Zulip - en to bg translation catalogue (264 entries)

en: 
                            And hundreds more through
                            <a href="/integrations/doc/hubot">Hubot</a>,
                            <a href="/integrations/doc/zapier">Zapier</a>,
                            and
                            <a href="/integrations/doc/ifttt">IFTTT</a>.
bg: 
     And hundreds more through
         <a href="/integrations/doc/hubot">Hubot</a>,
         <a href="/integrations/doc/zapier">Zapier</a>,
          and
          <a href="/integrations/doc/ifttt">IFTTT</a>.

en: 
                            You are trying to login using LDAP without creating an
                            organization first. Please use EmailAuthBackend to create
                            your organization and then try again.
bg: 
    Опитвате да се оторизирате използвайки LDAP без да сте създали 
    първо организация. Моля използвайте EmailAuthBackend за да създадете 
    организация и след това опитайте отново.

en: 
                        The organization you are trying to join, %(deactivated_domain_name)s, has been deactivated.
                        Please contact <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> to reactivate
                        this group.
bg: 
     Организацията в която опитвате да се включите,%(deactivated_domain_name)s, е деактивирана.
     Моля свържете се с <a href="mailto:%(support_email)s">%(support_email)s</a> за възстановяването и.

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_private">
                start the conversation</a>?
bg: 
    Защо не <a href="#" class="empty_feed_compose_private">започнете нов разговор</a>?

en: 
                Why not <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">
                start the conversation</a>?
bg: 
    Защо не <a href="#" class="empty_feed_compose_stream">започнете нов разговор</a>?

en: A full update of all the graphs happens once a day.<br/>The “Messages Sent Over Time” graph is updated once an hour.
bg: Пълно обновяване на всички графики се прави един път дневно. <br/> Графиката "Съобщения изпратени през времето" се обновява веднъж на час.

en: API documentation
bg: API документация

en: About Zulip
bg: Относно Zulip

en: Accounts
bg: Акаунти

en: Active users
bg: Активни потребители

en: Add another user...
bg: Добави друг потребител

en: Add emoji
bg: Добавяне на емотикон

en: Add one or more users
bg: Добави един или повече потребители

en: Add video call
bg: Добави видео разговор

en: Administrators
bg: Администратори

en: Aggregation
bg: Агрегиране

en: Alert words
bg: Сигнални думи

en: All
bg: Всички

en: All messages
bg: Всички съобщения

en: All streams
bg: Всички канали

en: All time
bg: Всичко

en: Analytics documentation
bg: Анализ документация

en: Apps &amp; integrations
bg: Приложения &amp; интеграция

en: Are you sure you want to delete this message?
bg: Сигурни ли сте, че искате да заличите това съобщение?

en: Ask me later
bg: Попитай ме по-късно

en: Attach files
bg: Добави файлове

en: Automatic
bg: Автоматично

en: Bots
bg: Ботове

en: Cancel
bg: Отказ

en: Cancel compose
bg: Отмени съставяне

en: Categories
bg: Категории

en: Center the view around message ID
bg: Центриране на изгледа около ID на съобщението

en: Check your email so we can get started.
bg: Проверете вашата Е-поща за да започнем.

en: Close
bg: Затвори

en: Collapse/show selected message
bg: Прибери/покажи избраното съобщение

en: Community chat
bg: Чат на общността

en: Compose a reply @-mentioning author
bg: Създаване на отговор със @-споменаване на автора

en: Compose your message here
bg: Съставете вашето съобщение тук

en: Compose your message here...
bg: Съставете вашето съобщение тук...

en: Composing messages
bg: Създаване на съобщение

en: Confirm password
bg: Потвърдете паролата

en: Copy
bg: копие

en: Create a new Zulip organization
bg: Създайте нова Zulip организация

en: Create new stream
bg: Създай нов поток

en: Create organization
bg: Създай организация

en: Create your own!
bg: Създайте своя!

en: Cumulative
bg: Натрупан

en: Cycle between stream narrows
bg: Превключване между ограничени потоци

en: Daily
bg: Дневен

en: Deactivated organization
bg: Деактивирана организация

en: Delete message
bg: Изтрий съобщение

en: Delete selected draft
bg: Изтрий избраната чернова

en: Desktop & mobile apps
bg: Десктоп и мобилни приложения

en: Desktop &amp; mobile apps
bg: Работен плот &amp; мобилни приложения

en: Detailed keyboard shortcuts documentation
bg: Подробна документация за клавишни комбинации

en: Disabled
bg: Изключен

en: Download
bg: Изтегли

en: Drafts
bg: Чернови

en: Edit selected draft
bg: Редактирай избраната чернова

en: Edit selected message
bg: Редактирай избраното съобщение

en: Edit your last message
bg: Редактирай последното съобщение

en: Effect
bg: Ефект

en: Email
bg: Е-поща

en: Email addresses
bg: Е-поща адрес

en: Email changed!
bg: Е-пощата е променена!

en: Email or username
bg: Адрес за Е-поща или потербителско име

en: Emails (one on each line or comma-separated)
bg: Е-поща адреси (по един на ред или разделени с точка/запетая)

en: Enable notifications
bg: Включи известявания

en: Enabled
bg: Включен

en: Enter
bg: Въведи

en: Enter your email address
bg: Въвдете вашия адрес за Е-поща

en: Everyone
bg: Всички

en: Exit search
bg: Изход от търсене

en: Features
bg: Възможности

en: Filter by category
bg: Филтиране по категории

en: Filter streams
bg: Филтър потоци

en: Filter users
bg: Филтър потребители

en: Find account
bg: Намери акаунт

en: Find accounts
bg: Намери акаунти

en: Find your Zulip accounts
bg: Намери своите Zulip акаунти

en: First message
bg: Първо съобщение

en: Formatting
bg: Форматиране

en: Full name
bg: Пълно име

en: Full name or 名前
bg: Пълно име или 名前

en: Github logo
bg: Github лого

en: Go to Zulip
bg: Към Zulip

en: Grant Zulip the Kerberos tickets needed to run your Zephyr mirror via Webathena
bg: Разреши необходимите Kerberos билети за Zulip, за да може да стартира вашето Zephyr огледало през Webathena

en: Help &amp; community
bg: Помощ &amp; Общност

en: Help center
bg: Център за помощ

en: Heroku logo
bg: Heroku лого

en: Hi there! Thank you for your interest in Zulip.
bg: Здравейте! Благодарим ви за интереса към Zulip.

en: History
bg: история

en: Home
bg: Всичко

en: Humans
bg: Хора

en: Initiate a search
bg: Стартирай търсене

en: Insert new line
bg: Въведи нов ред

en: Integrations
bg: Интеграция

en: Invite
bg: Покана

en: Invite more users
bg: Покани още потребители

en: Invite users
bg: Покана потребители

en: Invite users to Zulip
bg: Поканете потребители в Zulip

en: Inviting...
bg: Разпращане покани...

en: JIRA logo
bg: JIRA лого

en: Just in case, take a look at your Spam folder.
bg: За всеки случай, проверете вашата папка Спам.

en: Keyboard shortcuts
bg: Клавишни комбинации

en: Last message
bg: Последно съобщение

en: Last month
bg: Последен месец

en: Last update
bg: Последно обновяване

en: Last week
bg: Последна седмица

en: Last year
bg: Последна година

en: Link with Webathena
bg: Свържи с Webathena

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Изход

en: Login
bg: Вход

en: Manage organization
bg: Управление организации

en: Manage streams
bg: Управление потоци

en: Me
bg: Аз

en: Members
bg: Членове

en: Mentions
bg: Споменавания

en: Menu
bg: Меню

en: Menus
bg: Менюта

en: Message actions
bg: Действия със съобщения

en: Message edit history
bg: История на редакция на съобщенията

en: Message formatting
bg: Форматиране на съобщение

en: Messages sent by client
bg: Съобщения изпратени от клиент

en: Messages sent by recipient type
bg: Изпратени съобщения по тип получател

en: Messages sent over time
bg: Съобщения изпратени през времето

en: Muted topics
bg: Заглушени теми

en: Narrow to all private messages
bg: Ограничи до всички лични съобщения

en: Narrow to all unmuted messages
bg: Ограничи до всички неподтиснати съобщения

en: Narrow to group private messages with
bg: Ограничи до Групови Лични съобщения с

en: Narrow to just message ID
bg: Ограничи само до съобщение с ID

en: Narrow to messages on stream
bg: Ограничи до съобщения от поток

en: Narrow to messages sent by
bg: Ограничи до съобщения изпратени от

en: Narrow to messages sent by you.
bg: Ограничи до съобщения изпратени от теб.

en: Narrow to messages with alert words.
bg: Ограничи до съобщения с кодови думи.

en: Narrow to messages with topic
bg: Органичи до съобщения с тема

en: Narrow to next unread private message
bg: Ограничи до следващо непрочетено лично съобщение

en: Narrow to next unread topic
bg: Ограничи до следваща непрочетена тема

en: Narrow to private messages with
bg: Ограничи до лични съобщени с

en: Narrowing
bg: Ограничаване

en: Navigation
bg: Навигация

en: Never ask on this computer
bg: Никога не питай на този компютър

en: New organization
bg: Нова организация

en: New private message
bg: Ново лично съобщение

en: New stream message
bg: Ново съобщение в потока

en: New topic
bg: Нова тема

en: Next message
bg: Следващо съобщение

en: Next unread private message
bg: Следващо непрочетено лично съобщение

en: Next unread topic
bg: Следваща непрочетена тема

en: No analytics data available. Please contact your server administrator.
bg: Няма налични данни за анализ. Моля свържете се с вашия администратор на сървъра.

en: Normal users
bg: Нормални потребители

en: Nothing's been sent here yet!
bg: Тук още не е изпращано нищо!

en: Notifications
bg: Известия

en: OR
bg: ИЛИ

en: One or more email addresses...
bg: Един или повече адреси

en: Open
bg: Отвори

en: Open message menu
bg: Отвори меню инструменти

en: Open reactions menu
bg: Отвори меню отговори

en: Operator
bg: Оператор

en: Organization URL
bg: Уеб адрес на Организация

en: Organization administrators
bg: Администратори на Организацията

en: Organization does not exist
bg: Организацията не съществува

en: Organization name
bg: Име на организацията

en: Pagerduty logo
bg: Pagerduty лого

en: Pan &amp; Zoom
bg: Панорама &amp; Приближение

en: Password
bg: Парола

en: Password reset sent!
bg: Възстановяване на паролата Ви изпрати писмо!

en: Password strength
bg: Сложност на парола

en: Plans &amp; pricing
bg: Планове &amp; ценообразуване

en: Please <a href="%(login_url)s">log in</a> with your new password.
bg: Моля <a href="%(login_url)s">влезте</a> в системата с новата парола.

en: Press Enter to send
bg: Натисни Enter за изпращане

en: Preview
bg: Преглед

en: Previous message
bg: Предходно съобщение

en: Privacy policy
bg: Правила за поверителност

en: Private messages
bg: Лични съобщения

en: Quote and reply to message
bg: Цитирай и отговори на съобщение

en: React to selected message with
bg: Отоговори на избраното съобщение с

en: Reply
bg: Отговор

en: Reply to author
bg: Отговори на автора

en: Reply to message
bg: Отговори на съобщение

en: Reset password
bg: Възстановяване на парола

en: Reset your password
bg: Възстновете паролата си

en: Reset your password.
bg: Възстановете паролата си.

en: Retrying soon...
bg: Ще опитам отново скоро...

en: STREAMS
bg: ПОТОЦИ

en: Saved as draft
bg: Записано като чернова

en: Scroll down
bg: Превъртане надолу

en: Scroll through streams
bg: Превърти през потоците

en: Scroll up
bg: Превъртане нагоре

en: Search
bg: Търси

en: Search integrations
bg: Търсене на интеграции

en: Search operators
bg: Оператори за търсене

en: Search people
bg: Търси хора

en: Search streams
bg: Търсене на потоци

en: See how to configure email.
bg: Вижте как да конфигурирате е-поща.

en: Send
bg: Изпрати

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Sentry logo
bg: Sentry лого

en: Settings
bg: Настройки

en: Shorter is better than longer.
bg: По-късо е по-добре дълго.

en: Show images in thread
bg: Покажи картини в нишка

en: Show keyboard shortcuts
bg: Покажи клавишни комбинации

en: Show message sender's profile
bg: Покажи профил на изпращача

en: Show more
bg: Виж още

en: Sign up
bg: Регистрация

en: Sign up for Zulip
bg: Регистрация със Zulip

en: Sorry, the link you provided is invalid or has already been used.
bg: Съжаляваме, връзката която предоставихте е невалидна или вече е използвана.

en: Star selected message
bg: Обозначи избраното съобщение

en: Starred messages
bg: Обозначени съобщения

en: Statistics
bg: Статистика

en: Still no email? We can <a href="#" id="resend_email_link">resend it</a>.
bg: Не сте получили писмо? Ние ще ви го <a href="#" id="resend_email_link">пратим отново</a>.

en: Stream
bg: Канал

en: Streams settings
bg: Настройки потоци

en: Streams they should join
bg: Потоци които трябва да използват

en: Subscribe
bg: Абонамент

en: Subscribe to/unsubscribe from selected stream
bg: Абонирай се за/откажи от избрания поток

en: Subscribe, add, or configure streams
bg: Абонамент, добавяне, или конфигуриране на потоци

en: Switch between tabs
bg: Превключи между таб-овете

en: Team
bg: Екип

en: Terms of Service
bg: Условия за Ползване

en: Thanks for signing up!
bg: Благодарим ви за регистрацията!

en: The basics
bg: Основното

en: There is no Zulip organization hosted at this subdomain.
bg: На тоз поддомейн не се използва Zulip.

en: This is used for mobile applications and other tools that require a password.
bg: Това се използва за мобилни приложения и други инструменти които изискват парола.

en: This stream does not exist or is private.
bg: Този канал не съществува или е ограничен.

en: This user does not exist!
bg: Този потребител не съществува!

en: To
bg: До

en: Toggle the gear menu
bg: Активирай меню инструменти

en: Toggle topic mute
bg: Активирай подтискане на темата

en: Topic
bg: Тема

en: Topics
bg: Теми

en: Travis logo
bg: Travis лого

en: Try now.
bg: Опитай сега.

en: USERS
bg: ПОТРЕБИТЕЛИ

en: Use %(external_host)s
bg: Изполвай %(external_host)s

en: User(s) join as
bg: Потребител(и)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Users
bg: Потребители

en: View drafts
bg: Виж чернови

en: View stream messages
bg: Виж съобщенията в потока

en: We've reset your password!
bg: Възстановихме вашата парола!

en: Weekly
bg: Седмичен

en: Welcome to Zulip!
bg: Добре дошли в Zulip!

en: Why Zulip
bg: Защо Zulip

en: Write
bg: Напиши

en: Yes, delete this message
bg: Да, изтрий съобщението

en: You and
bg: Вие и

en: You aren't subscribed to this stream and nobody has talked about that yet!
bg: Не сте абониран за този канал и никой още не е споменавал за това!

en: You get
bg: Вие получихте

en: You have no group private messages with this person yet!
bg: Все още нямате групови съобщения с този потребител!

en: You have no private messages with these people yet!
bg: Все още нямате лични съобщения с тези потребители!

en: You have no private messages with this person yet!
bg: Все още нямате разменени лични съобщения с този потребител!

en: You have no private messages yet!
bg: Все още не сте получили лични съобщения!

en: You have no unread messages!
bg: Нямате непрочетени съобщения!

en: You haven't been mentioned yet!
bg: Все още не са ви споменали!

en: You haven't received any messages sent by this user yet!
bg: Все още не сте получили съобщения изпратени от този потребител!

en: You haven't starred anything yet!
bg: Все още не сте отбелязвали нищо.

en: You need an invitation to join this organization.
bg: Необходима ви е покана за да се включите в тази организация.

en: You type
bg: Вие написахте

en: Zendesk logo
bg: Zendesk лого

en: Zulip account not found.
bg: Zulip акаунта не е намерен.

en: Zulip needs to send email to confirm users' addresses and send notifications.
bg: Zulip трябва да изпрати съобщение чрез е-поща за потвърждение на адреса и изпращане на предупреждения.
