search
cs: Ukončit hledání

en: User list
cs: Seznam uživatelů

en: Menu
cs: Nabídka

en: Manage streams
cs: Spravovat kanály

en: Settings
cs: Nastavení

en: Manage organization
cs: Spravovat organizaci

en: Help center
cs: Centrum nápovědy

en: Search operators
cs: Operátory pro vyhledávání

en: Contact support
cs: Spojit se s podporou

en: Desktop & mobile apps
cs: Desktopové a mobilní aplikace

en: Integrations
cs: Integrace

en: API documentation
cs: Dokumentace k API

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Plans and pricing
cs: Ceník a plány

en: Invite users
cs: Pozvat uživatele

en: Grant Zulip the Kerberos tickets needed to run your Zephyr mirror via Webathena
cs: Dejte Zulipu Kerberos tickety, které jsou potřeba ke spuštění zrcadla Zephyr prostřednictvím Webatheny

en: Link with Webathena
cs: Propojit s Webathena

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Zulip needs your permission to
                <a class="request-desktop-notifications alert-link">enable desktop notifications.</a>
cs: Zulip potřebuje vaše svolení pro
                <a class="request-desktop-notifications alert-link">povolení oznámení na ploše.</a>

en: We strongly recommend enabling desktop notifications. They help Zulip keep your team connected.
cs: Velmi doporučujeme povolit oznámení na ploše. Pomohou Zulipu udržet váš tým propojený.

en: Enable notifications
cs: Povolit oznámení

en: Ask me later
cs: Zeptat se později

en: Never ask on this computer
cs: Nikdy se neptat na tomto počítači

en: Zulip needs to send email to confirm users' addresses and send notifications.
cs: Zulip potřebuje odeslat e-mail pro ověření adresy uživatele a posílání oznámení.

en: See how to configure email.
cs: Podívejte se jak nastavit e-mail.

en: 
                Complete the
                <a class="alert-link" href="#organization/organization-profile">
                    organization profile
                </a> to brand and explain the purpose of this Zulip organization.
cs: 
                Dokončete
                <a class="alert-link" href="#organization/organization-profile">
                    profil organizace
                </a> pro označení a vysvětlení účelu této organizace Zulipu.

en: 
                Welcome back!  You have <span class="bankruptcy_unread_count">%(count)s</span> unread messages.  Do you want to mark them all as read?
                <span class="buttons">
                    <a class="alert-link accept-bankruptcy">Yes, please!</a>
                    &bull;
                    <a class="alert-link exit">No, I'll catch up.</a>
                </span>
cs: 
                Vítejte zpátky!  Máte <span class="bankruptcy_unread_count">%(count)s</span> nepřečtených zpráv.  Chcete je označit jako přečtené?
                <span class="buttons">
                    <a class="alert-link accept-bankruptcy">Ano.</a>
                    &bull;
                    <a class="alert-link exit">Ne.</a>
                </span>

en: 
            Marking all messages as read…
cs: 
           Všechny zprávy se označují  za přečtené...

en: Recent topics (beta)
cs: Nedávná témata (beta)

en: Pro tip: You can use 't' to view recent topics.
cs: Rada: K zobrazení nedávných témat můžete použít 't'.

en: Filter users
cs: Filtrovat uživatele

en: USERS
cs: UŽIVATELÉ

en: Invite more users
cs: Pozvat další uživatele

en: Operator
cs: Operátor

en: Effect
cs: Efekt

en: Narrow to messages on stream
cs: Zúžit na zprávy v kanálu

en: Narrow to messages with topic
cs: Zúžit na zprávy s tématem

en: Narrow to private messages with
cs: Zúžit na soukromé zprávy s

en: Narrow to group private messages with
cs: Zúžit na soukromé skupinové zprávy s

en: Narrow to messages sent by
cs: Zúžit na zprávy poslané od

en: Narrow to messages sent by you.
cs: Zúžit na zprávy odeslané vámi.

en: Center the view around message ID
cs: Vycentrovat zobrazení okolo zprávy s ID

en: Narrow to just message ID
cs: Zúžit přesně na ID zprávy

en: Search all public streams in the organization.
cs: Prohledat všechny veřejné kanály v organizaci.

en: Narrow to messages with alert words.
cs: Zúžit na zprávy se sledovanými slovy.

en: Narrow to messages that mention you.
cs: Zúžit na zprávy, ve kterých jste zmíněni.

en: Narrow to private messages.
cs: Zúžit na soukromé zprávy.

en: Narrow to starred messages.
cs: Zúžit na zprávy označené hvězdičkami.

en: Narrow to unread messages.
cs: Zúžit na nepřečtené zprávy.

en: Narrow to messages containing links.
cs: Zúžit na zprávy obsahující odkazy.

en: Narrow to messages containing images.
cs: Zúžit na zprávy obsahující obrázky.

en: Narrow to messages containing uploads.
cs: Zúžit na zprávy obsahující nahrané soubory.

en: Search for <span class="operator_value"> keyword </span> in the topic or message content
cs: Hledat <span class="operator_value"> klíčové slovo </span> v předmětu hovoru nebo v obsahu zprávy

en: Exclude messages with topic <span class="operator_value">topic</span>
cs: Vyloučit zprávy s tématem <span class="operator_value">téma</span>

en: You can use any combination of these search
            operators in a single query. For example:
cs: V rámci jednoho dotazu můžete použít jakoukoliv kombinaci těchto vyhledávacích operátorů. Například:

en: streamname
cs: název-kanálu

en: user@example.com
cs: uzivatel@example.com

en: keyword
cs: klíčové slovo

en: 
                That query would search for messages sent by
                <span class="operator_value">%(placeholder_email)s</span>
                to stream
                <span class="operator_value">%(placeholder_stream)s</span>
                containing the keyword
                <span class="operator_value">%(placeholder_keyword)s</span>.
cs: 
                Tento dotaz bude hledat zprávy poslané
                <span class="operator_value">%(placeholder_email)s</span>
                do kanálu
                <span class="operator_value">%(placeholder_stream)s</span>
                obsahující klíčové slovo
                <span class="operator_value">%(placeholder_keyword)s</span>.

en: Detailed search operators documentation
cs: Podrobná dokumentace k vyhledávacím operátorům

en: Your account
cs: Váš účet

en: Display settings
cs: Zobrazit nastavení

en: Notifications
cs: Oznámení

en: Your bots
cs: Vaši roboti

en: Alert words
cs: Sledovaná slova

en: Uploaded files
cs: Nahrané soubory

en: Muted topics
cs: Ztlumená témata

en: Organization profile
cs: Profil organizace

en: Only organization administrators can edit these settings.
cs: Pouze správci organizace mohou upravovat tato nastavení.

en: Organization settings
cs: Nastavení organizace

en: Organization permissions
cs: Oprávnění v organizaci

en: Custom emoji
cs: Vlastní obrázeček

en: Guest users cannot edit custom emoji.
cs: Hosté nemohou upravovat vlastní obrázeček.

en: User groups
cs: Uživatelské skupiny

en: Authentication methods
cs: Způsoby autentizace

en: Only organization owners can edit these settings.
cs: Pouze vlastníci organizace mohou upravovat tato nastavení.

en: Deactivated users
cs: Vypnutí uživatelé

en: Default streams
cs: Výchozí kanály

en: Linkifiers
cs: Generátory odkazů

en: Custom profile fields
cs: Vlastní pole profilu

en: Invitations
cs: Pozvánky

en: Data exports
cs: Uložení dat

en: Show more
cs: Ukázat více

en: 
                            You are trying to login using LDAP without creating an
                            organization first. Please use EmailAuthBackend to create
                            your organization and then try again.
cs: 
                            Pokoušíte se přihlásit pomocí LDAPu, aniž byste nejprve
                            vytvořil nějakou organizaci. Použijte prosím EmailAuthBackend pro
     vytvoření vaší organizace a potom to zkuste znovu.

en: Zulip account not found.
cs: Nebyl nalezen Zulip účet.

en: 
                                No account found for %(email)s.
cs: 
                                Nenalezen žádný účet pro %(email)s.

en: Log in with another account
cs: Přihlásit se pomocí jiného účtu

en: Continue to registration
cs: Pokračovat na registrací

en: The registration link has expired or is not valid.
cs: Odkaz na registraci vypršel nebo není platný.

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Create a new Zulip organization
cs: Vytvořit novou Zulip organizaci

en: Enter your email address
cs: Zadejte svůj e-mail

en: Create organization
cs: Vytvořit organizaci

en: Deactivated organization
cs: Vypnutá organizace

en: 
                        The organization you are trying to join, %(deactivated_domain_name)s, has been deactivated.
                        Please contact <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> to reactivate
                        this group.
cs: 
                        Organizace, ke které se pokoušíte připojit, %(deactivated_domain_name)s, byla vypnuta.
                        Spojte se, prosím, s <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> pro opětovnou aktivaci 
                        této skupiny.

en: Finish desktop login
cs: Dokončit přihlášení počítače

en: Use your web browser to finish logging in, then come back here to paste in your login token.
cs: Použijte prohlížeč internetu na dokončení přihlášení se, potom jděte zpět sem pro vložení svého přihlašovacího elektronického klíče.

en: Paste token here
cs: Vložit elektronický klíč zde

en: Finish
cs: Dokončit

en: Incorrect token.
cs: Nesprávný elektronický klíč.

en: Token accepted.  Logging you in…
cs: Elektronický klíč přijat. Jste přihlašován...

en: Copy this login token and return to your Zulip app to finish logging in:
cs: Zkopírujte tento přihlašovací elektronický klíč a vraťte se do svého Zulipu pro dokončení přihlášení:

en: Copy
cs: Kopírovat

en: You may then close this window.
cs: Potom toto okno můžete zavřít.

en: Or, continue in your browser.
cs: Nebo pokračovat v prohlížeči:

en: Owners
cs: Vlastníci

en: Administrators
cs: Správci

en: Guest users
cs: Hosté

en: Normal users
cs: Normální uživatelé

en: Hi %(user_name)s,
cs: Ahoj %(user_name)s,

en: We received a request to change the email address for the Zulip account on %(realm_uri)s from %(old_email)s to %(new_email)s. To confirm this change, please click below:
cs: Obdrželi jsme požadavek na změnu vaší e-mailové adresy pro Zulip účet na %(realm_uri)s z %(old_email)s na %(new_email)s. Pro potvrzení této změny klepněte níže:

en: Confirm email change
cs: Potvrdit změnu e-mailu

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.
cs: Pokud jste nepožádal/a o tuto změnu, ihned se s námi, prosím, spojte na<a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.

en: You recently signed up for Zulip. Awesome!
cs: Nedávno jste se přihlásil/a k Zulipu. Skvělé!

en: Click the button below to complete registration.
cs: Klepněte na tlačítko níže pro dokončení registrace.

en: Complete registration
cs: Dokončit registraci

en: Contact us any time at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a> if you run into trouble, have any feedback, or just want to chat!
cs: Spojte se s námi kdykoliv na <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>, pokud si nebudete vědět rady, budete mít nějaký námět, nebo pokud si jen chcete poklábosit!

en: Zulip logo
cs: Značka Zulipu

en: New streams
cs: Nové kanály

en: Click here to log in to Zulip and catch up.
cs: Zde klepněte pro přihlášení k programu Zulip.

en: Manage email preferences
cs: Spravovat nastavení e-mailů

en: Unsubscribe from digest emails
cs: Zrušit odběr shrnujících e-mailů

en: Swimming fish
cs: Plavající ryba

en: You can log in to your Zulip organization, %(realm_name)s, at the following link:
cs: Do vaší Zulip organizace na adrese %(realm_name)s se můžete přihlásit pomocí odkazu:

en: The email address associated with your account is %(email)s.
cs: E-mailová adresa vašeho účtu je %(email)s.

en: If you have trouble logging in, please contact Zulip support by replying to this email.
cs: Pokud se vám nedaří přihlásit, spojte se, prosím, s podporou Zulipu odpovědí na tento e-mail.

en: Thanks for using Zulip!
cs: Děkujeme, že používáte Zulip!

en: Welcome to Zulip!
cs: Vítejte v Zulipu!

en: You've created the new Zulip organization <b>%(realm_name)s</b>.
cs: Vytvořili jste novou organizaci na Zulipu <b>%(realm_name)s</b>.

en: You've joined the Zulip organization <b>%(realm_name)s</b>.
cs: Připojil/a jste se k organizaci na Zulipu <b>%(realm_name)s</b>.

en: Your account details:
cs: Podrobnosti vašeho účtu:

en: Organization URL:
cs: URL organizace:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Use your LDAP account to login
cs: Pro přihlášení použijte váš LDAP účet

en: Email:
cs: E-mail:

en: (you'll need these to sign in to the <a href="%(apps_page_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">mobile and desktop</a> apps)
cs: (budete je potřebovat pro přihlášení v <a href="%(apps_page_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">telefonní a počítačové</a> aplikaci)

en: Check out our <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">guide for admins</a>, become a Zulip pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">dive right in</a>!
cs: Seznamte se s <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">návodem pro správce</a>, staňte se přeborníkem <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">v klávesových zkratkách</a>, nebo <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">se pusťte rovnou do práce</a>!

en: <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Learn more</a> about Zulip, become a pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">dive right in</a>!
cs: <a href="%(getting_started_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Zjistěte více</a> o Zulipu a staňte se přeborníkem <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">v klávesových zkratkách</a>, nebo <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">se pusťte rovnou do práce</a>!

en: Cheers,
cs: Zdravíčko,

en: Team Zulip
cs: Vývojáři Zulipu

en: PS: Follow us on <a href="https://twitter.com/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Twitter</a>, star us on <a href="https://github.com/zulip/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">GitHub</a>, or chat with us live on the <a href="https://chat.zulip.org" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Zulip community server</a>!
cs: PS: Sledujte nás na <a href="https://twitter.com/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">Twitteru</a>, dejte nám hvězdičku na <a href="https://github.com/zulip/zulip" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">GitHubu</a>, nebo s námi pokláboste živě na <a href="https://chat.zulip.org" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">komunitním serveru Zulipu</a>!

en: Hey,
cs: Ahoj,

en: I wanted to share one last thing with you: a few tips about topics, since mastering topics is a key part of being a Zulip power user.
cs: Ještě jedna věc: pár tipů ohledně témat, protože znalost práce s tématy je klíčovou dovedností každého pokročilého uživatele Zulipu.

en: Examples of short topics
cs: Příklady krátkých témat

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em—you can always edit the message later!
cs: Témata jsou podobná políčku předmět u e-mailové zprávy. Hlavní rozdíl je v tom, že jsou kratší a jednodušší. Dvě nebo tři slova úplně postačí. Moc se nevyčerpávejte vymýšlením názvu—vždycky ho můžete změnit později!

en: Good topics: design mockup, Bug 345, acme burgers
cs: Dobrá témata: design mockup, Chyba 345, acme burgers

en: Not recommended: "What do people think of this new design mockup?", "I'm looking at Bug 345", "Is Acme Burgers open for lunch?"
cs: Nedoporučujeme: "Co si lidé myslí o tomto novém designovém mockupu?", "Právě koukám na Chybu 345", "Mají v Acme Burgers právě otevřeno na oběd?"

en: Example of a topic that is too long
cs: Příklad tématu, jež je příliš dlouhé

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away—read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
cs: Proč se zdržovat s tématy? Má to dva důvody: dělají konverzaci přehlednější (představte si kdyby chyběly u e-mailů!) a pomáhají vám se rychle zorientovat co vám uniklo když jste zrovna byli pryč—stačí přečíst jen témata, která se vás týkají a ignorovat ty ostatní!

en: Take it for a spin now.
cs: Pojďme na to.

en: Thanks,
cs: Díky,

en: Unsubscribe from welcome emails
cs: Zrušit odběr uvítacích e-mailů

en: Hi there,
cs: Ahoj,

en: <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s)</a> wants you to join them on Zulip — the team communication tool designed for productivity.
cs: <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s)</a> vás zve, abyste se k němu připojili v Zulipu — nástroji pro týmovou komunikaci vytvořeném pro zlepšení výkonnosti.

en: To get started, click the button below.
cs: Začněte klepnutím na tlačítko níže.

en: Hi again,
cs: Ještě jednou ahoj,

en: This is a friendly reminder that <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_name)s (%(referrer_email)s)</a> wants you to join them on Zulip — the team communication tool designed for productivity.
cs: Toto je přátelská připomínka, že <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_name)s (%(referrer_email)s)</a> vás zve, abyste se k němu připojili v Zulipu — nástroji pro týmovou komunikaci vytvořeném pro zlepšení výkonnosti.

en: This is the last reminder you'll receive for this invitation.
cs: Tohle je poslední upomínka, kterou od nás v souvislosti s touto pozvánkou dostanete.

en: 
        This invitation expires in two days. If the invitation expires,
        you'll need to ask <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_name)s</a>
        for another one.
cs: 
        Toto pozvání vyprší za dva dny. Pokud pozvání vyprší, musíte požádat <a href="mailto:%(referrer_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(referrer_name)s</a>
        o další.

en: This email does not include message content because your organization has disabled <a class="content_disabled_help_link" href="%(help_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">message content appearing in email notifications</a>.
cs: Tento elektronický dopis nezahrnuje obsah zprávy, protože vaše organizace zakázala <a class="content_disabled_help_link" href="%(help_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">objevování se obsahu zpráv v oznámeních elektronickou poštou</a>.

en: This email does not include message content because you have disabled <a class="content_disabled_help_link" href="%(alert_notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">message content appearing in email notifications</a>.
cs: Tento elektronický dopis nezahrnuje obsah zprávy, protože vaše organizace zakázala <a class="content_disabled_help_link" href="%(alert_notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">objevování se obsahu zpráv v oznámeních elektronickou poštou</a>.

en: You are receiving this because you were mentioned in %(realm_name)s.
cs: Toto jste dostal, protože jste byl zmíněn v %(realm_name)s.

en: You are receiving this because you have email notifications enabled for this stream.
cs: Toto jste dostal, protože pro tento kanál máte povoleno oznámení elektronickou poštou.

en: Reply to this email directly, <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">view it in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">manage email preferences</a>.
cs: Odpovědět na tento elektronický dopis přímo, <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">zobrazit jej v Zulipu</a>, nebo <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">spravovat nastavení elektronické pošty</a>.

en: <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">View or reply in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">manage email preferences</a>.
cs: <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">Zobrazit nebo odpovědět v Zulipu</a>, nebo <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">spravovat nastavení elektronické pošty</a>.

en: <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">Reply in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">manage email preferences</a>.
cs: <a href="%(narrow_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">Odpovědět v Zulipu</a>, nebo <a href="%(notif_url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">spravovat nastavení elektronické pošty</a>.

en: 
        Do not reply to this email. This Zulip server is not configured to accept incoming emails (<a href="%(url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">help</a>).
cs: 
        Neodpovídejte na tento elektronický dopis. Tento server Zulipu není nastaven na přijímání příchozí elektronické pošty (<a href="%(url)s" style="color:#15c; text-decoration:underline">nápověda</a>).

en: Hi,
cs: Ahoj,

en: The email associated with your Zulip account was recently changed to <a href="%(new_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(new_email)s</a>. If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.
cs: E-mailová adresa vašeho Zulip účtu byla nedávno změněna na <a href="%(new_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(new_email)s</a>. Pokud jste tuto změnu neprovedl/a, neprodleně nás kontaktujte na <a href="mailto:%(support_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(support_email)s</a>.

en: Best,
cs: S pozdravem,

en: Organization: %(organization_url)s Time: %(login_time)s Email: %(user_email)s
cs: Organizace: %(organization_url)s Čas: %(login_time)s E-mail: %(user_email)s

en: We noticed a recent login for the following Zulip account.
cs: Zaznamenali jsme nedávné přihlášení pro následující Zulip účet.

en: Organization: <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(realm_uri)s</a>
cs: Organizace: <a href="%(realm_uri)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(realm_uri)s</a>

en: Email: <a href="mailto:%(user_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(user_email)s</a>
cs: E-mail: <a href="mailto:%(user_email)s" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">%(user_email)s</a>

en: Time: %(login_time)s
cs: Čas: %(login_time)s

en: Device: %(device_browser)s on %(device_os)s.
cs: Zařízení: %(device_browser)s na %(device_os)s.

en: IP address: %(device_ip)s
cs: IP adresa: %(device_ip)s

en: If this was you, great! There's nothing else you need to do.
cs: Pokud jste to byl/a vy tak je to v pořádku. Nemusíte dělat nic jiného.

en: Unsubscribe from login notifications
cs: Zrušit odběr oznámení o přihlášení

en: Somebody (possibly you) requested a new password for the Zulip account %(email)s on %(realm_uri)s.
cs: Někdo (nejspíše vy) si vyžádal nové heslo pro Zulip účet %(email)s na adrese %(realm_uri)s.

en: Click the button below to reset your password.
cs: Klepněte na tlačítko níže pro změnu vašeho hesla.

en: Reset password
cs: Resetovat heslo

en: You previously had an account on %(realm_uri)s, but it has been deactivated. You can contact an organization administrator to <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">reactivate your account</a>.
cs: Dříve jste měli účet na %(realm_uri)s, ale byl vypnut. Zkuste se spojit se správcem organizace pro <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user" style="color:#46aa8f; text-decoration:underline">opětovné zapnutí vašeho účtu</a>.

en: You do not have an account in that Zulip organization.
cs: V této Zulip organizaci nemáte účet.

en: You do have active accounts in the following organization(s).
cs: Máte aktivní účty v těchto organizacích.

en: You can try logging in or resetting your password in the organization(s) above.
cs: Můžete se zkusit přihlásit, nebo resetovat vaše heslo v organizacích výše.

en: If you do not recognize this activity, you can safely ignore this email.
cs: Pokud nerozpoznáváte tuto aktivitu, v klidu, nemusíte si tohoto e-mailu všímat.

en: Dear former administrators of %(realm_name)s,
cs: Drazí bývalí správci %(realm_name)s,

en: One of your administrators requested reactivation of the previously deactivated Zulip organization hosted at %(realm_uri)s.
cs: Jeden z vašich správců požádal o opětovné zapnutí dříve vypnuté Zulip organizace provozované na %(realm_uri)s.

en: Click the button below to reactivate your organization.
cs: Klepněte níže pro opětovné zapnutí vaší organizace.

en: Reactivate organization
cs: Znovu zapnout organizaci

en: If the request was in error, you can take no action and this link will expire in 24 hours.
cs: Pokud se to stalo omylem, nemusíte nic dělat a tento odkaz za 24 hodin přestane fungovat.

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.
cs: Pokud jste o to nepožádali, neprodleně se s námi spojte na <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.

en: Verify your new email address
cs: Ověřte vaši novou e-mailovou adresu

en: If you did not request this change, please contact us immediately at <%(support_email)s>.
cs: Pokud jste nedali podnět k této změně, neprodleně se s námi spojte na <%(support_email)s>.

en: Contact us any time at <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> if you run into trouble, have any feedback, or just want to chat!
cs: Spojte se s námi kdykoliv na <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.  Pokud si nevíte rady, máte nějaký podnět, nebo si jen chcete poklábosit!

en: Activate your Zulip account
cs: Zapněte váš Zulip účet

en: Click the link below to complete registration.
cs: Klepněte na odkaz níže pro dokončení registrace.

en: Contact us any time at %(support_email)s if you run into trouble,have any feedback, or just want to chat!
cs: Spojte se s námi kdykoliv na %(support_email)s. Pokud si nevíte rady, máte nějaký podnět, nebo si jen chcete poklábosit!

en: Zulip digest for %(realm_name)s
cs: Shrnutí Zulipu pro %(realm_name)s

en: Click here to log in to Zulip and catch up: %(organization_uri)s.
cs: Zde klepněte pro přihlášení k programu Zulip: %(organization_uri)s.

en: Manage email preferences:
cs: Spravovat nastavení e-mailů:

en: Unsubscribe from digest emails:
cs: Zrušit odběr shrnujících e-mailů:

en: Your Zulip login page
cs: Vaše stránka pro přihlášení do Zulipu

en: (you'll need these to sign in to the <a href="%(apps_page_link)s">mobile and desktop</a> apps)
cs: (budete je potřebovat pro přihlášení do <a href="%(apps_page_link)s">telefonní a počítačové</a> aplikace)

en: Check out our <a href="%(getting_started_link)s">guide for admins</a>, become a Zulip pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s">dive right in</a>!
cs: Seznamte se s naším <a href="%(getting_started_link)s">návodem pro správce</a> a staňte se přeborníkem <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">v klávesových zkratkách</a>, nebo <a href="%(realm_uri)s">se pusťte rovnou do práce</a>!

en: <a href="%(getting_started_link)s">Learn more</a> about Zulip, become a pro with a few <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">keyboard shortcuts</a>, or <a href="%(realm_uri)s">dive right in</a>!
cs: <a href="%(getting_started_link)s">Zjistěte více</a> o Zulipu a staňte se přeborníkem <a href="%(keyboard_shortcuts_link)s">v klávesových zkratkách</a>, nebo <a href="%(realm_uri)s">se pusťte rovnou do práce</a>!

en: PS: Follow us on <a href="https://twitter.com/zulip">Twitter</a>, star us on <a href="https://github.com/zulip/zulip">GitHub</a>, or chat with us live on the <a href="https://chat.zulip.org">Zulip community server</a>!
cs: PS: Sledujte nás na <a href="https://twitter.com/zulip">Twitteru</a>, dejte nám hvězdičku na <a href="https://github.com/zulip/zulip">GitHubu</a>, nebo s námi pokláboste živě na <a href="https://chat.zulip.org">komunitním serveru Zulipu</a>!

en: %(realm_name)s on Zulip: Your new organization details
cs: %(realm_name)s na Zulipu: podrobnosti o vaší nové organizaci

en: %(realm_name)s on Zulip: Your new account details
cs: %(realm_name)s na Zulipu: podrobnosti o vašem novém účtu

en: You've created the new Zulip organization %(realm_name)s.
cs: Vytvořili jste novou organizaci na Zulipu %(realm_name)s.

en: You've joined the Zulip organization %(realm_name)s.
cs: Připojil/a jste se k organizaci na Zulipu %(realm_name)s.

en: (you'll need these to sign in to the mobile and desktop apps (%(apps_page_link)s))
cs: (budete je potřebovat pro přihlášení do mobilní a desktopové aplikace (%(apps_page_link)s))

en: Check out our guide (%(getting_started_link)s) for admins, become a Zulip pro with a few keyboard shortcuts (%(keyboard_shortcuts_link)s), or dive right in to %(realm_uri)s!
cs: Seznamte se s naším návodem (%(getting_started_link)s) pro správce, staňte se přeborníkem v klávesových zkratkách (%(keyboard_shortcuts_link)s), nebo jděte rovnou na věc na %(realm_uri)s!

en: Learn more (%(getting_started_link)s) about Zulip, become a pro with a few keyboard shortcuts (%(keyboard_shortcuts_link)s), or dive right in to %(realm_uri)s!
cs: Zjistěte více (%(getting_started_link)s) o Zulipu, staňte se přeborníkem v klávesových zkratkách (%(keyboard_shortcuts_link)s), nebo jděte rovnou na věc na %(realm_uri)s!

en: PS: Check us out on Twitter (@zulip), star us on GitHub (https://github.com/zulip/zulip), or chat with us live on the Zulip community server (https://chat.zulip.org)!
cs: PS: Sledujte nás na Twitteru (@zulip), dejte nám hvězdičku na GitHubu
    (https://github.com/zulip/zulip), nebo si s námi přijďte poklábosit živě na
    komunitním serveru Zulipu (https://chat.zulip.org)!

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em&mdash;you can always edit the message later!
cs: Témata jsou podobná políčku předmět u e-mailové zprávy. Hlavní rozdíl je v tom, že jsou kratší a jednodušší. Dvě nebo tři slova úplně postačí. Moc se nevyčerpávejte vymýšlením názvu&mdash;vždycky ho můžete změnit později!

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away&mdash;read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
cs: Proč se zdržovat s tématy? Má to dva důvody: dělají konverzaci přehlednější (představte si kdyby chyběly u e-mailů!) a pomáhají vám se rychle zorientovat co vám uniklo když jste zrovna byli pryč&mdash;stačí přečíst jen témata, která se vás týkají a ignorovat ty ostatní!

en: One last thing: using topics like a pro
cs: Poslední věc: jak profíci používají témata

en: Topics are like email subject lines. The big difference, though, is that they're really short and lightweight. Two or three words will do it. Don't overthink 'em -- you can always edit the message later!
cs: Témata jsou podobná políčku předmět u e-mailové zprávy. Hlavní rozdíl je v tom, že jsou kratší a jednodušší. Dvě nebo tři slova úplně postačí. Moc se nevyčerpávejte vymýšlením názvu -- vždycky ho můžete změnit později!

en: Why bother with topics? Well, two reasons: it makes conversations clearer (imagine if email didn't have them!), and it lets you more efficiently catch up on what's happened while you're away -- read the topics that are relevant to you, and ignore the ones that aren't!
cs: Proč se zdržovat s tématy? Má to dva důvody: dělají konverzaci přehlednější (představte si kdyby chyběly u e-mailů!) a pomáhají vám se rychle zorientovat co vám uniklo když jste zrovna byli pryč -- stačí přečíst jen témata, která se vás týkají a ignorovat ty ostatní!

en: Take it for a spin now:
cs: Pojďme na to:

en: Unsubscribe from welcome emails:
cs: Zrušit odběr uvítacích e-mailů:

en: <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s)</a> wants you to join them on Zulip &mdash; the team communication tool designed for productivity.
cs: <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s)</a> vás zve, abyste se k němu připojili na Zulipu &mdash; nástroji pro týmovou komunikaci vytvořeném pro zlepšení výkonnosti.

en: %(referrer_full_name)s invited you to join %(referrer_realm_name)s
cs: %(referrer_full_name)s vás zve do %(referrer_realm_name)s

en: %(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s) wants you to join them on Zulip -- the team communication tool designed for productivity.
cs: %(referrer_full_name)s (%(referrer_email)s) vás zve, abyste se k němu připojili na Zulipu -- nástroji pro týmovou komunikaci vytvořeném pro zlepšení produktivity.

en: To get started, click the link below.
cs: Začněte klepnutím na odkaz níže.

en: This is a friendly reminder that <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_name)s (%(referrer_email)s)</a> wants you to join them on Zulip &mdash; the team communication tool designed for productivity.
cs: Tohle je jen připomínka, že <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_name)s (%(referrer_email)s)</a> vás zve, abyste se k němu připojili na Zulipu &mdash; nástroji pro týmovou komunikaci vytvořeném pro zlepšení výkonnosti.

en: 
        This invitation expires in two days. If the invitation expires,
        you'll need to ask <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_name)s</a>
        for another one.
cs: 
        Toto pozvání vyprší za dva dny. Pokud pozvání vyprší, musíte požádat <a href="mailto:%(referrer_email)s">%(referrer_name)s</a>
        o další.

en: Reminder: Join %(referrer_name)s at %(referrer_realm_name)s
cs: Upomínka: připojit se k %(referrer_name)s na %(referrer_realm_name)s

en: This is a friendly reminder that %(referrer_name)s (%(referrer_email)s) wants you to join them on Zulip -- the team communication tool designed for productivity.
cs: Tohle je jen připomínka, že %(referrer_name)s (%(referrer_email)s) vás zve, abyste se k němu připojili na Zulipu -- nástroji pro týmovou komunikaci vytvořeném pro zlepšení produktivity.

en: This invitation expires in two days. If the invitation expires, you'll need to ask %(referrer_name)s for another one.
cs: Toto pozvání vyprší za dva dny. Pokud pozvání vyprší, musíte požádat%(referrer_name)s o další.

en: This email does not include message content because your organization has disabled <a class="content_disabled_help_link" href="%(help_url)s">message content appearing in email notifications</a>.
cs: Tento elektronický dopis nezahrnuje obsah zprávy, protože vaše organizace zakázala <a class="content_disabled_help_link" href="%(help_url)s">objevování se obsahu zpráv v oznámeních elektronickou poštou</a>.

en: This email does not include message content because you have disabled <a class="content_disabled_help_link" href="%(alert_notif_url)s">message content appearing in email notifications</a>.
cs: Tento elektronický dopis nezahrnuje obsah zprávy, protože jste zakázal <a class="content_disabled_help_link" href="%(alert_notif_url)s">objevování se obsahu zpráv v oznámeních elektronickou poštou</a>.

en: Reply to this email directly, <a href="%(narrow_url)s">view it in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s">manage email preferences</a>.
cs: Odpovědět na tento elektronický dopis přímo, <a href="%(narrow_url)s">zobrazit jej v Zulipu</a>, nebo <a href="%(notif_url)s">spravovat nastavení elektronické pošty</a>.

en: <a href="%(narrow_url)s">View or reply in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s">manage email preferences</a>.
cs: <a href="%(narrow_url)s">Zobrazit nebo odpovědět v Zulipu</a>, nebo <a href="%(notif_url)s">spravovat nastavení elektronické pošty</a>.

en: <a href="%(narrow_url)s">Reply in Zulip</a>, or <a href="%(notif_url)s">manage email preferences</a>.
cs: <a href="%(narrow_url)s">Odpovědět v Zulipu</a>, nebo <a href="%(notif_url)s">spravovat nastavení elektronické pošty</a>.

en: 
        Do not reply to this email. This Zulip server is not configured to accept incoming emails (<a href="%(url)s">help</a>).
cs: 
        Neodpovídejte na tento elektronický dopis. Tento server Zulipu není nastaven na přijímání příchozí elektronické pošty (<a href="%(url)s">nápověda</a>).

en: Group PMs with %(huddle_display_name)s
cs: Seskupit soukromé zprávy s %(huddle_display_name)s

en: PMs with %(sender_str)s
cs: Soukromá zpráva s %(sender_str)s

en: New missed messages
cs: Nové zmeškané zprávy

en: 
    This email does not include message content because your organization has disabled message content appearing in email notifications.
    See %(hide_content_url)s for more details.
cs: 
    Tento elektronický dopis nezahrnuje obsah zprávy, protože vaše organizace zakázala objevování se obsahu zpráv v oznámeních elektronickou poštou.
    Na další podrobnosti se podívejte v %(hide_content_url)s .

en: 
    This email does not include message content because you have disabled message content appearing in email notifications.
    See %(alert_notif_url)s for more details.
cs: 
    Tento elektronický dopis nezahrnuje obsah zprávy, protože jste zakázal objevování se obsahu zpráv v oznámeních elektronickou poštou.
    Na další podrobnosti se podívejte v %(alert_notif_url)s.

en: Reply to this email directly, or view it in Zulip:
cs: Odpovědět na tento elektronický dopis přímo, nebo jej zobrazit v Zulipu:

en: View or reply in Zulip:
cs: Zobrazit nebo odpovědět v Zulipu:

en: Reply in Zulip:
cs: Odpovědět v Zulipu:

en: 
    Do not reply to this email. This Zulip server is not configured to accept
    incoming emails. Help:
cs: 
    Neodpovídejte na tento elektronický dopis. Tento server Zulipu není nastaven na přijímání příchozí elektronické pošty. Nápověda:

en: Manage email preferences:
cs: Spravovat nastavení elektronické pošty:

en: The email associated with your Zulip account was recently changed to <a href="%(new_email)s">%(new_email)s</a>. If you did not request this change, please contact us immediately at <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.
cs: E-mailová adresa vašeho Zulip účtu byla nedávno změněna na <a href="%(new_email)s">%(new_email)s</a>. Pokud jste tuto změnu neprovedl/a, neprodleně nás kontaktujte na <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a>.

en: Zulip email changed for %(realm_name)s
cs: Zulip e-mail změněn pro %(realm_name)s

en: The email associated with your Zulip account was recently changed to %(new_email)s. If you did not request this change, please contact us immediately at <%(support_email)s>.
cs: E-mailová adresa vašeho Zulip účtu byla nedávno změněna na %(new_email)s. Pokud jste tuto změnu nevyžádal/a, neprodleně nás kontaktujte na <%(support_email)s>.

en: Organization: <a href="%(realm_uri)s">%(realm_uri)s</a>
cs: Organizace: <a href="%(realm_uri)s">%(realm_uri)s</a>

en: Email: <a href="mailto:%(user_email)s">%(user_email)s</a>
cs: E-mail: <a href="mailto:%(user_email)s">%(user_email)s</a>

en: New login from %(device_browser)s on %(device_os)s
cs: Nové přihlášení z%(device_browser)s na %(device_os)s

en: Organization: %(organization_url)s
cs: Organizace: %(organization_url)s

en: Email: %(user_email)s
cs: E-mail: %(user_email)s

en: If you do not recognize this login, or think your account may have been compromised, please reset your password at %(realm_uri)s/accounts/password/reset/ or contact us immediately at %(support_email)s.
cs: Pokud vám toto přihlášení nic neříká, nebo máte pocit, že váš účet mohl být zkompromitován, prosím, změňte si heslo na %(realm_uri)s/accounts/password/reset/ a/nebo se s námi neprodleně spojte na %(support_email)s.

en: You previously had an account on %(realm_uri)s, but it has been deactivated. You can contact an organization administrator to <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user">reactivate your account</a>.
cs: Dříve jste měli účet na %(realm_uri)s, ale byl vypnut. Zkuste se spojit se správcem organizace pro <a href="%(realm_uri)s/help/deactivate-or-reactivate-a-user">opětovné zapnutí vašeho účtu</a>.

en: Password reset request for %(realm_name)s
cs: Požadavek na reset hesla pro %(realm_name)s

en: Click the link below to reset your password.
cs: Klepněte na odkaz níže pro resetování vašeho hesla.

en: You previously had an account on %(realm_uri)s, but it has been deactivated. You can contact an organization administrator to reactivate your account.
cs: Dříve jste měli účet na %(realm_uri)s, ale byl vypnut.
    Zkuste se spojit se správcem organizace pro opětovné zapnutí vašeho účtu.

en: Reactivate your Zulip organization
cs: Znovu zapnout vaši organizaci v Zulipu

en: Click the link below to reactivate your organization.
cs: Klepněte na odkaz níže pro opětovné zapnutí vaší organizace.

en: Contact us any time at %(support_email)s if you run into trouble, have any feedback, or just want to chat!
cs: Spojte se s námi kdykoliv na %(support_email)s. Pokud si nevíte rady, máte nějaký podnět, nebo si jen chcete poklábosit!

en: Find your Zulip accounts
cs: Najděte své účty Zulip

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

en: Find accounts
cs: Najít účty

en: About Zulip
cs: O Zulipu

en: Home
cs: Homepage

en: Why Zulip
cs: Proč Zulip

en: Features
cs: Funkce

en: Plans &amp; pricing
cs: Plány a ceník

en: Team
cs: Tým

en: History
cs: Historie

en: Help &amp; community
cs: Pomoc a komunita

en: Community chat
cs: Komunitní chat

en: Support
cs: Podpora

en: Accounts
cs: Účty

en: Find account
cs: Najít účet

en: New organization
cs: Nová organizace

en: Login
cs: Přihlášení

en: Terms of Service
cs: Podmínky užití služby

en: Privacy policy
cs: Zásady ochrany osobních údajů

en: Apps &amp; integrations
cs: Aplikace a integrace

en: Desktop &amp; mobile apps
cs: Desktopová a mobilní aplikace

en: The best chat for workplaces.
cs: Nejlepší program na klábosení pro pracoviště.

en: Zulip for open source.
cs: Zulip pro software s otevřeným zdrojovým kódem.

en: Zulip for researchers.
cs: Zulip pro výzkumníky.

en: The best chat for working groups and communities.
cs: Nejlepší program na klábosení pro pracovní skupiny a komunity.

en: Streams in Zulip
cs: Kanály v Zulipu

en: Streams in Slack
cs: Kanály na Slacku

en: Topics in Zulip
cs: Témata v Zulipu

en: Stream topics in Zulip
cs: Témata kanálů v Zulipu

en: The Tuesday night catering topic in Zulip
cs: Téma úterní noční stravování v Zulipu

en: The Tuesday night catering topic in Zulip - compose box
cs: Téma úterní noční stravování v Zulipu - box pro psaní zprávy

en: The Tuesday night catering topic in Slack
cs: Téma úterní noční stravování na Slacku

en: See plans and pricing
cs: Prohlédnout plány a ceník

en: Log in now
cs: Přihlásit se nyní

en: Sign up now
cs: Zaregistrovat se nyní

en: Update required
cs: Požadována aktualizace

en: 
                            You are using old version of the Zulip desktop
                            app that is no longer supported.
cs: 
                            Používáte starou verzi programu Zulip,
                            která již nadále není podporována.

en: 
                            The auto-update feature in this old version of
                            Zulip desktop app no longer works.
cs: 
                            Funkce automatické aktualizace
                            v této staré verzi Zulipu nadále nepracuje.

en: Download the latest release.
cs: Stáhnout nejnovější vydání.

en: Over %(integrations_count_display)s native integrations.
cs: Více než %(integrations_count_display)s nativních integrací.

en: 
                            And hundreds more through
                            <a href="/integrations/doc/hubot">Hubot</a>,
                            <a href="/integrations/doc/zapier">Zapier</a>,
                            and
                            <a href="/integrations/doc/ifttt">IFTTT</a>.
cs: 
                            A stovky dalších od
                            <a href="/integrations/doc/hubot">Hubot</a>,
                            <a href="/integrations/doc/zapier">Zapier</a>,
                            a
                            <a href="/integrations/doc/ifttt">IFTTT</a>.

en: Search integrations
cs: Hledat integrace

en: Filter by category
cs: Filtrovat podle kategorie

en: Custom integrations
cs: Vlastní začlenění

en: Incoming webhooks
cs: Příchozí zpětná volání HTTP

en: Interactive bots
cs: Interaktivní roboti

en: Categories
cs: Kategorie

en: All
cs: Vše

en: Create your own!
cs: Vytvořte svoji vlastní!

en: Invalid email
cs: Neplatný e-mail

en: Hi there! Thank you for your interest in Zulip.
cs: Ahoj! Díky za váš zájem o Zulip.

en: 
            The email address you are trying to sign up with is not valid.
            Please sign up using a valid email address.
cs: 
            E-mailová adresa, se kterou se poušíte o přihlášení, není platná.
            Přihlašte se, prosím, pomocí platného e-mailu.

en: 
            The organization you are trying to join, %(realm_name)s,
            only allows users with email addresses within the
            organization. Please sign up using appropriate email address.
cs: 
            Organizace, ke které se pokoušíte připojit, %(realm_name)s,
            povoluje pouze uživatele, kteří mají e-mailovou adresu
            v organizaci. Přihlašte se, prosím, pomocí vhodného
           e-mailu.

en: The organization you are trying to join,
            %(realm_name)s, does not allow signups using disposable email
            addresses. Please sign up using a real email address.
cs: Organizace, ke které se pokoušíte připojit,
            %(realm_name)s, nedovoluje přihlášení pomocí jednorázových e-mailových
            adres. Přihlašte se, prosím, pomocí skutečné e-mailové adresy.

en: The organization you are trying to join,
            %(realm_name)s, does not allow signups using emails
            that contains +. Please sign up using appropriate email address.
cs: Organizace, ke které se zkoušíte připojit,
         %(realm_name)s neumožňuje přihlášení pomocí e-mailových adres, které obsahují znak +. Zaregistrujte se prosím pomocí vhodného e-mailu.

en: Organization does not exist
cs: Organizace neexistuje

en: There is no Zulip organization hosted at this subdomain.
cs: Na této subdoméně není hostována žádná organizace Zulipu.

en: Invalid or expired login session.
cs: Neplatné nebo vypršelé sezení přihlášení.

en: Log in to Zulip
cs: Přihlásit se do Zulipu

en: Email or username
cs: E-mail nebo uživatelské jméno

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: You've already registered with this email address. Please log in below.
cs: S tímto e-mailem již jste zaregistrován. Přihlašte se prosím níže.

en: Log in with %(identity_provider)s
cs: Přihlásit se pomocí %(identity_provider)s

en: Forgot your password?
cs: Zapomněl/a jste heslo?

en: Go to Zulip
cs: Jít na Zulip

en: 
                        This installation of Zulip does not have a configured privacy policy.
                        Contact this <a href="mailto:%(support_email)s">server's administrator</a>
                        if you have any questions.
cs: 
                Tato instalace Zulipu nemá nastaveny zásady ochrany osobních údajů.
                Pokud máte jakékoli otázky, spojte se se <a href="mailto:%(support_email)s">správcem tohoto serveru</a>.

en: This server does not allow members of the public to create new organizations.
cs: Tento server veřejnosti neumožňuje vytvářet nové organizace.

en: 
                        Zulip is open source, so you can <a href="%(production_install_url)s">install your own Zulip server</a> or create a new organization on
                        <a href="%(zulip_cloud_link)s">Zulip Cloud</a>
cs: 
                        Zulip je program s otevřeným zdrojovým kódem, takže si můžete <a href="%(production_install_url)s">nainstalovat vlastní Zulip server</a> nebo vytvořit novou organizaci na
                        <a href="%(zulip_cloud_link)s">serveru Zulip</a>

en: Your organization has been successfully reactivated.
cs: Vaše organizace byla znovu zapnuta.

en: The organization reactivation link has expired or is not valid.
cs: Odkaz na opětovnou aktivaci organizace buď vypršel, nebo je neplatný.

en: Log in to your organization
cs: Přihlašte se do vaší organizace

en: Enter your organization's Zulip URL:
cs: Zadejte URL vaší organizace na Zulipu:

en: your-organization-url
cs: url-vasi-organizace

en: Next
cs: Další

en: Don't know your organization URL?
cs: Neznáte URL vaší organizace?

en: Find your organization.
cs: Vyhledat vaši organizaci.

en: Need to get your group started on Zulip?
cs: Chcete začít na Zulipu?

en: Create a new organization.
cs: Vytvořit novou organizaci.

en: 
                <h1>You&rsquo;re almost there.</h1>
                <p>We just need you to do one last thing.</p>
cs: 
                <h1>Už je téměř hotovo.</h1>
                <p>Potřebujeme od vás ještě jednu věc.</p>

en: Organization name
cs: Název organizace

en: Shorter is better than longer.
cs: Kratší je lepší než delší.

en: Organization URL
cs: Adresa organizace

en: Use %(external_host)s
cs: Použít %(external_host)s

en: The address you'll use to log in to your organization.
cs: Adresa, kterou použijete pro přihlášení do vaší organizace.

en: Import settings from existing Zulip account
cs: Import nastavení z existujícího Zulip účtu

en: Don&rsquo;t import settings
cs: Neimportovat nastavení

en: Full name or 名前
cs: Celé jméno

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Enter your LDAP/Active Directory password.
cs: Zadejte vaše heslo do LDAP/Active directory.

en: This is used for mobile applications and other tools that require a password.
cs: Tohle se použije pro mobilní aplikace a další nástroje, které vyžadují heslo.

en: Password strength
cs: Síla hesla

en: What are you interested in?
cs: O co se zajímáte?

en: Reset your password
cs: Nastavit heslo znovu

en: Send reset link
cs: Odeslat odkaz na reset hesla

en: Reset your password.
cs: Resetovat vaše heslo.

en: Confirm password
cs: Potvrdit heslo

en: Sorry, the link you provided is invalid or has already been used.
cs: Je nám líto, vámi zadaný odkaz je neplatný nebo již byl použit.

en: We've reset your password!
cs: Vaše heslo jsme zresetovali!

en: Please <a href="%(login_url)s">log in</a> with your new password.
cs: <a href="%(login_url)s">Přihlašte se</a> prosím svým novým heslem.

en: Password reset sent!
cs: E-mail s postupem pro reset hesla byl odeslán!

en: Check your email in a few minutes to finish the process.
cs: Zkontrolujte svoji e-mailovou schránku pro dokončení resetu hesla.

en: 
            <h1 class="get-started">Select account</h1>
cs: 
            <h1 class="get-started">Vybrat účet</h1>

en: 
                Your GitHub account also has unverified email addresses
                associated with it.
cs: 
                Váš účet u GitHub má také s ním spojené neověřené adresy
                elektronické pošty.

en: 
                To use one of these to login to Zulip, you must first
                <a href="https://github.com/settings/emails">verify it with GitHub.</a>
cs: 
                Pro přihlášení jednoho z těchto přihlášení do Zulipu nejprve je musíte
                <a href="https://github.com/settings/emails">ověřit s GitHub.</a>

en: 
                        This installation of Zulip does not have a configured terms of service.
                        Contact this <a href="mailto:%(support_email)s">server's administrator</a>
                        if you have any questions.
cs: 
                Tato instalace Zulipu nemá nastaveny podmínky užití.
                Pokud máte jakékoli otázky, spojte se se <a href="mailto:%(support_email)s">správcem tohoto serveru</a>.

en: Unknown email unsubscribe request
cs: Požadavek na zrušení odběru z neznámého e-mailu

en: Hi there! It looks like you tried to unsubscribe from something, but we don't
    recognize the URL.
cs: Ahoj! Zdá se, že jste se pokusil/a o zrušení nějakého odběru, jenže tuhle adresu neznáme.

en: Please double-check that you have the full URL and try again, or <a href="mailto:%(support_email)s?Subject=Unsubscribe%%20me%%2C%%20please!&Body=Hi%%20there!%%0A%%0AI%%20clicked%%20this%%20unsubscribe%%20link%%20in%%20a%%20Zulip%%20e-mail%%2C%%20but%%20it%%20took%%20me%%20to%%20an%%20error%%20page%%3A%%0A%%0A_____________%%0A%%0APlease%%20unsubscribe%%20me.%%0A%%0AThanks%%2C%%0A_____________%%0A">email us</a> and we'll get this squared away!
cs: Zkontrolujte prosím, že máte správnou URL a zkuste to znovu. Nebo nám <a href="mailto:%(support_email)s?Subject=Unsubscribe%%20me%%2C%%20please!&Body=Hi%%20there!%%0A%%0AI%%20clicked%%20this%%20unsubscribe%%20link%%20in%%20a%%20Zulip%%20e-mail%%2C%%20but%%20it%%20took%%20me%%20to%%20an%%20error%%20page%%3A%%0A%%0A_____________%%0A%%0APlease%%20unsubscribe%%20me.%%0A%%0AThanks%%2C%%0A_____________%%0A">napište e-mail</a>a my to vyřešíme!

en: Email settings updated
cs: Nastavení e-mailu aktualizováno

en: We've updated your email subscription settings, and you won't get %(subscription_type)s emails anymore.
cs: Aktualizovali jsme vaše nastavení e-mailových odběrů, takže nebudete dostávat žádné další e-maily typu %(subscription_type)s.

en: To undo this change or review your other subscription settings, please visit your <a href="%(realm_uri)s/#settings/notifications">Zulip Settings page</a>.
cs: Pokud chcete tuto změnu vrátit zpět, nebo pokud chcete zkontrolovat nastavení odběrů, běžte na <a href="%(realm_uri)s/#settings/notifications">stránku s nastavením</a>.

en: Unsupported browser
cs: Nepodporovaný prohlížeč

en: 
                            %(browser_name)s is not supported by Zulip.
cs: 
                            %(browser_name)s není podporován Zulipem.

en: 
                            Zulip supports modern browsers like Firefox,
                            Chrome, and Edge.
cs: 
                            Zulip podporuje nové prohlížeče jako Firefox,
                            Chrome a Edge.

en: 
                            You can also use the <a href="%(apps_page_link)s">Zulip desktop app</a>.
cs: 
                            Také můžete použít <a href="%(apps_page_link)s">program pro plochu Zulip</a>.

en: 
        <p>This organization has been migrated to new hosting on zulip.com. We just need you to do one last thing.</p>
        <h3>Accept the Zulip Cloud terms of service</h3>
cs: 
        <p>Tato organizace byla přesunuta na nový hosting na zulip.com. Potřebujeme od vás ještě jednu věc.</p>
        <h3>Přijmout podmínky použití serveru Zulip</h3>

en: Must be a billing administrator or an organization administrator
cs: Musí být správcem plateb nebo správcem organizace

en: Invalid subdomain for push notifications bouncer
cs: Neplatná subdoména pro "bouncer push" oznámení

en: This API is not available to incoming webhook bots.
cs: Toto API není dostupné pro roboty využívající příchozí "webhooky".

en: This organization has been deactivated
cs: Tato organizace byla vypnuta

en: Account is deactivated
cs: Účet je vypnut

en: Account is not associated with this subdomain
cs: Účet není spojen s subdoménou

en: This endpoint does not accept bot requests.
cs: Tento "endpoint" nepřijímá požadavky robotů.

en: Must be an server administrator
cs: Musí být správce serveru

en: This endpoint requires HTTP basic authentication.
cs: Tento "endpoint" vyžaduje HTTP základní autentizaci.

en: Invalid authorization header for basic auth
cs: Neplatná autorizační hlavička pro "basic auth"

en: Missing authorization header for basic auth
cs: Chybějící autorizační hlavička pro "basic auth"

en: Webhook bots can only access webhooks
cs: "Webhook" roboti můžou používat pouze "webhooky"

en: Access denied
cs: Přístup odepřen

en: Subdomain needs to have length 3 or greater.
cs: Subdomény musí mít délku 3 nebo větší.

en: Subdomain cannot start or end with a '-'.
cs: Subdomény nemohou začínat nebo končit na '-'.

en: Subdomain can only have lowercase letters, numbers, and '-'s.
cs: Subdoména může obsahovat jen malá písmena, čísla a  '-'.

en: Subdomain unavailable. Please choose a different one.
cs: Subdoména je nedostupná. Vyberte prosím jinou.

en: The organization you are trying to join using {email} does not exist.
cs: Organizace, ke které se pokoušíte pomocí {email} připojit, neexistuje.

en: Please request an invite for {email} from the organization administrator.
cs: Vyžádejte si, prosím, pozvánku pro {email} od správce organizace.

en: Your email address, {email}, is not in one of the domains that are allowed to register for accounts in this organization.
cs: Váš e-mail {email} není součástí ani jedné domény, které jsou pro tuto organizaci povoleny.

en: Please use your real email address.
cs: Použijte prosím váš skutečný e-mail.

en: Email addresses containing + are not allowed in this organization.
cs: E-mailové adresy obsahující + nejsou pro tuto organizaci povoleny.

en: New password
cs: Nové heslo

en: New password confirmation
cs: Potvrzení nového hesla

en: Token
cs: Elektronický klíč

en: Add up to 10 comma-separated email addresses.
cs: Přidejte až 10 e-mailů oddělených čárkou.

en: Please enter at most 10 emails.
cs: Zadejte prosím maximálně 10 e-mailů.

en: We couldn't find that Zulip organization.
cs: Tuhle organizaci se nám na Zulipu nepodařilo najít.

en: Congratulations on your first reply!
cs: Blahopřejeme k první odpovědi!

en: Feel free to continue using this space to practice your new messaging skills. Or, try clicking on some of the stream names to your left!
cs: Bez obav pokračujte v používání tohoto prostoru při cvičení vašich nových dovedností v odesílání zpráv. Nebo zkuste klepnout na některé z názvů kanálů nalevo!

en: Unable to render message
cs: Nelze zpracovat zprávu

en: Reaction already exists.
cs: Reakce již existuje.

en: Missing parameter: 'to' (recipient)
cs: Chybí parametr: 'komu' (příjemce)

en: Invalid 'op' value (should be start or stop)
cs: Neplatná 'op' hodnota (měla by být buď start nebo stop)

en: Invalid user ID {}
cs: Neplatné ID uživatele {}

en: User not authorized for this query
cs: Uživatel není oprávněn položit tento dotaz

en: '{email}' is no longer using Zulip.
cs: '{email}' už Zulip nepoužívá.

en: You can't send private messages outside of your organization.
cs: Nemůžete posílat soukromé zprávy mimo svoji organizaci.

en: Expected exactly one stream
cs: Očekáván přesně jeden kanál

en: Invalid data type for stream
cs: Neplatný datový typ pro kanál

en: Invalid data type for recipients
cs: Neplatný datový typ pro příjemce

en: Recipient lists may contain emails or user IDs, but not both.
cs: Seznamy příjemců mohou obsahovat adresy nebo uživatelská ID, ale ne obojí.

en: Reminders can only be set for streams.
cs: Upomínky mohou být nastaveny pouze pro kanály.

en: Invalid default stream group name '{}'
cs: Neplatný výchozí název skupiny kanálu '{}'

en: Default stream group name too long (limit: {} characters)
cs: Výchozí název skupiny kanálu je příliš dlouhý (nejvíce: {} znaků)

en: Default stream group name '{}' contains NULL (0x00) characters.
cs: Výchozí název skupiny kanálu '{}' obsahuje znaky NULL (0x00).

en: Private messages are disabled in this organization.
cs: Soukromé zprávy jsou v této organizaci zakázány.

en: Message must not be empty
cs: Zpráva nesmí být prázdná

en: Message must not contain null bytes
cs: Zpráva nesmí obsahovat null bajty

en: Widgets: API programmer sent invalid JSON content
cs: "Widgety": programátor API odeslal neplatný JSON

en: Widgets: {error_msg}
cs: Součástky: {error_msg}

en: Subscriber data is not available for this stream
cs: Údaje o odběrech nejsou pro tento kanál dostupné

en: Unable to retrieve subscribers for private stream
cs: Nepodařilo se získat odběratele soukromého kanálu

en: {user_name} renamed stream {old_stream_name} to {new_stream_name}.
cs: {user_name} přejmenoval/a kanál {old_stream_name} na {new_stream_name}.

en: Signups enabled
cs: Přihlášení povolena

en: Invalid default stream group {}
cs: Neplatná výchozí skupina kanálu {}

en: '{stream_name}' is a default stream and cannot be added to '{group_name}'
cs: '{stream_name}' je výchozí kanál a nelze ho přidat do '{group_name}'

en: Default stream group '{group_name}' already exists
cs: Výchozí skupina kanálu '{group_name}' již existuje

en: Stream '{stream_name}' is already present in default stream group '{group_name}'
cs: Kanál '{stream_name}' je již ve výchozí skupině kanálu přítomen '{group_name}'

en: Stream '{stream_name}' is not present in default stream group '{group_name}'
cs: Kanál '{stream_name}' není ve výchozí skupině kanálu přítomen '{group_name}'

en: This default stream group is already named '{}'
cs: Tato výchozí skupina kanálu je již pojmenována '{}'

en: Default stream group '{}' already exists
cs: Výchozí skupina kanálu '{}' již existuje

en: Invalid flag: '{}'
cs: Neplatný příznak: '{}'

en: Flag not editable: '{}'
cs: Přiznak není upravitelný: '{}'

en: Invalid message(s)
cs: Neplatná zpráva/y

en: This topic was moved here from {old_location} by {user}
cs: Toto téma sem bylo přesunuto z {old_location} {user}

en: This topic was moved by {user} to {new_location}
cs: Toto téma sem bylo přesunuto {user} do {new_location}

en: You do not have enough remaining invites. Please contact {email} to have your limit raised. No invitations were sent.
cs: Nemáte dostatek nevyužitých pozvánek. Spojte se, prosím, s {email}, aby vám jejich omezení navýšil. Žádné pozvánky nebyly odeslány.

en: Your account is too new to send invites for this organization. Ask an organization admin, or a more experienced user.
cs: Váš účet je zatím příliš čerstvý a odesílání pozvánek jménem této organizace vám pro tuto chvíli není povoleno. Poproste správce organizace, nebo nějakého zkušenějšího uživatele.

en: Some emails did not validate, so we didn't send any invitations.
cs: Platnost některých e-mailů se nepodařilo ověřit a proto jsme raději žádné pozvánky neposlali.

en: We weren't able to invite anyone.
cs: Nepodařilo se nám pozvat nikoho.

en: Some of those addresses are already using Zulip, so we didn't send them an invitation. We did send invitations to everyone else!
cs: Některé z těchto adres již Zulip používají, takže jsme jim pozvánku znovu neposílali. Odeslali jsme ji ale všem ostatním!

en: Invalid order mapping.
cs: Chybný "mapping" pořadí.

en: Field id {id} not found.
cs: Pole s id {id} nebylo nalezeno.

en: User group '{}' already exists.
cs: Skupina uživatelů '{}' již existuje.

en: Invalid email '{}'
cs: Neplatný e-mail '{}'

en: Topic can't be empty
cs: Téma nemůže být prázdné

en: Missing topic
cs: Chybějící téma

en: Cannot send to multiple streams
cs: Nelze poslat na více kanálů

en: Missing stream
cs: Chybí kanál

en: Message must have recipients
cs: Zpráva musí mít příjemce

en: Invalid message type
cs: Neplatný typ zprávy

en: Invalid attachment
cs: Neplatná příloha

en: An error occurred while deleting the attachment. Please try again later.
cs: Při mazání přílohy se vyskytla chyba. Zkuste to, prosím, znovu.

en: Message must have recipients!
cs: Zpráva musí mít příjemce!

en: Domain can't be empty.
cs: Doména nemůže být prázdná.

en: Domain must have at least one dot (.)
cs: Doména musí mít alespoň jednu tečku (.)

en: Domain is too long
cs: Doména je příliš dlouhá

en: Domain cannot start or end with a dot (.)
cs: Doména nemůže začínat nebo končit tečkou (.)

en: Consecutive '.' are not allowed.
cs: Po sobě jdoucí '.' nejsou povoleny.

en: Subdomains cannot start or end with a '-'.
cs: Subdomény nemohou začínat nebo končit na '-'.

en: Domain can only have letters, numbers, '.' and '-'s.
cs: Doména může obsahovat jen malá písmena, čísla, '.' a  '-'.

en: Zulip missed messages
cs: Zulip zmeškal zprávy

en: Invalid address.
cs: Neplatná adresa.

en: Outside your domain.
cs: Mimo vaši doménu.

en: Email addresses containing + are not allowed.
cs: E-mailové adresy obsahující + nejsou povoleny.

en: Reserved for system bots.
cs: Vyhrazeno pro systémové roboty.

en: {email} already has an account
cs: {email} již má účet

en: Already has an account.
cs: Již má účet.

en: Account has been deactivated.
cs: Účet byl vypnut.

en: Emoji '{}' does not exist
cs: Obrázeček '{}' neexistuje

en: Invalid custom emoji.
cs: Neplatný vlastní obrázeček.

en: Invalid custom emoji name.
cs: Neplatný název vlastního obrázečku.

en: This custom emoji has been deactivated.
cs: Tento vlastní obrázeček byl vypnut.

en: Invalid emoji code.
cs: Neplatný kód obrázečku.

en: Invalid emoji name.
cs: Neplatný název obrázečku.

en: Invalid emoji type.
cs: Neplatný typ obrázečku.

en: Must be an organization administrator or emoji author
cs: Musí být správcem organizace nebo tvůrcem obrázečku

en: Invalid characters in emoji name
cs: Neplatné znaky v názvu obrázečku

en: Emoji name is missing
cs: Chybí název obrázečku

en: Invalid type parameter
cs: Neplatná hodnota type parametru

en: Could not allocate event queue
cs: Nepodařilo se přidělit event queue

en: Stream '{stream}' does not exist
cs: Kanál '{stream}' neexistuje

en: Stream with ID '{stream_id}' does not exist
cs: Kanál s ID '{stream_id}' neexistuje

en: organization owner
cs: Vlastník organizace

en: user
cs: uživatel

en: Cannot deactivate the only {entity}.
cs: Nelze vypnout jedinou {entity}.

en: Invalid markdown include statement: {include_statement}
cs: Neplatný markdownový include: {include_statement}

en: Malformed JSON
cs: Nevalidní JSON

en: Must be an organization administrator
cs: Musí být správcem organizace

en: Must be an organization owner
cs: Musí být vlastníkem organizace

en: Invalid API key
cs: Neplatný API klíč

en: Malformed API key
cs: Špatný API klíč

en: The '{event_type}' event isn't currently supported by the {webhook_name} webhook
cs: Událost '{event_type}' není aktuálně webhookem {webhook_name} podporována

en: Custom external account must define url pattern
cs: Vlastní vnější účet musí vymezit vzor adresy (URL)

en: Invalid external account type
cs: Neplatný vnější typ účtu

en: Reply to a message
cs: Odpovědět na zprávu

en: Click anywhere on a message to reply.
cs: Klepněte kamkoli na zprávu pro vytvoření odpovědi

en: Catch up on a stream
cs: Začít s kanály

en: Messages sent to a stream are seen by everyone subscribed to that stream. Try clicking on one of the stream links below.
cs: Zprávy zaslané do kanálu jsou viditelné pro všechny jeho odběratele. Zkuste klepnout na některý z odkazů na kanály níže.

en: Topics
cs: Témata

en: Every message has a topic. Topics keep conversations easy to follow, and make it easy to reply to conversations that start while you are offline.
cs: Každá zpráva má téma. Témata udržují konverzaci přehlednou a usnadňují zapojení do konverzací, které začaly když jste zrovna nebyli připojeni k internetu.

en: Go to Settings to configure your notifications and display settings.
cs: Jděte do Nastavení pro nastavení vašich oznámení a nastavení zobrazení.

en: Compose
cs: Sepsat

en: Click here to start a new conversation. Pick a topic (2-3 words is best), and give it a go!
cs: Klepněte zde pro zahájení nové konverzace. Vyberte si téma (nejlepší jsou 2-3 slova) a vyzkoušejte si to!

en: Integration frameworks
cs: Frameworky integrací

en: Continuous integration
cs: Nepřetržitá integrace

en: Customer support
cs: Zákaznická podpora

en: Deployment
cs: Nasazování

en: Communication
cs: Komunikace

en: Financial
cs: Finance

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Monitoring tools
cs: Nástroje pro sledování

en: Project management
cs: Správa projektu

en: Productivity
cs: Produktivita

en: Version control
cs: Verzování

en: Operator {} not supported.
cs: Operátor {} není podporován.

en: [Read the guide]({help_url}) for getting your organization started with Zulip
cs: Pro zahájení práce vaší organizace se Zulipem [čtěte příručku]({help_url})

en: Hello, and welcome to Zulip!
cs: Ahoj, vítejte v Zulipu!

en: This is a private message from me, Welcome Bot.
cs: Toto je soukromá zpráva od uvítacího robota.

en: Here are some tips to get you started:
cs: Zde je několik rad, jak začít:

en: Download our [Desktop and mobile apps]({apps_url})
cs: Stáhněte naše [aplikace pro počítač a telefon]({apps_url})

en: Customize your account and notifications on your [Settings page]({settings_url})
cs: Přizpůsobte svůj účet a oznamování na vaší stránce s [nastavením]({settings_url})

en: Type `?` to check out Zulip's keyboard shortcuts
cs: Pište `?`, abyste se podívali na klávesové zkratky používané v Zulipu

en: The most important shortcut is `r` to reply.
cs: Nejdůležitější klávesovou zkratkou, když chcete odpovědět, je `r`.

en: Practice sending a few messages by replying to this conversation.
cs: Vyzkoušejte si odeslání několika zpráv v odpovědi na tento rozhovor.

en: If you're not into keyboards, that's okay too; clicking anywhere on this message will also do the trick!
cs: Pokud nepoužíváte klávesové zkratky, je to v pořádku; klepnutí na tuto zprávu na kterémkoli místě vás rovněž povede dál.

en: This is a private stream, as indicated by the lock icon next to the stream name.
cs: Toto je soukromý kanál, jak ukazuje obrázek zámku vedle názvu kanálu.

en: Private streams are only visible to stream members.
cs: Soukromé kanály jsou viditelné jen pro členy kanálů.

en: To manage this stream, go to [Stream settings]({stream_settings_url}) and click on `{initial_private_stream_name}`.
cs: Kvůli správě tohoto kanálu jděte do [nastavení kanálu]({stream_settings_url}) a klepněte na `{initial_private_stream_name}`.

en: This is a message on stream #**{default_notification_stream_name}** with the topic `topic demonstration`.
cs: Toto je zpráva na kanálu #**{default_notification_stream_name}** s tématem `topic demonstration`.

en: Topics are a lightweight tool to keep conversations organized.
cs: Témata jsou snadným nástrojem pro udržení pořádku v rozhovorech.

en: You can learn more about topics at [Streams and topics]({about_topics_help_url}).
cs: O tématech se více dozvíte v [kanály a témata]({about_topics_help_url}).

en: This is a message on stream #**{default_notification_stream_name}** with the topic `swimming turtles`.
cs: Toto je zpráva na kanálu #**{default_notification_stream_name}** s tématem `swimming turtles`.

en: [Start a new topic]({start_topic_help_url}) any time you're not replying to a         previous message.
cs: [Začněte nové téma]({start_topic_help_url}), vždy když neodpovídáte na        předchozí zprávu.

en: Invalid GCM option to bouncer: priority {!r}
cs: Neplatná volba GCM pro "bouncer": přednost {!r}

en: Invalid GCM options to bouncer: {}
cs: Neplatné volby GCM pro "bouncer": {}

note: error
en: Token does not exist
cs: Elektronický klíč neexistuje

en: {full_name} mentioned you:
cs: {full_name} vás zmínil:

en: {full_name} mentioned everyone:
cs: {full_name} zmínil všechny:

en: Push notifications bouncer error: {}
cs: Chyba "bounceru push" oznámení: {}

en: Can't decide between '{var_name1}' and '{var_name2}' arguments
cs: Nelze se rozhodnout mezi argumenty '{var_name1}' a '{var_name2}'

en: Missing '{var_name}' argument
cs: Chybí argument '{var_name}'

en: Bad value for '{var_name}': {bad_value}
cs: Špatná hodnota pro '{var_name}': {bad_value}

en: Argument "{}" is not valid JSON.
cs: Argument "{}" není platný JSON.

en: Not logged in: API authentication or user session required
cs: Nepřihlášen: API autentikace nebo uživatelská session je vyžadována

en: Zulip Account Security
cs: Bezpečnost účtu Zulip

en: Invalid stream name '{}'
cs: Neplatný název kanálu '{}'

en: Stream name too long (limit: {} characters).
cs: Název kanálu je příliš dlouhý (nejvíce: {} znaků).

en: Stream name '{}' contains NULL (0x00) characters.
cs: Název kanálu '{}' obsahuje znaky NULL (0x00).

en: Only organization administrators can send to this stream.
cs: Do tohoto kanálu mohou přidávat zprávy pouze správci organizace.

en: New members cannot send to this stream.
cs: Noví členové nemohou posílat do této skupiny.

en: Not authorized to send to stream '{}'
cs: Nejste oprávněn přidávat zprávy do kanálu '{}'

en: Please supply 'stream'.
cs: Prosím zadejte 'stream'.

en: Please choose one: 'stream' or 'stream_id'.
cs: Zvolte, prosím, jedno z: 'stream' nebo 'stream_id'.

en: Invalid stream id
cs: Neplatné ID kanálu

en: Stream name '{}' is already taken.
cs: Název kanálu '{}' je již použit.

en: User cannot create streams.
cs: Uživatel nemůže vytvářet kanály.

en: Stream(s) ({}) do not exist
cs: Kanál(y) ({}) neexistuje(í)

en: User cannot create stream with this settings.
cs: Uživatel nemůže vytvořit kanál s tímto nastavením.

en: Default stream group with id '{}' does not exist.
cs: Výchozí skupina kanálu s ID '{}' neexistuje.

en: Could not decode image; did you upload an image file?
cs: Nelze dekódovat obrázek; opravdu jste nahráli soubor s obrázkem?

en: Image size exceeds limit.
cs: Obrázek překračuje dovolené limity.

en: Upload would exceed your organization's upload quota.
cs: Nahrání souboru by překročilo kvótu, kterou má vaše organizace nastavenou.

en: Only group members and organization administrators can administer this group.
cs: Pouze členové skupiny a správci organizace mohou spravovat tuto skupinu.

en: Invalid user group
cs: Neplatná skupina uživatele

en: Name too long!
cs: Název je příliš dlouhý!

en: Name too short!
cs: Název je příliš krátký!

en: Invalid characters in name!
cs: Neplatné znaky v názvu!

en: Invalid format!
cs: Neplatný formát!

en: Name is already in use!
cs: Tento název je již používán!

en: Bad name or username
cs: Špatný název nebo uživatelské jméno

en: Invalid integration '{}'.
cs: Neplatná integrace '{}'.

en: Missing configuration parameters: {}
cs: Chybějící parametry nastavení: {}

en: Invalid {} value {} ({})
cs: Neplatná {} hodnota {} ({})

en: Invalid configuration data!
cs: Neplatné nastavení!

en: Invalid bot type
cs: Neplatný typ robota

en: Invalid interface type
cs: Neplatný typ rozhraní

en: Invalid user ID: {}
cs: Neplatné ID uživatele: {}

en: No such bot
cs: Žádný takový robot

en: Insufficient permission
cs: Nedostatečná oprávnění

en: No such user
cs: Žádný takový uživatel

en: User is deactivated
cs: Uživatel je vypnut

en: {var_name} is not a string
cs: {var_name} není řetězec

en: {item} cannot be blank.
cs: {item} nemůže být prázdné.

en: Invalid {var_name}
cs: Neplatný {var_name}

en: {var_name} is too long (limit: {max_length} characters)
cs: {var_name} je příliš dlouhé (maximálně {max_length} znaků)

en: {var_name} has incorrect length {length}; should be {target_length}
cs: {var_name} má nesprávnou délku {length}; mělo by být {target_length}

en: {var_name} is not a date
cs: {var_name} není datum

en: {var_name} is not an integer
cs: {var_name} není celé číslo

en: {var_name} is not a float
cs: {var_name} není číslo s desetinnou čárkou

en: {var_name} is not a boolean
cs: {var_name} není boolean

en: {var_name} is not a valid hex color code
cs: {var_name} není platný hex kód barvy

en: {var_name} is not a list
cs: {var_name} není seznam

en: {container} should have exactly {length} items
cs: {container} má mít přesně {length} položek

en: {var_name} should have exactly {desired_len} items
cs: {var_name} má mít přesně {desired_len} položek

en: {var_name} is not a dict
cs: {var_name} není slovník

en: {key_name} key is missing from {var_name}
cs: {key_name} klíč chybí v {var_name}

en: Unexpected arguments: {}
cs: Neočekávané argumenty: {}

en: {var_name} is not an allowed_type
cs: {var_name} není allowed_type

en: {variable} != {expected_value} ({value} is wrong)
cs: {variable} != {expected_value} ({value} je chybná)

en: {var_name} is not a URL
cs: {var_name} není adresa (URL)

en: Malformed URL pattern.
cs: Neplatný vzor adresy (URL).

en: '{item}' cannot be blank.
cs: '{item}' nemůže být prázdné.

en: '{value}' is not a valid choice for '{field_name}'.
cs: '{value}' je neplatná možnost pro pole '{field_name}'.

en: {var_name} is not a string or an integer list
cs: {var_name} není řetězec nebo seznam celých čísel

en: {var_name} is not a string or integer
cs: {var_name} není řetězec nebo celé číslo

en: Missing the HTTP event header '{header}'
cs: Chybí HTTP hlavička události '{header}'

en: There should be a leading slash in the zcommand.
cs: Zcommand by měl začínat znakem '/'.

en: No such command: {}
cs: Neexistující příkaz: {}

en: Internal server error
cs: Vnitřní chyba serveru

en: CSRF Error: {reason}
cs: Chyba CSRF: {reason}

en: API usage exceeded rate limit
cs: Používání API překročilo rychlostní omezení

en: stream events
cs: Události kanálu

en: Available on Zulip Standard. Upgrade to access.
cs: Dostupné v Zulip Standard. Pro přístup povyšte.

en: Invalid filter pattern.  Valid characters are %s.
cs: Neplatný předpis filtru.  Platné znaky jsou %s.

en: Invalid URL format string.
cs: Neplatný řezězec URL formátu.

en: Unicode emoji
cs: Unicode obrázeček

en: Zulip extra emoji
cs: Další obrázeček Zulipu

en: Invalid user ID: %d
cs: Neplatné ID uživatele: %d

en: User with ID %d is deactivated
cs: Uživatel s ID %d je vypnut

en: User with ID %d is a bot
cs: Uživatel s ID %d je robot

en: List of options
cs: Seznam možností

en: Person picker
cs: Výběr osoby

en: Short text
cs: Krátký text

en: Long text
cs: Dlouhý text

en: Date picker
cs: Výběr data

en: Link
cs: Odkaz

en: External account
cs: Vnější účet

en: Unknown IP address
cs: Neznámá IP adresa

en: an unknown operating system
cs: neznámý operační systém

en: An unknown browser
cs: Neznámý prohlížeč

en: Missing 'queue_id' argument
cs: Chybí argument 'queue_id'

en: Missing 'last_event_id' argument
cs: Chybí argument 'last_event_id'

en: You are not authorized to get events from this queue
cs: Nejste oprávněn dostávat události z této fronty

en: An event newer than {event_id} has already been pruned!
cs: Událost novější než {event_id} již byla ořezána!

en: Event {event_id} was not in this queue
cs: Událost {event_id} nebyla v této řadě

en: Bad event queue id: {queue_id}
cs: Špatné ID fronty událostí: {queue_id}

en: You are not authorized to access this queue
cs: Nemáte oprávnění přistupovat k této frontě

en: Auth key for this subdomain not found.
cs: Auth klíč pro tuto subdoménu nebyl nalezen.

en: No JSON web token passed in request
cs: V požadavku chybí JSON "web token"

en: Bad JSON web token
cs: Chybný JSON "web token"

en: No user specified in JSON web token claims
cs: V JSON "web token claimu" chybí údaje o uživateli

en: No organization specified in JSON web token claims
cs: V JSON "web token claimu" chybí nastavení organizace

en: Wrong subdomain
cs: Špatná subdoména

en: Invalid subdomain
cs: Neplatná subdoména

en: Dev environment not enabled.
cs: Vývojové prostředí není zapnuto.

en: This organization has been deactivated.
cs: Tato organizace byla vypnuta.

en: Your account has been disabled.
cs: Váš účet byl zakázán.

en: This user is not registered.
cs: Tento uživatel není zaregistrován.

en: Password auth is disabled in your team.
cs: Přihlášení heslem je ve vašem týmu vypnuto.

en: Your username or password is incorrect.
cs: Vaše uživatelské jméno nebo heslo nejsou správné.

en: Subdomain required
cs: Subdoména je povinná

en: GOOGLE_CLIENT_ID is not configured
cs: GOOGLE_CLIENT_ID není nastaveno

en: <p>Not a valid URL.</p>
cs: <p>Neplatná URL.</p>

en: User-Agent header missing from request
cs: V požadavku chybí hlavička uživatelského agenta (User-Agent)

en: Label cannot be blank.
cs: Štítek nemůže být prázdný.

en: Field must have at least one choice.
cs: Políčko musí mít aspoň jednu možnost.

en: Invalid field type.
cs: Neplatný typ pole.

en: A field with that label already exists.
cs: Pole s tímto štítkem již existuje.

en: Default custom field cannot be updated.
cs: Výchozí uživatelské pole nelze aktualizovat.

en: Unknown hotspot: {}
cs: Neznámý aktivní bod: {}

en: Must be invited as an valid type of user
cs: Musí být pozván jako platný typ uživatele

en: You must specify at least one email address.
cs: Musíte zadat alespoň jednu adresu elektronické pošty.

en: You must specify at least one stream for invitees to join.
cs: Musíte zadat aspoň jeden kanál, ke kterému se mají pozvaní připojit.

en: Stream does not exist with id: {}. No invites were sent.
cs: Kanál s ID {} neexistuje. Žádné pozvánky nebyly odeslány.

en: No such invitation
cs: Žádné taková pozvánka

en: Invalid stream id {}. No invites were sent.
cs: Neplatné ID kanálu {}. Nebyly odeslány žádné pozvánky.

en: Message edit history is disabled in this organization
cs: Historie úprav zprávy je v této organizaci vypnuta

en: Your organization has turned off message editing
cs: Vaše organizace vypnula upravy zpráv

en: Invalid propagate_mode without topic edit
cs: Neplatný propagate_mode bez úpravy tématu

en: You don't have permission to edit this message
cs: Nemáte oprávnění k upravení této zprávy

en: The time limit for editing this message has passed
cs: Časová lhůta pro upravení této zprávy vypršela

en: Nothing to change
cs: Nic k upravení

en: You don't have permission to move this message
cs: Nemáte oprávnění k přesunutí této zprávy

en: Cannot change message content while changing stream
cs: Nelze měnit obsah zprávy během změny kanálu

en: Streams must be public
cs: Kanály musí být veřejné

en: You don't have permission to delete this message
cs: Nemáte oprávnění smazat tuto zprávu

en: The time limit for deleting this message has passed
cs: Časová lhůta pro smazání této zprávy vypršela

en: Message already deleted
cs: Tato zpráva je již smazaná

en: Invalid narrow operator: {desc}
cs: Neplatný zužující operátor: {desc}

en: Missing 'anchor' argument.
cs: Chybí argument 'anchor'

en: Invalid anchor
cs: Neplatná kotva

en: Too many messages requested (maximum {}).
cs: Vyžádáno příliš mnoho zpráv (nejvíce je {}).

en: No such topic '{}'
cs: Takové téma '{}' není

en: Invalid time format
cs: Neplatný formát času

en: Time must be in the future.
cs: Čas musí být v budoucnosti.

en: Unknown organization '{}'
cs: Neznámá organizace '{}'

en: Missing sender
cs: Chybí odesílatel

en: Mirroring not allowed with recipient user IDs
cs: Zrcadlení není povoleno společně s uživatelskými ID příjemců

en: Invalid mirrored message
cs: Neplatná zrcadlená zpráva

en: Zephyr mirroring is not allowed in this organization
cs: Zrcadlení Zephyru není v této organizaci povoleno.

en: Missing deliver_at in a request for delayed message delivery
cs: Chybí parametr deliver_at pro odložené doručení zprávy

en: Topic already muted
cs: Téma je již ztlumeno

en: Topic is not muted
cs: Téma není ztlumeno

en: Presence is not supported for bot users.
cs: Zobrazení přítomnosti není podporováno pro robotické uživatele.

en: No presence data for {email}
cs: Žádné údaje o přítomnosti pro {email}

en: Client did not pass any new values.
cs: Klient neposlal žádné nové hodnoty.

en: Invalid status: {}
cs: Neplatný stav: {}

en: Empty or invalid length token
cs: Prázdný, nebo nesprávně dlouhý elektronický klíč

en: Invalid APNS token
cs: Neplatný elektronický klíč APNS

en: At least one of the following arguments must be present: emoji_name, emoji_code
cs: Alespoň jedno z následujících musí být uvedeno: emoji_name, emoji_code

en: Reaction doesn't exist.
cs: Odpověď neexistuje.

en: Invalid language '{}'
cs: Neplatný jazyk '{}'

en: Organization description is too long.
cs: Popis organizace je příliš dlouhý.

en: Organization name is too long.
cs: Název organizace je příliš dlouhý.

en: At least one authentication method must be enabled.
cs: Alespoň jedna metoda autentizace musí být povolena.

en: Invalid video_chat_provider {}
cs: Neplatný video_chat_provider {}

en: Invalid domain: {}
cs: Neplatná doména: {}

en: The domain {domain} is already a part of your organization.
cs: Doména {domain} je již součástí vaší organizace.

en: No entry found for domain {domain}.
cs: Nebyl nalezen žádný záznam pro doménu {domain}.

en: A custom emoji with this name already exists.
cs: Vlastní emoji s tímto názvem již existuje.

en: You must upload exactly one file.
cs: Musíte nahrát přesně jeden soubor.

en: Uploaded file is larger than the allowed limit of {} MiB
cs: Nahraný soubor je větší než nastavené omezení {} MiB

en: Image file upload failed.
cs: Obrázek se nepodařilo nahrát.

en: Exceeded rate limit.
cs: Překročeno rychlostní omezení.

en: Please request a manual export from {email}.
cs: Požádejte, prosím, o ruční vyvedení z {email}.

en: Invalid data export ID
cs: Neplatné ID uložení dat

en: Export already deleted
cs: Uložená data již byla smazána

en: Filter not found
cs: Filtr nenalezen

en: You must upload exactly one icon.
cs: Musíte nahrát přesně jednu ikonu.

en: You must upload exactly one logo.
cs: Musíte nahrát právě jedno logo.

en: The organization creation link has expired or is not valid.
cs: Odkaz na vytvoření organizace vypršel nebo není platný.

en: New organization creation disabled
cs: Vytváření nových organizací není povoleno

en: User not authorized to execute queries on behalf of '{principal}'
cs: Uživatel není oprávněn spouštět dotazy jménem '{principal}'

en: You must pass "new_description" or "new_group_name".
cs: Je třeba nastavit "new_description" nebo "new_group_name".

en: Invalid value for "op". Specify one of "add" or "remove".
cs: Neplatná hodnota pro "op". Nastavte buď "add" nebo "remove".

en: Stream already has that name!
cs: Kanál už se takto jmenuje!

en: Nothing to do. Specify at least one of "add" or "delete".
cs: Nic k provedení. Zadejte aspoň jedno z "add" nebo "delete".

en: This action requires administrative rights
cs: Tento krok vyžaduje oprávnění správce

en: {user_full_name} subscribed you to the stream {stream_name}.
cs: {user_full_name} vás přidal/a do kanálu {stream_name}.

en: {user_full_name} subscribed you to the following streams:
cs: {user_full_name} vás přidal/a do následujících kanálů:

en: Unable to access stream ({stream_name}).
cs: Nelze přistupovat ke kanálu ({stream_name}).

en: You can only invite other Zephyr mirroring users to private streams.
cs: Další uživatele, kteří jsou zrcadleni pomocí Zephyru, můžete zvát pouze do soukromých kanálů.

en: Only administrators can modify other users' subscriptions.
cs: Odběry dalších uživatelů mohou upravovat jen správci.

en: Your account is too new to modify other users' subscriptions.
cs: Váš účet je příliš nový na to, abyste mohli upravovat odběry dalších uživatelů.

en: {user_name} created the following streams: {stream_str}.
cs: {user_name} vytvořil následující kanály: {stream_str}.

en: {user_name} created a new stream {stream_str}.
cs: {user_name} vytvořil nový kanál {stream_str}.

en: new streams
cs: Nové kanály

en: Stream created by {user_name}.
cs: Kanál vytvořen {user_name}.

en: Unknown subscription property: {}
cs: Neznámá vlastnost odběru: {}

en: Not subscribed to stream id {}
cs: Odběr kanálu s ID {} není nastaven

en: Invalid json for submessage
cs: Neplatný JSON pro podzprávu

en: <p>You are not authorized to view this file.</p>
cs: <p>Nejste oprávněn zobrazit tento soubor.</p>

en: <p>Invalid size.</p>
cs: <p>Chybná velikost.</p>

en: <p>File not found.</p>
cs: <p>Soubor nenalezen.</p>

en: Invalid token
cs: Neplatný elektronický klíč

en: Invalid filename
cs: Neplatný název souboru

en: You must specify a file to upload
cs: Musíte zvolit soubor k nahrání

en: You may only upload one file at a time
cs: Najednou můžete nahrát pouze jeden soubor

en: No new data supplied
cs: Neposkytnuta žádná nová data

en: User {user_id} is already a member of this group
cs: Uživatel {user_id} již je členem této skupiny

en: There is no member '{}' in this user group
cs: Tato uživatelská skupina neobsahuje člena '{}'

en: Avatar changes are disabled in this organization.
cs: Změny avatarů jsou v této organizaci zakázány.

en: Email address changes are disabled in this organization.
cs: Změny e-mailu jsou v této organizaci zakázány.

en: Please fill out all fields.
cs: Vyplňte prosím všechna pole.

en: Your Zulip password is managed in LDAP
cs: Vaše heslo pro Zulip je spravováno v LDAPu

en: Wrong password!
cs: Chybné heslo!

en: You're making too many attempts! Try again in {} seconds.
cs: Děláte příliš mnoho pokusů! Zkuste to znovu za {} sekund.

en: New password is too weak!
cs: Nové heslo je příliš slabé!

en: Check your email for a confirmation link.
cs: Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, měl by tam být odkaz pro potvrzení.

en: Invalid default_language
cs: Neplatný default_language

en: Invalid notification sound '{}'
cs: Neplatný zvuk oznámení '{}'

en: You must upload exactly one avatar.
cs: Musíte nahrát právě jeden obrázek avatara.

en: Cannot deactivate the only organization owner
cs: Nelze vypnout jediného vlastníka organizace

en: The owner permission cannot be removed from the only organization owner.
cs: Nelze odstranit vlastnická oprávnění jediného vlastníka organizace.

en: Failed to change owner, no such user
cs: Nepodařilo se změnit vlastníka, žádný takový uživatel neexistuje

en: Failed to change owner, user is deactivated
cs: Nepodařilo se změnit vlastníka, uživatel je vypnut

en: Failed to change owner, bots can't own other bots
cs: Nepodařilo se změnit vlastníka, roboti nemohou vlastnit jiné roboty

en: Can't create bots until FAKE_EMAIL_DOMAIN is correctly configured.
    Please contact your server administrator.
cs: Roboty nelze vytvářet, dokud FAKE_EMAIL_DOMAIN není správně nastaveno
    Spojte se, prosím, se správcem serveru.

en: Embedded bots are not enabled.
cs: Přidaní roboti nejsou povoleni.

en: Invalid embedded bot name.
cs: Neplatný název přidaného robota.

en: Username already in use
cs: Uživatelské jméno se již používá

en: Email '{email}' not allowed in this organization
cs: Adresa elektronické pošty '{email}' není v této organizaci povolena

en: Disposable email addresses are not allowed in this organization
cs: Jednorázové e-maily nejsou v této organizaci povoleny

en: Email '{}' already in use
cs: Adresa elektronické pošty '{}' se již používá

en: Invalid Zoom access token
cs: Neplatný elektronický klíč pro přístup k Zoom

en: Zoom credentials have not been configured
cs: Přihlašovací údaje Zoom ještě nebyly nastaveny

en: Invalid Zoom session identifier
cs: Neplatný identifikátor sezení Zoom

en: Invalid Zoom credentials
cs: Neplatné přihlašovací údaje Zoom

en: Failed to create Zoom call
cs: Nepodařilo se vytvořit hovor Zoom

en: Big Blue Button is not configured.
cs: Velké modré tlačítko není nastaveno.

en: Error connecting to the Big Blue Button server.
cs: Chyba při připojování se k serveru Velké modré tlačítko.

en: Error authenticating to the Big Blue Button server.
cs: Chyba při ověřování serveru Velké modré tlačítko.

en: Big Blue Button server returned an unexpected error.
cs: Server Velké modré tlačítko vrátil neočekávanou chybu.

en: Could not find Kerberos credential
cs: Nepodařilo se najít přihlašovací údaje pro Kerberos

en: Webathena login not enabled
cs: Přihlášení k Webathena není povoleno

en: Invalid Kerberos cache
cs: Neplatná vyrovnávací paměť Kerberos

en: We were unable to setup mirroring for you
cs: Nejsme pro vás schopni nastavit zrcadlení

en: Missing key {} in JSON
cs: V JSON chybí klíč {}

en: Unknown webhook request
cs: Neznámý "webhook request"

en: Content can't be empty
cs: Obsah nemůže být prázdný

en: Malformed JSON input
cs: Neplatný JSON vstup

en: Unable to handle Pivotal payload
cs: Nelze obsloužit "Pivotal payload"

en: Error: channels_map_to_topics parameter other than 0 or 1
cs: Chyba: parametr channels_map_to_topics je jiný než 0 nebo 1

en: Message from Slack
cs: Zpráva ze Slacku

en: Unknown WordPress webhook action: {}
cs: Neznámá akce WordPress "webhooku": {}

en: Invalid payload
cs: Neplatný payload

en: Your data export is complete and has been uploaded here:
    
    {public_url}
cs: Vyvedení vašich dat bylo dokončeno a bylo nahráno sem:
    
    {public_url}

note: error
en: Must validate with valid Zulip server API key
cs: Musí se prokázat platným Zulip server API klíčem

note: error
en: Invalid token type
cs: Neplatný typ elektronického klíče

en: {} is not a valid hostname
cs: {} není platný název serveru

en: Invalid property {}
cs: Neplatná vlastnost {}

en: Data is out of order.
cs: Data nemají správné pořadí.

en: Invalid data.
cs: Neplatná data.

en: Missing id_token parameter
cs: Chybějící parametr id_token

en: Invalid OTP
cs: Neplatný OTP

en: Can't use both mobile_flow_otp and desktop_flow_otp together.
cs: Dohromady nelze použít jak mobile_flow_otp tak desktop_flow_otp.
